>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja z przerzutką - by "edi8"

john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Napisałem wzór.
200 to suma przegranych stawek
45 to zakładany zysk przy zagraniu A+B
1,83 to kurs zdarzenia A
1,83 to zakładany minimalny kurs zdarzenia B




Voila:
https://www.google.pl/search?q=563%2B40%2F0%2C90%3D&amp;amp;oq=563%2B40%2F0%2C90%3D&amp;amp;aqs=chrome..69i57j0.12983j0j7&amp;amp;sourceid=chrome&amp;amp;espv=210&amp;amp;es_sm=93&amp;amp;ie=UTF-8#es_sm=93&amp;amp;espv=210&amp;amp;q=(200%2B45)%2F-(1-(1%2C83*1%2C83))
Przy przegranych 200 jak postawisz 104 i dwa razy przerzucisz przez oba kursy to wychodzi 348. Od tego odejmujesz przegrane 200 i postawione 104 zostaje Ci zakładany zysk +45.
Grosze zaokrągliłem do pełnych złotych.
Jeśli są pytania, proszę zadawać w tym wątku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
6oov 1

6oov

Użytkownik
siema, próbuję grać tym systemem under/over w hokeju.. i mam pytanie do Was bo sam nie mogę wynaleźć tej statystyki: jaka jest najdłuższa seria danej drużyny w NHL poniżej 5,5 bramki ?? moze znacie jakiś program który jest wstanie mi to powiedzić? pzdr ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Otrzymane punkty reputacji: +5
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wariantem podejścia do gry metodą &quot;Progresja z przerzutką&quot; , może być kończenie gry nie w 2. a w 3. podejściu i przy zastosowaniu kursów po 1.6 , bowiem:

kurs 1.6 i jego trzykrotne pod rząd trafienie daje od początkowej stawki 1j. osiągnięcie 4j. ( 1.6*1j.=1.6*1.6=2.56*1.6=4.096j.) a więc +- tego , co i podwójne trafienie kursu 2 .
 
L 0

lukkam

Użytkownik
witam.
Czy tą progresją z przezutką można grać w jednocześnie w koszykówce na parzyste i nieparzyste?
Jaka jest szansa że w ciągu 15 ostawień nie zdarzy się podwójnie parzysta i nie parzysta...
Jak jedna przegrywa to druga wygrywa...
 
L 0

lukkam

Użytkownik
Jeśli wygramy dwa razy z rzędu do cofamy się do początku to jasne. A ile stawiać gdy na każdym poziomie wygramy po razie? Mógłby to ktoś rozpisać dla kursu 1,83?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
witam.
Czy tą progresją z przezutką można grać w jednocześnie w koszykówce na parzyste i nieparzyste?
Jaka jest szansa że w ciągu 15 ostawień nie zdarzy się podwójnie parzysta i nie parzysta...
Jak jedna przegrywa to druga wygrywa...
Dyscyplina sportu nie ma tu żadnego większego znaczenia, więc może to być także i koszykówka, choć oczywiście zdarzające się np. w piłce nożnej czy hokeju wyniki 0:0 zaliczamy do parzystych a co znajduje w tych dyscyplinach odbicie w zróżnicowanych kursach takich zdarzeń dwudrogowych , gdzie są stałe kursy:
N - 1.95; P - 1.90 w Bet365 dla piłki.

Granie zakładami dwudrogowymi 1-2 ( czy też parzyste/nieparzyste ) stwarza 4 możliwe ich kombinacje: PP-PN-NP-NN, które pokrywają 100% istniejących możliwości.

Jeżeli tu dla potrzeb wyliczeń przyjąć za równie prawdopodobne wystąpienie wyniku parzystego i nieparzystego, mające więc po 50%, to prawdopodobieństwo wystąpienia każdej z tych 4 ich kombinacji: PP-PN-NP-NN ma prawdopodobieństwo 0.5^2=0.5*0.5*100=25% i taki sam wynik uzyskujemy dzieląc 100:4=25 , gdyż te 4 w/w kombinacje wyczerpują wszystkie możliwości ( czyli 100% ) połączeń 2 zdarzeń parzystych i nieparzystych.

Prawdopodobieństwo zakończenia to p a ryzyko jego niezakończenia to (1-p) , tak więc np. dla układu PP wykazane powyżej warunkowe prawdopodobieństwo jego wystąpienia w 1 cyklu 2 kolejnych gier wynosi 0.5^2=25% a ryzyko że taki układ nie wystąpi to ( 1-25%=75%) .

Tobie natomiast chodzi tu o liczone przed przystąpieniem do gry prawdopodobieństwo wystąpienia serii bez podwójnego układu PP lub NN i tak analizowana seria ma mieć długość 15 gier.

Otóż prawdopodobieństwo wystąpienia serii 15 gier bez powtórzonego dowolnego układu np. PP to 0.00003% , a zatem przy tym prawdopodobieństwie 99.99997% można powiedzieć , że wejście takiego układu na dystansie 15 kolejnych gier jest bardzo wysoko prawdopodobne - choć oczywiście wciąż różne od 1, czyli od tegoż pewności.
Abyś w przyszłości sam mógł sobie obliczać prawdopodobieństwa wystąpienia różnorakich serii, możesz skorzystać np. z tego kalkulatora: http://oblicz.to/narzedzia/potegowanie

Jeśli wygramy dwa razy z rzędu do cofamy się do początku to jasne. A ile stawiać gdy na każdym poziomie wygramy po razie? Mógłby to ktoś rozpisać dla kursu 1,83?
Jeżeli wygrana nastąpi na kroku 1. lub 2. to choć oczywiście możemy, ale nie musimy wchodzić na wyższe etapy z grą przerzutką - bo to także daje już zysk, co wykazałem na 1. stronie wątku w tabeli dla gry na kurs @2.

Tam, od etapu III i dalej - po trafieniu - gramy każdorazowo techniką przerzutki, tak więc po pierwszym trafieniu na etapie już wyższym niż II, gramy za całą poprzednią wygraną.

We wpisie #72 podałem także tabelkę na @1.8 , zatem możesz oprzeć się o nią albo zmodyfikować redukując minimalnie tamte stawki.
 
czachus 154

czachus

Użytkownik
PROGRESJA IX
ETAP 4
Spotkanie: Da Nang - Thanh Hoa
Tip: 1 (1X2)
Kurs: 2.00
Stawka: 2
EW: 4.00
Wreście coś weszło
PROGRESJA IX
ETAP 4a
Spotkanie: Duckworth J. - Matosevic M.
Tip: 0:2 (CS)
Kurs: 2.00
Stawka: 4
EW: 8.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
czachus 154

czachus

Użytkownik
Dokładam równoległą progresje żeby więcej się działo.
PROGRESJA X
ETAP 1
Spotkanie: Zlin - Sokolov
Tip: X2
Kurs: 1.73
Spotkanie: Vltavin - Usti n. L.
Kurs: 1.4
AKO: 2.42
Stawka: 1
EW: 2.42​
 
Do góry Bottom