>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja NHL

A 18

amare87

Użytkownik
bbiskup1 co jest jest z toba nie wszyscy jeszcze zwatpili w twoj system.l;..co dzis gramy??ja proponuje LA Kings...pozdro (nie zwazaj na chamskie komentarze)...
pozdro
 
yourold 2

yourold

Użytkownik
Raczej należałoby napisać:
nie wszyscy wtopili kasę na czterech przegranych z rzędu meczach, bo nie każdy był na tyle głupi, aby grać tylko na 4 progi

ROTFL
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
Witam,
Dopiero wszedłem i niestety LA Kings już grają.
Duży wybór mi nie został, więc dałem na Phoenix.
(nie zwazaj na chamskie komentarze)...
Absolutnie nie mam zamiaru. Poprostu miałem cieżki weekend ;)
Pozdrawiam
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
Raczej należałoby napisać: nie wszyscy wtopili kasę na czterech przegranych z rzędu meczach, bo nie każdy był na tyle głupi, aby grać tylko na 4 progi
Masz rację, ale trochę mi głupio, ze fish1991 wtopił tyle kasy..jakby nie było, to ja podsunąłem mu ten system.
 
yourold 2

yourold

Użytkownik
fish1991 jakby lepiej pomyślał, to by się nie napalał i grał na min. 5 progów, tak jak ja sobie od początku założyłem. Teraz trochę zarobiłem i nie rzucam się jak szczerbaty na suchary - zwiększyłem liczbę progów do 7.
 
F 67

fish1991

Użytkownik
nawet jakbym wtedy grał na 5 progów to co z tego ? wj***łbym bo mecz wszedl za 6tym razem.. nikogo nie obwiniam ale poprstu mialem najgorszy c zarny scenariusz jaki mogl sie trafic ze akorat wtedy kiedy zaczalem grac ta passa 6 przegranych sie trafila a dalej juz szlo po staremu kiedy przewalilem.. poprostu porażka
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
Toronto nie dało rady wygrać drugiego meczu ????
Co dzisiaj? Montreal czy Washington? Może dzisiaj wyjątkowo ktoś podpowie co warto obstawić? ????
 
Do góry Bottom