>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet

S 2

sid07

Użytkownik
Tak jak myślałem, to jest jakaś lipa - zagrałem za 5 zł na HiLo i przegrałem - zabrało mi z moich środków, a nie z tej rzekomej wygranej...
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
można na ruletce ???? ogólnie na wszystkim.
właśnie na niej ugrałem narazie 27zł i postawiłem na szybko jeszcze Hiszpanie z handi -1 ;d i mam 40,50 normalnie w stanie konta i mogę wypłacać.
a w kasynie dalej jest 30zł i 75 groszy i mogę pogrywać
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Mi z 5 free spinów udało się juz 100zł przelać na MB.Znaczy sie nie mi ,Żonka kręciła a jeszcze 100 zł w grze w kasynie.Po raz pierwszy coś z free spinów mi się udało ugrać.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Nie wiem jak to zrobiliście, ale mi jedynie udało się wyjąć z tych spinów marne 0,75 PLN. Widocznie wczoraj maszyna musiała być bardziej hojna niż dziś ;p
 
B 3

besty

Użytkownik
Justyna: Darmowe spiny są dostępne tylko na grę Alien Robots od 29 marca i będą ważne przez 72h
a wchodze w gierke i nic, nie wiem o co im chodzi hhe
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Regulamin
*Darmowe spiny są dostępne tylko na grę Alien Robots od 29 marca i będą ważne przez 72h
* Wszystkie wygrane z darmowych spinów muszą zostać obrócone 35 razy przed wypłatą z kasyna
*Promocja podlega ogólnemu Regulaminowi
&lt;img style=&quot;display: block;&quot; alt=&quot;&quot; border=&quot;0&quot; height=&quot;15&quot; width=&quot;1&quot;&gt;
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Taka akcja będzie w kwietniu - oczywiście będą inne nagrody.
Nie trzeba się zapisywać, każdemu kto zrobi wymagany obrót zostanie wysłana nagroda.
I jak, będzie ta promocja obrotowa czy nie? Na razie na stronce cisza, a miesiąc się zaczął.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
I jak, będzie ta promocja obrotowa czy nie? Na razie na stronce cisza, a miesiąc się zaczął.
Promocja obrotowa będzie, mamy problem z dystrybutorem nagród, które zamówiliśmy. W poniedziałek powinny być już banery na głównej stronie
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Nowa oferta startowa na Tobet.com:
Do wyboru 3 opcje:
1. Darmowe 5 PLN
2. Bonus 300% od 5PLN (wpłacasz 5PLN otrzymujesz extra 15PLN)
3. Tradycyjny bonus 50% do 150PLN
Tobet &lt;---
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Tobet dziś zaszalał z promocją.
Podwójna wygrana jeśli Benzema trafi ostatni! &lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; Hi Grzegorz!
Oferta specjalna na mecz Ligi Mistrzów Real - Tottenham!
Jeśli strzelcem ostatniego gola w spotkaniu będzie Karim Benzema, wypłacimy podwójną wygraną za wszystkie zakłady na wynik do przerwy/końcowy. Maksymalna kwota bonusu to 200 PLN!

Nieobecni w Realu na ten mecz:
-
Kontuzjowani: Benzema, Gago i Pedro León
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Oszustwo raczej nie. Prawdopodobnie pracuje tam niekompetentna osoba. Każdy kto orientuje się na ostatnich wydarzeniach w piłce nie zagra kuponu z tej promocji. Jednak wkleiłem to tutaj bo strasznie mnie rozśmieszyło ????
Promocja zaktualizowana:
Jeśli strzelcem ostatniego gola w spotkaniu będzie Gareth Bale, wypłacimy podwójną wygraną za wszystkie zakłady na wynik do przerwy/końcowy. Maksymalna kwota bonusu to 200 PLN!
Jednak kod promocyjny brzmi w dalszym ciągu: KARIM
 
Do góry Bottom