>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Betsafe: Bonus 100% do 100 zł dla nowych graczy!

radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ja wpłaciłem 100zł z czego ugrałem ponad 400zł, zleciłem wypłatę i następnego dnia zadzwonili do mnie. Niby konto zweryfikowane, zobaczymy jak długo będzie trwała wypłata.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
tomex trzeba grac z kursem 1,5 na kuponie , czyli np jak gramy 2 mecz po 1,3 na jednym kuponie to raczej beda problemy... ???? ale ja w sumie nie probowalem bo odrazu gralem tak jak pisza i spox
no własnie chyba tak bo tak mi napisali, mam juz ponad 1000 pln, a wpłaciłem 100 zł we wtorek czy w środe, więc nie jest żle ????

tyle, że ten obrót mam tylko 200pln zrobiony, co znajduje jakiś mecz to 1,4 /1,45, więc będe musiał przed wypłatą coś poszukać i za 1,5 zagrać za 400 zeta czuje wtope... no ale nic zobaczymy

ogólnie buk całkiem niezły kursy w miare i szybki support, troche live mają

tylko mnie teraz troche zdenerwowali chciałem na inter dać za 300 zeta i nie zdąrzyłem bo kupon mi rozliczali 45 minut, a pisali, że tak szybko rozliczają, a inter już 2-0 więc chyba 120 zł uciekło no, ale nic zoabczymy co bedzie z wypłatą jak obróce bonusik, mam nadzieje, że bez problemów tak jak u reszty teraz, jeszcze napisze do nich i wyśle im skany od razu, żeby później nie przedłużać czasu wypłaty
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
bo chyba skanów nie chcą wczoraj zleciłem jedną wypłatke na 700 pln i dziś na 600 pln i jeszcze na gre 400 sobie zostawiłem ????

napisałem do nich, że chce skany wysłać, żeby mieć z głowy weryfikacje, odpisali, że nie musze i że 1-3 dni będe miał kase na koncie, jak dojdzie dam znać ile czekałem
 
J 11

jaco69

Użytkownik
Zleciłem wypłatę w czwartek.W poniedziałek miałem pieniądze na koncie.
Nie brali skanu dowodu ,wplacilem przez przelewy24h
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
hmm..polski support też działa 24/7?
napisałem maila z 25 minut temu i na razie bez odpowiedzi.. To znaczy, że dostanę 30 PLN?:-D
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Niestety, ale dziala do 18. Jutro Ci odpisza i 30 PLN nie dostaniesz.
to moze tu zapytam o to o co ich..
Bo dostałem maila, o zakładzie bez ryzyka na LM i piszą, że będzie obowiązywał tylko pierwszy kupon na LM, więc jak ja wcześniej już zagrałem tripelka, ale z zakładami z hc, to on się nie liczy co nie? (bo mogą być tylko zakłady 1x2)
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
to moze tu zapytam o to o co ich..
Bo dostałem maila, o zakładzie bez ryzyka na LM i piszą, że będzie obowiązywał tylko pierwszy kupon na LM, więc jak ja wcześniej już zagrałem tripelka, ale z zakładami z hc, to on się nie liczy co nie? (bo mogą być tylko zakłady 1x2)
Ja tez dostalem to samo info. Wedlug mnie liczy sie tylko pierwszy zaklad 1x2, wiec zaklad z hc, ktory zagrales wczesniej sie nie liczy. Mozesz spokojnie teraz postawic normalny tripel (bez hc).
 
N 0

newnho

Użytkownik
nie wiecie czy jak zagrałem zakłady z podpóką a dokladniej jeden na x2, dwa na 1 normalnie i jeszcze na tym samym kuponie jeden over i jeden zaklad nie wejdzie bedzie ten zwrot?
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
nie wiecie czy jak zagrałem zakłady z podpóką a dokladniej jeden na x2, dwa na 1 normalnie i jeszcze na tym samym kuponie jeden over i jeden zaklad nie wejdzie bedzie ten zwrot?
&quot;...pamiętaj również, że na kuponie muszą znajdować się minimum 3 mecze z opcją wygranej gospodarzy, remisu, lub wygranej gości (1x2) aby wliczały się do wzięcia udziału w tej promocji.&quot;
Logicznie myslac Twoj kupon odpada.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
no i wypłacili dwie wypłatki ???? czekałem 2,5 dnia, można powiedzieć dwa dni, więc dość szybko, skanów nie chcieli

buk jak najbardziej godny polecenia
 
relakzstyle 0

relakzstyle

Użytkownik
Elo, mam pytanko do tych, do których dzwonili. Mianowicie - o co was pytali ?
Bo chodzi o to, że konto mam na matke i nie za bardzo chciałbym, aby do mnie dzwonili...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Rejestrując się akceptujesz regulamin i nie masz prawa go łamać. Jeśli jest zapis że mogą zweryfikować Twoje dane telefonicznie to tak będzie i tyle :p nie ma przymusu gry w betsafe ;-)
 
relakzstyle 0

relakzstyle

Użytkownik
Hehe ok nie bede z tego powodu płakał, najwyżej coś się wymyśli i tyle. A tak poza tym to buk jak najbardziej w porzadku. Wpłacałem na konto 100, po podwojeniu było 200 a teraz mam pare stówek więcej :-D
Zapytam jeszcze tak: jak do Was dzwonili, to o co się pytali ?
 
Do góry Bottom