>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z wejsciem na strone bet365

lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Kamil przeciez znacie moje ipto po co mam wam je podawac?
Paulina W Takie instrukcje dostalismy od dzialu techinczego
faktycznie lepiej poczekać, bo w nie wiadomo jakie ***** szkoda się pakować...
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Z wszystkich postów wychodzi mi takie coś : są 3 grupy 1.---działa im Bet365 a nie działa reszta 2.----działa reszta a nie działa Bet365 i 3----którym działa wszystko.Jakieś wnioski?
 
A 4

alebum

Użytkownik
mi nie działa reszta i bet365 więc jestem 4 grupą. Wniosek nasuwa mi się jeden .... często gram w bet365 betsson te strony nie hulają w bahu nie gram już hoho i śmiga
 
T 828

the_longer

Użytkownik
Pewnie flash. Ni jak nie mogę odpalić żadnego klienta pokerowego z sieci ongame a ipoker strasznie długo się łąduje albo się zawiesza
 
massiv 9

massiv

Użytkownik
Ja tez rozmawialem na chacie z konsultantem a laczylem sie ze strona przez podany link wiec bez paniki. Zrobilem co kazali i teraz trzeba czekac. Mi nie dziala tylko bet365 cala reszta smiga normalnie.
 
P 0

piter1903

Użytkownik
Jeśli chodzi o bet365 i 365sb to porównałem details obu stron poprzez stronę plotip.com (polecam każdemu sprawdzić) i wychodzi na to że dane domeny są identyczne, łącznie z serwerami, różni się tylko IP strony i host. Natomiast na początku tematu ktoś sugerował że to rząd zaczał blokować buki co nie sądze że miało miejsce bo po pierwsze na sieci nic o tym nie ma a zaraz byłby lament użytkowników, i po drugie niby dlaczego od wczoraj? Jakas specjalna data? a więc to chyba można odrzucić.
 
P 0

piter1903

Użytkownik
Może być że to sprawa flasha bo o ile pamiętam bet365 ma tego flasha troche wołowatego.. ???? pozostaje nam chyba tylko czekać. Wczoraj stronka padła po godzinie 15, a co ciekawe udało mi się z adresu bet365 raz zalogować około godziny 16.30 (może jakiś przebłysk mieli), potem już nic sie nie dało zrobić. Dodatkowo jeśli mowią że awaria to jedyne co można zrobić to czekać, tym bardziej że gracze nie osły też to i owo na włąsnym sprzęcie sprawdzić potrafią. ????
 
Do góry Bottom