>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z wejsciem na strone bet365

ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Ja tez rozmawialem na chacie z konsultantem a laczylem sie ze strona przez podany link wiec bez paniki. Zrobilem co kazali i teraz trzeba czekac. Mi nie dziala tylko bet365 cala reszta smiga normalnie.
Czyli rozumiem, że ten link, który podałeś przekazał Ci konsultant z bet365 w takim razie dlaczego w innych wypowiedziach jest, że jakiś konsultant odradza korzystania z tego linku?
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
365sb.com to nic innego jak zdobywanie waszych hasel i loginow.
Skąd ta wiedza? Podejrzewasz jakiś atak na konta użytkowników?
Poza tym biorąc pod uwagę politykę wypłacania pieniędzy z bet365 to nikomu z zewnątrz znajomość haseł użytkowników nic nie da bo i tak może wypłacić środki na konto z którego były wysłane więc musiałby znać jeszcze hasła MB lub konta bankowego. Jedynie zyskać na tym mógłby sam bukmacher na zasadzie takiej, że za wpłacone środki zagra Ci jakiś dziwny kupon z kursem milion i po prostu przegrasz;]
 
massiv 9

massiv

Użytkownik
Czyli rozumiem, że ten link, który podałeś przekazał Ci konsultant z bet365 w takim razie dlaczego w innych wypowiedziach jest, że jakiś konsultant odradza korzystania z tego linku?
podalem link z innego forum który działał i umożliwił mi połączenie z livechatem chciałem pomóc i nie rozumiem dlaczego masz jakies pretensje nie stoje przecież nad wami z karabinem i mowie co macie robic:;/:
 
wojciechj 30

wojciechj

Użytkownik
Link podał jakiś użytkownik forum a nie zespół bet365, konsultanci go odradzają, zawiera dziwne wstawki w nazwie. Dla mnie wystarczy aby nie logować się przez takie coś. Problemy techniczne takiej strony to idealny moment dla hakerow i zdobycie pare haseł.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
podalem link z innego forum który działał i umożliwił mi połączenie z livechatem chciałem pomóc i nie rozumiem dlaczego masz jakies pretensje nie stoje przecież nad wami z karabinem i mowie co macie robic:;/:
Spokojnie kolego nie mam do Ciebie pretensji, chciałem się tylko upewnić czy dobrze zrozumiałem to co napisałeś ????
 
klimo 15

klimo

Użytkownik
Link podał jakiś użytkownik forum a nie zespół bet365, konsultanci go odradzają, zawiera dziwne wstawki w nazwie. Dla mnie wystarczy aby nie logować się przez takie coś. Problemy techniczne takiej strony to idealny moment dla hakerow i zdobycie pare haseł.
ja zalogowalem sie z podanego linka, wplacilem, wyplacilem i po 2 godz pieniadze na MB, wiec chyba wszystko ok z tym linkiem;)
 
massiv 9

massiv

Użytkownik
Ja moge połączyć sie z bet365.com przez bramki proxy ale normalnie nie wchodzi wiec jakis problem z ip. Zmiana ustawien adresow dns nie pomogla.
 
bulaa 20

bulaa

Użytkownik
Lewis M Are you able to access www.allsport365.com?
Michał No
Lewis M Okay, for now you are able to continue using http://www.365sb.com, if that is working for you.
Michał Is that a safe site?
Lewis M Yes, this is a secondary website of ours and if fully secure for you to use.
Michał Polish support told me that I shouldn&#39;t use it
Lewis M It works in the same way as our primary site, but the server is located in a different location.
Michał Japan?
Lewis M In Asia, yes. As such, you may find that this site is a little slower, but you are fine to use it until the connection issues with our main site are resolved.
Dział techniczny mówi, że to bezpieczna strona...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 0

ojcon

Użytkownik
Wojtek I don&#39;t remember this. I just want to now if site bet365sb.com is yours ?
Lucy O I would not recommend you use this site.

Wycinek z mojej rozmowy, teraz to już nie wiem czy to jest bezpieczne czy nie...
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Wydaje mi się, że Bet365 coś wprowadza nowego. Chyba Bet365-Lite. Ostatnio jakoś jak siedziałem w nocy na Bet365, to była możliwość wyboru standardowej strony i wersji lite (internetowej) była mniej rozbudowana itd. Po 30 minutach ta opcja zniknęła. Więc może to powód padnięcia strony bukmachera. Zobaczymy co przyniosą kolejne dni.
 
B 3

bukmacher_88

Użytkownik
Wydaje mi się, że Bet365 coś wprowadza nowego. Chyba Bet365-Lite. Ostatnio jakoś jak siedziałem w nocy na Bet365, to była możliwość wyboru standardowej strony i wersji lite (internetowej) była mniej rozbudowana itd. Po 30 minutach ta opcja zniknęła. Więc może to powód padnięcia strony bukmachera. Zobaczymy co przyniosą kolejne dni.

Niech wprowadzają co chcą, byle szybko ;p Od wczoraj rana nic nie obstawiłem ????
 
O 0

ojcon

Użytkownik
Ojcon This doesn&#39;t work, only bet365sb.com work
Sarah T The website is form us but normally for our Asian customers so not sure how well that one might work for you.

A jednak chyba jest bezpieczna.
 
klimo 15

klimo

Użytkownik
Ojcon This doesn&#39;t work, only bet365sb.com work
Sarah T The website is form us but normally for our Asian customers so not sure how well that one might work for you.
A jednak chyba jest bezpieczna.
no raczej tak, ja dla sprawdzenia wyplacilem z tej stronki pieniadze i po 2 godz byly na MB, wiec ja smialo korzystam dalej, ale robcie jak uwazacie:grin:
 
Do góry Bottom