>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja z przerzutką - by "edi8"

czachus 154

czachus

Użytkownik
Czerwono ale szanse były niewielkie.
PROGRESJA VII
ETAP 4
Spotkanie: Dortmund - Napoli
Tip: X (1X2, 1st Half)
Kurs: 2.60
Stawka: 3
EW: 7.80
Lipa i ostatni dzisiaj.
PROGRESJA VII
ETAP 5
Spotkanie: Libertad Asuncion - Sp. Luqueno
Tip: 1 (1X2)
Kurs: 2.25
Stawka: 4
EW: 9​
 
czachus 154

czachus

Użytkownik
Lipa i ostatni dzisiaj.

PROGRESJA VII
ETAP 5
Spotkanie: Libertad Asuncion - Sp. Luqueno
Tip: 1 (1X2)
Kurs: 2.25
Stawka: 4
EW: 9
Kiepski wczorajszy dzień ale zakończył się dobrą imprezą.


PROGRESJA VII
ETAP 6
Spotkanie: Igtisadchi Baku W - Piacenza W
Tip: 2 (H/A)
Kurs: 2.00
Stawka: 5
EW: 10​

Chyba stawki pochrzaniłem ale jedziemy.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Czyli tak z grubsza, trzeba raz na 26 singli trafić kolejno dwa pod rząd z kursem w okolicach @1,90 tak?
Zastanawiam się, czy się nie podłączyć.
 
czachus 154

czachus

Użytkownik
Coś w tym rodzaju to jest progresja z rozpisanym stawkowaniem a warunek jest taki żeby trafić 2 razy pod rząd nie koniecznie single ( ja po prostu tak typuje bo nie lubię tasiemek). Jeśli chcesz podpinaj się będzie ciekawie.
Nie chciałbym trafić na serie 26.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Ja mam następujący problem. W &#39;zwykłej&#39; progresji nie za każdym razem gram kurs @2. Czasami jest to @1,80, czasami jest więcej, np @2,25. I dla każdego kolejnego progu umiem wyliczyć stawkę, bo umiem napisać wzór a dzięki niemu wyliczyć stawkę dla kolejnego poziomu. Wiecie rozumiecie czy mam podać wzór? Czy Wy umiecie napisać wzór dla tego systemu by edi8? Nie ukrywam, że bardzo by mnie to satysfakcjonowało. A może spróbujemy razem? Mogę podać ten swój wzór, który napisałem, ale on jest bardzo łatwy ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Witam wszystkich,

Wykonałem kalkulator do &quot;progresji z przerzutką&quot; w EXCELU, którą wymyślił edi8 jako że bardzo się tym zainteresowałem. Wszystkie kroki które należy zrobić starałem opisać jasno i czytelnia. Stawki w arkuszu są w jednostkach jak i w stawkach PLN za jakie należy grac. Jest również coś ala kalkulator do obliczenia jak powinna wyglądać ta progresja przy wybranym przez Was kursie. Jestem otwarty na propozycję i mogę oczywiście zmodyfikować arkusz. Zapraszam chętnych do ściągnięcia i oceny.

[#LINK do arkusza#]




Pozdrawiam,
rednee
Przypominam o kalkulatorze jaki opracował kolega @rednee oraz o tej jego deklaracji:

&quot;Jestem otwarty na propozycje i mogę oczywiście zmodyfikować arkusz.&quot;

a zatem po zwróceniu się z tym na pm do Autora , można będzie zapewne liczyć na wersję kalkulatora obliczającą także stawki w momencie wprowadzania i zmiennych kursów , a nie tylko stałych.

.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Ja tam wolę wzór, ale domyślam się, że jest zaszyty w arkuszu, choć pewnie niekompletny. Może Autor arkusza napisze tak zwyczajnie ołówkiem na kartce?

Mój wzór dla zwykłej progresji jest taki:

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baqq 188

baqq

Użytkownik
Również gram tym sposobem ???? narazie 5 progresji zakończonych na 2,2,1,6,1 poziomie i zysk wynosi 10,4j. Ze stawką początkową 1 j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
brawo Czachuś
tylko tak patrze że zakończyłeś VIII progresje a już 315 postów czy to spam?
edi8 jakim systemem teraz grasz w ogóle, progresja z przerzutką czy jakimś innym?
 
czachus 154

czachus

Użytkownik
Jak możesz mnie pytać czy to spam? Ja osobiście mam 170 postów z czego nie wszystko tutaj. Skoro tak ci to przeszkadza nie będe już pisał typów tutaj.

Edytuje żeby nie było że spamuje.
PROGRESJA VIII
ETAP 1a
Spotkanie: Italy U17 W - Portugal U17 W
Tip: 1 (1X2)
Kurs: 1.72
Stawka: 2.99
EW: 5.14​
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Czachuś &gt;&gt;&gt; proszę Cię abyś nadal podawał tu swoje typy - bowiem pytanie zawarte we wpisie @JackSparrrow jest ewidentnym dowodem na to , że zaszło tu z jego strony nieporozumienie bo ten kolega po prostu nie zna zawartości tego wątku...

@JackSparrrow &gt;&gt;&gt; gram równolegle jedną/kilkoma akurat w danym momencie najodpowiedniejszymi do oferty metodami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Czachuś nie zrozumiałeś mnie, dobrze że podajesz i dawaj dalej
chodziło mi o to że wszyscy tutaj spamują w tym ja w tej chwili wiec już nic nie będę pisał sorka
 
Do góry Bottom