>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
jeżeli chodzi o jedną informacje ale obszerną to jest to poprawnie napisane ;) jeżeli chodzi i kilka informacji to juz jest blad ????
 
G 46

ghs

Użytkownik
jeżeli chodzi o jedną informacje ale obszerną to jest to poprawnie napisane ;) jeżeli chodzi i kilka informacji to juz jest blad ????
Ależ nieprawda.
- liczba pojedyncza - dział poświęcony (komu, czemu) informacji,
- liczba mnoga - dział poświęcony (komu, czemu) informacjom.
Słowo &quot;informacją&quot; jest poprawnym słowem, ale na Boga, nie w tym przypadku.
Kaczyński był zaskoczony (kim, czym — l. poj.) informacją o zatwardzeniu brata. Nie można jednak wierzyć (komu, czemu — l. mn.) informacjom podawanym przez Fakt.
Na forum jest rażący błąd ortograficzny, który przeniósł się na Google. Lekki obciach.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
wiecie co jest problemem fb? moderatorzy jak chcecie mnie za to zjechać, to dwa razy się zastanówcie...
mianowicie jest to zła polityka forum, dzieciaków powinno się od razu banować, wiem, że trudno kontrolować wiek, ale można robić to po ocenie poziomu postów...
koleś pisze durne posty, usunąć je, sytuacja się powtarza, ostrzeżenie, nie pomaga, ban... durne pytania i durne posty... wywalić
nie radzicie sobie? zatrudnić więcej moderatorów... z fb mam miłe doświadczenia, ale zaczyna mi się kojarzyć z wieeeelką piaskownicą pełną głupich bachorów, tylko, że tutaj ciągną do łatwego pieniądza z no deposit...kłócą się o parę złotych, w działach promocji 2/3 postów to teksty typu &quot;wygrałem 0.40 euro, jak to pomnożyć?&quot; ban, ban, ban...

przepraszam, za niecenzuralne słowo, ale to już przepełnia miarę wkurwienia...
teksty typu &quot;przegrałeś jeleniu&quot;, pytania o obrót pod postem z informacjami o obrocie, jakieś głupie sposoby, żeby wyłudzić kasę od live czata, chwalenie się liczbą multikont, posty oskarżające buki o kradzież, gdy nie chcą dać no deposit...
Mam sentyment do tego forum, to tutaj zaczęła się moja przygoda z pokerem i naprawdę robi się przykro, widząc tak podupadający poziom.
Wiem, zaraz będzie tekst, że to efekt uboczny pozycjonowania. Po części tak, ale zatrudnijcie o połowę więcej modów, tematów niech nie zamykają, tylko usuwają wszystko co durnowate. Niech nie będzie nawet śladu. Tak zwanych, jak oni to mówią o innych, jeleni, banujcie.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
tematów niech nie zamykają, tylko usuwają wszystko co durnowate.

I tu ramzi Cię popieram!! Moderatorzy zamiast czyścić forum z jakiś głupokowatych postów, to usuną normalny, porządnie rozpoczęty temat w którym nie przepełnia się od postów. Co z tego, że jak narazie tam dużo się nie dzieje, przecież zacznie. Taki temat nie przeszkadza nikomu i powinien widnieć na FB. Ktoś włożył swój czas, pracę aby go załóżyć a tu jednym kliknięciem &quot;ktoś&quot; go kasuje, wybaczcie ale gdzie te forum zmierza...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@ramzi
Zacznę od tego, że bardzo się zdziwiłem, że to akurat Ty napisałeś. Spodziewał bym się podobnego postu, ale od bardziej wyrachowanej osoby, która mogłaby dawać przykład innym. Sam pisałeś durne posty, ba nawet lutym 2008 roku miałeś bana, a do tej pory dostajesz ostrzeżenia za głupoty. Ok, nie będę na Ciebie jechał, bo w końcu należysz do &quot;strażników&quot; złych postów.
U niektórych osób występuję syndrom samolubstwa. Jeżeli &quot;ja&quot; korzystam z forum to nich inni tego nie robią. Najlepiej więc zbanować za pierwszy lepszy post nie na temat, zamknąć rejestracje bo po co nowi userzy, itp. Forum jest ogólnodostępne, każdy może je przeglądać i z niego korzystać, niezależnie czy ma 80 lat, czy 12, czy jest kobietą, czy facetem.
Moderatorów jest na forum wystarczająco dość na obecną chwilę i nie widzę powodów, by zwiększać ich ilość tylko z tego powodu, iż jakiś niemerytoryczny post zalega przez dłuższy czas w temacie. Prędzej czy później zostanie usunięty przez moda. Zawsze ktoś z moderacji jest na forum i przegląda działy, jeżeli natrafi na tego typu post na pewno usunie. Zawsze można pomóc poprzez opcje &quot;raportuj zły post&quot; wówczas mod szybciej przeglądnie dany wątek.
Mówisz oceniać wiek po postach i dawać bany? No to Ciebie już nie powinno być na forum... Na dzien dobry bym zbanował wszystkich co pisali w Shoutboxie czy teraz w zamiennym temacie. Na szczęście dla niektórych nie zastosujemy twoich pomysłów praktycznych.
Tak jak pisałem wcześniej, nie ma powodów do niepokojów. Dużo postów jest codziennie kasownych, moderatorzy dobrze wykonują swoje obowiązki.
Doskonale wiem, że zawsze negatywy łatwiej napisać i wytknąć nawet jeżeli są nie do konca adekwatne i prawdziwe. Zawsze tego typu post się pojawiały i będą się pojawiać, nawet gdy zwiększymy liczbę modów.
@bjalyy i FeNio
Dziękuję za merytoryczny wkład do dyskusji. Wprowadzimy dyktature Ramziego i macie bana ;)
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Mówisz, że po ocenie wieku już by mnie nie było, no chyba, że wprowadziłbyś limit 21 lat, hmmm....:kwasny4565: Dwa, wszystko co piszesz Marcinie, jest nie istniejącą utopią tego forum. Zawsze jest jakiś moderator, zawsze przegląda działy, ZAWSZE usunie durny post. Nie miałem zamiaru z banowaniem ludzi po głupim poście, ale po paru takich postach i niereagowaniu na ostrzeżenia.
Na FB przychodzę ze względu na sentyment, ale powiem to ostro i szczerze, to forum zmieniło się w dobrze wypozycjonowany śmietnik. Wiele osób mi przyzna racje, a ludzie którzy nie przyznają, w większości liżą dupe modom.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
I to ostatnie zdanie jest rzeczywiście na bardzo wysokim poziomie ...
Tak jak powiedział Marcin nie rób z siebie poukładanego, rozważnego i doświadczonego człowieka bo takim nie jesteś. Nie jedno masz za uszami. Już nie wspomnę o tym jak się wywiązałeś a raczej nie wywiązałeś z naszej umowy ale to inna sprawa ...
Ciągle coś ci nie pasuje na tym forum a ciągle tutaj siedzisz dziwne nie ? Jak widać admini lepiej znają się tych sprawach, bo stworzyli największe forum bukmacherskie w Polsce. Czy najlepsze to niech ocenią userzy, póki co mamy chyba najwięcej aktywnych użytkowników więc nie jest źle. Za to Ty ciągle promujesz co raz to nowsze stronki, fora i jakoś nawet 1/30 tylu userów nie masz i to chyba tak naprawdę boli co ? Także że tak napiszę ulubionym tekstem mojego kolegi &quot;nie ucz ojca jak rodzić dzieci&quot; ...
Sorry Marcin ale jak widzę takie teksty to krew mnie zalewa ...
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Mówisz, że po ocenie wieku już by mnie nie było, no chyba, że wprowadziłbyś limit 21 lat, hmmm....:kwasny4565:
Dzieci zawsze będą się tu pojawiały, tym bardzie że pozycjonowanie w Google temu sprzyja.
Na forum jest prowadzona kupa kretyńskich tematów, które tak naprawdę do niczego nie zmierzają, a powtarza się w nich ciągle te same posty. Po raz tysięczny pojawiające się tematy jakiego buka wybrać doprowadzają człowieka do frustracji i naprawdę powinny być kasowane. Takich tematów i im podobnych na forum jest mnóstwo. Jestem tu już kilka lat i muszę powiedzieć , że wygląda to coraz gorzej. Kiedyś „władza” nad tym lepiej panowała przynajmniej takie mam odczucie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
snap ale przeciez takei durne tamaty są kasowane ???? ale fakt tez sie zgodze ze nie ktore tematy są zbędne ???? sam kiedys takie zakladalem ale to bylo kiedys kiedys i juz mi przeszlo he :] ja bym proponował podnieść rygor na tym forum co najmniej o jeden poziom ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@snap8
Twój pierwszy post pokazuje kto pisze durne i bez przemyślenia posty... Takimi postami m.in rozmywasz ważny temat w ważnym dziale, który nic nie wnosi do tematu, po co to? Dla zabawy czy żeby sobie post nabić? Jednym słowem kretyństwo.
Drugi twój post jest trochę bardziej na temat, choć nie wiem dlaczego przyczepiliście się tych dzieci, tak jakbyście tylko nasze forum przeglądaliście. Aha, w sumie teraz wiem w czym problem. Przeglądacie jakieś większe forum, co ma min. 30 tysięcy userów, w ciągu dobry przewijają się się setki userów, przybywa setki postów i ogólnie jest duży ruch? Wiadomo, że jak jest mniejsze forum, mniej znane to jest mniejszy ruch i nie ma problemów z postami i tematami. Aczkolwiek ja tego bym za problem nie uważał. Na większości dużych for jest tak, że tematy/posty się co pewień czas dublują. Nikt o tym jednak nie pisze, bo każdy ma mózg i potrafi pomyśleć, że tego precedensu nie da się powstrzymać? Dlaczego? Bo gdy rodzicie kupują dziecku neostradę w promocji to nie dostają podręcznia &quot;abc korzystania z interntu i for dyskusyjnych&quot;. Większość internautów nie potrafi korzystać z for i przez to niektórych może denerwować powtarzające się posty. Jedynym słusznym sposobem z którym napotkałem się na forach jest zwracanie uwagi drugiemy userowi, aby nie saśmiecał działu, tylko używał wyszukiwarki, bo temat już był omawiany X razy. U nas to tylko stosują moderatorzy oraz jeden user - ghs, który w ten sposób nie tylko bezmyślnie korzsyta z forum, ale także dba o przejrzystość działów oraz edukuje innym, początkujących &quot;netowców&quot;. Resza to olewa i zwala wszystko na administracje i modów, że nie nauczyliśmy ich korzsytać z dobra, jakim jest internet.
Tematy, które odbiegają od tematyki danego działu są ZAWSZE kasowane, a bezsensu tematy, lecz w pewnym sptopniu na temat zamykane. Od dawna są takie praktyki stosowane, więc nie wiem o co tak nagłe pretensje do nas. Tej &quot;patologii&quot; nie da się skutecznie powstrzymać, chyba że w szkołach na informatyce wprowadzą obowiązkową naukę korzystania z internetu.
Podwyższenie rygoru, który i tak jest wysoki nic nie zmieni, jedynie więcej lametów na modów, jacy oni są źli i niedobrzy, karają &quot;za nic&quot;.
Ten temat uważam za zamknięty.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
zamknałeś temat dzieci ale chyba rygoru nie wiec ;) moim zdaniem mylisz sie ze rygor na forum jest , fakt jest kliku modow , domel , vader i kilku innych ktorzy ten rygor trzymaja ale jest tez kilku modow ktorzy chyba nie do konca , wiele razy spotykalem sie z obraza innego usera i nawet kartki nie bylo , druga sprawa , pisze jak byk ! nastepny glupi post to bedzie karta i nic , dalej swoje klepia.dalej znowu , przeklenstwa ! baaardzo duzo razy widzialem przeklenstwa tez bez nagrody a w regulaminie pisze ze uzywanie nie cenzuralonych slow bedzie karalne. wiem ze to forum i dobro usera jest najwazniejszym celem ale jednak trzeba byc konsekwentym tzn jak mod pisze ze nastepny post nie na temat to karteczka to niech tak bedzie ;) wtedy wydaje mi sie ze czesc durnych postow by zniknela ;) wiem ze sam swiety nie jestem hehe.
co jak co ale Marcin musisz sie nie jako z tmy zgodzic. ja wcale nie najezdzam na modow tylko proponuje aby byli konsekwentni ;)
 
G 46

ghs

Użytkownik
Niestety też odczuwam niski poziom forum oraz jego uczestników. Wiem, że to cena popularności, ale nie można mieć wszystkiego — albo popularność i związana z nią miałkość merytoryczna, albo bardziej agresywna moderacja, większy odsiew i wyższy poziom. Doprawdy nie wiem, czemu służy polityka zamieniania forum w piaskownicę, poza zwiększaniem statystyk wejść i referrali.
Żeby było jasne — nie odbieram nikomu prawa do korzystania z Internetu i forum (ale niechby choćby najpierw zaznajomili się z netykietą). Nie moje forum i nie ja obieram sposób jego rozwoju. Mogę natomiast skrytykować kierunek, w którym zmiany podążają i mówię, że nie podoba mi się stan, w którym 80% nowych tematów to bezwartościowy szum.
No i ten nieprzystający do rzeczywistości regulamin, którego i tak nikt nie przestrzega z moderatorami na czele.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja bym proponowal skrócić i to poważnie dopuszczalne znaki dla niku boo np taki Juan Antonio de la Maniana czy Fan Grzegorza Rasiaka Drewno to po ich wypowiedziach to temat z ich postem przynajmniej robi sie mało czytelny bo sam nik zawala poł ekranu. dobrze by bylo jak by nik nie przekraczal tego pasku co jest po lewej stronie.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Ja bym proponował skrócić i to poważnie dopuszczalną długość podpisu, bo taki konrad140 ma podpis większy niż posty, które pisze.
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Niestety też odczuwam niski poziom forum oraz jego uczestników. Wiem, że to cena popularności, ale nie można mieć wszystkiego — albo popularność i związana z nią miałkość merytoryczna, albo bardziej agresywna moderacja, większy odsiew i wyższy poziom. Doprawdy nie wiem, czemu służy polityka zamieniania forum w piaskownicę, poza zwiększaniem statystyk wejść i referrali.

Żeby było jasne — nie odbieram nikomu prawa do korzystania z Internetu i forum (ale niechby choćby najpierw zaznajomili się z netykietą). Nie moje forum i nie ja obieram sposób jego rozwoju. Mogę natomiast skrytykować kierunek, w którym zmiany podążają i mówię, że nie podoba mi się stan, w którym 80% nowych tematów to bezwartościowy szum.

No i ten nieprzystający do rzeczywistości regulamin, którego i tak nikt nie przestrzega z moderatorami na czele.
To i ja się wypowiem na ten temat, żeby nie było że komuś liżę dupę;) Zgadzam się co do obecności na forum dzieci. Mnie też to drażni. Zwłaszcza im człowiek starszy, tym bardziej to zauważa. Więc może taka propozycja - pół żartem, pół serio: przy rejestracji każdy user powinien przesłac skan dowodu jak do bukmachera - a co, przecież w końcu dzieci nie mogą grac u buka, więc po co mają się udzielac na forum, zwłaszcza że i tak przemyślanych typów z reguły nie dają;) Druga rzecz, już z innej beczki: zauważyłem że działy tematyczne stają się powoli śmietnikiem, w którym zamiast analiz są teksty typu: &quot; H2H między zawodnikami na korzyśc x więc gram grubo&quot; albo &quot; Pan x ma wyższe miejsce w rankingu więc gram na niego&quot;:kwasny4565: Jednak co najgorsze to że zuważyłem że np. dział tenisowy staje się bardziej podobny do typów dnia, niż do rzetelnego działu tematycznego. Mam wrażenie że im wyższy kurs, tym bardziej userzy starają się na siłę, wcisnąc Nam swoje przemyślenia. Doszło do tego że ostatnio widziałem propozycję meczu po kursie 13 (sic!) Ludzie zaczynają się bawic w obstawianie DW, które jest prawie nieprzewidywalne, zamiast dac konkretną i rzetelną analizę na temat gry i formy zawodników. Przypomina mi to trochę typy dnia, żeby móc wpisac jak największy kurs, a nie żeby zaproponowac jak najbardziej prawdopodobne rozstrzygnięcie. Bardzo dbają o poziom modzi, którzy napiszą zawsze kilka słów rzetelnej analizy (ukłony dla Prasy czy Olisadebe), ale dużo osób po prostu wali po typach jak z karabinu. I żeby było jasne, często dobrze zanalizowane zdarzenia &quot;nie wchodzą&quot;, a te wyrywkowe na podstawie wyższego rankingu, zawsze mają jakąs szansę &quot;wejśc&quot;, jednak ja myślę że w przypadku rzetelnej analizy, różnica jest taka, że osoba ją czytająca, może ruszyc mózgownicą i wyciągnąc z niej wnioski, nawet odwrotne do propozycji, jednak w jakiś sposób przemyślane. No i ostatnia sprawa. Apeluje o wstawianie ✅⛔ przy swojej analizie w dziale tematycznym po zakończonym meczu. Drażni mnie bardzo że ludzie, jak typ &quot;wejdzie&quot; rzucają się na stawianie ✅ jednak nie ma ochotników na dostawianie ⛔ Według mnie, to żaden wstyd, że analiza nie jest trafna - przecież jak to napisał kiedyś pewien user: &quot;nikt nie jest pieprzoną wróżką&quot;. Ważne że ktoś się wysilił i napisał analizę niż miał by tego nie robic. Analizy w działach tematycznych są po to żeby pomóc w myśleniu, a nie żeby w nie ślepo wierzyc.
 
antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
Więc może taka propozycja - pół żartem, pół serio: przy rejestracji każdy user powinien przesłac skan dowodu jak do bukmachera - a co, przecież w końcu dzieci nie mogą grac u buka, więc po co mają się udzielac na forum, zwłaszcza że i tak przemyślanych typów z reguły nie dają;)
Jestem za. A zgłaszam przy okazji swoją kandydaturę na stanowsko referenta d/s sprawdzania dokumentów :spokodfhgfh:
Kredytów nie nabiorę, obiecuję ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
Więc może taka propozycja - pół żartem, pół serio: przy rejestracji każdy user powinien przesłac skan dowodu jak do bukmachera - a co, przecież w końcu dzieci nie mogą grac u buka, więc po co mają się udzielac na forum, zwłaszcza że i tak przemyślanych typów z reguły nie dają;)
Pomysł niewykonalny.
Po 1. nie każdy będzie chętny aby ujawnić jakiekolwiek swoje dane.
Po 2. wystarczy wziąc dowód od starszego brata czy nawet ojca :|
Po 3. jest to forum ogólnodostępne więc trzeba się liczyć z tym że dzieci będą tu zaglądać. W końcu nie po to się nazywa ogólnodostępne żeby dawać jakieś ograniczenia.
Temat rzeka. Możnaby gadać i gadać, wprowadzać zakazy, nakazy a i tak to nie zniknie. Takie moje zdanie. Pozostaje namawiać do pisania w miarę możliwości mądrych postów na przyzwoitym poziomie.
 
eagle19 0

eagle19

Użytkownik
Witam
Ja mam propozycje dotyczaca footballu amerykanskiego. Prosba jest mianowicie taka aby dodac Football amerykanski do podforum Pozostale sporty tam gdzie jest Koszykówka, Hokej, Siatkowka, Tenis, MLB, itd. a nie tak jak jest teraz Pozostale sporty&gt;pozostale sporty. Wiem ze na forum jest sporo osob ktore interesuje sie tym sportem i fajnie by bylo podyskutowac na ten temat i razem potypowac. Wiadomo ze do typowania jest tylko jedna liga NFL, ale bedzie mozna rozmawiac rowniez o innych np. malo kto wie ze w Polsce mamy dwie jak narazie amatroskie ligi. Wiec licze na poparcie w tej sprawie. Jest jeszcze troche czasu bo faza sparingowa w NFL zaczyna sie dopiero pod koniec lipca, ale pomysl mozemy rozpatrzec wczesniej.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
 
Do góry Bottom