>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PROMOCJA: Zgarnij Bonus powitalny 50%!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Bet at Home
Zganij Bonus powitalny 50% do 50 PLN

Bet at Home oferuje nową extra promocję! Bonus powitalny dla nowych użytkowników firmy - 50% gratis przy pierwszej wpłacie! Nie przegap okazji i zarejestruj się już dzisiaj!
1. Zarejestruj się na www.bet-at-home.com

====&gt; PROMOCJA na BET-AT-HOME &lt;====
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; ZAREJESTRU SIĘ TUTAJ &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;
2. Wpłać depozyt


3.
Wejdź na &quot;Moje konto/Wpłata Wypłata/Realizacja bonusu&quot; i wpisz słowo FIRST, a kwota Twojej wpłaty zostanie podwojona automatycznie.
Nie pozwól by Bonus powitalny przeszedł Ci koło nosa – bet-at-home.com gwarantuje Ci dużo emocji oraz najbardziej przyjazny regulamin promocji na rynku – załóż się! Więc na co jeszcze czekasz? Zgarnij bonus już teraz!
Regulamin promocji
Regulamin promocji:


  • Akcja &quot;Bonus powitalny&quot; jest ważna od dnia 18.05.2009 (godz. 12:00)
  • Bonus powitalny jest ważny tylko na pierwszą wpłatę. Maksymalna kwota bonusu to 50PLN. W przypadku wpłat powyżej 100PLN, do konta gracza zostanie dopisana tylko kwota bonusu w wysokości 50PLN.
  • Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty.
  • Przy wpłacie poprzez „Moneybookers“ bonus powitalny jest ważny tylko, gdy konto gracza zostało zarejestrowane po 28 stycznia 2009 (godz. 00:00).
  • Zarówno dla zakładów pojedynczych jak i kombinacyjnych wymagany jest minimalny kurs 1,5.
  • Bonus powitalny dotyczy tylko i wyłącznie zakładów sportowych. Bonus powitalny nie dotyczy kasyna, pokera, gier jak i wyścigów psów.
  • Bonus powitalny może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie w jednym gospodarstwie domowym na jednym koncie gracza i musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie.
  • W przypadku podejrzenia nadużyć (np. wiele kont gracza na różne dane osobowe, itp.), bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do anulowania kwoty bonusu i anulowania wynikających z niego wygranych.
  • Bonus powitalny nie może być łączony z innymi akcjami promocyjnymi.
  • bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do zakończenia akcji promocyjnej w każdej chwili.
  • Bonus powitalny księgowany jest tylko w przypadku, gdy wcześniej nie została zlecona wypłata.
 
M 0

maro00

Użytkownik
mam pytanie, wpłaciłem sobie na bet-at-home 30 zł podwojono mi kowte do 60 zl czyli abym mógł wypłacić kase musze postawić 3 *30 zł?? czy 3 * 60zł ?
gdyby to była np. pierwsza opcja to moge sobie stawiać po 10 zl az dojde do tych 90 ? czy wymagana jest odrazy minimalna stawka 30 zl?
pozdro
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
60zł x 3 = 180zł
Kwotę 180zł musisz obrócić przed złożeniem wypłaty. O obracaniu bonusów było już pisane na forum. Poszukaj i poczytaj.
 
T 0

tomanek

Użytkownik
Mam małe pytanko - przejrzałem forum, ale nie widziałem nigdzie odpowiedzi, może to wina przeoczenia - jeśli tak to z góry przepraszam ;)
* Bonus powitalny może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie w jednym gospodarstwie domowym na jednym koncie gracza i musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie .
10 dni - co oznacza wykorzystany? Że mam obrócić ten bonus w przeciągu tych 10 dni? Z góry dzięki za odpowiedź.
 
fav91 0

fav91

Użytkownik
Podbijam Pytanie odnoszące sie do bonusu. Czy trzeba ???? przy wpłacie 50 zł + 50 zł bonus)
a) obrócić samym bonusem w ciągu 10 dni ( czyli suma zakładów musi przekroczyć 50*3 150zł)
b) obrócić bonusem łącznie z wpłaconą kwotą ( czyli suma zakładów musi przekroczyć 100*3 =300złl)
Pozdrawiam
 
K 0

kermitt

Użytkownik
Nie, chodzi o to że wciągu 10 dni musisz tak jakby skorzystać z bonusu. Czyli musisz sobie go tj. dodać do depozytu. Obracać go możesz jak długo chcesz, on nigdy Ci nie zniknie ...
Pozdro
 
K 0

kurczaq

Użytkownik
&quot;W czasie trwania akcji bonusowej nie została dokonana żadna wpłata BĄDŹ
Pana/i przelew bankowy nie został jeszcze zaksięgowany BĄDŹ
akcja bonusowa nie jest już aktywna.

Proszę spróbować później!&quot;


Pieniądze dopiero co pojawiły się na moim koncie a zarejestrowałem sie dzień wcześniej. Czy promocja się już skończyła?
 
zmurzyn 0

zmurzyn

Użytkownik
Na stronie BAH&#39;a cały czas jest informacja na temat bonusu powitalnego, więc może niedługo bonus przyjdzie...
 
L 0

lailai26

Użytkownik
Mam takie pytanie chcem zacząć grac u buków internetowych i słyszałem że
Bet-At-Home jest solidny ale wytłumaczcie oco chodzi z tym

* Zarówno dla zakładów pojedynczych jak i kombinacyjnych wymagany jest minimalny kurs 1,5.
* Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty.
Prosił bym o odpowiedzi
Pozdrawiam
 
zmurzyn 0

zmurzyn

Użytkownik
Jeżeli chcesz wypłacic bonus to musisz wpłaconą kwotę wraz z otrzymanym bonusem postawic 3krotnie. Czyli jeżeli łączna kwota na koncie wraz z bonusem będzie wynosiła 150zł, to żeby wypłacic to trzeba najpierw postawic zakłady za łączną sumę 450zł, gdzie minimalny kurs w każdym kuponie musi wynosic min. 1.5.
 
zmurzyn 0

zmurzyn

Użytkownik
Jeżeli chcesz wypłacic bonus to musisz wpłaconą kwotę wraz z otrzymanym bonusem postawic 3krotnie. Czyli jeżeli łączna kwota na koncie wraz z bonusem będzie wynosiła 150zł, to żeby wypłacic to trzeba najpierw postawic zakłady za łączną sumę 450zł, gdzie minimalny kurs w każdym kuponie musi wynosic min. 1.5.
 
Q 0

qwert_80

Użytkownik
Witam,
Mam pytanko:
Jeśli wpłacę na konto 50zł, doliczy się bonus 50 zł. Gdy będę grał tą kwotą (100zł) po stawkach niższych niż 1,5 i uzbieram sobie załóżmy 300zł i nadejdzie chwila, że będę chciał wypłacić kaskę, to wypłać będę mógł jedynie 250 zł - zgadza się ?
 
A 0

alfschwanz

Użytkownik
Witam,
Mam pytanko:
Jeśli wpłacę na konto 50zł, doliczy się bonus 50 zł. Gdy będę grał tą kwotą (100zł) po stawkach niższych niż 1,5 i uzbieram sobie załóżmy 300zł i nadejdzie chwila, że będę chciał wypłacić kaskę, to wypłać będę mógł jedynie 250 zł - zgadza się ?
Oczywiście że NIE. Naprawdę sądzisz, że buki są tak naiwne?? :zoltakartka:
 
F 0

fe2ka13

Użytkownik
raczej Ci nie wypłacą
a ja mam pytanie czy tak jest tylko przy pierwszej wpłacie??

późnij np: wpłacę 50 zł , postawie kupon za te 50 zł , wyciągam 150 i mogę wypłacać ??

czy każdą wpłatę muszę obracać 3 razy i czy musi być za kurs 1,50 ? czy ten kurs 1,50 jest tylko przy 1 wpłacie z bonusem ?
 
P 0

pydyk

Użytkownik
mam pytanie.
do kiedy jest ta promocja z 100% bonusu?
bo teraz probuje to zrobic i wyskakuje mi
Akcja bonusowa &#39;Perm. EZ-Bonus&#39; nie jest już aktywna!
co to znaczy i czy zalapie sie jeszcze na ta promocje
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
Ta akcja jest aktywna, ale musisz zamiast FIRST musisz wpisac EURO. I ta promocja Euro wygasnie 8 czerwca. I potem bedzie znowu pzywrocone FIRST.
 
matt_krk 0

matt_krk

Użytkownik
Czyli takie pytanko wpłaciłem 50zł dziś. Pierwsza rejestracja, pierwsza wpłata... Jak wpłynie kasa wpisać EURO i to będzie najkorzystniej czy mogę jeszcze coś wyciągnąć z BAH... :p Pytam bo nie boli a jak ktoś w tym siedzi łatwo mu odpowiedzieć :) Dziękuję ;-)
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
Promocja EURO trwa do 8.06.08r.
Wiec z tego bonmusu juz raczej nie skorzystasz, ale powroci podobny bonus 100%. Z tymze ze najwyzsza kwota ktora zostanie podwojona to 70zl. Ale u Ciebie nie ma to znaczenie.
Po dotarciu kasy na konto wpisz FIRST (chybaze jakims cudem kasa wplynie do jutra do 18:00[??]). I bedziesz mial 100%. Oczywiscie ten bonus trzeba obrocic.
 
S 0

salvack

Użytkownik
Ja mam jeszcze pytanie odnośnie tego bonusu. Rozumiem, że aby móc odebrać pieniądze z konta trzeba postawić 3*( wartość depozytu+ wartość bonusu). Zatem jeżeli wpłaciłem 20 złoty, wraz z bonusem mam 40, to muszę uzyskać sumę 120 złoty. Bez względu na to za jakie stawki gram? Tzn. mogę postawić np. 12 kuponów po 10 złoty?
 
Do góry Bottom