>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prison Break sezon IV

maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
no wlasnie po co ten hatak jest i spolka... jak szanowny pan od napisow nie ma czasu i robi sobie wolne... jak nie ogar to niech ktos inny przejmie paleczke
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
ja pierd.... nie chce mi sie tego tlumaczyc a tym bardziej ogladac bo rozumiem angielski ale bym sie troche zastanawial... a tu pisza na media hatak ze nie ma czasu i jutro beda no ja pier co za chlam
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
no nie wierze ze to co kolega wczesniej pisal to bylo prawda HAHAHAHA ale ogolnie 1 seria w 2 odcinkach zawarta hehehe :p ale na koncu mozna tez lezke zakrecic :p bez kitu szkoda ze koniec ja bym mogl ogladac w kolko
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
no nie wierze ze to co kolega wczesniej pisal to bylo prawda HAHAHAHA ale ogolnie 1 seria w 2 odcinkach zawarta hehehe :p ale na koncu mozna tez lezke zakrecic :p bez kitu szkoda ze koniec ja bym mogl ogladac w kolko

póki żyje T-BAG......WSZYSTKO jest możliwe ????

Podobno PB został sprzedany Brytyjczykom ???? ..

Zobaczymy, ale tak jak mowie...

Przecież akcja dalej może się toczyć nawet z innymi aktorami....ważne że T-BAG żyje i wystarczy że zrobią odcinki w Fox River z innymi aktorami.

Kto wie Kto wie... ???? ......

Troche bajki było w tym serialu, ale co prawda to prawda...był najlepszy.

Będzie mi brakować PB....na pewno w przyszłoci odpale ponownie pokolei wszystkie 4 sezony ????

Pozdro
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
wlasnie mialem to pisac! za jakis czas moze nawet kilka lat wszystko zobaczyc. a najlepiej z kims z boku kto jeszcze tego nie widzal ????
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
wlasnie skonczylem ogladac i kurde no ostatnia scena naprawde wzbudza sporo uczuc ;(
czuć że to już koniec serialu, serialu z którym byłem dosyć mocno związany żaden inny mnie tak nie wciągnął wielki szacunek dla reżyserów i scenarzystów ale największy zdecydowanie dla aktorów bo to oni stworzyli niepowtarzalny klimat swoją grą ;)
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
taka mała dygresja:
Nie sądzicie, że Michael zginał przez Mahone&#39;a? odkąd zaproponowali mu z powrotem odznake, zaczał kopać pod Scofieldem, niby podsunał mu dobre rozwiazanie, ale przecież gdyby nie powiedział FBI o tych kamerach to obyłoby sie bez ofiar:]

btw. tak jak sądziłem, MS zginał podczas ratowania Sary ????
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
przeciez i tak by zginal
:] tępe myślenie:] ale pożyłby jeszcze trochę. jakby się ktoś Ciebie zapytał, czy chcesz zginąć jutro, to co byś powiedział? że tak, oczywiście, i tak zginę kiedyś tam:] nieprawdaż?
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
:] tępe myślenie:] ale pożyłby jeszcze trochę. jakby się ktoś Ciebie zapytał, czy chcesz zginąć jutro, to co byś powiedział? że tak, oczywiście, i tak zginę kiedyś tam:] nieprawdaż?
on się poświęcił dla rodziny ;) taki bohater który wie że umrze to lepiej zrobić to tak żeby przynajmniej żonę wyciągnąć z więzienia
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Pierwsza myśl - na cholere te 2 odcinki, nic na siłe. Ogólnie tak było. Nic nowego tylko potwierdziły to co było wcześniej. Nikt się nawet nie nawrócił. ;) Mahone tylko jeszcze większego plusa sobie zrobił u mnie, zdecydowanie najlepsza postać w tym serialu!
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Nie wiem czy wiecie, ale dzisiaj wyszedł odcinek finałowy PB :p tylko jeszcze nie ma do tej pory napisów :kwasny4565:
Prison.Break.The.Final.Break.WS.PDTV.RMvB-PRiME
Pawlikn czy to jest odcinek 24 ? Bo mam do 23 ... ;/
 
Do góry Bottom