>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Davisa 2011

Status
Zamknięty.
hama 11

hama

Użytkownik
Serwis sport podał już składy:
Składy drużyn na spotkania 1. rundy Pucharu Davisa w grupie Światowej (4-6 marca):
Serbia - Indie (Nowy Sad, kort twardy w hali) Serbia: Novak Djokovic, Viktor Troicki, Janko Tipsarevic, Nenad Zimonjic Indie: Somdev Devvarman, Rohan Bopanna, Leander Paes, Mahesh Bhupathi
Szwecja - Rosja (Boras, kort twardy w hali) Szwecja: Robin Soederling, Joachim Johansson, Simon Aspelin, Robert Lindstedt Rosja: Teimuraz Gabaszwili, Igor Andriejew, Igor Kunicyn, Dmitrij Tursunow
Czechy - Kazachstan (Ostrawa, kort twardy w hali) Czechy: Tomas Berdych, Radek Stepanek, Jan Hajek, Jiri Vesely Kazachstan: Andriej Gołubiew, Michaił Kukuszkin, Jurij Szukin, Jewgienij Koroliew
Argentyna - Rumunia (Buenos Aires, kort ziemny) Argentyna: David Nalbandian, Juan Monaco, Juan Ignacio Chela, Eduardo Schwank Rumunia: Victor Hanescu, Victor Crivoi, Adrian Ungur, Horia Tecau
Chile - USA (Santiago, kort ziemny) Chile: Paul Capdeville, Jorge Aguilar, Nicolas Massu, Guillermo Rivera USA: Andy Roddick, John Isner, Bob Bryan, Mike Bryan
Belgia - Hiszpania (Charleroi, kort twardy w hali) Belgia: Xavier Malisse, Olivier Rochus, Steve Darcis, Ruben Bemelmans Hiszpania: Rafael Nadal, David Ferrer, Fernando Verdasco, Feliciano Lopez
Chorwacja - Niemcy (Zagrzeb, kort twardy w hali) Chorwacja: Marin Cilic, Ivan Dodig, Ivo Karlovic, Antonio Veic Niemcy: Philipp Kohlschreiber, Florian Mayer, Philipp Petzschner, Christopher Kas
Austria - Francja (Wiedeń, kort ziemny w hali) Austria: Juergen Melzer, Martin Fischer, Stefan Koubek, Julian Knowle Francja: Julien Benneteau, Michael Llodra, Richard Gasquet, Gilles Simon
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Gawron za Przysiężnego w DC
Jak nie urok to...
Rok temu mieliśmy łykać Finów już nawet były MPeki na trzeci punkt ale jednak nie udało się.
Teraz nie dość że Kubot nie chcę grać, Ołówek kontuzja to za niego nie ma kto wejść i zagra Gawron.
Na halowych kortach Gawron nie przekracza ćwierćfinałów na satelitkach, więc Dudi czy Amir łykną go na sucho. Jedyna szansa to że nasze deble wygrają, Janowicz zdobywa dwa punkty lub jakimś cudem Gawron zdobywa jeden
Naprawdę słabo to widzę.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Marach O./Melzer J. (AUT) - Benneteau J./Llodra M. (FRA)

2
1.35 ⛔ bet at home

Francuzi wygrywają dwa zero w Devis Capie. Chardy pięknie wygrał z &quot;cwaniaczkiem&quot; Melzerem a Simon zmiazdzył Koubka. Debel francuski dla mnie jest ciut lepszy od austriackiego. Dla Austriaków to ostatnia deska ratunku. Myslę, że Austriacy nie wytrzymają presji i przegrają. Pomimo tego, ze Marach O./Melzer J. (AUT) - to tez uznani debliści to jednak stawiam zdecydowanie na francuzów. Benek i Llodra na mączce to dla mnie debelek zdecydowanie lepszy ! Andre@

---jednak nie doceniłem Austriaków - byli równiejsi od zaboli, przy stanie po jeden w setach myslałem że wszystko mam pod kontrolą, jednak Llodra grał taki &quot;syf&quot; że nie dało się tego oglądać, Benek ciągnął grę a llodra był obok meczu, Michael od dłuższego czasu mnie irytuje , zwłaszcza jego obojętne zachowanie i pieprzenie prostych i oczywistych piłek, kiedyś debel był jego żywiołem, teraz gra padake ! szkoda - no cóż gdyby Melzer nawet wygrał z Simonem w co wątpie to i tak Chardy pyknie Koubka, Andre@


Malisse X./Rochus O. (BEL) - Lopez F./Verdasco F. (ESP)

2
1.45 ODWOŁANE

hiszpański debel o niebo lepszy od belgijskiej łapanki. Malisse pod formą a olivier to już zgrany emeryt ! Faworyt to hiszpanie ! wczoraj dwie wygrane, jest dwa zero dla hiszpanów, dzisiaj dopełnią formalności, Andre@


---
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
a na mączce to dla mnie debelek zdecydowanie lepszy ! Andre@


Malisse X./Rochus O. (BEL) - Lopez F./Verdasco F. (ESP)

2
1.45

hiszpański debel o niebo lepszy od belgijskiej łapanki. Malisse pod formą a olivier to już zgrany emeryt ! Faworyt to hiszpanie ! wczoraj dwie wygrane, jest dwa zero dla hiszpanów, dzisiaj dopełnią formalności, Andre@


---
Zdecydowanie popieram. Wczoraj oglądałem mecz w grze pojedynczej - Xavier Malisse - Fernando Verdasco i liczyłem na to, że na nawierzchni twardej Belg przynajmniej nawiąże jakąś walkę, jednak bardzo mnie rozczarował. W zasadzie w żadnym z setów nie miał nic do powiedzenia i Fernando Verdasco łatwo ograł go 3-0. Widać było u Hiszpana chęć gry, jest w bardzo dobrej dyspozycji. Lopez także grał ostatnio świetnie w singlu - między innymi w Dubaju, gdzie urwał seta późniejszemu zwycięzcy - Novakovi Djokovicowi, z którym nawet Roger Federer przegrał 0-2. Jednak gra pojedyncza, a podwójna to dwie różne bajki. Lecz Feliciano Lopez to świetny deblista, świetne warunki fizyczne, znakomity serwis, do tego leworęczna gra. Verdasco zawsze lepiej grał w singlu, ale i w deblu ma jeden tytuł, do tego dwa ćwierćfinały w turniejach Wielkiego Szlema - Australian Open i US Open! Obaj są leworęczni, to znakomity duet, który ma bardzo duże szanse pokonać Belgów.
Feliciano Lopez/ Fernando Verdasco @ 1,55 betway
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Cilic, M - Kohlschreiber, P 1,50 4/10
Zaczynamy trzeci- decydujący dzień rozgrywek DC. Tak jak się spodziewałem najciękawszym meczem będzie właśnie ten międzu Chorwacją a Niemcami. Mamy za sobą 3 mecze i 3 mecze 5-setowe! Wynik 1:2 dla gości z Niemiec, wiec rachunek bardzo prosty. Phipp wygrywa ten meczu i zapewnia win swojej ekipie, Marin musi walczyć aby doprowadzić do remisu i 5 mecz powie nam kto awansuje dalej. Ja przewiduje własnie taki scenariusz, no ale przejdzmy już do dówch bohaterów tego starcia. Cilic w ostatnich tygodniach fantastyczna forma: Dwa ćwierćfinały i na koniec finał w Marysli. Forma więc bardzo dobra, w piatek tutaj wymęczona wygrana z Mayerem, który również jest w gazie w ostatnich dniach. Niemiec równiez wygrał pierwszy mecz, z Dodingiem. Nie widziałem tych spotkań wiec bajek na ten temat nie będe pisał ale widziałem obu graczy kilka razy w ostatnich tygodniach i Chorwat jest zdecydowanie lepszej formie, ciąży na nim ogromna presja- mam nadzieje, iż sobie z nią poradzi. Gorąca publika w tej sytuacji wcale nie musi działać na jego korzyść. Spodziewam sie kolejnego dlugiego spotkania, ten kto opanuje nerwy powinien wygrać. Ogromna motywacja i determinacja po stronie Cilica, oby go to nie przerosło.
 
D 0

devsiok

Użytkownik
Ja ogladalem mecz Dodiga z Kohlschreiberem. Niemiec nie straszyl serwisem w przeciwienstwie do Chorwata. Wygral po meczarniach. Jak Dodigk trafial pierwszym serwisem to bylo juz pozamiatane. W druga strone juz tak nie bylo. Mimo trafionych pierwszych podan i tak dochodzilo do wymian. Cilic takze dysponuje dobrym serwisem a w wymianach jest duzo lepszy i w tym upatruje jego zwyciestwo
 
M 28

mitch

Użytkownik
Cilic, M - Kohlschreiber, P 1,50 4/10
Zaczynamy trzeci- decydujący dzień rozgrywek DC. Tak jak się spodziewałem najciękawszym meczem będzie właśnie ten międzu Chorwacją a Niemcami. Mamy za sobą 3 mecze i 3 mecze 5-setowe! Wynik 1:2 dla gości z Niemiec, wiec rachunek bardzo prosty. Phipp wygrywa ten meczu i zapewnia win swojej ekipie, Marin musi walczyć aby doprowadzić do remisu i 5 mecz powie nam kto awansuje dalej. Ja przewiduje własnie taki scenariusz, no ale przejdzmy już do dówch bohaterów tego starcia. Cilic w ostatnich tygodniach fantastyczna forma: Dwa ćwierćfinały i na koniec finał w Marysli. Forma więc bardzo dobra, w piatek tutaj wymęczona wygrana z Mayerem, który również jest w gazie w ostatnich dniach. Niemiec równiez wygrał pierwszy mecz, z Dodingiem. Nie widziałem tych spotkań wiec bajek na ten temat nie będe pisał ale widziałem obu graczy kilka razy w ostatnich tygodniach i Chorwat jest zdecydowanie lepszej formie, ciąży na nim ogromna presja- mam nadzieje, iż sobie z nią poradzi. Gorąca publika w tej sytuacji wcale nie musi działać na jego korzyść. Spodziewam sie kolejnego dlugiego spotkania, ten kto opanuje nerwy powinien wygrać. Ogromna motywacja i determinacja po stronie Cilica, oby go to nie przerosło.
Grę po takim kursie uważam za bezsensowną. 1,50 to ok. 66% szansa na wygraną chorwata. Moim zdaniem to jest zdecydowanie 50-50%. Faktycznie może minimalny faworytem jest Cilic. Głównie ze względu na publiczność i grę &quot;w domu&quot;. No ale nawet H2H sugeruje, że łatwo nie będzie. Value jest po stronie Niemca, dlatego ja gram na Kohslchreibera.
Chociaż tak jak pisałem - minimalnie lepszy wydaje się być w obecnej chwili Cilic.
 
gju 134

gju

Użytkownik
zgadzam się z Widzem. dziś zagrałem na Cilica✅✅✅ bo Cilic złapał już formę jakiś czas temu i cały czas ją trzyma na wysokim poziomie. Bardzo dobry serwis i agresywna gra na końcowej lini wreszcie skuteczna! Chorwat już nie wali po autach jak obłąkany. Starł się tu już z bardzo dobrze dysponowanym Mayerem i wygrał ten mecz. Kohli, któremu do optimum daleko, jeśli miał problemy z Dodigiem to tym bardziej będzie je miał z Cilicem.
Z kolei w drugim meczu tych państw stawiam na Mayera (odwołane spotkanie) . Florek w formie, widziałem go 2razy w Dubaju i był Florkiem Szotganem. nie potrafię powiedzieć gdzie leży przyczna jego wielkich wahań formy...chyba w głowie. bo gość gdyby ustabilizował się na tym poziomie to byłby w 20tce ATP. Dodig wygrał co prawda z Kohlim, ale jak już było pisane Kohli do zaoferowania miał nie wiele a i tak urwał 2sety Dodigowi. Liczę, że Mayer dobrze pogoni Chorwata po korcie. a nie będzie wyjścia po przegranej Koliego z Cilicem ;)
Postawiłem też dziś na Simona. Kolejny zachęcający kurs. Melzer zagrał dramatyczny mecz z Chardym. zresztą to, że Jurgen jest od dłuższego czasu lekko zagubiony to dobrze wiemy. Simona nie miałem okazji oglądać z Koubkiem, ale sądząc po wyniku to Gilles sobie urządził małe rozstrzeliwanko. ;) powinno brakować formy i cierpliwości Melzerowi do tych tysiąca piłek, które będą wracać do niego.
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Daivis Cup
Spotkanie: Viktor Troicki - Somdev Devvarman
Typ: 2
Kurs: 4,7
Bukmacher: Tobet
Analiza:

Dzisaj w Pucharze Davisa zmierzą się ze sobą serb Victor Troicki z indyjczykiem Devvarman Somdev. Tenisista z Bałkanów zajmuje 18 miejsce w rankingu ATP, natomiast azjata plasuje się na 93 pozycji. Jak wiadomo puchar Davisa to pojedynki toczone między państwami. Aktualny wynik to 2-1 dla sebrbów. Punkt dla tenistów z Indii zdobył własnie wyżej wymienony Devvarman Somdev, który dość pewnie pokonał Janko Tipsrevica(rank.46) 3-0 w setach 7-5,7-5 i 7-6. Widziałem ten mecz i to co wyprawiał na korcie azjata przyprawiało o ból głowy serba, dochodził do trudnych piłek, które wydawały się stracone i popisywał się świetnymi kontrami, poza tym dobrze funkcjonował jego serwis. Dwa punkty dla serbów to zasługa wygranej w deblu i zwycięstwa Troickiego nad R. Bopanna, które jednak nie przyszło łatwo bo zakończyło się po pięciosetowej walce 6-3 6-3 5-7 3-6 6-3. Dodać trzeba, że R. Bopanna zajmuje dopiero 629 miejsce w rankingu ATP a serb jak wiadomo jest w pierwszej dwudziestce. Faworytem tego pojedynku dla bukmachrów jest oczywiście serb ja jednak stawiam na Devvarmana Somdeva, uważam, że postawi on trudne warunki i wygra mecz.
 
V 0

v4n3llu5

Użytkownik
Dodig wygrał co prawda z Kohlim, ale jak już było pisane Kohli do zaoferowania miał nie wiele a i tak urwał 2sety Dodigowi.
Przecież to Kohli wygrał z Dodigiem a nie na odwrót :razz:

Ciekawe jak dziś zagra Serbia ( Trojan &amp; Tipsa ). Zaskakująco zagrał Bopanna z Troickim. Meczu nie widziałem ale skoro typowy deblista prowadzi wyrównana grę z typowym singlista to cos tu jest nie tak. Do tego po zaciętym meczu 0:3 Tipsarevicia. Liczę dziś na kolejną niespodziankę w wykonaniu któregoś z indyjskich graczy ( może obu ;) ? )

Bopanna @ 6.410 [Pinnacle] &amp; Devvarman @ 4.850 [Pinnacle]
 
B 0

budzias

Użytkownik
Z Hindusem a nie Indyjczykiem ????
Co do typu popieram. Warto dzisiaj na Hanescu po kursie 4. Nalbandian zmeczony okrutnie. Polecam buka gdzie krecz rozliczany jest jako porażka.
Poza tym Melzer po kursie 2,1 i do boju
 
mataz 1

mataz

Użytkownik
Meczu Nalbandiana nie ogladałem, ale z informacji w internecie to ma problemy z przekpukliną i dograł mecz z Ungurem pomimo ogromnego bólu, a po meczu mówił, że jeżeli by to nie był dc to by skreczował. Wiadomości mowią, że David wycofał się z Indian Wells i będzie musiał poddać się operacji, przez co może stracić całą część sezonu na nawierzchni ziemnej, co dla jego sympatyków musi być niezwykle smutne. Z tych informacji raczej jasne jest dla mnie, że dzisiaj nie zobaczymy Davida na korcie, także nie ma co liczyć na zwycięstwo Hanescu przez krecz, gdyż do tego meczu nie dojdzie i nie ma co zamrażać kasy. Końcowe zwycięstwo Argentyny powinnien najwyżej przypieczętować Monaco w meczu z Ungurem. Tak na marginesie teraz się zastanawiam, pomimo tego, że nie wiem jakie układy panują w argentyńskiej reprezentacji, ale czemu nie wzięli Del Potro, który wraca po kontuzji i według mnie przydałoby mu się jak najwięcej grania, żeby cały czas dobijąć się do swojego poziomu sprzed kontuzji, a ryzykują zdrowiem Davida, który wiadomo nie jest już najmłodszy i raczej zbyt długo nie pogra, no i niestety czarny scenariusz się ziścił.
 
mataz 1

mataz

Użytkownik
hehe tak się zaczytałem informacjami o Nalbim, że nie wiem czemu mi się ubzdurało, że jest 2:1, jak Argentyna wygrała wszystkie 3 spotkania, chwilowe zaćmienie, pozostaje życzyć David szybkiego powrotu na korty????
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
W najbliższy weekend (8-10. lipca) rozegrane zostaną ćwierćfinały Grupy Światowej:


SzwecjaSerbia ---&gt; http://www.daviscup.com/en/results/tie/details.aspx?tieId=100016221

Argentyna – Kazachstan (7-9. lipca) ---&gt; http://www.daviscup.com/en/results/tie/details.aspx?tieId=100016222

USAHiszpania ---&gt; http://www.daviscup.com/en/results/tie/details.aspx?tieId=100016223

NiemcyFrancja ---&gt; http://www.daviscup.com/en/results/tie/details.aspx?tieId=100016224



Odbędą się także spotkania na niższych szczeblach rozgrywkowych. Wszelkie szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie Pucharu Davisa: http://www.daviscup.com/en/home.aspx



Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
M 0

majkele

Użytkownik
mam pytanko, bo właśnie patrze sobie na kursy w STSie i na wygrana Troickiego z ryderstedtem 2;0 jest kurs 25! cos jest nie halo?


christopher48 // Ewidentna pomyłka, ale przede wszystkim w Pucharze Davisa gra się do trzech wygranych setów. Pewnie anulują ten zakład.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Nielsen - Juska @ 1.65 5/10 ⛔ 16 64 26 26
Dania prowadzi wczoraj niespodziewanie po meczu w debla 2-1 i Nielsen ma szanse zakończyć spotkanie, bo piąte spotkanie Pedersena z Podzusem może nie wiadomo jak się skończyć bo trzeba dodać że Duński Soderling męczył się z tym graczem i wygrał dopiero w piątym secie 06 16 75 63 60.
Nielsen to kopia Soderlinga lecz nie idealna, tak jak Szwed jest perfekcjonistą swój fh i 2bh jak na poziom chall czy ostatnio coraz częściej wita na główny cykl po większej przerwie ma bardzo dobry, gra bardzo mocno ale stara się nie walić na pałe, na wiwat lecz jednak zmęczyć rywala grając prawo, lewo i kończyć czy już samym wygrywającym serwisem skończyć akcję jak na puchar Davisa czy właśnie średnio obsadzone challe czy kwale do głównego cyklu jest to cenny gracz.
Andis jest to słaby gracz, może trochę deblsta ale jednak wczoraj ze swoim kompanem Pavlovsem nie potrafili dać zwycięstwa w deblu i mają już w tym spotkaniu nóż na gardle, ponieważ nie ma Gulbisa nie ma kto ratować po tej wpadce w deblu reprezentacji Łotwy.
Andis w singlu totalne zero, para tytułów na satelitkach i nic więcej zero tytułów w challach, chyba nawet nie wiem czy kiedyś przeszedł ćwierćfinału lub drugiej rundy czy tym bardziej zero występów w cyklu głównym i na Szlemach, będzie w stanie potrzymać trochę swoich podań opcjami wziętymi z debla lecz jego serwis jak i gra w polu nie stoi na wysokim poziomie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
W najbliższy weekend (16-18. września) rozegrane zostaną półfinały Grupy Światowej:


Serbia - Argentyna ---&gt; http://www.daviscup.com/en/results/tie/details.aspx?tieId=100016225

Hiszpania - Francja ---&gt; http://www.daviscup.com/en/results/tie/details.aspx?tieId=100016226



Odbędą się także spotkania na niższych szczeblach rozgrywkowych. Jeśli chodzi o polską reprezentację, to nasi tenisiści zagrają wyjazdowy mecz z Finlandią o utrzymanie się w Grupie I Strefy Euroafrykańskiej:


Finlandia - Polska ---&gt; http://www.daviscup.com/en/results/tie/details.aspx?tieId=100016248




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
rogerfederer 40

rogerfederer

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis - Puchar Davisa
Spotkanie: Janko Tipsarevic - Juan Martin Del Potro
Typ: Janko Tipsarevic wygra 3:1
Kurs: 6.00
Bukmacher: WilliamHill
Godzina: 17:00

VS

Juto o godzinie 17:00 czasu polskiego spotka się Serb Janko Tipsarevic oraz Argentyńczyk J.M. Del Potro. Stawiam w tym spotkaniu na zwycięstwo Serba. Janko zrobił na mnie duże wrażenie grając znakomicie podczas US Open aż do meczu z Djokoviciem, w którym to grał jak równy z równym. Niestety podczas meczu doznał kontuzji więc po pierwszych dwóch wyrównanych setach w następnym przegrał 6-0 a w czwartym secie przegrywając 3-0 zszedł z kortu. Delpo doszedł do 3 rundy, tam po kiepskiej grze w której popełnił dużo błędów własnych przegrał w 4 setach z francuzem Simonem, który z kolei w następnej rundzie odpadł z Johnem Isnerem całkiem zasłużenie w czterech setach. Podsumowując, gra Serba przypadła mi do gustu, bardzo podoba mi się jego styl gry i myślę nie da dzisiaj za wiele szans Del Potro którego głównym atutem jest forhend oraz serwis. Delpo aby mieć jutro szanse z dobrze dysponowanym Serbem będzie musiał popracować nad własną grą i popełniać mało błędów, nie koło 60, bo gdzieś tyle właśnie popełnił grając z Simonem na US Open. Serb zapewnie przygotuje się dobrze taktycznie do tego spotkania, będzie ganiał swojego przeciwnika po całym korcie, grał dropshoty, i serwisami wyrzucał Argentyńczyka poza kort, wykorzystując tym samym jego wzrost
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom