>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Davisa 2011

Status
Zamknięty.
rogerfederer 40

rogerfederer

Użytkownik
nie wiem, ale napewno nie gościa który nie może biegać... nie uważasz ?
Dla twojej wiadomości Serbia już teraz jest osłabiona i to najbardziej jak tylko można bo z Pucharu wycofał się Djokovic z tego co mi wiadomo, Czyli gra Troicki, Tipsarevic z kontuzją, Zimonjic który ga tylko w debla oraz Bozoljac który jest poza pierwszą 200 setką rankingu, także jak widać nie mają zbyt dobrych zawodników w rezerwie, i łatwo można stwierdzić skoro Tipsarevic jest w składzie że widocznie jest lepszy z kontuzją niż jakiś tam 500 w rankingu serb wypoczęty.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Djoko w kazdej chwili moze wkoczyc na mecz przeciez, ciekawe co wykombinuja serbowie, Troicki strasznie slaby ostatnio, DelPo go wciagnie nosem, Tipsa z Nalbandianem szanse 50/50 i z kim zagra Djoko hmmm
 
midel 189

midel

Użytkownik
Według mnie sprawa jest oczywista: jeżeli Nole jest w stanie zagrać to Serbowie wygrywają 3-2, jeżeli zagra Troicki to Del Potro rozbije go. Tipsa z Nalbandianem nie powinien mieć większych problemów.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Według mnie sprawa jest oczywista: jeżeli Nole jest w stanie zagrać to Serbowie wygrywają 3-2, jeżeli zagra Troicki to Del Potro rozbije go. Tipsa z Nalbandianem nie powinien mieć większych problemów.
w unibet juz sa kursy na Djoko - DelPo


dla mnie mecz Nalby to 50/50, z Troickim zagral bardzo fajnie co nie zmienia faktu ze Victor czesto frajerzyl ze az oczy bolaly, David malo bledow, on zawsze forme pod koniec roku lapie, bedzie mega boj, no i jeszcze dodam ze Tipsa na DC czesto zawodzi, w dodatku ta jego slaba psychika, jak mecz Tipsa - Nalba bedzie decydowal o awansie to nic tylko brac Nalbandiana.
 
midel 189

midel

Użytkownik
w unibet juz sa kursy na Djoko - DelPo

dla mnie mecz Nalby to 50/50, z Troickim zagral bardzo fajnie co nie zmienia faktu ze Victor czesto frajerzyl ze az oczy bolaly, David malo bledow, on zawsze forme pod koniec roku lapie, bedzie mega boj, no i jeszcze dodam ze Tipsa na DC czesto zawodzi, w dodatku ta jego slaba psychika, jak mecz Tipsa - Nalba bedzie decydowal o awansie to nic tylko brac Nalbandiana.
W tamtym roku Tipsa dał Serbii awans do finału -&gt; wygrał ostatnie spotkanie ????
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Po skończeniu meczu to sobie możesz pisać, czemu wcześniej nie byłeś taki rozgadany na ten temat? Wielki znawca tenisa po zakończonych spotkaniach....
Może i wielkim znawcą nie jestem, ale przed meczem grałem własnie Del Potro (co z resztą można zobaczyć w moim temacie) i nie wątpiłem w ten typ a ni przez chwilę.

Pozdrawiam.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
W tamtym roku Tipsa dał Serbii awans do finału -&gt; wygrał ostatnie spotkanie ????
Radzio wtedy pamietam ze nie byl w dobrej formie, ogolnie czesi tam tak sie osmieszyli z lekka, no ale nazwisko Berdych zobowiazuje :cool: a Nalba serio fajnie sie z Troickim prezentowal, ponoc nawet na USO z Nadalem juz cisnal, ale nie ogladalem



co do wyzszych postow to nie bylo kontuzji, DelPo to inna klasa zawodnika i tacy zawodnicy niby nie w formie ale jak trzeba to wybucha nia, a Tipsar poniekad znalazl sobie wymowke
 
midel 189

midel

Użytkownik
Radzio wtedy pamietam ze nie byl w dobrej formie, ogolnie czesi tam tak sie osmieszyli z lekka, no ale nazwisko Berdych zobowiazuje :cool: a Nalba serio fajnie sie z Troickim prezentowal, ponoc nawet na USO z Nadalem juz cisnal, ale nie ogladalem

co do wyzszych postow to nie bylo kontuzji, DelPo to inna klasa zawodnika i tacy zawodnicy niby nie w formie ale jak trzeba to wybucha nia, a Tipsar poniekad znalazl sobie wymowke
Oglądałem Troicki-Nalbandian. Według mnie David grał poprawnie, ale bez fajerwerków, natomiast Troicki momentami ośmieszał się... Według mnie Tipsa jeżeli zagra na poziomie, który prezentował w pierwszym secie nie będzie miał problemów z Nalbandianem. Czy jednak panowie zagrają ze sobą zadecyduje Djoković :p
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Czy jednak panowie zagrają ze sobą zadecyduje Djoković :p
Gdybym ja sterował rep. Serbii wystawiłbym Janko na mecz z Nalbandianem, a Djokovica na pojedynek z Potro. Serbia musi wygrać te dwa mecze, rzucić wszystko co najlepsze, inaczej pożegnają się z Davisem :roll:
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
co do wyzszych postow to nie bylo kontuzji, DelPo to inna klasa zawodnika i tacy zawodnicy niby nie w formie ale jak trzeba to wybucha nia, a Tipsar poniekad znalazl sobie wymowke
Spotkania nie oglądałem, ale nie sądzę, aby grając dla swojego kraju jakikolwiek zawodnik w półfinale rozgrywek szukał sobie wymówki i udawał, że go coś boli.

Serbowie po dwóch piątkowych porażkach znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji i nie sądzę, aby udało im się z tego wykaraskać. Mimo mojej sympatii do Serbów, myślę że odpadną z rozgrywek z kilku powodów:
1. W meczu przeciwko Del Potro muszą wystawić Djokovicia, bo jeśli tego nie zrobią to nie będzie już sensu rozgrywania piątego spotkania, bo Troicki ostatnio gra fatalnie i z DelPo przegrałby gładko.
2. Tipsarevic na US Open gdzie prezentował wysoką formę i stworzył fantastyczne widowisko z Novakiem zszedł z kortu z jakimś urazem mięśniowym (z tego co pamiętam bolało go udo). Teraz jak się dowiedziałem z postów powyżej dochodzi do tego jakaś dolegliwość kostki, więc w 100% sprawny raczej nie będzie, a nie mają go kim zastąpić, bo jak napisałem Djokovic musi zagrać we wcześniejszym meczu, a poza nim nie mają nikogo lepszego.
3. Nalbandian w Nowym Jorku grał dobrze nawet w spotkanu z Nadalem potrafił momentami nie dawać żadnych szans Hiszpanowi. Spotkania z Troickim nie oglądałem, ale myślę, że zagrał konsekwentnie czekając na błędy znajdującego się w fatalnej formie Serba i od czasu do czasu atakując swoim genialnym backhandem. Jeśli nie będzie popełniał prostych błędów, a Tipsareviciowi coś będize dokuczało to sobie z nim poradzi.

Mi pozostaje tylko trzymać kciuki za to, aby Djokovic zdecydował się wystąpić i przedłużył nadzieje. Jeśli tak się stanie to mimo problemów jakie ma Janko Tipsarevic będę wierzył, że z konfrontacji z Davidem Nalbandianem wyjdzie jako zwycięzca i zagwarantuje tym samym miejsce w finale Serbii.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
No to wszystko jasne!

Troicki w tej dyspozycji i z takim nastawieniem mentalnym pewna BOMBA z Del Potro, który dosyć fajnie się prezentuje, widać że wszystko dobrze mu funkcjonuje, nie jest jeszcze w pełni dyspozycji, ale tenis aktualnie Del duzo lepszy od Troickiego...

ale gdyby jakimś cudem Troicki wygrał to póżniej Tipsa na 40% grając z kontuzją nie ma kompletnych szans z Grubaskiem, chyba że Djoko wyskoczy na kort...

Szkota Djoko...gdyby miał pare, parenascie dni na regeneracje sam by wygrał z Del Potrami...pisałem kilka dni temu w moim dziale WTA przy meczu Pervak że mecz Serbów z Del Potrami to tykająca bomba, coś w tym było...3.20 na Argentyńczyków było, przy 1.25 na Serbów!


pozdrawiam!

================================================================
nie znajduje słów uznania i szacunku dla Djoko, ale dodam że Serb to istota ludzka i ona tez ma jakieś skrajne brzegi wytrzymałości, przerzucam się na live i atakuje Del Potro na win !


transmisja live - Supertenis tv ( po włosku)



Andre@
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@Andre

Sugerujesz finał Argentyny z Hiszpanią? Mi tam pasuje. Z pewnością owe mecze byłyby rozgrywane na ziemnej, a na zwycięstwo Nadala i s-ki w finale dostalibyśmy z 1,20 i jak najbardziej mi to odpowiada.
Szczerze wątpię w zwycięstwo Trojana nad Potro, ale to jest tylko sport. Serb gra u siebie i w przeciwieństwie do Tipsy nic mu nie dolega. Ale wracając do właśnie urazu Janko wątpliwe, że może pokonać Nalbandiana.
Awans Serbów do finału, to czysty amazing :eek:
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
wariują z tymi zmianami

1) No Novak Djokovic for #Serbia today. @djokernole will be replaced
by Viktor Troicki vs #Argentina&#39;s @delpotrojuan

6 minut później

2) CORRECTION!! Djokovic @djokernole replaces Troicki for Serbia not other way around! Sorry!!
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Powtórka z rozrywki. Djokovic przegrywa w meczu, dobrze wie o tym, że nie powstrzyma przeciwnika i kreczuje. Powinni coś z tym zrobić...

Nawet jeśli Djoko nie czuł się najlepiej, powinien był dokończyć to spotkanie. Pamiętacie mecz Federera z Murrayem? Szwajcar ledwo chodził po korcie, nie mógł serwować ze względu na ogromny ból pleców, jednak dokończył, jak przystało na mistrza. Co prawda przegrał, ale brawo za walkę do samego końca. Jeśli natomiast Serba w trakcie meczu, kiedy przegrywa dopadnie katar, wówczas krecz jest murowany.

Poza tym, w ten sposób Nole pokazuje jak bardzo szanuje swoich kibiców, którzy płacą pieniądze za bilety.


christopher48 // Na przyszłośc postaraj się nie obrażać zawodników. Poprawiłem co trzeba.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Powtórka z rozrywki. Djokovic przegrywa w meczu, dobrze wie o tym, że nie powstrzyma przeciwnika i kreczuje. Powinni coś z tym zrobić...

Nawet jeśli Djoko nie czuł się najlepiej, powinien był dokończyć to spotkanie. Pamiętacie mecz Federera z Murrayem? Szwajcar ledwo chodził po korcie, nie mógł serwować ze względu na ogromny ból pleców, jednak dokończył, jak przystało na mistrza. Co prawda przegrał, ale brawo za walkę do samego końca. Jeśli natomiast Serba w trakcie meczu, kiedy przegrywa dopadnie katar, wówczas krecz jest murowany.

Poza tym, w ten sposób Nole pokazuje jak bardzo szanuje swoich kibiców, którzy płacą pieniądze za bilety.

Nie ośmieszaj się. Schodził ze łzami w oczach, długo go musieli pocieszać, widać było, że jest załamy. Wielkie brawa dla niego, że spróbował, bo Troicki nawet 6 gemów by nie ugrał.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Powtórka z rozrywki. Djokovic przegrywa w meczu, dobrze wie o tym, że nie powstrzyma przeciwnika i kreczuje. Powinni coś z tym zrobić...

Nawet jeśli Djoko nie czuł się najlepiej, powinien był dokończyć to spotkanie. Pamiętacie mecz Federera z Murrayem? Szwajcar ledwo chodził po korcie, nie mógł serwować ze względu na ogromny ból pleców, jednak dokończył, jak przystało na mistrza. Co prawda przegrał, ale brawo za walkę do samego końca. Jeśli natomiast Serba w trakcie meczu, kiedy przegrywa dopadnie katar, wówczas krecz jest murowany.

Poza tym, w ten sposób Nole pokazuje jak bardzo szanuje swoich kibiców, którzy płacą pieniądze za bilety.


christopher48 // Na przyszłośc postaraj się nie obrażać zawodników. Poprawiłem co trzeba.
lol widziales co sie stalo?

http://www.youtube.com/watch?v=sLpKCeQFLfQ&amp;amp;hd=1



po za tym jak mozesz powiedziec za kreczuje jak przegrywa, wiesz ile w tym roku meczy wyciagnal ktore zdawaloby sie ze przegra?
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
@BuzzerBeater

Zastanów się co Ty wypisujesz...
Chwała mu za to, że w ogóle podjął się gry, bo nie było wiadomo czy zagra, gdyż przechodził przez jakieś zabiegi, bo odczuwał bół w dolnej części pleców i żebrach:
Novak Djokovic is expected to return for Serbia, after recovering from lower back and rib pain cytat ze strony ATP.

Tak więc nie był w pełni sprawny przed tym spotkaniem, ale mimo to zagrał - chciał pomóc reprezentacji, ale niestety przegrał z bólem, który widocznie wciąż mu dolegał. Poza tym jak widać kiedy upada na kort ma łzy w oczach i ogólnie jego zachowanie pokazuje jak bardzo mu zależało. Wiedział, że już nie da rady więc po co miał ryzykować??? Chwalisz Federera za to że kiedyś grał z bólem, ale skąd wiesz jaki ból dokuczał teraz Serbowi? Może już przed meczem dostał instrukcje od lekarzy, że jeśli zacznie go boleć to ma zejść z kortu, bo jeśli nie to grozi mu coś poważnego? Liczył jednak na to, że ból się nie pojawi i że będzie mógł rywalizować i jestem pewien, że powiadomił całą serbską kadrę, że istnieje pradopodobieństwo, że nie będzie w stanie dokończyć tego spotkania, ale jednak wszyscy postanowili zaryzykować licząc się z konsekwencjami, bo tak naprawdę nie mieli wyjścia. Jakby zagrał Troicki to by nic nie zmieniło, poległby pewnie 0:3, bo jest bez formy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom