>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie słyszałem żeby jakieś forum robiło weryfikację na podstawie skanu dowodu...
Taki pomysł to utopia...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
tym bardziej ze jak kazdy mial by wyslac skan to dwa razy by sie zastanowil ...bo jezeli user chce podawac typy a tu trzeba jeszcze tyle formalnosci zalatwic to odechce mu sie konta i go nie zalozy ...dobrze jest jak jest ewentualnie aktywowanie kopnta przez link by sie przydal (byc moze jest bo nie wiem ???? mam jedno konto i jak sie rejesrowalem to nie trzeba bylo weryfikacji emial)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
tak jeszcze trzeba wprowadzić werfikację danych... po prostu żałosne.... nie kazdy chce podawac dane w internecie a tutaj takie cos jak dla mnie glupi pomysl
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Moja propozycja jest następująca - likwidacja tematu Shoutbox. Wiem, że sprawa była poruszana i jakieś rozwiązania zostały wprowadzone, ale jeśli to forum ma choć trochę przypominać profesjonalne, a chyba o to chodzi, to należy ograniczyć nieco wolność w HP.
Zaraz się podniosą głosy, że po to jest ten dział, żeby były w nim takie śmieci, ale:
1) Hyde Park służy, wg mnie, do otwierania topiców mniej związanych z bukmacherką, z jakimś luźniejszym podejściem do życia, etc. &#39;NIE&#39; dla czystego spamu, który w SB jest codziennością...
2) Proszę spojrzeć na posty w SB - to cała masa śmieci; niepotrzebne wprowadzanie dzieciarni na forum.. Ktoś powie, że w tym temacie są często przydatne info - g*wno prawda. Jeśli ktoś nie ma np. livescore do jakiegoś meczu to w każdym dziale jest temat o tym, wystarczy poszukać. Tak jest również z innymi sprawami.
3) ... nie mam czasu dalej pisać.. :p
Nazwa tego tematu to &#39;Propozycje i pomysly rozwoju forum..&#39;. Ja propozycję/pomysł kieruję do administracji, tylko i wyłącznie, więc prosiłbym o kasowanie wszelkich niepotrzebnych postów &#39;userów-nieadminów&#39; na temat mojego pomysłu.
Pozdro i powodzenia :]
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości to proszę przejrzeć SB [21], strony: ok. 20-23. Specjalnie śledziłem ponad godzinę, jakie to ciekawe i przydatne informacje mogą się pojawić w tym temacie. Do kosza z nim!!
Nazwa tego tematu to &#39;Propozycje i pomysly rozwoju forum..&#39;. Ja propozycję/pomysł kieruję do administracji, tylko i wyłącznie, więc prosiłbym o kasowanie wszelkich niepotrzebnych postów &#39;userów-nieadminów&#39; na temat mojego pomysłu.
Pozdro i powodzenia :]
 
H 0

huntapac

Użytkownik
Zgadzam się z sawasem.

Jestem na forum zaledwie kilka dni ale temat shoutbox mnie przeraził..
Typowa wylęgarnia trolli. Nie będe wymieniał z nicków, bo każdy wie o kogo chodzi, ale prawda jest taka, że ten temat należy do DZIECI NEO.

Dodatkowo widziałem w opisach u niektórych radość, że są wśród 10 najlepiej spamujących SB - dziecinada kompletna.
 
J 19

jajo

Użytkownik
myślę, że to już odpowiedni czas, aby otworzyć dział poświęcony igrzyskom. Wiele zakładów już można wnosić, myślę, że kursy na medale przedstawiają się ciekawie, a mało kto ma taką wiedzę, by móc ocenić szanse medalowe we wszystkich dyscyplinach
pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dział jest już utworzony jako &quot;projekt&quot;. Niebawem będzie dostępny. Także będzie konkurs na IO sponsorowany przez bukmachera.
 
picia 13

picia

Użytkownik
Moja propozycja jest następująca - likwidacja tematu Shoutbox. Wiem, że sprawa była poruszana i jakieś rozwiązania zostały wprowadzone, ale jeśli to forum ma choć trochę przypominać profesjonalne, a chyba o to chodzi, to należy ograniczyć nieco wolność w HP.
Zaraz się podniosą głosy, że po to jest ten dział, żeby były w nim takie śmieci, ale:
1) Hyde Park służy, wg mnie, do otwierania topiców mniej związanych z bukmacherką, z jakimś luźniejszym podejściem do życia, etc. &#39;NIE&#39; dla czystego spamu, który w SB jest codziennością...
2) Proszę spojrzeć na posty w SB - to cała masa śmieci; niepotrzebne wprowadzanie dzieciarni na forum.. Ktoś powie, że w tym temacie są często przydatne info - g*wno prawda. Jeśli ktoś nie ma np. livescore do jakiegoś meczu to w każdym dziale jest temat o tym, wystarczy poszukać. Tak jest również z innymi sprawami.
3) ... nie mam czasu dalej pisać.. :p
Nazwa tego tematu to &#39;Propozycje i pomysly rozwoju forum..&#39;. Ja propozycję/pomysł kieruję do administracji, tylko i wyłącznie, więc prosiłbym o kasowanie wszelkich niepotrzebnych postów &#39;userów-nieadminów&#39; na temat mojego pomysłu.
Pozdro i powodzenia :]
Popieram propozycję sawasa. Brak SB pozwoli w końcu zająć się typami, a nie kłótniami na forum (a w ostatnim czasie ich coraz więcej przez SB).
Można także spróbować ukarać ostrzeżeniami tych, którzy się kłócą (dziwię się, że do tej pory nie dostali ostrzeżeń).
 
M 0

mazine

Użytkownik
A ja nie chciałbym likwidacji SB, gdyż jest on jednym z najciekawszych tematów na tym forujm ( dla mnie ). Masa ludzi wchodzi głównie do SB, bo jest to temat do wymieniania poglądów nt. róznych wydarzeń sportowych, można pisac luźno, dowiaduję się nieraz także o ciekawych wydarzeniach, jednym słowem dla mnie forum.bukmacherskie.com bez SB już nie będzie tym samym forum co kiedyś. Teraz kiedy Shout jest zamknięty praktycznie nie mam co tu robić.
Są to tylko moje spostrzeżenia, wiem, że decyzja należy do administracji ;) Przyczyną tego całego zamieszania jest jedna osoba:kwasny4565:, przez którą cierpi ( prawie:razz: ) całe forum ;x

Pozdrawiam
 
G 46

ghs

Użytkownik
Teraz kiedy Shout jest zamknięty praktycznie nie mam co tu robić.
Czy naprawdę chcemy takich userów, którzy nie potrafią nic innego poza pisaniem w Shoutboxie? Shoutbox sam w sobie by mi nie przeszkadzał, problem jednak jest taki, że Shoutbox zaniża poziom całego forum. Taki Shoutboxowicz z czasem zaczyna włazić na inne działy, a poziom nadal trzyma poniżej krytyki, co kończy się wiadomo jak.
Systemy forów nie były tworzone z myślą o czatach. Może warto rozważyć pomysł otwarcia czata dla takich ludzi, żeby przenieść ten syf poza forum?
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
likwidacja shoutboxu jest bez sensu.imo jest to ważny, i bardzo fajny element forum, który pozwala wprowadzić trochę rozrywki/ luzu/ atmosfery w dość i tak sztywne ramy naszej community.
i teraz, jak ktoś ma chęć poruszać się w obrębie typowania i nic poza tym, to ma stosowne do tego celu działy jak typ dnia/kupony i tam może sie udzielać.
moim zdaniem, aby usprawnić i udrożnić działanie działu shoutbox należałoby zaostrzyć system ostrzeżeń (Adminie, a to już chyba rola moderatora, żeby był spokój...). dziwię się, że po takim rzucaniu mięsiwem, nie posypały się kartki..Ci chłopacy (tzw. &quot;najwięksi spamerzy&quot;, choć nie postrzegałbym ich w znaczeniu negatywnym tego słowa) rozmawiają sobie kulturalnie, i taka atmosfera zazwyczaj się utrzymuje, dopóki ktoś, jedna czy druga czarna owieczka nie zacznie pouczać/mędrkować i co najgorsze bluzgać.. to jest niedopuszczalne, nawet wykropkowane, bo i tak każdy wie o co kaman...
moim zdaniem zostawić shoutbox, edit- walczyć zagresją i chamstwem forumowym
 
wmessing 0

wmessing

Użytkownik
Pytanie: nie moge nigdzie znalezc funkcji, (w PW taka istnieje, wiem), aby ignorowac wszystkie wypowiedzi danych userow w obojetnie ktorym dziale. Czy jest taka mozliwosc?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Pytanie: nie moge nigdzie znalezc funkcji, (w PW taka istnieje, wiem), aby ignorowac wszystkie wypowiedzi danych userow w obojetnie ktorym dziale. Czy jest taka mozliwosc?

Jest taka możliwośc.
wchodzisz Panel Kontrolny-&gt;lewy dolny róg (Przyjaciele/Lisat Ignorowanych-&gt; wybierasz userów ;)

Pozdro
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
!?

Czy ty wiesz, co piszesz? Chcesz zezwolić na agresję i chamstwo?
jakbyś czytał całego posta, tobyś wiedział że nie chce, miałem oczywiście na myśli sankcjonować czyli nakładać sankcje, a nie zezwalać..Ale masz rację, to moja pomyłka językowa.. ale cały sens mojego przesłania jest czytelny ..pozdrawiam
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Temat SB powstal dlatego ze po przenosinach na inny serwer(?) ten na stronie glownej w formie czatu zostal zlikwidowany, dlatego trafil do Hyde Parku. Ja jestem za pozostawieniem go, bo gdzie mozna porozmawiac luzniej jak nie w HP? Pozatym bez tego to gdzi teraze beda sie wszyscy pytali czy to warto zagrac? Na PW? Wszystkim przeciwnika sb moge codziennie wysylac pietnascie wiadomosic dotyczaca czy wisla wygra z legia i co sadzi o tym typie, a co sadzi o nastepnym. Napewno by to mile nie bylo, a takto na SB bylo to i jakos szlo wszystko tam. A jak nie na PW to do tematow VIPow beda wpisywac. Malo to jest wypowiedzi typu &quot;co dzis grasz, czekamy na typy, a co sadzisz o tym&quot;. Jak nie bedzie SB to wszystko rozlezie sie po calym forum.
Choc to co ostatnio bylo w SB to i mi juz tez sie odechciewalo na nim siedziec. Wczorajsze wypowiedzi niektorych osob..masakra.. No ale to wystarczy to olac i sam do siebie przeciez nie bedzie pisal. A sprawa z zakladaniem nowych kont - mysle ze dobrym rozwiazaniem byloby akceptowanie przez admina/moda rejestracji, albo chociaz ustawienie ze po 24h mozna dopiero pisac na forum i konto jest aktywowane. Wtedy nie bylo by takiej sytuacji ze ktos jest banowany, a po dwoch mintach znowu pisze z nowego konta, albo wkleja jakies obrazki wszedzie. Gdyby tak co 24h mogl robic, to owszem robilby ale wtedy mod go wywala, kasuje posty i problem rozwiazany. A to ze ktos chce zasmiecic i popsuc forum to nie wiem czy bedzie mu sie chcialo tyle czekac tyle czasu.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Pozatym bez tego to gdzi teraze beda sie wszyscy pytali czy to warto zagrac? Na PW? Wszystkim przeciwnika sb moge codziennie wysylac pietnascie wiadomosic dotyczaca czy wisla wygra z legia i co sadzi o tym typie, a co sadzi o nastepnym.
O to samo mozna spytac w tematach, pytasz sie czy typ wejdzie podajac swoje argumenty za lub przeciw i oczekujesz na kontrargumenty. Tak samo swoimi spostrzezeniami trzeba sie dzielic w działach tematycznych.
W taki sposób powstaje ciekawa dyskusja a nie kłótnie w piaskownicy (czyt.SB)
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
O to samo mozna spytac w tematach, pytasz sie czy typ wejdzie podajac swoje argumenty za lub przeciw i oczekujesz na kontrargumenty. Tak samo swoimi spostrzezeniami trzeba sie dzielic w działach tematycznych.
W taki sposób powstaje ciekawa dyskusja a nie kłótnie w piaskownicy (czyt.SB)
Owszem mozna. Ale suche typy tak samo sa, i malo to nowi wpisuja do tematow swoje suche typy i kupony? Na SB byla odrazu odpowiedz, nie graj tego, bo kontuzje, albo cos tam i pojawialy sie linki i fakt wypowiedzi ze byly na jakims wysokim poziomie, ale wystarczyly na przekonanie niektorych osoby by graly to albo i nie graly. Pozatym na SB poprostu sie pisalo konkretna informacje, a nie jakies dlugie wypowiedzi takie jak maja byc i sa w dzialach tematycznych.
A tak samo sprawa typu: szukam typu z kursem 1.4, bo potrzebuje do dubelka? Gdzie to ma zrobic jak nie ma SB? Wpisze sie wszedzie i do kazdego dzialu tematycznego,i wtedy bedzie balagan na calym forum.
Podalem tak samo temat PW, bo sam juz dostalem co sadze o jakims spotkaniu.
 
Do góry Bottom