>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Promocje w Tobet

M 0

misieek8

Użytkownik
Witam. Chciałem się dowiedzieć czy rozmiar bluz do wygrania dobierany jest losowo czy może będzie to ustalane ze zwycięzcą? Drugie moje pytanie dotyczy sformułowania: Uwaga! Nagrody kumulują się!. Czy oznacza to że w przypadku osiągnięcia obrotu np 16 tys zł przysługuję mi nagroda składająca się i z piłki i z bluzy? Pozdrawiam
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Zakład na żywo bez ryzyka na French Open. Zwrot do 15 PLN!
Kto upiecze z czerwonej mączki chleb zwycięstwa?
Pora na wielkiego szlema! Śmietanka światowego tenisa spotka się w Paryżu, aby walczyć o zwycięstwo na słynnych kortach imienia Rolanda Garrosa.
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was ofertę nie do odrzucenia: zakład na żywo (LiveBet) bez ryzyka, do kwoty 15 PLN! Postaw zakład na French Open, a jeśli go przegrasz, zwrócimy Ci stawkę. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 15 PLN!
Aby skorzystać z oferty, wystarczy zalogować się w Tobet, kliknąć przycisk ?Wpłata&quot; na górze strony, po czym wejść do zakładki ?Kod promocyjny&quot; i w pustym polu wpisać ROLAND. Oferta obejmuje wszystkie zakłady na żywo, postawione na stronie internetowej lub przez aplikację komórkową Tobet Mobile!
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Musisz zagrać zakład na żywo (livebet) a chyba nie ma w ofercie livebetów kilku trwających meczów, przynajmniej ja takowych nie zauważyłem.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Zakład na żywo bez ryzyka na French Open. Zwrot do 15 PLN!

Kto upiecze z czerwonej mączki chleb zwycięstwa?
Pora na wielkiego szlema! Śmietanka światowego tenisa spotka się w Paryżu, aby walczyć o zwycięstwo na słynnych kortach imienia Rolanda Garrosa.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was ofertę nie do odrzucenia: zakład na żywo (LiveBet) bez ryzyka, do kwoty 15 PLN! Postaw zakład na French Open, a jeśli go przegrasz, zwrócimy Ci stawkę. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 15 PLN!

Aby skorzystać z oferty, wystarczy zalogować się w Tobet, kliknąć przycisk ?Wpłata&quot; na górze strony, po czym wejść do zakładki ?Kod promocyjny&quot; i w pustym polu wpisać ROLAND. Oferta obejmuje wszystkie zakłady na żywo, postawione na stronie internetowej lub przez aplikację komórkową Tobet Mobile!
Nie zawsze zwracają mi np. nie chcieli zwrócić ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Mozna gdzies zobaczyc wyniki promocji obrotowej z maja?
wyników jako tako nie (musiałbyś sam zliczać wszystkie swoje postawione zakłady w maju), aczkolwiek gdybyś przekroczył jakiś pułap to ktoś kontaktowałby się z Tobą mailowo (do mnie Pani napisała wczoraj odnośnie rozmiaru bluzy) + informacja, że coś wygrałeś.
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Odbierz bonus do kwoty 100PLN!
Wielka chwila już niebawem! Zostało tylko kilka dni do rozpoczęcia turnieju, który rozpali wszystkich kibiców piłkarskich w Europie i na świecie.
Emocji nie zabraknie również w Tobet, możecie spodziewać się wielu atrakcyjnych kursów na wszystkie wydarzenia związane z mistrzostwami. Na pewno przyda Wam się dodatkowa gotówka, dlatego przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego: bonus 100% wpłaty, do kwoty 100 PLN!
Więcej pieniędzy na typowanie to większa szansa wygranej. Skorzystaj z niej!
Aby odebrać bonus 100%, wystarczy zalogować się w Tobet, kliknąć przycisk „Wpłata” na górze strony, wejść do zakładki „Kod promocyjny” i wpisać w pustym polu POLKRAINE. W ciągu 5 minut bonus zostanie przekazany na Twoje konto!
Bonus można oczywiście wykorzystać również w naszym serwisie komórkowym Tobet Mobile. Dzięki Tobet Mobile masz stały dostęp do najnowszych kursów i możesz stawiać zakłady w dowolnej chwili i dowolnym miejscu, co przydaje się zwłaszcza podczas typowania na żywo! Więcej informacji o Tobet Mobile znajdziesz tutaj.

Regulamin

  1. Maksymalna kwota bonusu 100% wpłaty wynosi 100 PLN.
  2. Bonus 100% zostanie przekazany na konto w ciągu 5 minut od dokonania wpłaty.
  3. Bonus 100% wpłaty musi zostać postawiony co najmniej sześć (6) razy w dziale zakładów sportowych po kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub użycie środków do gry w innych działach Tobet. Informacje o pozostałej do obrócenia kwocie, która wymagana jest do odblokowania środków, można znaleźć na stronie swojego konta w zakładce „Szczegóły dot. zablokowanych środków”.
  4. Bonus przysługuje tylko do pierwszej wpłaty dokonanej w okresie promocji, czyli w dniach 5-15 czerwca 2012 r.
  5. Oferta obejmuje tylko użytkowników Tobet, którzy zostali o niej powiadomieni stosownym e-mailem z dnia 5 czerwca 2012 r.
  6. Do promocji ma również zastosowanie ogólny regulamin bonusów.
 
S 4

saszka87

Użytkownik
Mogę tak zrobić że załużmy wpłacam 100zl mam 200 odrazu 100 sobie wypłacam a tą 100 z bonusa zostawiam i obrócić musze 6razy po kursie min 1,80 zanim wyplace tak?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Mogę tak zrobić że załużmy wpłacam 100zl mam 200 odrazu 100 sobie wypłacam a tą 100 z bonusa zostawiam i obrócić musze 6razy po kursie min 1,80 zanim wyplace tak?
a pomyslales sobie jakimi &quot;frajerami&quot; musialby byc buki, zeby cos takiego bylo mozliwe?:cool:
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Mam takie jeszcze jedno pytanie , bo tez to dostalem i juz wplacilem i postawilem za 200zl kurs 2.00 weszlo i jak teraz postawie za 400zl bedzie obrot wykonany ????
Gram tam 1 raz i nie wiem jak licza
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Mam takie jeszcze jedno pytanie , bo tez to dostalem i juz wplacilem i postawilem za 200zl kurs 2.00 weszlo i jak teraz postawie za 400zl bedzie obrot wykonany ????
Gram tam 1 raz i nie wiem jak licza
Będzie wykonany.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Mistrzowska Eurokumulacja z pulą 26000PLN!
Potrafisz przewidywać dokładne wyniki spotkań? Lubisz rywalizację? Weź udział w w naszym konkursie przygotowanym specjalnie mistrzowską imprezę rozgrywaną w Polsce i na Ukrainie!
Aby dołączyć do gry, wystarczy postawić kupon zawierający zakłady na dokładne wyniki w meczach rozgrywanych w poszczególnych dniach! Na zwycięzców czeka do podziału 1000 PLN! W przypadku braku poprawnych rozstrzygnięć kwota przechodzi na dzień następny, aż do skutku!
W fazie 1/4 finału na kuponach powinny znaleźć się odpowiednio mecze rozgrywane w dniach 21.06 i 22.06 oraz 23.06 i 24.06. Wyniki meczów półfinałowych typujemy na jednym kuponie. W ostatnim dniu Mistrzostw typujemy tylko wynik finału.
Poza finałem nie ma ograniczeń w liczbie wysyłanych kuponów! Jednak stawka nie może być mniejsza niż 5 PLN.
To jeszcze nie wszystko! Dodatkowo będziemy prowadzić punktową klasyfikację generalną typerów, której to zwycięzca otrzyma bonus o wartości 10.000PLN!
Zasady naliczania punktów są bardzo proste. Za każdy trafiony dubel gracz otrzyma 1pkt w fazie grupowej, 2 pkt w 1/4 finału, 3 pkt w 1/2 finału i 5pkt w finale.
Do konkursu można przystąpić w każdym dniu imprezy!

Jak wziąć udział w konkursie?
&lt;dl&gt;&lt;dt&gt;1&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt; Postaw na jednym kuponie za co najmniej 5PLN zakłady na dokładne wyniki w meczach rozgrywanych w poszczególnym dniu.

&lt;/dd&gt;&lt;dt&gt;2&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt; Jeśli trafisz, poza wygraną weźmiesz udział w podziale puli dnia w wysokości 1000PLN. W przypadku braku wygranych pula w następnym dniu zostanie powiększona o 1000PLN.
&lt;/dd&gt;&lt;dt&gt;3&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt; Dodatkowo zwycięzca klasyfikacji punktowej prowadzonej przez cały okres trwania turnieju otrzyma extra nagrodę: bonus 10.000PLN!
&lt;/dd&gt;&lt;/dl&gt;
 
Do góry Bottom