>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Człowieku co to za słownictwo? Chcesz by cie traktowano poważnie czy każdy twój debilny post mamy zacząć usuwać ? Jakbyś zauważył zależność to do połowy każdego miecha są staty za poprzedzający miesiąc. To jest mój ostatni post , ponieważ twe wpisy są coraz bardziej absurdalne i nie na temat, zajmij się zadaniami domowymi wpierw czy coś a później próbuj zabłysnąć. EOT
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Znów mój post został usunięty...
Napisałem co nieco w temacie o jutrzejszych meczach europejskich jakieś 2-3 godziny temu i już widzę, że go nie ma.
Czegóż on nie miał lub cóż miał za dużo? Czyżbym po raz kolejny zamiast durnego strzelania &quot;a ja proponuję typ ABC po kursie @2&quot; napisał swoje przeczucia dotyczące mocno remisowych spotkań?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Znów mój post został usunięty...
Napisałem co nieco w temacie o jutrzejszych meczach europejskich jakieś 2-3 godziny temu i już widzę, że go nie ma.
Czegóż on nie miał lub cóż miał za dużo? Czyżbym po raz kolejny zamiast durnego strzelania &quot;a ja proponuję typ ABC po kursie @2&quot; napisał swoje przeczucia dotyczące mocno remisowych spotkań?
Jeśli chcesz podawać typy bez żadnego słowa argumentacji to załóż temat w kuponach lub kuponach ze statystykami. Jeśli w dziale tematycznym chcesz pisać to przynajmniej krótko uzasadnij typy, bo samo przeczucie to trochę mało.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Błagam... nie daję takich postów w typach dniach tylko w tematach dotyczących dyskusji o danych spotkaniach.
Jaki widzisz sens w pisaniu postów na zasadzie &quot;ooo, kurs jest wysoki na zdarzenie XYZ więc napiszę pod niego analizę&quot;? Dyskusja służy w tym przypadku temu, że każdy dorzucając swoje 5 gr sprawi, że typer czytający wszystkie te posty ukierunkuje się ku określonemu typowi i zagra. Napisałem które spotkania śmierdzą remisami (wraz z kursami) oraz w których spotkaniach paść może wygrana ledwie jedną bramką. Nie skupiałem się na każdym meczu lecz na całej &quot;grupie&quot; spotkań służącej grze na remis.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Sean nie kłóć się bo Twoje posty w tematach z typami są po prostu biedne w treść. Pisane na odpierdziel. Porównaj sobie te posty, które zostają ze swoimi i wyciągnij jakieś wnioski. Nikt nie każe Ci pisać epopeji ale porównaj sobie merytoryczną treść
stąd
https://forum.bukmacherskie.com/f44/4-kolejka-fazy-grupowej-ligi-mistrzow-01-11-2016-wtorek-139207.html#post6168143
i stąd
https://forum.bukmacherskie.com/f339/11-kolejka-premier-league-5-6-listopada-2016-a-139464.html#post6175953
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W Typach Dniach jak kopiuję ten cytat to zawsze mam pogrubioną czcionką. Nie da się coś z tym zrobić, żeby nie wykonywać niepotrzebnych ruchów &quot;odgrubienia&quot; tekstu?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
W Typach Dniach jak kopiuję ten cytat to zawsze mam pogrubioną czcionką. Nie da się coś z tym zrobić, żeby nie wykonywać niepotrzebnych ruchów &quot;odgrubienia&quot; tekstu?
To zależy od przeglądarki. W Firefoxie kopiując schowek zapisuje również atrybuty edycji tekstu. Korzystając z Chrome takiego &quot;problemu&quot; nie ma, bo do schowka kopiuje się jedynie sama treść.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Może warto byłoby dodać w regulaminie TnŻ dodatkowy punkt mówiący o tym, że jeśli &#39;właściciel&#39; danego typu zdecydował się go w konkretnym momencie zamknąć, to jest zobowiązany do zacytowania tego typu i poinformowania o tym?

Raz, że niektórzy grający dany typ również mogliby złapać moment do jego zamknięcia, a po drugie może ograniczyłoby to czasami powstające spory.

Bezsensownym jest podawanie typu i po jego minusowym rozliczeniu pisanie: w tym i w tym momencie zamknąłem, także w sumie plus. Podając typ w tak obleganym temacie musimy pamiętać, że nie gramy go sami.
 
bosco 372

bosco

Użytkownik
Może warto byłoby dodać w regulaminie TnŻ dodatkowy punkt mówiący o tym, że jeśli &#39;właściciel&#39; danego typu zdecydował się go w konkretnym momencie zamknąć, to jest zobowiązany do zacytowania tego typu i poinformowania o tym?

Raz, że niektórzy grający dany typ również mogliby złapać moment do jego zamknięcia, a po drugie może ograniczyłoby to czasami powstające spory.

Bezsensownym jest podawanie typu i po jego minusowym rozliczeniu pisanie: w tym i w tym momencie zamknąłem, także w sumie plus. Podając typ w tak obleganym temacie musimy pamiętać, że nie gramy go sami.
Kogo to obchodzi ? Kazdy zarobiony :cool: powinien byc zapis zeby w ogole rozliczac i prowadzic staty z typow live. Ale jak nawet w kuponach ze statami nie rozliczaja to o czym my mowimy ?
 
toosi 4

toosi

Użytkownik
Albo najzwyczajniej zmienić formę w jakiej istnieją TnŻ w chwili obecnej.
Jest wielu utalentowanych ludzi na tym forum grających live aczkolwiek forma w jakiej aktualnie jest to prezentowane nie jest dosyć przystępna do obstawiania tego typu zakładów.
Może jakiś interaktywny czat przystosowany do grania live z ludźmi ? Oczywiście wszystko w obrębie tejże strony. Ewentualnie mógłbym popracować for fun nad takim projektem i ewentualnie przedstawić go za jakiś czas tak aby można było tego &quot;dotknąć&quot;.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
To zależy od przeglądarki. W Firefoxie kopiując schowek zapisuje również atrybuty edycji tekstu. Korzystając z Chrome takiego &quot;problemu&quot; nie ma, bo do schowka kopiuje się jedynie sama treść.
Dzisiaj już miałem dobrze skopiowane, pamiętam że kiedyś też był taki problem.
Moim zdaniem zależy to od faktu jak to jest wklejone, jakiś widocznie kod źródłowy wcześniej się kopiował z pogrubieniem.
Mniejsza oto ;), pozdrawiam.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Propozycja:
1. W kąciku bukmacherskim mógłby ktoś napisać i przykleić temat o sprawie z bet-at-home, albo o tym jak wyglądają przepisy prawne vs. rzeczywistość. Bo wiele osób w kółko ciągle pyta o to samo.
2. Wiem, że chyba każdego dnia od wielu lat walczycie z tandetnymi spamerami, fixarzami itd. Podobno macie wprowadzić niedługo jakiś system czy coś, zobaczymy. Ja na razie proponuję stworzyć jakiś temat, gdzie będziecie robić screeny takich wiadomości (oczywiście z zamazanymi kontaktami tych &quot;twórców&quot;) i je wklejać by ludzie zobaczyli niezwykły poziom głupoty, naiwności, inwencji twórczej. Czasami to jest naprawdę &quot;bardzo dobra beka&quot; i zapewniam, że wielu ludzi by otworzyło oczy, przez &quot;wizualną edukację&quot;. Pisanie na publicznym forum coś w stylu:
&quot;Mój mąż jest sportowcem, dostał cynk od trenera, mam pewne info 100% na jutro. Nikt nie może o tym wiedzieć, to tajemnica, tutaj macie mój numer email/gg: XXXXX&quot;.
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
Proponuję &quot;odgórnie&quot; zablokować wszystkim userom nieposiadającym 10 postów wszystkie działy poza, działem dla początkujących. Dzięki temu spam nie będzie rozrzucony po całym forum i łatwiej będzie można go usuwać. Oczywiście trzeba ustawić, że po przekroczeniu 10 postów odblokowuje się reszta forum ????
Druga sprawa to jakiś podpięty temat z FAQ - najczęściej zadawanymi pytaniami, bo niektóre to powtarzają się non stop.
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
A ja mam pytanie odnośnie dawania reputacji lecz przez telefon, otóż gdy klikam na dzięki to wyświetla się okno z komentarzem do dodania i gdy chce dodać komentarz to okno znika ;/ wiec mogę dać reputację ale nie mogę jej naprzyklad odpowiednio opisać czy można to jakoś zmienić ? Móż ecos w ustawieniach ? Czy to wina telefonu ; (
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
[TheNormalOne napisał:
;6209062]A ja mam pytanie odnośnie dawania reputacji lecz przez telefon, otóż gdy klikam na dzięki to wyświetla się okno z komentarzem do dodania i gdy chce dodać komentarz to okno znika ;/ wiec mogę dać reputację ale nie mogę jej naprzyklad odpowiednio opisać czy można to jakoś zmienić ? Móż ecos w ustawieniach ? Czy to wina telefonu ; (
Możesz podać dokładny model telefonu i przeglądarkę? Przetestowałem na iOSie i Androidzie (Safari i Chrome) i niestety nie mogę odtworzyć błędu ????
 
Do góry Bottom