>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet

S 37

sowa24

Użytkownik
Każdy interpretuje inaczej, nie wiem z czego ty to wywnioskowałeś że wystarczy aby jeden zakład był trafiony w przegranym kuponie, aby ci nie wypłacili. Ja interpretuje to tak, że zwrotu nie dostajesz jak kupon ci siądzie, a jak przegrasz cały zakład to masz zwrot, mało ważne ile trafiłeś, a ile nie zdarzeń na danym kuponie. No ale ty się tam doczytałeś ze wystarczy np z 5 zdarzeń trafić jedno i zwrotu nie masz więc ok, nie będę polemizował.
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Bo mylisz pojęcia.
Wydarzenie - pojedyńcze zdarzenie,może ich być wiele na kuponie.
Bilet,ticket - kupon z wieloma zdarzeniami (może być też z jednym ale taki nie ma zastosowania do rozpatrywanej sytuacji).
Wydarzenie=/=kupon
I teraz widać to jasno. Jeżeli jedno zdarzenie nie jest przegrane ale cały kupon jest przegrany to zwrot nie przysługuje. Ładnie zakręcili.
 
S 37

sowa24

Użytkownik
Teraz po tym wszystkim też się zamotałem :razz:, za każdym razem jak jakieś mieli podobne promocje, to jak przegrałem zakład i np. z 3 zdarzeń nie weszło mi jedno to zwrot był. Zobaczymy jak ludziom będą robić zwrotu, jeżeli faktycznie tak jak twierdzisz, to tą firmę będzie trzeba omijać z daleka, bo ten regulamin można na 1000 sposobów interpretować.
Pozdrawiam
 
pupinho 37

pupinho

Użytkownik
miałem 4 zdarzenia na bilecie
pierwsze z nich okazało się przegrane, po kilku minutach od jego zakończenia dostałem zwrot
Tubecik dostaje plusa
 
kacperoo 0

kacperoo

Użytkownik
Wpłaciłem do nich jakieś 4 stówy, gram od pół roku jak nie lepiej i od tego czasu nie mam żadnego bonusu. Tzn. na email dostałem jakiś bonus, ale na komórkę. Czy to normalne? Nie ma żadnych free betów, podwojenia wpłaty czy cokolwiek ?
 
S 12

sick

Użytkownik
Wpłaciłem do nich jakieś 4 stówy, gram od pół roku jak nie lepiej i od tego czasu nie mam żadnego bonusu. Tzn. na email dostałem jakiś bonus, ale na komórkę. Czy to normalne? Nie ma żadnych free betów, podwojenia wpłaty czy cokolwiek ?
po co buk ma Cię zachęcać skoro u niego grasz ?
 
kacperoo 0

kacperoo

Użytkownik
Miałem też przerwę około pół roku i też nic nie miałem.
A porównując do William Hill, tam było tak że jak grałem to miałem pełno bonusów, potem przestałem to na początku dawali na zachęte jak to ująłeś, ale potem przestali.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja nie gram i też nic nie dostaje. Za to kiedyś dużo grałem. Korzystałem z wszystkich promocji typu free bet :) Także z bonusów od wpłaty. Tych z wymogiem grania trebli także. Ale od dłuższego czasu nie dają mi żadnych promocji. Nie to nie. Ja jednak wolę grać z promocjami. Bez promocji to wybieram zwykle bwin.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
&quot;Ekstrakasa za piątaka&quot;
&quot;Ekstrakasa za piątaka&quot; to zabawa, w której typujący ma za zadanie bezbłędnie wytypować - na jednym kuponie - rozstrzygnięcia wszystkich spotkań w nadchodzącej kolejce Ekstraklasy. Aktualna „Ekstrakasa za piątaka” obejmuje spotkania 12. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Przewidziano następujące nagrody dodatkowe:
1000 PLN za prawidłowe wytypowanie wszystkich rezultatów spotkań 12. kolejki piłkarskie Ekstraklasy.
50 PLN za prawidłowe wytypowanie rezultatów 7 z 8 spotkań 12. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy.
*Regulamin: 1. Promocja „Ekstrakasa za piątaka” rozpoczyna się w chwili wystawienia kursów na najbliższą kolejkę ligi objętej promocją.
2. Promocja adresowana jest do wszystkich zarejestrowanych oraz nowych użytkowników Tobet.com
3. Aby skorzystać z promocji należy posiadać konto w Tobet.com oraz środki na tym koncie, w kwocie wystarczającej do zawarcia zakładu promocyjnego (5PLN).
4. Aby wziąć udział w promocji, uczestnik zawiera zakład (1X2) w wysokości minimum 5 PLN, obejmujący wszystkie mecze w kolejce objętej promocją.
5. Kupon biorący udział w promocji nie może zawierać innych zakładów niż przewidziane w promocji.
6. Kupon powinien zawierać jedynie rezultaty meczów, za które rozumie się wyniki: 1 (zwycięstwo gospodarzy), X (remis) lub 2 (zwycięstwo gości). Obstawienie podwójnej szansy powoduje, że kupon jest nieważny.
W przypadku jeśli akumulowany kurs kuponu przewyższa 3000 możliwe jest użycie w 1 spotkaniu zakładu na podwójną szansę, pod warunkiem że łączny kurs kuponu będzie nie niższy niż 2000. Takie kupony wciaż będą brały udział w konkursie.
7. W wypadku wygranej, uczestnik otrzymuje wygraną kursową oraz wygraną dodatkową: 1000 PLN.
8. Możliwość otrzymania dodatkowej wygranej dotyczy wyłącznie pierwszego kuponu postawionego przez uczestnika promocji (rozstrzyga data przyjęcia zakładu).
9. Otrzymaną wygraną można wykorzystać w dowolny sposób.
10. Promocja jest ważna tylko dla jednej rejestracji w ramach jednego domostwa, 1 IP adresu i 1 osoby (1 numer konta bankowego lub konta Neteller / Moneybookers, 1 numer karty kredytowej).
11. Tobet.com zastrzega sobie prawo do anulowania lub zmiany niniejszej promocji albo do zmiany jej warunków bez uprzedniego powiadomienia.
12. Oprócz wyżej podanych warunków niniejsza oferta podlega Ogólnym Warunkom zawierania zakładów w serwisie internetowym Tobet.com.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Zakład LiveBet bez ryzyka 20 PLNw Tobet

Pierwszy raz korzystasz z LiveBet? To zakłady, które można zawierać podczas trwania meczów piłkarskich lub innych wydarzeń sportowych, niemalże do samego ich końca. Na przykład, stawiasz na zespoły, które często tracą jako pierwsze gola, ale mimo to są w stanie wygrać. Grasz poprzez LiveBet już od dawna? To tym lepiej, bo ta oferta jest skierowana także do Ciebie. Postaw zakład 20 PLN poprzez LiveBet podczas meczu Swansea City - Middlesbrough w Pucharze Ligi i jeśli przegrasz, zwrócimy Ci kasę. Oferta ważna tylko dla użytkowników Tobet z Polski.
* Oferta ważna tylko dla użytkowników Tobet z Polski.
_____________________________________________
Jak to zrobić:
1. Zaloguj się na Swoje konto i wpisz DEC12 w pole Kod Promocyjny.
2. Postaw 20 PLN poprzez LiveBet podczas Swansea City - Middlesbrough. Jeśli przegrasz, zwrócimy Ci kasę na Twoje konto Tobet w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu/zdarzenia.
Regulamin:
1. Zakład bez ryzyka poprzez LiveBet jest dostępny na mecz Swansea City - Middlesbrough rozgrywany 12.12.2012. 2. Jeśli pierwszy zakład LiveBet po wpisaniu kodu będzie przegrany, zwracamy kasę, do kwoty 20 PLN. Zwrot trafi na konto gracza w ciągu 48 godzin od zakończenia promocji.
3. Ta oferta jest dostępna tylko poprzez LiveBet i zaklad w jej ramach mogą być zawierane, zarówno na stronie internetowej , jak i przez telefon komórkowy.
4. Zwrot będzie dokonany tylko jeśli zakład na dane wydarzenie w ramach promocji będzie przegrany. Zwrot nie przysługuje w przypadku jeśli zakład na dane wydarzenie nie jest przegrany, ale cały kupon z zakładami jest przegrany.
5. Typowanie wyniku przeciwnego do obstawionego w zakładzie bez ryzyka w celu spełnienia ww. wymogu obrotu lub naruszenia warunków promocji w jakikolwiek inny sposób jest niedozwolone. Tobet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i jakichkolwiek korzyści uzyskanych z naruszeniem zasad promocji
6.Ta oferta jest skierowana do użytkowników z Polski.
7. Zastosowanie mają generalne zasady zawierania zakładów na Tobet.com.
__________________
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Czy w Bonusie 50% na start (max 150) obracam całą kwotę 10 razy po kursie 1.8 czy tylko bonus.

Konkretnie. Wpłaciłem 200 zł. Bonus = 100.

Muszę obrócić 10 x 300 czy 10 x 100 ?
 
mateo717 0

mateo717

Użytkownik
Witam . Który z kodów promocyjnych z doświadczenia polecacie najbardziej ?

1. zakład bez ryzyka do 40 PLN (użyj kodu: tobetfreebet40);
2. bonus powitalny 300% do 15 PLN (użyj kodu: tobetwita);
3. bonus rejestracyjny 50% do 150PLN (użyj kodu: bonus150).
 
L 0

lokus

Użytkownik
Ja wybrałem ten, bo największy bonus, ale obrót też największy.
3. bonus rejestracyjny 50% do 150PLN (użyj kodu: bonus150).
 
Do góry Bottom