>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja NHL

yourold 2

yourold

Użytkownik
Twórca po prostu sam czasem nagina zasady systemu ;)
Bo różnica między 2.0 a 2.45 (a taki był na Montreal) jest duża, i jeśli by trzymać się głównych założeń systemu - to wybór jest bardzo prosty.

Waszyngton na ✅


EDIT
Na dzisiaj dałem Avalanche.
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
Panowie, kiedy rano sprawdzałem, to Montreal i Washington miały identyczne kursy. Popołudniu się znieniły i Washington wypadał wg zasad i tak też postawiłem.
Na dzisiaj Colorado ????
Pzdr
 
S 1

seager

Użytkownik
Mówiłeś, że stawiasz na drużyny wyjazdowe, a Calgary dziś chyba na wyjeździe nie gra? A może się coś zmieniło i ja nie zauważyłem, bo temat zacząłem śledzić od wczoraj.
I jeszcze jedna sprawa, mianowicie wybieramy takie mecze, w których kurs jest jak najbliższy 2.0, czy może być tak jak w tym wypadku, gdzie na Calgary mamy kurs aż 2.62, a na przeciwnika 1.6 ?
Proszę o wyrozumiałość, bo hokejem zacząłem się zajmować również od wczoraj, więc nie bardzo wiem jak to tam wszystko działa ????
 
D 0

dziubasek00

Użytkownik
Przeczytaj cały wątek, to bedziesz wiedzial, ze Calgary gra w rzeczywistosci na wyjezdzie.
Z bwin:
Calgary Flames u Los Angeles Kings - 03:35 22

03:35 Calgary Flames3.25 X3.80 Los Angeles Kings1.95
 
majdzor 2

majdzor

Użytkownik
w związku z tym,że niedługo rozpoczyna się sezon mlb zacząłem testować ten sposób jak będę miał jakieś wyniki to napiszę.
btw oby tak dalej
 
danni 8

danni

Użytkownik
Pozwolę się wypowiedzieć na temat systemu, bo go trochę śledziłem. Dzięki niemu udało mi się rozmnożyć ostatnie 2zł, które miałem u buka na 10 zł, ale ogólnie to nie widzę za bardzo sensu grania takim systemem. Przede wszystkim trzeba grać za duże stawki. Zaczynając od 10 zł zysk na każdym poziomie przy kursie 2.0 i podwajaniu stawki wynosi owe 10zł. Zakładając, że dojdziemy do 5 poziomu musimy mieć 310zł (10+20+40+80+160), a zysk cały czas wynosi ledwie 10zł. 6 poziom to 630zł wkładu, a 7 1270zł a zysk zawsze 10zł. Jak dla mnie za małe zyski w stosunku do nakładu i zbyt duże ryzyko przegranej (6 czy 7 poziom to wcale nie takie mało prawdopodone nawet przy graniu z 50% szansami). Jeżeli coś źle napisałem to sorry, ale myślę że się w obliczeniach nie pomyliłem.
Niemniej życzę powodzenia i maksymalnie 4 poziomu! ????
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
w związku z tym,że niedługo rozpoczyna się sezon mlb zacząłem testować ten sposób jak będę miał jakieś wyniki to napiszę. btw oby tak dalej
Ja również byłbym zainteresowany, bo juz niedługo NHL się kończy i fajnie byłoby spróbować coś innego.
ja na dzis daje Atlante
Gratuluje ????
U mnie Rekiny niestety nie dały rady ????
Na dzisiaj ostawiam Diabły z New Jersey.
Pzdr
 
Do góry Bottom