>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Davisa 2011

Status
Zamknięty.
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Analiza diabelnie chaotyczna, połowa zdań kompletnie nie zrozumiała (pięc piw dla kogoś kto wytłumaczy mi co znaczy to zdanie ;/ &quot;serwisami wyrzucał Argentyńczyka poza kort, wykorzystując tym samym jego wzrost&quot;).
Ja mimo wszystko też nie grałbym na Del Potro, nawet myślałem przez jakiś czas o Janku. Kurs jest jednak dobry, i tu wszystko będzie zależeć od dyspozycji dnia. Ot mecz jakich tysiące co roku.
Rozważyłbym natomiast zagrania na Devvarmana. Nawierzchnia decoturf, ta sama co na USO, a Devv zagrał solidnie z Murrayem. Jego przeciwnik Sugita przegrał w pierwszej rundzie kwali z Lojdą... Wyniki marne, zresztą talentu wielkiego Sugita nie ma.
kurs 1,5 atrakcyjny i z tego co widzę to u niektórych bukmacherów idzie w górę. Trzeba czekać czekać i jeszcze raz czekać.
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Davis Cup
Spotkanie: Janko Tipsarevic - Juan Martin Del Potro
Typ: 1
Kurs: 2.48
Buk: betsson
Data: 16.09.2011 - 18:00
Analiza:


Jutro rozpoczną się półfinały w Pucharze Davisa Hiszpania podejmie Francję, a Serbia będzie mierzyć swoje siły z Argentyną. Mecz Janko Tipsarevicia z Juanem Martinem Del Potro zapowiada się ciekawiej niż spotkanie Djokovicia z Nalbandianem. Ten pojedynek powinien być niesłychanie zacięty. Tipsarevic na US Open pokazał się z bardzo dobrej strony, prezentując wysoką formę i walcząc jak równy z równym ze swoim rodakiem, Novakiem Djokoviciem. Mam nadzieję, że uraz którego nabawił się podczas tego spotkania nie odciśnie się na poziomie gry Serba w jutrzejszym spotkaniu. Del Potro na nowojorskich kortach odpadł w trzeciej rundzie z Simonem grając naprawdę słabo - popełniał mnóstwo niewymuszonych błędów. Dziwią mnie troche kursy na to spotkanie, bo to Serb ostatnio gra lepiej, a do tego będzie miał po swojej stronie publiczność, która jak wiemy podczas spotkań Pucharu Davisa jest bardzo głośna. Serb mimo, że nie jest gigantem serwis ma naprawdę dobry. Gra z głębi kortu również wygląda przyzwoicie i jeżeli utrzymał formę jaką prezentował przed i w trakcie US Open to powinien pokonać chimerycznego Del Potro. Tipsarevic jest regularny i myślę, że to wystarczy na Argentyńczyka, bo ostatnio Del Potro nie znajduje się w wybornej formie - ma przebłyski, ale w mojej opinii są to takie jednorazowe wyskoki. Jego gra nie jest jeszcze ustabilizowana. Myślę, że Tipsarevic powinien rozruszać Juana Martina za linią końcową, żeby ten nie mógł grać z miejsca tylko dobiegając do piłek, bo wtedy gra Argentyńczyka traci bardzo dużo na jakości. Serb z kolei biegając z jednego narożnika do drugiego potrafi dobrze odgrywać i przechodzić jednym uderzeniem po linii z defensywy do ataku i myślę, że z Del Potro sobie poradzi, bo zdecydowanie lepiej się porusza po korcie i jest zdecydowanie bardziej regularny.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Roger Federer, Van der vaart skąd taka pewność gry na Janko Tipsarevic-a? Rozumiem że wam się może podobać styl gry Serba, no ale czy wszyscy bukmacherzy się mylą? Bo według nich faworytem jest Del Porto. Przypomnę że nie tak dawno temu 27.02.2011 Del Porto wygrał pewnie z Tipsarevic-em 6:4 6:4 (turniej w Delray Beach). Nie powiem kursik na Janka kursi, a akurat mam wolne 25pln u buka. Myślicie że Serb na prawdę to wygra, nie spali się psychicznie? Cały czas się dziwię czemu bukmacherzy dali takie kursy. Coś musi być na rzeczy.
 
J 0

jackblack

Użytkownik
Powiem tak na Roland Garosie zagralem grubo ze Del Potro ugra seta z Djokerem,na Wimbledonie to samo z Nadalem po kursach 1.8 i gdyby Del Potro byl w takiej formie jak wtedy gram to ostro,ale po pierwsze nie jest a po drugie czy Argentynie zalezy na pucharze tak jak Serbom i to grajacych u siebie.NO BET!!
 
D 0

devsiok

Użytkownik
O co walcza pozostale ekipy po za polfinalami ? nie bedzie tak ze np berdych sobie odpusci ?



christopher48 // Najlepiej wejść na oficjalną stronę rozgrywek:

http://www.daviscup.com/en/home.aspx

Tam masz wszystko rozpisane.

W Pucharze Davisa każda konfrontacja pomiędzy dwoma pańswami jest grana o coś: albo o awans albo o uniknięcie spadku.

Ponieważ gra się do trzech wygranych punktów, to pierwszego dnia nie ma mowy o odpuszczaniu.

Do zagrania jest pięć meczów - czasami jeśli jakaś reprezentacja prowadzi już 3:0 albo 3:1 to jest decyzja, aby nie grać ostatnich meczów/ostatniego meczu, ewentualnie grają nie ci zawodnicy, którzy są na początku wyznaczeni.

Dlatego najczęściej w niedzielę jest wiele odwołanych meczów.

Niekiedy też w sobotę (drugiego dnia), kiedy gra się deble, zdarza się, że są zmiany w parach deblowych.

Gra się praktycznie zawsze od piątku do niedzieli. Niekiedy zdarzają się wyjątki, ale to bardzo razdko.

Pozdrawiam.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kontinen 1,75 z Janowiczem. Dobry zart. Moj ulubiony Jurek antytalent ostatnie wyniki ma cudowne. Przegral z wielkimi graczami: Torebko i Schmid. Geniusze tenisa. Middelkop i Souza wtopy w 1 rundach. Ostatnie tygodnie naszego orla niesamowite wrecz. Henri lepszy pod kazdym wzgledem.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
16 wrzesień, 15:00
Igor Andreev - Thomaz Bellucci 1 1,87 [expekt] - 6/10j ⛔
Spotkanie otwierające mecz Rosja - Brazylia. Zwycięzca tej rywalizacji zagra w przyszłym roku w Grupie Światowej. Moim zdaniem spory błąd bukmacherów w wystawieniu tego kursu.
Nawierzchnia ? Hard indoor (RuKortHard), zapewne nie jest to na rękę obu graczom, ponieważ obaj preferują korty ziemne. Zagrają w Kazaniu, znając rosyjską publiczność myślę, że zrobią wszystko, aby pomóc Igorowi wygrać to spotkanie.
Andreev ostatnio jest naprawdę w niezłej formie, na amerykańskim hardzie ogrywał m.in. Tomicia czy Melzera, a na US Open potrafił urwać seta dobrze grającemu Ferrerowi.
Bellucci pierwszą część sezonu miał bardzo udaną, kilka rewelacyjnych wyników w turniejach ATP, ale przeważnie miało to miejsce na clayu. Natomiast od Wimbledonu gra słabo, odpada we wczesnych fazach turnieju i nie wygrywa nawet z graczami, z którymi w normalnej formie nie miałby żadnych problemów. Podróż do Rosji zapewne nie należała do przyjemności.
Dla mnie faworyt w tym spotkaniu jest oczywisty, jakikolwiek inny wynik niż wygrana Andreeva będzie dla mnie zaskoczeniem.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Zobacz na jakich nawierzchniach grał Jurek. Teraz grają na bardzo szybkich kortach i Jurek na pewno będzie grozny. Zwłaszcza dla takiego challangerowego średniaka jak Kontinen, szanse 50 a 50. Na pewno byłaś pewna porażki Jurka i zagrałaś przeciwko niemu 10/10...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie sadze oby to byl mecz na 10/10, najwyzej polowe tego bo korty szybkie i hala a to jedyne warunki w ktorych Jerzy bywa czasem grozny. Poki co jest 6-4 3-1 dla Fina.

6-4 6-3 6-7 6-3 ✅
 
rogerfederer 40

rogerfederer

Użytkownik
Roger Federer, Van der vaart skąd taka pewność gry na Janko Tipsarevic-a? Rozumiem że wam się może podobać styl gry Serba, no ale czy wszyscy bukmacherzy się mylą? Bo według nich faworytem jest Del Porto
Ja jestem przekonany że ten mecz wygra Tipsarevic, oglądając ich obydwóch na US OPEN nie mam co do tego wątpliwości a przecież turniej w USA zakończył się parę dni temu więc sądzę że będą prezentować podobną formę co wtedy a w takim wypadku stawiam na Janko bez wyrzutów , napisałem 3-1 bo w typach dnia van der vaart dał na wygraną Serba wcześniej ode mnie i nie mogłem powtórzyć to dałem 3-1 i myślę że taki wynik jest jak najbardziej możliwy. chyba że serb nie wyleczył swojej kontuzji którą załapał na US OPEN ale sądzę że był to tylko drobny uraz i z pewnością sobie już z nim poradził
Janko Tipsarevic - J.M. Del Potro
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rogerfederer 40

rogerfederer

Użytkownik
Tipsarevic przegrał 1 seta w 2 secie przegrywa już 4 do 1 z 1 przełamaniem, naprawdę nie wiem co jest powodem że Serb przegrywa to spotkanie bo niestety nie oglądam, może się jeszcze odbuduje Janko, ale narazie wynik nie zachęca do optymizmu. Nie wiem czy to Del Potro gra tak dobrze czy Serb tak słabo zapewne jedno i drugie po trochu.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Tipsarevic przegrał 1 seta w 2 secie przegrywa już 4 do 1 z 1 przełamaniem, naprawdę nie wiem co jest powodem że Serb przegrywa to spotkanie bo niestety nie oglądam, może się jeszcze odbuduje Janko, ale narazie wynik nie zachęca do optymizmu. Nie wiem czy to Del Potro gra tak dobrze czy Serb tak słabo zapewne jedno i drugie po trochu.
Przecież Del Potro jest przynajmniej o klasę lepszym zawodnikiem niż nieregularny - zawodzący mentalnie - przeciętny Serb. Więc skąd takie zdziwienie ? Fakt faktem, wygrywał ostatnio kilka meczy z rzędu, ale naprawdę bądzmy realistami.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
To nie o to chodzi, Tipsar przegral z kontuzja kostki, wiadomo ze meczu nie podda bo to davis, ale bardzo mu przeszkadzała.. Kto ogladal mecz to widzial ze korzystal z uslug fizjoterapeuty.... Widac bylo rowniez ze nie biegal do wszystkich pilek.... Problemy zaczely sie na US Open w meczu z Djokerem, meczu nie dokonczyl.
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Ja oglądałem i nie żauważyłem żeby nie biegał jakoś do piłek...był po prostu słabszy. Jeśli by nie czuł się na siłach to chyba by go nie wystawili w Davis Cupie co ? Chyba każdy z was wie, że jednak Del Potro ma potencjał, może ostatnio nie grał dobrze, ale to zawsze może się zmieniać.
 
rogerfederer 40

rogerfederer

Użytkownik
Przecież Del Potro jest przynajmniej o klasę lepszym zawodnikiem niż nieregularny - zawodzący mentalnie - przeciętny Serb. Więc skąd takie zdziwienie ? Fakt faktem, wygrywał ostatnio kilka meczy z rzędu, ale naprawdę bądzmy realistami.
Po skończeniu meczu to sobie możesz pisać, czemu wcześniej nie byłeś taki rozgadany na ten temat? Wielki znawca tenisa po zakończonych spotkaniach....
bzdury gadasz, Del Potro ostatnio grał bardzo słabo, a Tipsarević znakomicie 3-0 mnie strasznie zdziwiło
Dokładnie, mnie też i to bardzo mocno ale jak pokazuje post poniżej grał jednak z kontuzją;/
To nie o to chodzi, Tipsar przegral z kontuzja kostki, wiadomo ze meczu nie podda bo to davis, ale bardzo mu przeszkadzała.. Kto ogladal mecz to widzial ze korzystal z uslug fizjoterapeuty.... Widac bylo rowniez ze nie biegal do wszystkich pilek.... Problemy zaczely sie na US Open w meczu z Djokerem, meczu nie dokonczyl.
W meczu z Djokoviciem na US Open nie wyglądało to dla mnie aby była to jakaś groźna kontuzja, lecz jak widać nie wyleczył się i to spowodowało że niestety przegrał. Tipsarevic gdyby grał na swoim poziomie tak jak z Djokoviciem dwa pierwsze sety Del Potro nie miałby większych szans, o to jestem pewien.
Ja oglądałem i nie żauważyłem żeby nie biegał jakoś do piłek...był po prostu słabszy. Jeśli by nie czuł się na siłach to chyba by go nie wystawili w Davis Cupie co ?
A twoim zdaniem kogo mieliby wystawić w pucharze Davisa zamiast niego?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom