>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PROMOCJA: Bonus do 200 zł dla nowych graczy!

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wpisałem kod oferty i wpłaciłem depozyt, kasy nie ma na koncie, upominać się czy czekać?
A dokonałeś wymaganego obrotu?
bludek ma rację ale...
Trzeba uważać. Bonus &quot;aktywuje się&quot; dopiero po dokonaniu obrotu sumą depozytu, jednak obrót ten musi zostać wykonany po wymaganym kursie.
Jeśli przegrasz depozyt ale spełnisz warunki obrotu to bez problemów będziesz mógł obstawiać dalej.
Chyba, że to jeszcze inny problem... wtedy polecam kontakt z supportem bo bonusy przyznawane są tam zawsze natychmiastowo.
 
B 0

bankierz

Użytkownik
Wpisałem kod oferty i wpłaciłem depozyt, kasy nie ma na koncie, upominać się czy czekać?
obstawiać należy po stawkach min. 1,5. Wtedy bet365 aktywuje depozyt.
Chyba, że to jeszcze inny problem... wtedy polecam kontakt z supportem bo bonusy przyznawane są tam zawsze natychmiastowo.
chyba jednak wychodzi że to jest to.
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Czy z tego co rozumiem, jak wplace 20zl, to musze trzy kupony dac o min AKO 1.50, aby bonus sie uaktywnil?
 
lolek18 0

lolek18

Użytkownik
Mam pytanko. Wpłaciłem kasę na bet365, dokładnie 100zł dostałem drugie tyle z bonusu, więc razem mam 200zł na grę, ale dlaczego jak stawiam np. 10zł po kursie na jakiś tam mecz 2,00zł mam do wygrania 10zł a nie 20zł?
 
marszin 0

marszin

Użytkownik
Czy jak utworzylem konto na bet365 dosyc dawno a dopiero teraz wplacam pierwsze pieniadze czy bonus mi przysluguje i jak go uzyskac ?? bo zadnego kodu nie dostalem na maila
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Czy jak utworzylem konto na bet365 dosyc dawno a dopiero teraz wplacam pierwsze pieniadze czy bonus mi przysluguje i jak go uzyskac ?? bo zadnego kodu nie dostalem na maila
wejdz na livechat, powinien przyslugiwac, ale lepiej zapytac supportu odpowiedza Ci szybko ;)
 
tmkmzo 2

tmkmzo

Użytkownik
Czy jak utworzylem konto na bet365 dosyc dawno a dopiero teraz wplacam pierwsze pieniadze czy bonus mi przysluguje i jak go uzyskac ?? bo zadnego kodu nie dostalem na maila
na pewno przysługuje, na mnie, mimo że konto mam od dawna i nie raz wcześniej wpłacałem, bonus cały czas czekał, wystarczy wejść w Oferty-&gt;Dostępne oferty-&gt;Poproś o kod oferty i wyślą kod na maila
 
M 0

michal509

Użytkownik
Przeglądając ten wątek kilkukrotnie napotkałem na informacje, że przy obrocie depozytem i bonusem kurs akumulowany musi być przynajmniej 1,50. Akurat dzisiaj rozmawiałem na czacie z pracownikiem bet365 i oto odpowiedź jaką otrzymałem:
Prosze pamietać, że każde zdarzenie na kuponie musi być o kursie minimalnym 1.5
W zakładzie akumulowanym musi być minimalnie jedna selekcja z kursem powyżej 1,5 (tak więc nawet gdy zagrane zostało zdarzenie z 5 selekcjami o łącznym kursie np. 8.95 to gdy kurs na jedno z pojedyńczych zdarzeń wyniósł mniej niż 1.5 wówczas system nie zaliczy calego kuponu do wymagań obrotu).
 
nerox 7

nerox

Użytkownik
Teoretycznie:
Wplacam 20zl dostaje bonus 20zl
I wystarczy ze np postawie 3 zaklady po 3zl i juz moge ewentualnie wyplacac? czy jak to jest? Czy musze cale 20zl stawiac?
Jestem nowy i dopiero zaczynam.
zdecydowalem sie wlasnie na bet365
I jak mam konto w mbanku i zadnych moneybookersow itd to jak zrobic przelew zeby nie poniesc kosztow po za tymi co sie przeleje?
Poprzez Depozyt&gt; Karta kredytowa/debetowa ?
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Nerox...
Po raz kolejny na forum..????
Wpłacasz depozyt i aby uwolic bonus musisz postawic za rownowartosc tego depozytu (u Ciebie 20zl) i nie ma roznicy czy postawisz jeden zaklad za 20zl czy postawisz 10 zakladow po 2zl, pamietac tylko musisz ze kurs zakladow musi byc przynajmniej 1,5 na singlach lub w przypadku zakl. akum. przynajmniej jedno zdarzenie musi miec kurs 1,5.
Po postawieniu rownowartosci depozytu dostajesz bonus, i musisz go wraz z depozytem obrocic 3 razy czyli (20+20)*3 = 120zl taki musisz zrobic obrot aby moc wyplacic.
Co do karty nie mam pojecia bo zawsze robie przelewy przez mooneybookers..
Nastepnym razem poczytaj troche zanim zapytasz bo ten temat byl tu juz poruszany setki razy,
Pozdro
 
nerox 7

nerox

Użytkownik
Nie denerwuj sie ???? Juz do tego doszedlem i zalozylem nawet MB hehe zobaczymy jak szybko wszystko przerypie ????
Dzieki za odpowiedz;)
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Nie denerwuje się bo jak zaczynałem to sam o wszystko pytałem jak miałem wątpliwości ????
Powodzonka ????
 
nerox 7

nerox

Użytkownik
No to mam watpliwosc xD A jesli chcialbym tak jak w fortunie obstawic np za 3zl 5 meczy to co robie? bo teraz obstawilem na kazda druzyne 3zl na jednym kuponie i wyszlo 12 zl za 4 mecze cos spapralem ????
 
P 0

piwko_7

Użytkownik
Zakłady postawione na handicapy azjatyckie, azjatycką sumę goli i zakład na zwycięstwo w baseballu, zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i na żywo, nie liczą się do jakichkolwiek wymagań obrotu.
Z basebollu można jedynie postawić na zwycięstwo z handicapem -1,5 ??
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Ta promocja już jest nieaktualna, prawda?

&quot; Oferta zakończy się o 23:59 (czas UK) 31 grudnia 2010. &quot;

Z tego wnioskuję że ta oferta jest nieaktualna już przeszło pół roku, a temat stoi jakby była aktualna, a może się myle i nadal jest ta promocja?

Dzieki za pomoc ????
 
Do góry Bottom