>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prison Break sezon IV

herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
&quot;Twórcy potwierdzili pogłoski jakoby sezon 4 byłby ostatnim sezonem oraz, że oprócz zaplanowanych 22 epizodów zostaną nakręcone dodatkowo dwa, które przybiorą formę pełnometrażowego filmu o tytule: Prison Break: The Final Break. Odcinek 4x23 i 4x24 zostanie wyemitowany przez brytyjską która wykupiła od Foxa licencję stację SkyOne 26 maja o godz 22.00, jednak pewne jest, że zostanie on zamieszczony na DVD z czwartym sezonem serialu. Premiera tego DVD za granicą to lipiec 2009&quot;
 
jk 0

jk

Użytkownik
faktycznie z koncowki wybrneli bardzo dobrze, a ostatnia scena nawet zaskoczyla.
 
fabregas_4 0

fabregas_4

Użytkownik
Trochę dziwne ze Scofieldowi odnowiło się i umarł,szkoda.Może i powoli było coraz gorzej ale ja nadal bym chciał to oglądać V sezon: ))).Nic mnie tak nie wciągło,szczególnie geniusz Scofielda.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
to nie tak z tymi dvd. 26 maja wychodza nie na fox a na innej stacji podajze angielskiej 2 odcinki dodatkowe. musza to wyjasnic. jest takze informacja ze na 70% bedzie prison break w kinach pelnometrazowy: Prison Break: The Final Break . te 2 dodatkowe odcinki sa wyjasnieniem. natomiast fakin shit end bedzie na dvd, czyli narazie bedzie to ???? 26 maja 4x23 i 4x24
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
zakonczenie mocno zaskakujace ✅

Ale jak juz zauwazyli userzy filmweba tworcy zagmatwali sie z troche datami... W ocinku 04x17 Lincoln zauwazyl, ze zdjecie, ktore zostawila mu Christina jest fotomontazem, bo samochod na zdjeciu jest z 1978 a Michael urodzil sie w 1976r. Na nagrobku jest data narodzin 10.8.1974...

IMO serial powinien sie zakonczyc na tych 2 odcinkach. Nie rozumiem po co beda te dodatkowe... Po przeczytaniu ich rzekomego skrotu wydaja mi sie absurdalne i zupelnie niepotrzebne... Ma byc w nich pokazane to co dzialo sie jeszcze przed smiercia Michaela

23
&quot;Sara i Michael biorą ślub. Ceremonię zakłóca jednak nieoczekiwane aresztowanie Sary za zabójstwo Christiny Scofield. Kobieta zostaje zesłana do więzienia dla kobiet Miami-Dade. Spotyka tam Gretchen. Tymczasem o uwięzieniu Sary dowiaduje się Krantz. Pełen żądzy zemsty, planuje zabicie jej w więzieniu...&quot;

24
&quot;Podczas gdy Sara nadal przebywa w więzieniu dla kobiet Miami-Dade, Michael, Mahone, Lincoln i Sucre planują uwolnienie jej stamtąd. Ich plany próbuje pokrzyżować przebiegły agent FBI - Todd Wheatley. Do ucieczki z więzienia szykuje się także Gretchen...&quot;
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Wiec tak, dopiero dzis znalazlem czas zeby zobaczyc koncowe odc. Nie zagladalem do tego tematu, poniewaz czulem ze bedziecie pisac o zakonczeniu ????
Dla mnie PB najlepszy serial. Bije na glowe Lostów, Housa i innych. Zakonczenie nie moglo byc inne. Piekne i naprawde wzruszajace. Z drugiej strony szkoda jednak Michael&#39;a....
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Końcówka świetna, reklama ONZ jaka to organizacja dobra ;) Wszyscy niby szcześliwi, ale główny mózg tego wszystkiego, bez którego nie byłoby tylu wydarzeń nie umiera z powodu zamachów, itp tylko po prostu śmiercią naturalną, na jedyną jaką miał &quot;pięte achillesową&quot;... Lepszego zakończenia nie mogli dać...????
Ogólnie ten serial to bajeczka był, ale szybkie zwroty akcji musiały być, ale również sporo idzie wyczytać podtekstów i wartości moralnych jaką jest miłość i przyjaźń i ...&quot;Semper paratus&quot;.
Ale największe wrażenie wywarł na mnie i tak Alex Mahone:spokodfhgfh:
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
wcale ni ejest powiedziane, ze umarł śmiercią naturalną ???? pewnie sie okaże ze umarł w jakiejs strzelaninie uwalniając Sarę z więzenia, wszak jeszcze dwa odcinki zostały:p
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Raczej jest pokazane przez tą krew, która znowu mu ściekała, czyli choroba wróciła. No chyba że będą kontynuować, to się tylko zbłaźnią i zrobią z tego serialu mode na sukces:| i byle tylko kase trzepać...
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Na prawdę najlepszy serial jaki w życiu widziałem.


Zacząłem nie długo po początku emisji drugiego sezonu w Stanach. Nałogowo ściągałem odcinki, których na początku oglądałem po 3-5 dziennie. Wciągnął mnie jak narkotyk...
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
Prison break to był również mój pierwszy serial ???? jednak nie chyba 2 serii nie mogłem czekać i musialem ściągnąć inny serial którym jest LOST. Jest gorszy od prison breaka ale jakis serial musze oglądać ????
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
ja nałogowo ogladam seriale:p ciesze sie, ze juz sie Prison skonczyl, to jakis nowy zaczne:p
a ogladalem Prisona, Lost&#39;y, Weeds (w czerwcu rusza 5 sezon), My name is Earl (chyba sie juz skonczyl, poki co na 4 sezonie), 4400 (4 sezony), Friends (klasyka 10 s), Joey (2s).
Jest tego masa, bedzie trzeba coś wyszukanego znaleźć ????
 
Do góry Bottom