>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Davisa 2011

Status
Zamknięty.
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Ogólnie Serbowie mieli olbrzymie kłopoty zdrowotne i termin przypadł bardzo niefortunnie!

Tipsa - ostatnie kilka tygodni wysmienite...potem z Djoko złapał kontuzje która dała znać o sobie z Del

Djoko - u kresu sił i wytrzymałości...a jednak na ostatnich &quot;patriotycznych nutach&quot; wyszedł na kort i przegrał z oraganizmem!

Troicki - kompletnie facet bez jaj i formy singlowej!

Zimonic - jedyny zdrowy facet i rasowy deblista który zrobił swoje.

-------------------

A po drugiej stronie zdrowi, w dobrej dyspozycji, głodni sukcesów argentynczycy!

Del - on naprawdę wraca, jak zaskoczy do końca to dla mnie to on moze rozwalić układ Djoko-Rafa-Panicz-Fedex i namiesza w tej czwórce

Nalba - widać dużą poprawę, juz z Rafa na US zagrał całkiem poprawnie.

Chele z Monaco - to tylko dodatek...Chela to jeszcze czuje debelka ale Monaco to debla powinien omijać szerokim łukiem.


Więc czekamy na wielki finał Hiszpanów kontra Argentyna!


Andre@
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
W najbliższy weekend (2-4. grudnia) rozegrany zostanie finał tegorocznych rozgrywek Pucharu Davisa:


Hiszpania - Argentyna ---&gt; http://www.daviscup.com/en/results/tie/details.aspx?tieId=100016227





Tak przebiegała dotychczas tegoroczna rywalizacja w Grupie Światowej:








Gospodarzem meczu finałowego będą Hiszpanie. Reprezentacja ta w ostatnich latach kilkukrotnie sięgała po Puchar Davisa. Gospodarze najbardziej liczą na praktycznie niezawodnego na clayu Rafaela Nadala. Tenisista ten jednak w końcówce tegorocznego sezonu nie prezentował się zbyt dobrze. Naprzeciw Hiszpanów staną Argentyńczycy, którym to jeszcze nigdy nie udało się sięgnąć po to prestiżowe trofeum. Argentyna w półfinale wyeliminowała broniących tytułu Serbów i zapewne zechce się zrewanżować Hiszpanom za porażkę na własnym terenie w finale tych rozgrywek trzy lata temu. Zapowiadają się zatem duże emocje.



Kursy (Bet365):








Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dla mnie zerowe szanse Argentyńczyków. Jestem realistą, finał w Sevilli gdzie kibice nigdy nie zawodzili swoich. Wszystko rzecz jasna na cegle. Czym może postraszyć ekipa &quot;gości&quot; w tym przypadku? A no tylko deblem, gdzie Monaco gra z Chelą i wyglądają oni naprawdę fajnie. Pozostaje Del Potro, na którego z pewnością wyjdzie Rafa i toby było na tyle. Nalbandian? Ferrer powinien go przygasić.
Jak napisałem na górze pewne zwycięstwo El Matadorów, a rozwodzić się tu nie ma chyba nad czym. Można powiedzieć jednak, że Nadal bez formy - to jest fakt, lecz Davis to inna bajka i tutaj nawet Youzhny gra w pełni zmobilizowany, do ostatniej piłki i bez chwili marudzenia. Poza tym co zrobił Rafa kilka dni po tym, jak przegrał US Open?
vs Gasquet 6-3, 6-0, 6-1
vs Tsonga 6-0, 6-2, 6-4

Kto oglądał spotkanie z Jo nie ma wątpliwości - Hiszpan w Davisie na cegle jest niezniszczalny i to co on chociażby wtedy zagrał, to mistrzostwo.
Szkoda, że nie ma handicapów na końcowy rezultat. Bo dla mnie tutaj szybkie 3-0, ew. 3-1 dla ESP.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
@Kuchcik MU

nawet w deblu Verdasco/Lopez powinni ograć przyjezdnych....
Nadal w Londynie słabo, ale na swojej Ziemi i ziemi, ciężko sobie wyobrazić by przegrał, a nawet jeśli on zawiedzie????, to David pokazał, że forma jest, a na clayu przegrywał zazwyczaj tylko z Rafą....
Nalbandian i DelPotro wolą jednak chyba ciutkę szybsze nawierzchnie, jedynie Monaco, który całkiem nieźle ostatnio pogrywał może wg mnie ograć Davida, ale to trochę szukanie na siłę niespodzianki

lokata, bo tu musiałoby dojść do mega sensacji
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jutro na stadionie w Sevilli rozpoczyna się ostatni mecz w tegorocznym DC. Buki widzą wyraznego faworyta w postaci gospodarzy, dają na nich kursy w granicach 1,15. Argentynie nie daję się większych szans, i chyba słusznie, chodz liczę na walkę...
Pierwszy mecz to starcie, Nadala z Monaco. Rafa wyraznie bez formy i jak sam mówi brakuje mu trochę motywacji tego czegoś... No ale DC to DC, tutaj każdy daje z siebie maxa, zwłaszcza przed swoją publiką. Czuje, ze Hiszpan straci seta ale na nic wiecej Monaco nie może w tym pojedynku liczyć.
Po nich na kort wyjdą David Ferer oraz Del Potro. To jedyna szansa na nawiązanie walki z Hiszpanami, kursy na Hiszpana 1,50 u większości buków, jak dla mnie warte gry. David w formie, na cegle dla mnie top3, super sezon... ale na pewno jest zmęczony po Londynie. Wiemy jak bardzo wyczerpujący tenis gra, może mieć tutaj naprawdę trudne momenty. Del Potro dawno nie grał, są słuchy, że ma jakieś problemy ze zdrowiem... nie wiem jak wyglądały jego przygotowania. Na pewno Argentyńczyk jest duża niewiadomą, jak On dobrze jutro zagra to czeka nas naprawdę ciekawe spotkanie, może nawet 5 setów! Pojedynek jak dla mnie do oglądania a nie obstawiania, ja osobiście będę trzymał kciuki za Del Potro, aby Hiszpanie nie wygrali znowu 5:0 jak z Czechami, tylko po walce. Jutro w deblu szanse 50 na 50. Po dwóch dniach 1:2 dla Argentyny? Oby!
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
nie czytałem żadnych wypowiedzi Rafy, ale jakoś trudno mi sobie wyobrazić żeby powiedział że brakuje mu motywacji :]
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Pasji,motywacji(może za mocne słowo z mojej strony), tego czegoś.....
- Myślę, że gram teraz z mniejszą pasją. Może dlatego, że jestem bardziej zmęczony niż zwykle - mówi Nadal. - Zamierzam trenować i zrobić wszystko, co możliwe, by być w formie na początek 2012 roku.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Jutro w deblu szanse 50 na 50. Po dwóch dniach 1:2 dla Argentyny? Oby!
Nie chce popisać się tutaj typowo prostackim trybem myślenia, ale jak na moje Hiszpański debel mecz z Tsongą i Llodrą kompletnie olał, ponieważ po nim grał Nadal i awans ESP był praktycznie pewny. Teraz inna bajka więc zagrają z pewnością jak na DC przystaje i ujrzymy inny wymiar w ich grze.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jak jutro bedzie 2:0 to moim zdaniem bedzie już o meczu. Trudna sądzić aby ktoś tutaj olewał mecze, debl to może byc jedyna szansa dla Argentyny, na pewno mają wieksze szanse niż np wygrana z Nadalem tutaj....
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Przed typowaniem polecam posłuchać dzisiejsze wypowiedzi głównych protagonistów jutrzejszego finału, moze to komuś pomoże rozwiać wątpliwości...

[URL='http://www.daviscup.com/en/news/audio/teams-reflect-on-draw.aspx']http://www.daviscup.com/en/news/audio/teams-reflect-on-draw.aspx [/URL]

Wystarczy kumać podstawy angiel. zeby zrozumieć co i kto miał do powiedzenia. Osobiscie ruszanie kursu na Rafe jest irracjonalne. Zaś kurs na Pudelka jest tez bardzo ryzykowny. Na papierze faworytem są hiszpanie, ale jak podkreslał Potro to że jutro zagrają w finale to wydarzenie w Argentynie wyjątkowe, kazdy bedzie oglądał, Potro dodał że jutro zagra nie dla siebie, tylko dla narodu Argentyńskiego, itd, wywody bardzo patriotyczne...

Dla mnie moze być tak, że marzenia i sny czasami się materializują i to Argentyna moze sie bedzie cieszyć z tytułu, zdobywanie devisa dla hiszpanów to już nudna rutyna...kto wie ?

Rafa ( zmęczony, a i kontuzje ma w tle) - Monaco ( końcówka sezonu swietna)

Ferrer - Potro ( mecz na wyniszczenie, bedzie masa gemów, Potro jest nieprawdopodobnie zmotywowany, Pudelek moze ciężko oddychac w 4 czy 5 secie! )

@ osobiscie dla mnie to tylko live pozostaje...a i tu tez trzeba mocno uwazać...



Andre@
 
mrbet 9

mrbet

Użytkownik
Podpisuje sie pod tym co napisal wyzej Andre@ .
Nadal nie wygladal najlepiej w Londynie , bylo widac brak gry , czucia itp vs zawodnik ktory w koncowce sezonu pokazal sie z bdb strony ..... jak dla mnie -
Monaco +9,5 @ 1,96
Ferrer - Del Potro tu over 39,5 @ 1.98 Pinnacle
Ferrer 3/0 ? 0/3 ?nie sadze ...
Del Potro choc wielu spotkan na cegle nie rozegral to jednak oddal tylko dwa pojedynki z Nadalem po vo i Djokoviciem urywajac mu seta . Wyczerpujaca gra Ferrera z pewnoscia w ostatnich spotkaniach sezonu da mu sie wyznaki . Del Potro zmotywowany , klasa sama w sobie vs podmeczony walczak .... tu takze sie zgadzam
z przedmowca ...
over 38,5
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Ferrer zmęczony? Ludzie! Przecież David to jest jeden z największych walczaków na świecie, a jego kondycję ani trochę bym się nie obawiał. Znacznie gorzej widziałbym pod względem fizycznym Del Potro, który będzie musiał się sporo nabiegać. Zapowiada się duża ilość wymian, długich akcji i w miarę upływu czasu Argentyńczyk będzie słabł. Gdyby spotkanie odbywało się na twardej nawierzchni, wówczas typowałbym również Ferrera. Z racji, iż gramy na cegle, a w dodatku w Hiszpanii - nie mam najmniejszych wątpliwości co do tego, iż Dawid pokona jutro Goliata. Grzechem byłoby przejść obojętnie obok tak atrakcyjnego kursu.
Ferrer @1.53 10/10 ✅
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
hc na Monaco jak najbardziej..cegła przecież nie jest mu obca, a mega pogromu nie oczekuje, byle tylko Juan nie przegrał meczu w głowie...
co do drugiego meczu... Del Potro, fakt klasa, ale na ziemi tak groźny nie jest, za to David to już tutaj czuje się jak rybka w wodzie. Zmęczenie Davida to raczej nie wchodzi w grę, tydzień odpoczynku dobrze mu zrobił, sezon wyczerpujący wiadomo, ale przed Londynem też ponad tydzień przerwy więc na ten jeden mecz wykrzesze siły... widziałem ponad to ostatni mecz Potro, fakt to dawno było, ale z Granollersem grał tragicznie, to na hardzie było
chęci chęciami, ale dla mnie David zgarnia dla Hiszpani ten mecz, ale 3-0 nie oczekiwałbym
Monaco +9,5 1,85 (może fortuna da +10,5 po ciut niższym kursie)
Ferrer 1,6
 
bulaa 20

bulaa

Użytkownik
Co prawda po jutrzejszym dniu stawiam na 2:0 dla gospodarzy, ale zastanawia mnie czy sztab nie popełnia błędu taktycznego wystawiając Rafę na Monaco.Argentyńczyk będzie przebijał i przebijał, a Nadal w Londynie słabo wyglądał pod względem wytrzymałościowym.Wg mnie Ferrer lepiej by się nadawał do tego meczu.Chociaż oczywiscie moze sie okazać, że Rafa zmiecie kolejnego rywala, bo jak pisał Kuchcik &quot;na mączce w Davisie jest niezniszczalny&quot;.Niby to mączka, a nie hard, ale mam wrażenie, ze sztab hiszpański nie oszczędza Nadala tak jak powinien, szczególnie po tych ostatnich, niezbyt optymistycznych występach.
Co do Del Potro to zastanawia mnie ta jego kontuzja.Czy to było coś poważnego, co moze mieć wpływ na jego grę?Jeżeli nie to z Ferrerem może powalczyc;)
Pozdrawiam i udanych typów.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Rafael Nadal - Juan Monaco @ 15.00 3/10 Bet365

Od 9 lat Nadal jest niepokonany w Davis Cup i mysle ze to jest dobry moment aby to zmienic. Hiszpan jest wypalony , czuje sie naprawde zmeczony i gra dzisiaj tylko dlatego ze jest to wielki final DC. Nadal spora przewaga bo gra u siebie w Hiszpani i to na cegle ale Monaco zaliczyl swietna koncowke sezonu i jest w formie bo nawet z Federerem ostatnio powalczyl. Dodatkowo tak jak ktos tu wyzej pisal Juanowi clay nie jest obcy i wcale zwyciestwo Rafy nie jest tak oczywisite jak na to wskazuja kursy. Jesli chodzi o reprezentacje Hiszpanii to moim zdaniem to nie Nadal a Ferrer powinien pociagnac ich zespol.

Typ ryzykowny ale naprawde widze jakies szanse dla Monaco ????

Typy dodatkowe:

Juan Monaco +9.5 @ 1.80 8/10 Unibet
powyzej 3.5s @ 3.45 7/10 Unibet
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Oj już przestańcie z tym zmęczeniem. To nie jest takie zmęczenie jak miał Novak podczas DC w meczu z Argentyną. Nadal u siebie miazdzy rywali, zobaczcie co zrobił z Tsongą w 1/2 finału.... To samo będzie dzisiaj, ja zagrałem 3:0 po kursie 1,33, jak dla mnie lokata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
win1988 164

win1988

Użytkownik
Fakt, Ferrer to walczak i jak długo będzie stał na nogach tak długo będzie walczył o zwycięstwo. Ja jednak nie przekreślałbym szans Del Potro. Kto wie, które miejsce by zajmował, gdyby nie ta groźna kontuzja. Potrafi grać na clayu, nie raz to udowodniał. Kurs interesujący na Argentyńczyka, ale ja odpuszczam to spotkanie. Szykuje się długi mecz. W drugim spotkaniu Nadal powinien bez straty seta odprawić z kwitkiem Monaco.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Oj już przestańcie z tym zmęczeniem. To nie jest takie zmęczenie jak miał Novak podczas DC w meczu z Argentyną. Nadal u siebie miazdzy rywali, zobaczcie co zrobił z Tsongą w 1/2 finału.... To samo będzie dzisiaj, ja zagrałem 3:0 po kursie 1,33, jak dla mnie lokata.
Bardzo kiepska lokata... Wątpię by Monaco wygrał, bo Nadal będzie zdychał a i tak da z siebie wszystko, ale weźmy pod uwagę zmęczenie. W Londynie grał słabo i nie dlatego, że byli lepsi tylko Rafa robił sam z siebie proste błędy, które normalnie mu się nie przydarzają, nawet na trawie, hardzie, czy tym bardziej cegle, ale jeśli jego tenis się jakoś specjalnie nie poprawił to Juan ma duże szanse na seta. Kurs na pierwszego 8.0 całkiem fajnie, jeśli przegra to kolejne będą pewnie jeszcze wyższe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom