>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PROMOCJA: Bonus do 200 zł dla nowych graczy!

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Oferta jest aktualna. Bukmacher ciągle przedłuża promocję. Także możesz spokojnie z niej skorzystać. Wszystkie informacje masz w pierwszym poście.
Zrobiłem też aktualizację terminu końcowego, który pewnie będzie przedłużony.
Oferta zakończy się o 23:59 czas UK 31. grudnia 2011.
 
alexis93pl 5

alexis93pl

Użytkownik
Mam 2 pytania w związku z tym bonusem.
Obróciłem depozytem na zakładach Live jeszcze przed weryfikacją konta. Czy będę mógł korzystać z bonusu po weryfikacji i czy nie ma znaczenia czy jest to zwykły kupon czy live?
Czy jest możliwość zagrania samym bonusem? Nie chcę ryzykować utraty i depozyty i bonusu więc wolę zagrać samym bonusem a co ugram to moje, jest taka możliwość?
 
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
&quot;Dziękujemy za ubieganie się o 100% bonus w bet365. Aby móc wykorzystać swój bonus, musisz postawić za swój kwalifikujący się depozyt jeden raz na wybrany przez Ciebie rynek i sport. Pamiętaj, że będziesz musiał obrócić depozytem i bonusem trzy razy, aby wypłacić środki. Skontaktujemy się z Tobą, gdy warunki te zostaną spełnione.&quot;
Wpłaciłem 50 zł, teraz na koncie mam 100zł. To co teraz musze zrobić i za ile?
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Wpłaciłem 50 zł, teraz na koncie mam 100zł. To co teraz musze zrobić i za ile?
Dokładnie nie pamiętam, czy są tam jakieś ograniczniki kursowe, ale pewnie jakieś są. Musisz koniecznie przeczytać regulamin bonusu. A tak poza tym to skoro wpłaciłeś 50 PLN i dostałeś drugie 50 PLN jako bonus, to żeby móc wypłacać, stawki twoich kuponów muszą przekroczyć kwotę trzy razy większą od depozytu + bonusu, czyli musisz postawić w sumie za 300 PLN.
 
L 0

loko05

Użytkownik
Śmiech na sali ten bonus tylko przegrać go można co najwyżej.Zrobiłem trochę pieniążków z niego i tak zareagował Bet365 na to ????
&quot;Aby nagrodzić nowych i istniejących klientów, Bet365 regularnie oferuje bonusy i darmowe zakłady.
Te oferty są kosztowne i dlatego też Bet365 nie przyznaje ich kontom, gdzie naszym zdaniem oferty te przyniosłyby znaczny zysk.
Niestety Pana konto zostało określone jako spełniające ten warunek i w związku z tym informujemy, że Pańskie konto nie jest uprawnione do otrzymywania ofert Bet365, w przyszłości.
Ponadto informuję, iż środki bonusowe zostały usunięte z konta.
 
seba_radka 0

seba_radka

Użytkownik
Przejrzałem temat i doszedłem do pewnego wniosku. A mianowicie, chciałbym opisać najszybsze zdobycie bonusu. Prosił bym o ewentualną korektę.

Przelałem na konto 100zł, otrzymałem bonus 100zł. Następnie obstawiłem depozyt 100zł (ten realny). Bonus został aktywowany. Teraz obstawiłem 3 razy po 100zł (bonus) w przeciągu jakiegoś czasu, raz wygrywając, raz przegrywając, nie ważne. Suma bonusu zostaje przelana na konto depozytu. Zgadza się ?

Dzięki za cierpliwość ????
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Śmiech na sali ten bonus tylko przegrać go można co najwyżej.Zrobiłem trochę pieniążków z niego i tak zareagował Bet365 na to ????
&quot;Aby nagrodzić nowych i istniejących klientów, Bet365 regularnie oferuje bonusy i darmowe zakłady.
Te oferty są kosztowne i dlatego też Bet365 nie przyznaje ich kontom, gdzie naszym zdaniem oferty te przyniosłyby znaczny zysk.
Niestety Pana konto zostało określone jako spełniające ten warunek i w związku z tym informujemy, że Pańskie konto nie jest uprawnione do otrzymywania ofert Bet365, w przyszłości.
Ponadto informuję, iż środki bonusowe zostały usunięte z konta.
Czy ktoś z userów miał podobny problem co loko05 ? Bo jakoś nie chce mi się w to wierzyć.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
czytam ten temat i czytam i nadal nie kumam. pomozcie i wytlumaczcie jak debilowi:

wplacilem 50 zl i mam 50 zl bonusu, czyli w sumie 100 zl. Co mam teraz zrobic, zeby moc wyplacic cale 100 zl? zagrac w sumie za 100 zl w kilkunastu kuponach, ktore maja kursy powyzej 1,5?
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
&quot;Musisz zagrać za kwotę depozytu i bonusu 3 razy przed dokonaniem wypłaty&quot;Wystarczyło przeczytać pierwszą stronę.
wytlumaczcie jak debilowi:
sam chciałeś ???? 3 razy 100 równa się 300.Przynajmniej jedno zdarzenie na kuponie musi mieć kurs powyżej 1,5.
 
4 0

4luki4

Użytkownik
Witam, jestem tu nowy, więc wybaczcie mój &quot;laicyzm&quot;. Zarejestrowałem się też na bet365 i chcę się upewnić jak działa bonus 200zł i jak z niego skorzystać. Wpłaciłem 30 zł przez moneybookers, które już zostały przekazane na bet365 wprowadziłem też kod promocyjny i teraz muszę postawić przynajmniej jeden lub więcej zdarzeń na jednym kuponie za minimum 20 zł i wszystkie zdarzenia muszą mieć kurs &gt; 1.50 tak? I potem postawić 3 zakłady za 20 zł czy tak? Jeżeli się oczywiście uda wygrać bo jeśli nie to muszę sobie dopłacić żeby mieć czym grać. I nawet jak przegram to spełniając warunki bonusu w przypadku przegranych kuponów zostanie mi ów bonus przyznany? Sory za moje wypociny, liczę na Waszą pomoc.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Najpierw musisz obrócić kwotę jaką sam wpłaciłeś na konto ( w Twoim wypadku jest to 30,00 zł). Nie musi być to jeden kupon. Możesz zagrać np. 6 kuponów po 5 zł. Z kursami masz racje, wszystkie muszą być większe niż 1,50.
Jeśli dokonasz obrotu depozytem będziesz już mógł korzystać z bonusu, który musisz obrócić 6 razy.
 
4 0

4luki4

Użytkownik
A co to znaczy że bonusem muszę obrócić 6 razy? Że 6 razy za bonusowe 30 zł muszę zagrać czy 6 razy po 5 zł żeby w sumie było za 30 zł?
 
Do góry Bottom