>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prison Break sezon IV

filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Odcinek mega przecietny za duzo zakreconej zamoty w nim jest spodziewalem sie czegos lepszego na dobry poczatek ale serial nadal mnie przyciaga chodz zdecydowanie bardziej juz wole Dextera.
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Jak dla mnie to już ten odcinek był bardzo słaby. Za bardzo kręcą z fabułą. I wogóle niech puszczą jeszcze te kilka odcinków i pod żadnym pozorem nie robią kolejnej serii bo zepsuje cały dotychczasowy urok tego serialu.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Odcinek słabawy. Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą, to zobaczymy jeszcze 5 odcinków w stacji Fox. Potem, 21 lipca wychodzi zakończenie serialu, już ostateczne, ale... na DVD ???? Producenci postanowili wycisnąć z widzów jak największą kasę :/ Także około 22.07 pewnie będą już dwa ostatnie odcinki w internecie i poznamy finał. Osobiście to nie wiem co oni jeszcze wymyślili na te kilka kolejnych epizodów, ale dobrze, że saga dobiega końca...
 
rans 0

rans

Użytkownik
Dokładnie zgadzam się z wami , oglądałem 16 i niecierpliwością doczekałem się 17 a tu kicha ???? , raczej nawet po 20 odcinku się nie spodziewam niczego ciekawego , fakt PB można było by kontynuować , ale wtedy było by to coś w stylu gwiezdne wojny itp... .Jak dla mnie I i II wymiatały ,3 słaba , 4 ciekawa ale koniec nie taki jakiego się spodziewam - ogólnie na ✅
 
leokung 0

leokung

Użytkownik
Niestety...sezon 3 już był lipny a 4 to już wogóle kicha totalna..


Sezony 1 i 2 były bardzo dobre i na tym powinni poprzestać...

..szkoda, że tak zepsuli ten serial.....a najbardziej mnie rozwaliło, że Matka własnego syna chce zabić.... ???? ehh porażka..

wiadomo, że snajper trafi w latarnie jakąś, albo Lincoln się potknie o krawężnik i snajper chybi ???? hehe
 
fabregas_4 0

fabregas_4

Użytkownik
W sumie skoro ma być koniec serialu to może i go trafi,później Scofield postawi wszystko na jedną karte i tak powinno się skończyć,jak będzie to zobaczymy
 
michau 84

michau

Forum VIP
W następnym odcinku pojawią się Scofield Senior z bandą krasnoludków, przechwytują Firmę i wszyscy żyli długo i szczęśliwie...
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Niestety...sezon 3 już był lipny a 4 to już wogóle kicha totalna..

Sezony 1 i 2 były bardzo dobre i na tym powinni poprzestać...
..szkoda, że tak zepsuli ten serial.....a najbardziej mnie rozwaliło, że Matka własnego syna chce zabić.... ???? ehh porażka..
wiadomo, że snajper trafi w latarnie jakąś, albo Lincoln się potknie o krawężnik i snajper chybi ???? hehe
Juz tak nie narzekaj na tego snajpera :p
Co to filmu, gdyby sie zakonczyl na 2 sezonie byłoby super.
Teraz ogladam, bo jeszcze mnie ciekawi. Ale pierwsze sezony byly najlepsze. Pamietam ta niecierpliwosc po zakonczeniu odc co bedzie w nastepnym ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Jak tak narzekacie to nie ogladajcie. Ciekawi was to nie zawracajcie gitary, sciagnijcie i obejrzyjcie, po co te żale?
 
leokung 0

leokung

Użytkownik
Jak tak narzekacie to nie ogladajcie. Ciekawi was to nie zawracajcie gitary, sciagnijcie i obejrzyjcie, po co te żale?
ehhh i zawsze ktoś mądry się znajdzie...


po to ten temat jest...zeby narzekać ???? ...

Spieprzyli Sezon IV na Amen i każdy to powie ????


Bez odbioru
 
Do góry Bottom