>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Betsafe: Bonus 100% do 100 zł dla nowych graczy!

R 0

ruchman

Użytkownik
Buk jak najbardziej pozytywny. Bonus juz obrucony, nie bylo zadnych problemow, kasa szybko na koncie. Co do tego ze kursy nie powalaja na glowe to moge polemizowac bo na zdazenia dwudroze kursy mozna znalezc 1.9-1.91 a to jak wiadomo zadkosc ostatnio- nawet expekt juz takich nia daje(max 1.88-1.88)
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Zgadzam sie z ruchman&#39;em w 100%. Buk jak najbardziej OK, wielki pozytyw. Co prawda jeszcze nie wyplacalem kaski, ale wszystko na razie pozytywnie mnie zaskoczylo. Zgodze sie rowniez co do wysokich kursow, sa bardzo zadowalajace (szczegolnie jesli idzie o zdarzenia dwudrozne - nawet trafilem 1,95), dlatego rowniez moge polemizowac z Gutkiem84.
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
A jak dla mnie to jakas lipa ten buk. Zlecilem wyplate 23.10.2008 i do tej pory nic nie przyszlo. Napisalem do supportu w poniedzialek, gosc odpisal abym byl cierpliwy. Lekka przesada
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
A jak dla mnie to jakas lipa ten buk. Zlecilem wyplate 23.10.2008 i do tej pory nic nie przyszlo. Napisalem do supportu w poniedzialek, gosc odpisal abym byl cierpliwy. Lekka przesada
o kurde to naprawde dość długo już 6 dzień, może dlatego, że pierwsza wypłata

dajcie znać jak ktoś kase dostanie od nich

wpłaciłem przez przelewy 24 i wysłałem zgloszenie po bonus po czym mecz zaczynał sie o 11, więc napsiałem do suportu, żeby przyspieszyli z dopisaniem bo nie zdąrze zagrać i w 3 minuty dopisali mi bonus
 
gilberth 24

gilberth

Użytkownik
Wszystko pięknie, ładnie.Bonusy dopisują ale jestem ciekaw co z wypłatami bo widzę, że jeszcze nikt od nich nie wypłacił.Czekam na razie na rozwój sytuacji i wstrzymuje się z wpłatą do tego buka.pozdro
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
jeden typek pisał, że grał tam półtora roku i jest spoko buk , poza tym jak w gazecie był opisany to musi być wypłacalny, więc bez paniki pewnie będzie dobrze...
 
simons 646

simons

Forum VIP
Spokojnie, na konta bankowe kaska troszke idzie ... np w Bet365 szla mia prawie tydzien ???? takze spokojnie warto poczekac jak po okolo 1 tyg nie bedzie to mozna zaczac sie martwic i wypytywac support ????
Takie bynajmniej moje zdanie :p
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Śmiech na sali, dzis dostalem odpowiedz ze wyplata zostala zaksiegowana 29.10 (wyplate zlecilem 23.10) i ma isc do 7 dni roboczych. Dwa tygodnie to to lekka przesada jak na przelew bankowy.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Z uwagi na konieczność przeprowadzenia zmian w procesie realizacji wypłat z polskiego konta bankowego, pańska wypłata musiała zostać zrealizowana z naszego konta międzynardowego, przelewem transgranicznym, z uwagi na ten fakt, realizacja wypłaty ulegnie wydłużeniu do 7 dni roboczych. Przepraszamy za utrudnienia z tym związane, mamy nadzieje, że wkrótce otrzyma Pan wypłacone środki.
No cóż pierwszy minus tego buka. Ale mnie jakoś to nie zniechęca, bo buk jest na prawdę solidny i godny uwagi. W tej chwili chyba mój ulubiony ;-)
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Śmiech na sali, dzis dostalem odpowiedz ze wyplata zostala zaksiegowana 29.10 (wyplate zlecilem 23.10) i ma isc do 7 dni roboczych. Dwa tygodnie to to lekka przesada jak na przelew bankowy.

A czy przypadkiem to nie dlatego , że robią przelewy z UK?

Pobierają jakąś prowizje przy wypłacie na konto bankowe?
 
Do góry Bottom