>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PROMOCJA: Zgarnij Bonus powitalny 50%!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Bet at Home
Zganij Bonus powitalny 50% do 50 PLN

Bet at Home oferuje nową extra promocję! Bonus powitalny dla nowych użytkowników firmy - 50% gratis przy pierwszej wpłacie! Nie przegap okazji i zarejestruj się już dzisiaj!
1. Zarejestruj się na www.bet-at-home.com

====&gt; PROMOCJA na BET-AT-HOME &lt;====
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; ZAREJESTRU SIĘ TUTAJ &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;
2. Wpłać depozyt


3.
Wejdź na &quot;Moje konto/Wpłata Wypłata/Realizacja bonusu&quot; i wpisz słowo FIRST, a kwota Twojej wpłaty zostanie podwojona automatycznie.
Nie pozwól by Bonus powitalny przeszedł Ci koło nosa – bet-at-home.com gwarantuje Ci dużo emocji oraz najbardziej przyjazny regulamin promocji na rynku – załóż się! Więc na co jeszcze czekasz? Zgarnij bonus już teraz!
Regulamin promocji
Regulamin promocji:


  • Akcja &quot;Bonus powitalny&quot; jest ważna od dnia 18.05.2009 (godz. 12:00)
  • Bonus powitalny jest ważny tylko na pierwszą wpłatę. Maksymalna kwota bonusu to 50PLN. W przypadku wpłat powyżej 100PLN, do konta gracza zostanie dopisana tylko kwota bonusu w wysokości 50PLN.
  • Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty.
  • Przy wpłacie poprzez „Moneybookers“ bonus powitalny jest ważny tylko, gdy konto gracza zostało zarejestrowane po 28 stycznia 2009 (godz. 00:00).
  • Zarówno dla zakładów pojedynczych jak i kombinacyjnych wymagany jest minimalny kurs 1,5.
  • Bonus powitalny dotyczy tylko i wyłącznie zakładów sportowych. Bonus powitalny nie dotyczy kasyna, pokera, gier jak i wyścigów psów.
  • Bonus powitalny może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie w jednym gospodarstwie domowym na jednym koncie gracza i musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie.
  • W przypadku podejrzenia nadużyć (np. wiele kont gracza na różne dane osobowe, itp.), bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do anulowania kwoty bonusu i anulowania wynikających z niego wygranych.
  • Bonus powitalny nie może być łączony z innymi akcjami promocyjnymi.
  • bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do zakończenia akcji promocyjnej w każdej chwili.
  • Bonus powitalny księgowany jest tylko w przypadku, gdy wcześniej nie została zlecona wypłata.
 
M 0

maro00

Użytkownik
mam pytanie, wpłaciłem sobie na bet-at-home 30 zł podwojono mi kowte do 60 zl czyli abym mógł wypłacić kase musze postawić 3 *30 zł?? czy 3 * 60zł ?
gdyby to była np. pierwsza opcja to moge sobie stawiać po 10 zl az dojde do tych 90 ? czy wymagana jest odrazy minimalna stawka 30 zl?
pozdro
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
60zł x 3 = 180zł
Kwotę 180zł musisz obrócić przed złożeniem wypłaty. O obracaniu bonusów było już pisane na forum. Poszukaj i poczytaj.
 
T 0

tomanek

Użytkownik
Mam małe pytanko - przejrzałem forum, ale nie widziałem nigdzie odpowiedzi, może to wina przeoczenia - jeśli tak to z góry przepraszam ;)
* Bonus powitalny może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie w jednym gospodarstwie domowym na jednym koncie gracza i musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie .
10 dni - co oznacza wykorzystany? Że mam obrócić ten bonus w przeciągu tych 10 dni? Z góry dzięki za odpowiedź.
 
fav91 0

fav91

Użytkownik
Podbijam Pytanie odnoszące sie do bonusu. Czy trzeba ???? przy wpłacie 50 zł + 50 zł bonus)
a) obrócić samym bonusem w ciągu 10 dni ( czyli suma zakładów musi przekroczyć 50*3 150zł)
b) obrócić bonusem łącznie z wpłaconą kwotą ( czyli suma zakładów musi przekroczyć 100*3 =300złl)
Pozdrawiam
 
K 0

kermitt

Użytkownik
Nie, chodzi o to że wciągu 10 dni musisz tak jakby skorzystać z bonusu. Czyli musisz sobie go tj. dodać do depozytu. Obracać go możesz jak długo chcesz, on nigdy Ci nie zniknie ...
Pozdro
 
K 0

kurczaq

Użytkownik
&quot;W czasie trwania akcji bonusowej nie została dokonana żadna wpłata BĄDŹ
Pana/i przelew bankowy nie został jeszcze zaksięgowany BĄDŹ
akcja bonusowa nie jest już aktywna.

Proszę spróbować później!&quot;


Pieniądze dopiero co pojawiły się na moim koncie a zarejestrowałem sie dzień wcześniej. Czy promocja się już skończyła?
 
zmurzyn 0

zmurzyn

Użytkownik
Na stronie BAH&#39;a cały czas jest informacja na temat bonusu powitalnego, więc może niedługo bonus przyjdzie...
 
L 0

lailai26

Użytkownik
Mam takie pytanie chcem zacząć grac u buków internetowych i słyszałem że
Bet-At-Home jest solidny ale wytłumaczcie oco chodzi z tym

* Zarówno dla zakładów pojedynczych jak i kombinacyjnych wymagany jest minimalny kurs 1,5.
* Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty.
Prosił bym o odpowiedzi
Pozdrawiam
 
zmurzyn 0

zmurzyn

Użytkownik
Jeżeli chcesz wypłacic bonus to musisz wpłaconą kwotę wraz z otrzymanym bonusem postawic 3krotnie. Czyli jeżeli łączna kwota na koncie wraz z bonusem będzie wynosiła 150zł, to żeby wypłacic to trzeba najpierw postawic zakłady za łączną sumę 450zł, gdzie minimalny kurs w każdym kuponie musi wynosic min. 1.5.
 
zmurzyn 0

zmurzyn

Użytkownik
Jeżeli chcesz wypłacic bonus to musisz wpłaconą kwotę wraz z otrzymanym bonusem postawic 3krotnie. Czyli jeżeli łączna kwota na koncie wraz z bonusem będzie wynosiła 150zł, to żeby wypłacic to trzeba najpierw postawic zakłady za łączną sumę 450zł, gdzie minimalny kurs w każdym kuponie musi wynosic min. 1.5.
 
Q 0

qwert_80

Użytkownik
Witam,
Mam pytanko:
Jeśli wpłacę na konto 50zł, doliczy się bonus 50 zł. Gdy będę grał tą kwotą (100zł) po stawkach niższych niż 1,5 i uzbieram sobie załóżmy 300zł i nadejdzie chwila, że będę chciał wypłacić kaskę, to wypłać będę mógł jedynie 250 zł - zgadza się ?
 
A 0

alfschwanz

Użytkownik
Witam,
Mam pytanko:
Jeśli wpłacę na konto 50zł, doliczy się bonus 50 zł. Gdy będę grał tą kwotą (100zł) po stawkach niższych niż 1,5 i uzbieram sobie załóżmy 300zł i nadejdzie chwila, że będę chciał wypłacić kaskę, to wypłać będę mógł jedynie 250 zł - zgadza się ?
Oczywiście że NIE. Naprawdę sądzisz, że buki są tak naiwne?? :zoltakartka:
 
F 0

fe2ka13

Użytkownik
raczej Ci nie wypłacą
a ja mam pytanie czy tak jest tylko przy pierwszej wpłacie??

późnij np: wpłacę 50 zł , postawie kupon za te 50 zł , wyciągam 150 i mogę wypłacać ??

czy każdą wpłatę muszę obracać 3 razy i czy musi być za kurs 1,50 ? czy ten kurs 1,50 jest tylko przy 1 wpłacie z bonusem ?
 
P 0

pydyk

Użytkownik
mam pytanie.
do kiedy jest ta promocja z 100% bonusu?
bo teraz probuje to zrobic i wyskakuje mi
Akcja bonusowa &#39;Perm. EZ-Bonus&#39; nie jest już aktywna!
co to znaczy i czy zalapie sie jeszcze na ta promocje
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
Ta akcja jest aktywna, ale musisz zamiast FIRST musisz wpisac EURO. I ta promocja Euro wygasnie 8 czerwca. I potem bedzie znowu pzywrocone FIRST.
 
matt_krk 0

matt_krk

Użytkownik
Czyli takie pytanko wpłaciłem 50zł dziś. Pierwsza rejestracja, pierwsza wpłata... Jak wpłynie kasa wpisać EURO i to będzie najkorzystniej czy mogę jeszcze coś wyciągnąć z BAH... :p Pytam bo nie boli a jak ktoś w tym siedzi łatwo mu odpowiedzieć :) Dziękuję ;-)
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
Promocja EURO trwa do 8.06.08r.
Wiec z tego bonmusu juz raczej nie skorzystasz, ale powroci podobny bonus 100%. Z tymze ze najwyzsza kwota ktora zostanie podwojona to 70zl. Ale u Ciebie nie ma to znaczenie.
Po dotarciu kasy na konto wpisz FIRST (chybaze jakims cudem kasa wplynie do jutra do 18:00[??]). I bedziesz mial 100%. Oczywiscie ten bonus trzeba obrocic.
 
S 0

salvack

Użytkownik
Ja mam jeszcze pytanie odnośnie tego bonusu. Rozumiem, że aby móc odebrać pieniądze z konta trzeba postawić 3*( wartość depozytu+ wartość bonusu). Zatem jeżeli wpłaciłem 20 złoty, wraz z bonusem mam 40, to muszę uzyskać sumę 120 złoty. Bez względu na to za jakie stawki gram? Tzn. mogę postawić np. 12 kuponów po 10 złoty?
 
Do góry Bottom