>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Obracaj na Tour de France - wygraj rower Giant!

Trwa 99 edycja największego wyścigu kolarskiego - Tour de France!
Pomimo kilku kraks cała czołówka trzyma się razem, a główni faworyci czekają na Alpy i Pireneje.
O tym kto okaże się najszybszy dowiemy się 22 lipca podczas ostatniego etapu na Polach Elizejskich w Paryżu!
Na czas trwania tego wspaniałego wydarzenia sportowego przygotowaliśmy turniej dla wszystkich typujących i to nie tylko kolarstwo!
Zasady proste jak jazda na rowerze! Zwycięży gracz, który wykona łącznie największy obrót na zakładach sportowych i zakładach sportowych na żywo w okresie trwania Wielkiej Pętli (30.06-22.07.2012).
Nagrodą voucher o wartości 3000PLN na zakup roweru w jednym z autoryzowanych sklepów Giant w Polsce!
Dołącz do peletonu graczy i wyprzedź rywali na mecie!
==&gt;&gt; Rejestracja w Tobet &lt;&lt;==
&lt;table style=&quot;color: rgb(0, 0, 0); font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 11px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal; line-height: normal; orphans: 2; text-align: -webkit-auto; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: 2; word-spacing: 0px; -webkit-text-size-adjust: auto; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: rgb(255, 255, 255); width: 396px; height: 480px; &quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td valign=&quot;top&quot;&gt;
Regulamin:

* turniej trwa w okresie 30.06.-22.07.2012 i obejmuje wszystkich graczy Tobet z obywatelstwem polskim.
* zwycięży gracz, który wykona łącznie największy obrót za zakładach sportowych i zakładach sportowych online (łączna kwota wysłanych kuponów) w okresie trwania turnieju.
* do obrotu liczą się wszystkie kupony: wygrane, przegrane i zwrócone z całej oferty zakładów sportowych.
*nagrodą za pierwsze miejsce jest voucher o wartości 3000PLN na zakupy w autoryzowanym sklepie Giant
* zwycięzca może wymienić voucher na bonus na zakłady sportowe o tej samej wartości, jednak przed wypłatą musi on zostać postawiony przynajmniej raz na kuponie z kursem nie mniejszym niż 1.8
* nagroda zostanie przekazana najpóźniej 31.07.2012
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
julek 421

julek

Użytkownik
Zwrot przysługuje tylko w przypadku przegrania zakładu na wydarzenie objęte promocją. Zwrot nie przysługuje, jeśli zakład na wydarzenie objęte promocją nie zostanie przegrany, nawet jeśli przegrany zostanie cały kupon.
tak ku podkreśleniu, bo wcześniej tego nie było ...
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Typuj na żywo mecz Agnieszki Radwańskiej i wybierz nagrodę! &lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Agnieszka Radwańska nie miała do tej pory szczęścia w turniejach Wielkiego Szlema. Teraz stoi przed wielką szansą awansu wygrania turnieju na kortach Wimbledonu!
Aby uczcić do wydarzenia przygotowaliśmy specjalną ofertę!
Każdy gracz Tobet, który w pojedynku tenisowym pomiędzy Agnieszką Radwańską a Sereną Williams, postawi zakłady na żywo na łączną kwotę 1000PLN (lub więcej) kwalifikuje się do jednej z dwóch nagród:
- zestawu do gry w bule
- bonusu 50PLN na zakłady sportowe.
Regulamin: 1. Oferta obejmuje tylko zakłady na żywo (LIVE) w pojedynku pomiędzy Agnieszką Radwańską a Sereną Williams w finale Wimbledonu.
2. Każdy gracz Tobet, który w wyżej wymienionym pojedynku tenisowym postawi zakłady na łączną kwotę 1000PLN lub więcej kwalifikuje się do jednej z nagród:
- zestaw do gry w bule,
- bonus 50PLN na konto zakładów sportowych.
3. Do obrotu kwalifikują się tylko zakłady z minimalnym kursem 1.5.
4. Gracz po wykonaniu obrotu powinien wysłać na [email protected] maila z wyborem nagrody najpóźniej 7 dni po zakończeniu pojedynku.
5. Nagroda zostanie wysłana kurierem na adres zapisany na koncie gracza najpóźniej 23 lipca 2012.
6. Bonus przed wypłatą wymaga 3-krotnego postawienia na zakładach sportowych lub zakładach sportowych na żywo. Minimalny kurs wynosi 1.80.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Chcesz zobaczyć finał polskiego Super Bowl z trybuny VIP? Obracaj na zakładach sportowych do piątku 13.07! Gracz z największym obrotem otrzyma pakiet z dwoma biletami!
Regulamin:


  • oferta dotyczy tylko użytkowników Tobet z obywatelstwem polskim
  • nagrodą są dwa bilety VIP. na finałowy mecz polskiej ligi futbolu amerykańskiego (Superfinał PLFA) na Stadionie Narodowym w Warszawie (15.07.2012) + 400PLN na konto gracza jako zwrot kosztów przejazdu.
  • nagrodę otrzyma użytkownik, który wykona największy obrót (łączna kwota na wszystkich postawionych kuponach) na zakładach sportowych i zakładach sportowych na żywo w okresie 11.07.2012-13.07.2012.
  • do obrotu liczą się wszystkie zakłady z oferty Tobet
  • ostatni kupon liczący się do obroty musi być postawiony najpóźniej o 23.59 13.07.2012.
  • zwycięzca będzie ogłoszony najpóźniej w sobotę 14.07.2012 o godz. 10.00.

Dodam jeszcze, że tylko Tobet wystawił kursy na to wydarzenie...
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Czy Tobet ma aktualnie jakies bonusy dla nowych graczy? bo niedawno założyłem tu konto i czekam z depozytem.
Tak ma 100zl bez ryzyka albo bonus 50% do 150zl(ale obrot az 1500zl) albo bonus 300% ale tylko 10zl......szczegoly na stronie tobet
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
&quot;Nasi&quot; w eliminacjach do Ligi Europejskiej - dodatkowe nagrody!

Nasze drużyny w pierwszych meczach 2. rundy eliminacji do Ligi Europejskiej osiągnęły korzystne rezultaty. Czas postawić kropkę nad &quot;i&quot; i bez strat awansować dalej!
Dla wszystkich miłośników piłki nożnej kibicującym naszym drużynom przygotowaliśmy nie lada atrakcję! Konkurs, w którym główną nagrodą będzie telefon Blackberry 9300 Curve! Zwycięzcą konkursu zostanie gracz legitymujący się najwyższym trafionym kursie na kuponie, zawierającym zakłady 2 rundy. eliminacyjnej Ligi Europejskiej na mecze Legii Warszawa, Ruchu Chorzów i Lecha Poznań. Minimalna stawka kwalifikująca do konkursu wynosi 40 PLN! Można dodawać nieograniczoną ilość dodatkowych zakładów!

Wśród wszystkich biorących udział w konkursie rozlosujemy grę FIFA 2012 na PC oraz 2 latarki Philips, a pierwsza dziesiątka graczy, która wyśle kwalifikujące się kupony otrzyma firmowe kubki!
Zbuduj swój kupon i celuj w nagrodę!


Regulamin:
Regulamin

*Oferta dotyczy użytkowników Tobet z obywatelstwem polskim
*Zwycięzcą konkursu zostanie gracz legitymujący się najwyższym kursem na wygranym kuponie, zawierającym dowolne zakłady z rewanżowych spotkań Legii Warszawa, Lecha Poznań i Ruchu Chorzów w 2.rundzie eliminacyjnej Ligi Europejskiej.
*Ilość dodatkowych zakładów jest dowolna, jednak kupon musi zawierać zakłady na wszystkie 3 mecze polskich drużyn.
*Nagrodą główną jest telefon Blackberry 9300 Curve. Dodatkowo rozlosowane zostaną 3 nagrody dodatkowe: gra FIFA2012 oraz 2 latarki Philips
*Minimalna stawka kwalifikująca do konkursu wynosi €10/40PLN.*Kupon musi zostać rozstrzygnięty przed godziną 08.00 27 lipca 2012.
*Zwycięzca zostanie ogłoszony 27 lipca o godzinie 16.00.
*Nagrody zostaną wysłane w przeciągu 14 dni od daty ogłoszenia wyników.
*Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tobet: Zakład bez ryzyka na żywo w Serie A!
&lt;table width=&quot;100%&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;width:100%;&quot; align=&quot;left&quot;&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;left&quot;&gt; Wraca Serie A...i zakłady na żywo bez ryzyka!
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;table width=&quot;100%&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; Hi Spider-Man,
Zapowiada się wspaniały weekend z piłką nożną - 25 sierpnia ruszają rozgrywki Serie A! Fani futbolu, zwłaszcza we włoskim wydaniu, czekali na tę chwilę od ostatniego gwizdka finału w Kijowie, kiedy to zachwycająca przez cały turniej Squadra Azzura musiała uznać wyższość Hiszpanów.
Aby uczcić tę wielką okazję, przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę z zakładem na żywo bez ryzyka! Oferta obejmuje zarówno zakłady postawione na naszej stronie internetowej, jak i za pośrednictwem aplikacji komórkowej Tobet Mobile.
Jak wziąć udział w promocji?
1. Zaloguj się, przejdź do zakładki Moje konto &gt; Wpłata &gt; Kod promocyjny i w pustym polu wpisz DUEDUE.
2. Postaw zakład na żywo (LiveBet) na dowolny mecz Serie A rozgrywany 25 sierpnia. Uwzględniane są wszystkie typy zakładów (pojedyncze, pewniaki, systemowe i kombinowane).
3. Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład na żywo postawiony w ramach promocji, otrzymasz zwrot stawki. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 20 PLN. Zwrot zostanie przekazany na konto w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego meczu na kuponie.
 
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
Mam pytanie co do bonusu 100% do 100zł na nowy sezon wplaciłem 100zł i tam w warunkach pisze że obrót bonusem 6x po kursie 1.80 ale czy mam obrócić sam bonus(6x100zł) czy bonus + depozyt(6X200zł)?
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Mam pytanie co do bonusu 100% do 100zł na nowy sezon wplaciłem 100zł i tam w warunkach pisze że obrót bonusem 6x po kursie 1.80 ale czy mam obrócić sam bonus(6x100zł) czy bonus + depozyt(6X200zł)?
Zdaje się że tylko bonusem czyli 600zł, zresztą sprawdź sam w zablokowanych środkach (moje konto -&gt; zablokowane środki), po prostu najeżdżając na nazwę tego bonusu.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
&quot;Ekstrakasa za piątaka&quot;
&quot;Ekstrakasa za piątaka&quot; to zabawa, w której typujący ma za zadanie bezbłędnie wytypować - na jednym kuponie - rozstrzygnięcia wszystkich spotkań w nadchodzącej kolejce Ekstraklasy. Dodatkowo gracze, którzy popełnią jeden błąd na kuponie otrzymują extra bonus! Aktualna „Ekstrakasa za piątaka” obejmuje spotkania 4. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Przewidziano następujące nagrody dodatkowe:
1000PLN za prawidłowe wytypowanie wszystkich rezultatów spotkań 4. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy.
100PLN za prawidłowe wytypowanie 7 z 8 spotkań 4. kolejki Ekstraklasy.
*Regulamin:
1. Promocja „Ekstrakasa za piątaka” rozpoczyna się w chwili wystawienia kursów na najbliższą kolejkę ligi objętej promocją.
2. Promocja adresowana jest do wszystkich zarejestrowanych oraz nowych użytkowników Tobet.com
3. Aby skorzystać z promocji należy posiadać konto w Tobet.com oraz środki na tym koncie, w kwocie wystarczającej do zawarcia zakładu promocyjnego (5PLN).
4. Aby wziąć udział w promocji, uczestnik zawiera zakład (1X2) w wysokości minimum 5 PLN, obejmujący wszystkie mecze w kolejce objętej promocją.
5. Kupon biorący udział w promocji nie może zawierać innych zakładów niż przewidziane w promocji.
6. Kupon powinien zawierać jedynie rezultaty meczów, za które rozumie się wyniki: 1 (zwycięstwo gospodarzy), X (remis) lub 2 (zwycięstwo gości). Obstawienie podwójnej szansy powoduje, że kupon jest nieważny.
W przypadku jeśli akumulowany kurs kuponu przewyższa 3000 możliwe jest użycie w 1 spotkaniu zakładu na podwójną szansę, pod warunkiem że łączny kurs kuponu będzie nie niższy niż 2000. Takie kupony wciaż będą brały udział w konkursie.
7. W wypadku wygranej, uczestnik otrzymuje wygraną kursową oraz wygraną dodatkową: 1000 PLN. W przypadku 1 błędu na kuponie uczestnik otrzymuje bonus 100 PLN.
8. Możliwość otrzymania dodatkowej wygranej dotyczy wyłącznie pierwszego kuponu postawionego przez uczestnika promocji (rozstrzyga data przyjęcia zakładu).
9. Otrzymaną wygraną można wykorzystać w dowolny sposób.
10. Promocja jest ważna tylko dla jednej rejestracji w ramach jednego domostwa, 1 IP adresu i 1 osoby (1 numer konta bankowego lub konta Neteller / Moneybookers, 1 numer karty kredytowej).
11. Tobet.com zastrzega sobie prawo do anulowania lub zmiany niniejszej promocji albo do zmiany jej warunków bez uprzedniego powiadomienia.
12. Oprócz wyżej podanych warunków niniejsza oferta podlega Ogólnym Warunkom zawierania zakładów w serwisie internetowym Tobet.com.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Warto sprawdzić skrzynkę pocztową do zdecydowanej większości użytkowników trafił newsletter z zakładem bez ryzyka przez komórkę do 40PLN.
 
wow 331

wow

Użytkownik
Warto sprawdzić skrzynkę pocztową do zdecydowanej większości użytkowników trafił newsletter z zakładem bez ryzyka przez komórkę do 40PLN.
Tyle już na mnie Tobet zarobił a bonusu nie wysłał ???? :]
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
A można z tego zakładu skorzystać po prostu przez strone mobile.tobet.com bo ja to nie mam telefonu, który by obsłużył taką aplikacje a newsleter a maila dostałem.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Beck&#39;s nie przejmuj się. Ja również nie dostałem. A żebym jakieś wielkie kokosy u nich wygrał, to nie mogę powiedzieć. Chociaż jednak bardziej jestem na plus niż na minus. Ale niewiele. Kiedyś mięli dobre te oferty. Dla wszystkich, i prawdziwe zakłady bez ryzyka. Bez konieczności obrotu zwrotem. A teraz jest wymóg obrotu? Może ktoś zarzucić linkiem do tej promocji?
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Można przypuszczać, że maile lądują w spamie lub są blokowane przez portale (np. onet).

Treść mailingu:
Liga Mistrzów i Liga Europejska bez ryzyka przez komórkę!

Przed nami trzy wspaniałe wieczory z Ligą Mistrzów i Ligą Europejską! Giganci europejskiego chcą zapisać na swoim koncie kolejne wielkie sukcesy. W jakiej aktualnie są formie przekonamy się już pomiędzy 18-20 września!
Dzięki naszej mobilnej aplikacji, możesz obstawiać wszystkie wydarzenia sportowe w naszej ofercie, jak również zawierać zakłady &quot;na żywo&quot;, kiedy tylko masz ochotę: w domu, w pociągu lub choćby na stadionie podczas meczu!
Chcemy dać Ci szansę czerpania jeszcze większej przyjemności z korzystania z naszej aplikacji komórkowej. Przygotowaliśmy dla ciebie specjalną ofertę: Komórkowy zakład bez ryzyka do 40 PLN!
Aby skorzystać z naszej specjalnej oferty zakładów komórkowych wystarczy zalogować się na swoim koncie i wpisać kod MOBILECHAMP w polu Kod Promocyjny. Jeśli twój pierwszy zakład na wybrany mecz Ligi Mistrzów lub Ligi Europejskiej będzie przegrany, zwrócimy ci kasę! Maksymalna kwota zwrotu wynosi 40 PLN.

Regulamin:

1. Oferta zakładu komórkowego bez ryzyka dotyczy zakładów na mecze Ligi Mistrzów lub Ligi Europejskiej, które zostaną rozegrane w dniach 18-20 września.
2. Jeśli pierwszy komórkowy zakład będzie przegrany, kwota zakładu zostanie zwrócona na konto gracza w ciągu 24 godzin od zakończenia meczu. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 40 PLN.
3. Oferta &quot;Bez Ryzyka&quot; dotyczy zakładów komórkowych zawieranych poprzez aplikację Tobet Mobile na mobile.tobet.com lub naszą aplikację Java na telefony komórkowe. Więcej informacji pod adresem https://www.tobet.com/mobile
4. Zakład komórkowy może być zawarty z oferty zakładów zwykłych lub poprzez LiveBet
5. Zwrot będzie dokonany tylko jeśli zakład na dane wydarzenie w ramach promocji będzie przegrany. Zwrot nie przysługuje w przypadku jeśli zakład na dane wydarzenie nie jest przegrany, ale cały kupon z zakładami jest przegrany.
6. Typowanie wyniku przeciwnego do obstawionego w zakładzie bez ryzyka w celu spełnienia ww. wymogu obrotu lub naruszenia warunków promocji w jakikolwiek inny sposób jest niedozwolone. Tobet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i jakichkolwiek korzyści uzyskanych z naruszeniem zasad promocji.
7. Oferta dotyczy tylko użytkowników, którzy zostali o niej poinformowani e-mailem wysłanym 18 września 2012.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja w spamie też nic nie mam. Tobet.com, czyli jak nie dostałem e-maila to nawet nie ma co się pytać support czy mogę z tego skorzystać? I tak z ciekawości, to tego zwrotu nie trzeba obracać?
 
Do góry Bottom