>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Betsafe: Bonus 100% do 100 zł dla nowych graczy!

hali 3

hali

Użytkownik
A czy przypadkiem to nie dlatego , że robią przelewy z UK?

Pobierają jakąś prowizje przy wypłacie na konto bankowe?
Mają konta w PKO więc powinni robić z polskich kont ???? ja narazie czekam czwarty dzień na zaksięgowanie depozytu , z tego co widzę to jeszcze z 3 dni będę czekał
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
dostalem dzis od nich e-maila bo tez czekam na wyplate i sie upomnialem...
oto on :
Z uwagi na konieczność przeprowadzenia zmian w procesie realizacji wypłat z polskiego konta bankowego, pańska wypłata musiała zostać zrealizowana z naszego konta międzynardowego, przelewem transgranicznym, z uwagi na ten fakt, realizacja wypłaty ulegnie wydłużeniu do 7 dni roboczych. Przepraszamy za utrudnienia z tym związane, mamy nadzieje, że wkrótce otrzyma Pan wypłacone środki.
Tak wiec pozostaje czekac i miec nadzieje ze hajs bedzie na naszych kontach..
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
dostalem dzis od nich e-maila bo tez czekam na wyplate i sie upomnialem...
oto on :
Z uwagi na konieczność przeprowadzenia zmian w procesie realizacji wypłat z polskiego konta bankowego, pańska wypłata musiała zostać zrealizowana z naszego konta międzynardowego, przelewem transgranicznym, z uwagi na ten fakt, realizacja wypłaty ulegnie wydłużeniu do 7 dni roboczych. Przepraszamy za utrudnienia z tym związane, mamy nadzieje, że wkrótce otrzyma Pan wypłacone środki.

Tak wiec pozostaje czekac i miec nadzieje ze hajs bedzie na naszych kontach..

to tak jak myslałem daltego tak długo, że z konta UK
 
S 0

sheva07

Użytkownik
Ja dziś zleciłem im wypłate operator na czacie powiedział że we wtorek kasa ma byc już na koncie i nie wspominal o jakichś tam problemach, więc po cichu licze że mnie to ominie ????
A tak pozatym to sam buk nie jest najgorszy coprawpda przy wypłacie chcieli skan dokumentów no, ale dziś to chyba większośc bukow sie zabezpiecza przy większej wypłacie.
Także z niecierpliowścią czekam na przelew i mam nadzieje ze w/w komplikacje mnie ominą ????
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
Witam , gdy zerknalem dzisiaj na konto ku mojemu zdziwieniu pojawila sie kasa ???? jednak chyba pomoglo to ze sie troszke upomnialem (ode mnie nie chcieli zadnych dokumentow o dziwo) i niestety nie wszystko bylo ok bo chlopaki sobie z 220 zl wzieli prawie 40 zl co jest dla mnie wielkim minusem i nie wiem skad oni ta kase slali bo chyba nie z Malty jak to pisze w przelewie...
ogólem smiech na kolkach... i moja taka mała rada jak wyciagac to duzo bo mniejszy procent wtedy stracimy choc kto wie jak to naprawde tam jest...
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
na moneybookers trzeba wypłacac wtedy szybko i bez prowizji

oni maja tak samo jak bet365 i betfair że przelew z Uk robią i wtedy prowizja jeszcze dość spora i długo się czeka
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
tomex11 no tak ale mi pisali ze jak korzystam z tego promo a jak wiadomo w warunkach MB byl wylaczony z bonusa 100% i ze wyplata tylko taka jak depozyt a wiec konto bankowe... ????
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
no wiem własnie i nic nie napisali, że prowizja jest bo na innych stronach piszą zawsze ⛔

nikt o tym nie wiedział teraz trzeba drugą wpłate zrobić moneybokers ci co nie wypłacili jeszcze i na money wypłacać
 
A 0

adriansida

Użytkownik
Siema, miałem z tym bukiem podobną sytuację jak ty karpiu, najpierw 6 dniowe oczekiwanie na przelew, później nie mała prowizja mojego banku. Na szczęście po korespondencji z supportem, udało mi się otrzymać zwrot kosztów prowizji na konto gracza! Otrzymałem również zapewnienie, że kolejne wypłaty będą realizowane z polskiego konta bez dodatkowych kosztów. Jedyne co musiałem do nich przesłać to primo dowód osobisty i prawo jazdy przy pierwszej wypłacie oraz dziś przesłałem dowód otrzymanej wpłaty od nich z serwisu, różnica pomiędzy wypłaconą kwotą a kwotą zaksięgowaną na moim koncie, jest już w betsafe i dalej kontynuuje przygodę z nimi :&gt;
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
Adrian czyli poprostu wyplaciles kase a to co zabrali to dali do buka na zaklady?? wiesz ja do nich napisalem e-maila ale dopiero po 18 a wiec jutro z rana mysle ze odpisza i zobaczymy czy zechca dokumenty itp
pozdrowka i prozba jesli graliscie na betcrisie i goldvictory to napiszcie na pw...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ja dostałem dziś kasę na konto, bez żadnych prowizji i opłat. Żadnych dokumentów nie chcieli i nie chcą jeśli wpłaca się przez przelewy 24.
Bardzo dobry buk, godny polecenia według mnie. Na kasę czekałem 5 dni a nie 3 ale nie robi mi to większej różnicy i jestem w stanie im to wybaczyć bo mieli po prostu problemy z polskim kontem w tym tygodniu.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
no to wynika z tego, że mieli chwilowe problemy z kontem w polsce

i pewnie zwrócą kase za prowizje reszcie co pobrali

pytanie do tych co wypłacali robiliście obrót na 600 pln z kursem 1,5 na kuponie? czy łączny 1,5 graliście?
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
tomex trzeba grac z kursem 1,5 na kuponie , czyli np jak gramy 2 mecz po 1,3 na jednym kuponie to raczej beda problemy... ???? ale ja w sumie nie probowalem bo odrazu gralem tak jak pisza i spox
 
S 0

sheva07

Użytkownik
Ilu dokumentow? Czy tylko dowod?
Początkowo chcieli jeden dowód tożsamości plus rachunek za telefon lub dowolny rachunek, powiedziałem im że rachunek to będzie problem to wtedy na czacie napisali że chcą dwa dowody tożsamości, więc wysłałem im skan dowodu i paszportu. w 5 min mi to zaakceptowali i w piątek zleciłęm im wypłate , teraz czekam na kase, ale operator na czacie zapewnił że problemy z polskim kontem są zażegnane. Może dlatego tak się upominali bo wypłacałęm od nich 800 zł. Chce jednak powiedzieć, że mimo wszystkich komplikacji jest to dobry buk. Kursy na poziomie oferta w miare, szybki łatwy kontakt, także polecam jak najbardziej.
 
Do góry Bottom