>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dzien dobry,
mam takie pytanie - dlaczego Macko jest jeszcze modem?
W kilku dzialach gdzie sie udziela (Tenis, Dart - te zauwazylem, moze wiecej) edytuje kazdy post, ktory ma analize nie po jego mysli tj np. jak zawodnik gra, czym sie przeciwstawi, gdzie powinien szukac swoich szans i takie tam, do tego najlepiej poparte statystykami.
Przyznam szczerze, ze jezeli widze takie edytowanie, bardzo czesto subiektywne to odechciewa mi sie pisac co kolwiek o jakims spotkaniu czy typie. Jasne - nikt nikogo nie zmusza do niczego, ale w ten sposob forum swojej renomy na pewno nie zbuduje.
Jasne - jezeli ktos nie poda buka, skad pochodzi typ to taka edycja jest wskazana, ale to co robi Macko jest przesada i zniecheca userow do pisania analiz, dluzszych czy krotszych...
Gdybyś był właścicielem forum to takiego Maćko18 byś całował i obsypywał złotem.
Wbrew pozorom to Maćko robi kawał dobrej roboty na forum, jest konsekwentny w działaniu, pisze, poprawia, normalnie złota rączka. Każdy admin forum chciałby mieć takiego moderatora.
Maćko zapewne liczy na to, że jak Marcin razem z Ramzesą będą schodzić z tego świata to przepisze w testamencie mu to forum. ;)
A tak na poważnie to Maćko jest ok, tylko nie da się ukryć, że jest niezwykle skrupulatny w tym co robi - poprawianie literówek i wszystkiego innego ???? , szok jedni to docenią, inni wiadomo... edi8 wersja mod.
do tej pory nie otrzymaliśmy żadnej skargi na niego.
Heh kilka było, nie oszukujmy się. ???? Ale z wiadomo jakich powodów.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
mam takie pytanie - dlaczego Macko jest jeszcze modem?
Tak jak Shakal napisał, jest jednym z najlepszych moderatorów na forum i nie mamy do niego żadnych uwag. Znakomicie wykonuje swoje obowiązki moderatora, do tej pory nie otrzymaliśmy żadnej skargi na niego.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Tak jak Shakal napisał, jest jednym z najlepszych moderatorów na forum i nie mamy do niego żadnych uwag. Znakomicie wykonuje swoje obowiązki moderatora, do tej pory nie otrzymaliśmy żadnej skargi na niego.
Paradoksalnie nie nazwalbym tego co napisalem skarga, predzej zwroceniem uwagi, ze cos nie do konca jest tak jak powinno.
Wypowiadam sie w kilku dzialach np. zuzel (tu wiecej i czesciej) czy snooker (tu mniej), aczkolwiek czasami zdarza mi sie tam napisac post majacy analize zawierajaca jedno zdanie, co w oczach Macko byloby do zedytowania, usuniecia, wyrzucenia z forum. Bezdyskusyjnie. A te posty tam zostaja. Abstrachujac absolutnie od tego czy typ/uwaga jest dobra/zla.
Fajnie by bylo gdyby nieco zluzowal - z pewnoscia wszystkim wyjdzie to na dobre. Rozumiem, ze chce byc sluzbista i skrupulatny w tym co robi, nie wiem ile ma lat (gdybym mial strzelac to jest dosyc mlody), ale to co robi nie jest do konca najlepsze. Moim skromnym zdaniem.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Tak jak Shakal napisał, jest jednym z najlepszych moderatorów na forum i nie mamy do niego żadnych uwag. Znakomicie wykonuje swoje obowiązki moderatora, do tej pory nie otrzymaliśmy żadnej skargi na niego.
Marcin, były skargi na pewno, tylko nikt o tym nie mówi. Ja się nadal zastanawiam, czemu jest moderatorem w dziale tenisowym, nie mając pojęcia o tenisie, podając tylko typy deblowe oparte na statystykach. Płakać mi się chce, jak widzę dział WTA, który schodzi na dno....
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Jako fani snookera oraz piłki ręcznej prosimy o dodanie ikon dla :snooker: oraz :reczna:

⚽ ???? :siata: :hokej:
Podbijam, znacznie ułatwiłoby to czytelność podawanych zdarzeń i kuponów. A sporo użytkowników podaje typy zarówno z piłki ręcznej, jak i ze snookera więc myślę, ze byłby to dobry pomysł.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Otrzymane punkty reputacji: +14
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Jak to forum ma sie rozwijac skoro ktorych inteligentny moderator usuwa cala konwersacje o typach w moim prywatnyn temacie bo mu sie nie spodobalo bo ktos merytorycznie dyskutuje a nie podaje suche typy jak 95% tematow w dziale. Chcialbym sie dowiedziec ktory madry to pousuwal i jaki byl tego regulaminowy powod?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Jak to forum ma sie rozwijac skoro ktorych inteligentny moderator usuwa cala konwersacje o typach w moim prywatnyn temacie bo mu sie nie spodobalo bo ktos merytorycznie dyskutuje a nie podaje suche typy jak 95% tematow w dziale. Chcialbym sie dowiedziec ktory madry to pousuwal i jaki byl tego regulaminowy powod?
Sprzątnąłem posty w Twoim temacie, gdyż większość nie była związana z tematem. Wstawianie jakichś gifów i pisanie bajek nie jest w ogóle związane z obstawianiem. Dodatkowo dyskusję na temat danego meczu, turnieju, czy dyscypliny prowadzimy w działach tematycznych.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Mam pytanie, kto zajmuje się przydzielaniem rangi znawcy w dziale tenisowym? Bo dziwię się, że użytkownik &quot;dx2&quot;, który udziela się od wielu lat i ma wiedzę o tenisie i to zarówno ATP i WTA, takowej nie posiada....
Marcin ogarnij to, bo jeśli taka decyzję podejmuje Maćko, który zna się tylko na deblach, nie jest tutaj odpowiednią osobą.
 
cheetos00710 191

cheetos00710

Użytkownik
Proponuje powiadomienia przy postach. Mam odpalony temat np. Typy na żywo i ciężko jest co minutę odświeżać stronę, dobrym rozwiązaniem byłyby powiadomienia na karcie przeglądarki np. cheetos00710 odpowiedział lub ilość odpowiedzi w nawiasie (1), (2), (3) itd.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Proponuje powiadomienia przy postach. Mam odpalony temat np. Typy na żywo i ciężko jest co minutę odświeżać stronę, dobrym rozwiązaniem byłyby powiadomienia na karcie przeglądarki np. cheetos00710 odpowiedział lub ilość odpowiedzi w nawiasie (1), (2), (3) itd.
Przy zmianie softu będzie coś w rodzaju facebookowych powiadomień. Wstępna zmiana przewidziana jest na marzec, ale na ten moment nic się nie da zrobić w obecnej wersji.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W przeglądarce Mozilla Firefox, przy powiększeniu +120% nie działa przycisk odpowiedz. Wyskakuje taki błąd jak w załączniku:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W przeglądarce Mozilla Firefox, przy powiększeniu +120% nie działa przycisk odpowiedz. Wyskakuje taki błąd jak w załączniku:
Dzięki za informacje, greenvoice się tym jutro zajmie.
p.s +120% powiększasz stronę? Dla mnie w sam raz to 80%, ale 120% to chyba mamy problemy ze wzrokiem? :p
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
W przeglądarce Mozilla Firefox, przy powiększeniu +120% nie działa przycisk odpowiedz. Wyskakuje taki błąd jak w załączniku:
Chodzi o ten &quot;odpowiedz&quot; w lewym dolnym rogu?
Jeśli tak, to ten problem występuje tylko w Firefoxie, właśnie testowałem Chrome&#39;a. Jeśli potwierdzisz - biorę się za naprawę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Witam mam prośbę do admina czy mógłby usunąć jeden post z mojej zakładki ponieważ nie chcący kliknąłem 2 razy ten sam post. Jezeli nie był by to problem to z góry dzięki. Pozdrawiam
(Przepraszam że akurat w tej zakładce.Trzymajcie się link poniżej)
//Gotowe (zrobione przez Vidal)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Czy jest możliwość żeby powstał nowy i przede wszystkim zamknięty dot. Ustawy hazardowej? Bo jest tam kilkaset stron, do tego ta ustawa wchodzi w życie kilka dni i zrobił się tam mega śmietnik. Chodzi mi o temat w którym będą fakty co się zmieni, jakie buki wychodzą z polskiego rynku itp. Wiem że jest już temat o tym jakie buki wychodzą, z tym że chodzi mi o bardziej rozbudowany temat.
 
Do góry Bottom