>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PROMOCJA: Bonus do 200 zł dla nowych graczy!

kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Dzięki, ale chodziło mi o to, czy trzeba jednokrotnie postawić depozyt czyli od razu 200zł, ale już troszkę pomyślałem i trzeba jednokrotnie czyli np po 10zł na 20 zakładów.
Jeśli mam rację to nie odpisuj.
Dzięki za pomoc.
 
mocko 0

mocko

Użytkownik
Takie pytanie jeżeli przegram te 100zł bonusowe to żeby wypłacić te moje 100zł wystarczy obrócić raz mój depozyt poprzez kurs 1,5 i mogę wypłacić?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Najpierw musisz obrócić pierwsze 100 zł ze swoich pieniędzy. Później dopiero możesz grać za kasę bonusową.
 
M 0

magic77

Użytkownik
Witam, dawno nie wchodziłem na bet365, ale chętnie skorzystam z bonusu ???? nie dostałem żadnych info na mejla, mam sie zgłosic do supoortu po bonus?
 
zambi 0

zambi

Użytkownik
Czyli jak nie ubiegnę się o bonus przy pierwszej wpłacie, to w przyszłości nie będę mógł z niego skorzystać?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Czyli jak nie ubiegnę się o bonus przy pierwszej wpłacie, to w przyszłości nie będę mógł z niego skorzystać?
W zasadach bonusu tego nei widzę... ale skoro &quot;powitalny&quot; to powitalny.
Na 90% kwalifikuje się tylko pierwszy depozyt.
Żeby rozwiać wątpliwości - pisz do supportu.
 
S 32

szymon89

Użytkownik
Mam pytanie, które było pewnie sto razy zadane ???? wpłaciłem kasę, aktywowałem ten bonus i teraz żeby go wypłacić kwotę 65 zł których wpłaciłem muszę obrócić 3 razy po kursie 1.5. Czyli muszę łącznie zagrać 3x65 po 1.5? Ale nie muszę grać całej kwoty, mogę przykładowo grać za 10 zł kupony?
Edit. Mam jeszcze jedno pytanie zagrałem zakład na próbę po kursie 1.01 i kasę wzięło mi z konto głównego czyli jak zagram zakład po kursie 1.5 to weźmie z bonusu?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam pytanie, które było pewnie sto razy zadane ???? wpłaciłem kasę, aktywowałem ten bonus i teraz żeby go wypłacić kwotę 65 zł których wpłaciłem muszę obrócić 3 razy po kursie 1.5. Czyli muszę łącznie zagrać 3x65 po 1.5? Ale nie muszę grać całej kwoty, mogę przykładowo grać za 10 zł kupony?
Edit. Mam jeszcze jedno pytanie zagrałem zakład na próbę po kursie 1.01 i kasę wzięło mi z konto głównego czyli jak zagram zakład po kursie 1.5 to weźmie z bonusu?
Regulamin warto czytać ze zrozumieniem
Aby postawić zakłady za bonus, zagraj za kwotę kwalifikującego się depozytu jednokrotnie w wybranych zakładach sportowych. Musisz dokonać obrotu depozytem i bonusem 3 razy przed możliwością wypłaty.
Dzięki, ale chodziło mi o to, czy trzeba jednokrotnie postawić depozyt czyli od razu 200zł, ale już troszkę pomyślałem i trzeba jednokrotnie czyli np po 10zł na 20 zakładów.
Jeśli mam rację to nie odpisuj.
Dzięki za pomoc.
Najpierw musisz obrócić pierwsze 100 zł ze swoich pieniędzy. Później dopiero możesz grać za kasę bonusową.
Na Twoje pytania odpowiedzi można z łatwością znaleźć w tym temacie. Albo w regulaminie albo na tej stronie tematu co pisali inni użytkownicy forum.
Polecam czytanie tematów. Tutaj przeważnie wszystko już jest opisane.
 
nowaq69 21

nowaq69

Użytkownik
Jeśli wpłace 200zl i dostane 200zł bonusu to musze najperw obrocic depozyt 200zl ktory wpłacilem a potem 1200zl obrotu zeby moc wyplacic? prosze o odpowiedz bo juz sam nie wiem w regulaminie pisze ze 3 razy trzeba obrocic czyli 400x3 czyli 1200 a we wczesnieszym poscie widzialem jak ktos pisal ze jak wplaci 100 i dostanie 100 to musi obrocic o 1200, musze byc pewien bo wiecej jak 1200 to raczej nie bede w stanie obrocic w 3 miesiace. Dzieki za pomoc i nie denerwujcie sie ze znowu takie pytanie:p
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Wpłacasz 200, wpisujesz odpowiedni kod i masz przypisany do konta bonus, który będzie dostępny po postawieniu sumy depozytu (obojętnie ile to będzie kuponów - przy wpłacie 200 bonus będzie dostępny po zagraniu kuponów za łącznie 200 zł). Jeśli zagrasz zakład z kursem (singiel lub AKO) powyżej 1.5 to zaliczy Ci już to do obrotu.

Obrót depo + bonus (200+200) x 3, czyli 1200 (obojętnie ile kuponów). Do obrotu liczą się tylko kupony z kursem (singiel lub AKO) minimum 1.5.

Możesz grać zakłady z kursem poniżej 1.5, ale nie będą one liczone do obrotu.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Po zagraniu sumy depozytu (jeden lub wiele kuponów) masz dostępny bonus (niezależnie od efektów gry za depozyt).

Jednak najlepiej pytajcie support. Na stronie bet365 jest dostępny live czat (także dla osób nie mających jeszcze konta) i w kilka minut można rozwiać wszelkie wątpliwości (dobrze zachować odpowiedź supportu na wszelki wypadek).

Ja z tej promocji korzystałem jakiś czas temu i nie chciałbym wprowadzać nikogo w błąd, bo wiadomo, że czasem zasady się zmieniają...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1,2K

kukla

Forum VIP
A jeżeli depozyt przegram to bonus mogę obracać czy przegrywając depozyt przegrywam bonus ??
Po zagraniu sumy depozytu (jeden lub wiele kuponów) masz dostępny bonus (niezależnie od efektów gry za depozyt).
bludek ma rację ale...
Trzeba uważać. Bonus &quot;aktywuje się&quot; dopiero po dokonaniu obrotu sumą depozytu, jednak obrót ten musi zostać wykonany po wymaganym kursie.
Jeśli przegrasz depozyt ale spełnisz warunki obrotu to bez problemów będziesz mógł obstawiać dalej.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Lada dzień przenoszę się do bet365 dlatego dla pewności spytam o ten bonus. Jeśli wpłacę 200 zł żeby odebrać 200 zł bonusu muszę 1wszy zakład zagrać za 200 zł ?? Nie mogę 2 x 100 zł ?? I czy AKO ma być 1,50 czy każde zdarzenie na kuponie musi być 1,5 lub więcej ?
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
korzystał ktoś z bonusu 100%od depozytu na Bet365? &quot;zagraj raz za kwote depozytu...3 razy zagrać za bonus i depozyt przed wypłatą&quot;
czyli pierwszy kupon musi być zagrany za wartość depozytu? i czy jest jakiś kurs minimalny/inne kruczki?
PS. nie jest to bonus powitalny.
 
Do góry Bottom