>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik

Tobet już drugi raz z rzędu został sponsorem piłkarskiej „Ligopedii” - największego drukowanego źródła informacji o polskiej piłce!
Na ponad 200 stronach znajdziesz wszystko o klubach od Ekstraklasy po IV ligę: składy, terminarze, statystyki, zapowiedzi i wiele ciekawostek!
Ligopedia jest dodatkiem to najnowszego miesięcznika „Futbol”, ale żeby go otrzymać wystarczy grać na Tobet.com! Każdy kto w najbliższy weekend wyśle zakład kombinacyjny o wartości min. 40PLN zawierający przynajmniej 2 mecze z naszej oferty na rozpoczynające się rozgrywki 3 i 4 ligi piłki nożnej otrzyma darmowy egzemplarz Ligopedii 2011! Na Tobet.com warto stawiać na swoich!
http://forum.bukmacherskie.com/f19/nizsze-ligi-iii-iv-2010-2011-a-47266-9.html
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Zakład bez ryzyka na NHL


Oferta specjalna dla fanów hokeja! Postaw zakład na dowolne mecze NHL rozgrywane w dniach 21-28 marca, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot pieniędzy, do kwoty 20 PLN! Oferta dotyczy zarówno zakładów zwykłych, jak i na żywo (LiveBet), postawionych na naszej stronie internetowej oraz za pośrednictwem aplikacji komórkowej Tobet Mobile.

Aby wziąć udział w promocji, zaloguj się na swoje konto, kliknij przycisk „Wpłata” na górze strony, wejdź do zakładki „Kod promocyjny” i wpisz w pustym polu słowo NHL. Następnie postaw zakład na wybrane spotkanie lub spotkania NHL rozgrywane w dniach 21-28.03.

Regulamin
*Oferta dotyczy pierwszego kuponu zawierającego przynajmniej jeden zakład na mecze NHL rozgrywane w dniach 21.03.2011 – 28.03.2011.
*Oferta obejmuje wszystkie rodzaje zakładów: pewniaki, systemy, akumulatory oraz zakłady pojedyncze.
* Jeśli pierwszy postawiony w ten sposób zakład zostanie przegrany, w ciągu
24 godzin od zakończenia ostatniego meczu na kuponie gracz otrzyma zwrot stawki.
* Maksymalna kwota zwrotu wynosi 20 PLN.


* Oferta obejmuje tylko użytkowników Tobet z Polski.
 
snowman 0

snowman

Użytkownik
Czy ewentualny zwrot wymaga dodatkowego obrotu? Czy też bezpośrednio po zwrocie można pieniądze bez przeszkód wypłacić?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Snowman nie ma żadnego obrotu. To właśnie jest super w tej promocji. Inne bonusy w tobet mają wymóg obrotu 6x po treblach z kursem minimum 1,80 (co jest trudne). W tej promocji nie musisz obracać. Jedyny problem to minimalna wypłata 30zł. Jak wtopisz ten zakład, to żeby wypłacić musisz ugrać do 30zł.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Snowman nie ma żadnego obrotu. To właśnie jest super w tej promocji. Inne bonusy w tobet mają wymóg obrotu 6x po treblach z kursem minimum 1,80 (co jest trudne). W tej promocji nie musisz obracać. Jedyny problem to minimalna wypłata 30zł. Jak wtopisz ten zakład, to żeby wypłacić musisz ugrać do 30zł.
Co jest trudne w obrocie ? Ja miałem do obrócenia ponad 1500 i spokojnie w miesiac po mału zrobiłem
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Gwiazda2010 dla mnie obrót bonusa 6x po treblach jest trudny. I raczej szybciej bym przegrał całość środków wraz z depozytem niż dokonał obrotu :?
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Gwiazda2010 dla mnie obrót bonusa 6x po treblach jest trudny. I raczej szybciej bym przegrał całość środków wraz z depozytem niż dokonał obrotu :?
Dlatego trzeba grac uważnie i powoli . Tez chcialem szybko obrocic ale trzeba pomału aby wszystkiego nie stracić
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Specjalna Promocja Tobet dla wybranych.
Oferują podwojenie depozytu aż do 800zł !
Warunki obrotu:
6x obrót depozyt+wpłata
do obrotu wliczają się kupony o kursie ogólnym co najmniej 1,80.
 
S 11

support75

Użytkownik
Specjalna Promocja Tobet dla wybranych.

Oferują podwojenie depozytu aż do 800zł !

Warunki obrotu:

6x obrót depozyt+wpłata
do obrotu wliczają się kupony o kursie ogólnym co najmniej 1,80.
Gdy zapytałem supportu czy przysługuje mi jakiś bonus dostałem taką odpowiedz...

Witamy serdecznie,

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie nam nazwy tej promocji,
wówczas będziemy mogli pomóc.

Z góry dziękujemy!

Z poważaniem,

Justyna

Customer Support
Więc pytanie do Ciebie TBM, czy promocja ma jakąś nazwę?
Pozdrawiam
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Oczywiście jak to jest w tobet tylko treble liczą się do obrotu, z minimalnym kursem 1,10 na pojedyncze zdarzenie (minimalny kurs naszego trebla to 1,80).
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
5 spinów w Alien Robots i nie taki syf jak cały betssafe tylko wszystkie stawki razem z bonusowymi ????
30zł i 75 groszy ugrane ????
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Jak przelać kasę na zakłady? Jest w ogóle jakiś regulamin do tych spinów? Bo po prostu wszedłem w grę, coś tam ugrałem i nie wiem co z tą kasą teraz..
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
Wszystkie wygrane z darmowych spinów muszą zostać obrócone 35 razy przed wypłatą z kasyna
przykładowo jak wygrałeś 10zł to to co ugracz powyżej tego ląduej na Twoje normalne konto do gry i dyspozycji
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 2

sid07

Użytkownik
A można obracać na ruletce? bo trochę wygrałem i nie wiem jak to teraz obrócić, albo ugrać coś ponad to
A to nie jest przypadkiem kasa za którą grac można w jakimś turnieju? bo nie chce mi się wierzyć, żebym wygrał 540 zł ze spinów...
 
Do góry Bottom