>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje i memoriały żużlowe w sezonie 2023 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Zdaję sobie sprawę z tego, jednak liczę bardziej na taktyczną w osobie Bewley'a.
To że Bewley pojedzie jako taktyk nie wyklucza, że Tajski czy Robert również pojadą. Jeśli Brytyjczycy chcą się być o podium to każdy z tej trójki musi mieć 6 startów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +205
maniek81 332,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
No nic, zobaczymy jak będzie. Łatwo Tajski dziś miał nie będzie, więc ja bym tych 6 startów taki pewien nie był. Wieczorem będziemy mądrzejsi 😉
 
maniek81 332,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Z tymi takyczbymi zmianami różnie może być. Ale nie gdybając typ pod under Woffindena można spokojnie zagrać w Betfan.

Mamy linię 9.5 pkt. i liczone jest pierwsze 5 startów 😉 Kurs 1.85 ✅, a u innych podobny kurs, gdzie liczone są wszystkie starty, albo linia nawet niższa 8.5 pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +649
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Myślicie, że Zmarzlik odda dzisiaj jeden bieg Kołodziejowi? W fortunie jest pojedynek Zmarzlik - Madsen i wtedy byłoby 4 biegi Zmarzlika vs 6 biegów Madsena a kurs 2.4
 
B 50K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Ja myślę że Polska nie będzie miała dziś łatwo. I oddawanych biegów nie będzie. Kołodziej będzie wchodził za kogos co po dwóch biegach nie będzie punktować Kubera lub Dudek dadza dziś ciała myślę
Post automatycznie złączony:

Gram under Australijczyków. Najmniej pewna reprezentacja, ich handicapem jest tylko to że startowali w barażu. Lindsey już tak nie polata jak w pierwszej rundzie czy barażu. Under 28,5 wygląda fajnie @1,70. Każdy może dąc ciała.
 
D 7,1K

domino7

Użytkownik
Jeśli dziś Dobrucki wystawi Kolodzieja na rezerwie to dla mnie jest dzbanem :)Oczywiście Janek jest wybitnym tylko ligowcem ,na arenie międzynarowej jest bardzo kiepski :) Powodem tory techniczne na których nie umie po prostu jeździć i głowa która tez wtedy zawodzi :)Dzis zawody są jednak w Polsce na torze we Wrocławiu na którym Janusz lata jak u Siebie :)Wystarczy zobaczyć sobie jego statystyki i mecze w ostatnich latach :)Nie było siły na niego .Mamy bardzo równa kadrę oprocz Pana Kosmity Bartka i gdyby turniej był za granica w Szwecji Niemczech Pradze to oczywiście Sam dlabym Janka na rezerwie ale dziś powinien jechać od początku :)A wy Panowie co myślicie ?:)Panie Ekspert Adams ciekaw jestem Twojej opini ?:)
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Jeśli dziś Dobrucki wystawi Kolodzieja na rezerwie to dla mnie jest dzbanem :)Oczywiście Janek jest wybitnym tylko ligowcem ,na arenie międzynarowej jest bardzo kiepski :) Powodem tory techniczne na których nie umie po prostu jeździć i głowa która tez wtedy zawodzi :)Dzis zawody są jednak w Polsce na torze we Wrocławiu na którym Janusz lata jak u Siebie :)Wystarczy zobaczyć sobie jego statystyki i mecze w ostatnich latach :)Nie było siły na niego .Mamy bardzo równa kadrę oprocz Pana Kosmity Bartka i gdyby turniej był za granica w Szwecji Niemczech Pradze to oczywiście Sam dlabym Janka na rezerwie ale dziś powinien jechać od początku :)A wy Panowie co myślicie ?:)Panie Ekspert Adams ciekaw jestem Twojej opini ?:)
Przecież warto mieć na rezerwie właśnie jednego z lepszych zawodników, masz wtedy więcej możliwości manewrów taktycznych. Kolodziej będzie wchodzic zapewne za Dudka i Kuberę
 
I 24,8K

iti

Użytkownik
Poprawcie mnie, bo może się mylę, ale over Kubery 7,5 w totalbecie wygląda dla mnie do zniesienia subtelnie mówiąc. Kubera we Wrocławiu jeździ solidnie, sprzęt jest, jedyny minus to kwestia tego, że zaprezentuje się słabo i Janek za niego wskoczy, ale te pierwsze biegi nie są aż takie trudne żeby musiał być zmieniany od razu. Bartek i Janowski wiadomo - nie do ruszenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +286
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Tak naprawde kluczowe bedzie dzisiaj to, czy spadnie deszcz. Jesli tak, to Brytyjczycy i Australijczycy beda naturalnie grozniejsi. Ja sie po wczorajszym blamazu wstrzymam z typami, ale chcialem uczulic na typowanie w ktorakolwiek strone do momentu rozpoczecia transmisji.
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Jeśli dziś Dobrucki wystawi Kolodzieja na rezerwie to dla mnie jest dzbanem :)Oczywiście Janek jest wybitnym tylko ligowcem ,na arenie międzynarowej jest bardzo kiepski :) Powodem tory techniczne na których nie umie po prostu jeździć i głowa która tez wtedy zawodzi :)
A jak może nie wystawić, skoro składy są już podane? I właśnie po to menadżerowie wystawiają najlepszego na rezerwie (Bewley tak samo dziś), żeby siłę swojej ekipy wzmocnić.
 
maniek81 332,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Dzisiaj finałowa Runda IMP w Krośnie...

Kołodziej - Woźniak [1] 1.50 betclic
Kubera - Pawlicki [1] 1.42 betclic / 1. 47 forbet


Próbuję dziś te dwie pary. W pierwszej parze liczę na Janka, który będzie chciał się odkuć za wczorajszy dzień, gdzie trener Dobrucki nie zaufał mu wcześniej i nie wstawił go do żadnego z biegów, poza biegiem 17 co było nienormalną decyzją. Janek powinien na krośnieńskim torze dobrze śmigać, a biorąc po uwagę słabszą formę Woźniaka w drugiej części sezonu i powrót do świetnej dyspozycji Janka po kontuzji to ten typ powinien wejść. W drugiej parze stawiam na Kuberę, który moim zdaniem jest dużo lepszym zawodnikiem od Przemka. Do tego krośnieński tor mu pasuje, wygrał tu w zeszłym roku, w lidze w tym sezonie wykręcił płatny komplet.


Kubera [top3] 3.00 betclic
I jeszcze taki typ. Kuberę opisałem wyżej. Wiadomo dziś liczyć będą się Bartek, no i Janowski z Dudkiem stoczą batalię o srebro, ale Domin na tym torze lata i jadąc bez presji (bowiem szans na medal nie ma z uwagi na brak startu w pierwszym turnieju) powinien zameldować się w finale, a tam liczę, że chociaż jednego rywala pokona. Kurs mocno zachęca.

Dudek [top6] 1.75 efortuna / Kubera [top6] 1.45 efortuna
Kurs na Patryka dla mnie petrada. Patryk odnalazł się w drugiej części sezonu, jedzie swoje, co zaowocowało też powołaniem do kadry na DPŚ. Chcąc walczyć dziś o srebro, to w tej szóstce powinien znaleźć się minimum, by dać sobie szansę awansu do biegu finałowego.
 
Ostatnia edycja:
K 2,6K

kalus46

Użytkownik
czy bedzie oferta na unibet? pisalem do nich to napisali ze dadza mi znac mailowo 🤣 ktos wie czy byla na ktorakolwiek serie IMPu?
Post automatycznie złączony:

czy bedzie oferta na unibet? pisalem do nich to napisali ze dadza mi znac mailowo 🤣 ktos wie czy byla na ktorakolwiek serie IMPu?
ok dostalem maila ze nie
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom