>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Konfederacji Rosja 2017 [17 czerwiec - 02 lipiec]

Status
Zamknięty.
B 16

bosiu92

Użytkownik
Kamerun - Chile
typ - Połowa/Koniec : 2/2
kurs: 2,35 ⛔ (Ehh, system VAR...)
bukmacher: Expect

Jak narazie trwa dobra passa odkąd zacząłem pisać na forum (2/2 trafione) więc próbuje dalej.
Popieram typy poprzedników i idę w stronę Chile. Uważam, że Chile jest zespołem dużo bardziej doświadczonym, występującym w optymalnym składzie z graczami klasy światowej. W ostatnim meczu sparingowym co prawda przegrali z Rumunią 2:3 (do przerwy prowadzili 2:1), ale ponad połowę meczu grali w 10. Mam nadzieję, że ta sytuacja ich sporo nauczyła i nie będą dopuszczać się takich błędów. Liczę, że podobnie jak z Rumunią ruszą od pierwszych minut na zespół Kamerunu i spokojnie poprowadzą mecz pod swoje dyktando.
Natomiast o zespole Kamerunu nie mam wyrobionego zdania. W ostatnim meczu ulegli Kolumbii aż 0:4 (do przerwy 0:2), co znów przemawia za moim typem, ponieważ Kolumbia prezentuje podobny poziom jak i styl co Chile. Z tą różnicą , że dla Kolumbijczyków był to mecz towarzyski, bez większej presji wyniku. Natomiast Chile wyjdzie na pewno w pełni zmotywowane i żądne zwycięstwa.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Z niecierpliwością czekam na mecze Portugalii, a dzisiaj odbędzie się już jeden z nich. O 17:00 na stadionie w Kazaniu obecni Mistrzowie Europy zmierzą się z Meksykiem. Są tu zdecydowanym faworytem i innej opcji niż wygranej drużyny CR7 nie widzę. Fernando Santos zabrał na Puchar Konfederacji najsilniejsze ogniwa Portugalii takie jak: Ronaldo, Bernardo Silva, Nani, Andre Gomes, Quaresma, Pepe czy Bruno Alves. Ostatni rywale Meksyku to m.in.: Trynidad i Tobago, USA, Panama czy Salwador. Te mecze drużyna Meksyku wygrała ale umówmy się nie są to reprezentacje chociażby dobre. Portugalia nie miała może też mocnych rywali, ale potrafiła wygrać chociażby z Węgrami 3-0, czy z Łotwą 4-1. Są także obecnymi Mistrzami i to na nich ciąży presja bo nie mogą się tu skompromitować a wręcz przeciwnie, powinni dostać się do finału. Na ten mecz mam takie typy:

Portugalia @2,1 ⛔
Podwójna szansa 1-1 (Portugalia wygra 1 połowę lub cały mecz)@1,69 ⛔
1 gol - Portugalia @1,66 ✅
Portugalia wygra + over 1,5 gola @2,58 ⛔

⛔ ⛔

Buk: Fortuna
Widzę tu wynik 2-0 lub 2-1. Rozliczę po meczu

EDIT: 3 minuty utrzymać i byłoby tak pięknie, ale niestety ????
Wynik: 2-2
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Portugalia jest mocna, ale Meksyk to nie ogórki. Też mają kilku ciekawych zawodników w ofensywie, więc przynajmniej jednego gola powinni zdobyć, bo murowanie bramki nie jest w ich stylu. Najlepiej dla całego widowiska byłoby, gdyby strzelili jako pierwsi. Wtedy podrażniona Portugalia atakowałaby z impetem przez co byłaby spora szansa na kilka bramek. Nie stawiam Meksyku na straconej pozycji, bo mogą zaskoczyć. Szachów się nie spodziewam, więc idę w over 2,5.
Over 2,5 @2,05 Totolotek✅
E: Wynik: 2-2
Spotkanie stało na wysokim poziomie i obie ekipy dobrze się zaprezentowały.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Portugalia - Meksyk
Typ: Obie strzelą gola? TAK @ 1,90 Expekt
✅✅2:2

Popieram ogólny trend, w którego kierunku tutaj zmierzacie, też dziś szukam bramek w tym hicie. Obie ekipy mają super składy. Meksyk niedoceniany, ale tam potencjał jest wielki, trener Osorio preferuje ofensywną piłkę. Do Rosji Meksyk przywiózł najlepszych piłkarzy. Chicharito dziś zaczyna z Velą, Dos Santosem, Guardado, Jimenezem od początku. Do tego mocne boki obrony bo jest Layun, w środku pola Hector Herrera, a na ławce czeka niezwykle zdolny Hirving Lozano czy Jesus Corona i Gio Dos Santos jeszcze na dodatek. Tam potencjał jest wielki. Na gola ich stać.
Portugalia w eliminacjach nie ma tak trudnych rywali wiec tam sobie wygrywa wysoko. Meksyk to inna półka. Szkoda, że Portugalia wychodzi z przodu z Nanim, Quaresmą i Ronaldo. Szkoda, że Andre Silva tylko na ławce, ale jak wejdzie to oby dodał od siebie wiele dobrego. Już Milan go kupił, ale gość ma kapitalne statystyki w kadrze.

Wedlug mnie czeka nas przednie widowisko i gole z obu stron. A potencjał co widać po zawodnikach jest wielki. Zatem Vamoss!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Powiem pare słów od siebie. Meksyk może być czarnym koniem, maja piekielnie mocny skład i nie zdziwię się jeśli dziś zremisują z Portugalia.
Ja osobiście wszedłbym w under w tym meczu. Wiadomo jak Portugalia gra. Z drugiej strony Ronaldo-Nani-Quaresma i Chicharito-Vela-Dos Santos mogą nastrzelać trochę. Kompletnie nie wiem jak urwać ten mecz dlatego najlepiej bedzie obejrzeć go bez obstawiania.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Niespodzianki w składzie Chile. Na ławce rezerwowych zasiądzie C. Bravo oraz A. Sanchez. Nie wiem dlaczego akurat Sanchez na ławkę skoro jest w tak dobrej formie.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Pierwszy poważny zgrzyt w systemie VAR. I tutaj będzie właśnie taki problem w stykowych sytuacjach. Gol ewidentnie do puszczenia, Vargas wychylony o centymetry, wszędzie UEFA i FIFA krzyczą debilizmy o promowaniu gry ofensywnej, ale jeszcze nigdy w życiu nie widziałem żadnego promowania takiej gry. Od zawsze sędziowie wolą zachowawczo pokazać spalonego niż puścić grę. Teraz mamy to samo. Gol prawidłowy według instrukcji dla sędziów, ale jednak nie uznany pomimo systemu VAR, chociaż główny chyba nawet nie podszedł do monitora. Sędziowie wypaczali, wypaczają i będą wypaczać wyniki i to się długo nie zmieni.
 
areck 213

areck

Użytkownik
System VAR nie jest syfem, jego niewłaściwe użycie jest syfem. I pamiętajmy, że wciąż jest to faza testów, początki.
Myślę, że to mogła być pierwsza tego typu sytuacja do rozstrzygnięcia. A na pewno pierwsza, o której będzie głośno. Spalony był, nie ulega wątpliwości. Tylko że to było 10-15 cm. Pytanie, czy też będzie ofsajd, jak to będzie 5 cm.
Na słuszną kwestię zwrócił uwagę Żewłak w studio - niedługo piłkarze nie będą się cieszyć z bramek, tylko czekać na potwierdzenie ;)
@alex.bp
Proszę, znajdź mi gdzieś jakiś przepis/wytyczne UEFA/FIFA o promowaniu gry ofensywnej przy ocenie spalonego. Tylko od razu jako sędzia piłkarski gwarantuję Ci, że to syzyfowa praca, bo NIGDZIE czegoś takiego nie ma. Farmazon, który wszedł na stałe do kanonu tak samo jak specjalna ochrona bramkarza w polu bramkowym.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Najgorsze jest to, że zadecydował ktoś z zewnątrz. Powtórka pokazała, że był centymetrowy spalony, ale albo trzymamy się kurczowo przepisów i gwiżdżemy każde nawet najmniejsze przewinienie albo nie. Jeśli tak, to nie ma czegoś takiego jak &quot;faul nie na rzut karny&quot;, faul to faul, ręka to ręka i tyle w temacie.
Proszę, znajdź mi gdzieś jakiś przepis/wytyczne UEFA/FIFA o promowaniu gry ofensywnej przy ocenie spalonego. Tylko od razu jako sędzia piłkarski gwarantuję Ci, że to syzyfowa praca, bo NIGDZIE czegoś takiego nie ma. Farmazon, który wszedł na stałe do kanonu tak samo jak specjalna ochrona bramkarza w polu bramkowym.
O to chodzi, że wszędzie jest o tym głośno jak to jest promowana gra ofensywna. W Canal + Stępniewski ciągle mówi, jak to FIFA czy UEFA nakazuje promowanie gry ofensywnej. Jak dla mnie jest to zwykły chwyt marketingowy, jaka to FIFA czy UEFA jest postępowa i robi wszystko dla dobra i piękna piłki. Jak jest, wszyscy widzimy na każdym kroku.
P. S. Sytuacja z 2 golem pokazała, w jaki sposób będą rozwiązywane sytuacje ze spalonym, czyli w skali zero-jedynkowej, albo był albo nie. Skoro ta technologia pozwala na bezbłędne tego określenie to ok.
 
J 17

jaskier7

Użytkownik
Panowie, gdzie można się dowiedzieć jakie składy będą w jutrzejszym meczu Niemcy-Australia? Macie jakieś informacje, jakie podejście mają Niemcy co do turnieju? Traktują go jako możliwość potrenowania schemtaów przed MŚ18, czy może najmocniejszy skład i gra o wygraną turnieju?
 
K 0

konarsky

Użytkownik
Panowie, gdzie można się dowiedzieć jakie składy będą w jutrzejszym meczu Niemcy-Australia? Macie jakieś informacje, jakie podejście mają Niemcy co do turnieju? Traktują go jako możliwość potrenowania schemtaów przed MŚ18, czy może najmocniejszy skład i gra o wygraną turnieju?
Niemcy pojechali tam praktycznie rezerwowym składem. Myślę, że mimo to wygrają bez większego problemu. Każdy gracz będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony, więc zapowiada się ciekawie. Australia słabo. Nie tak dawno miała problem z pokonaniem Iraku.
 
J 17

jaskier7

Użytkownik
Hmm rozumiem, a o której godzinie jutro będą podane składy? Na godzinę przed meczem da radę już gdzies znaleźć? Myślę, czy by nie wejść grubo, ostatnio Rosji trochę ugrałem, a także Hiszpani U21, także trzeba reinwestować część zysków ;)
Zastanawia mnie: wygrana/handicap (-1), I połowa lub ewentualnie bramki (over 2,5?)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Myślałem, że &quot;ktoś&quot; taki typ na bank już poda, ale jak widzę nie ma zbyt wielu chętnych do prac społecznych ????
17:00 Australia - Niemcy, typ over 2,5 , kurs 1,60 w premium, stawka miedziak.
Kolejny mój banalny typ z gatunku &quot;oczywista oczywistość&quot; w meczu moich australijskich ulubieńców. Obojętnie czy wyjściowa 11 - ka będzie taka jak w niedawnym meczu z Brazylią, czy też &quot;taka&quot;, którą po przerwie zobaczyłem, po tym jak się Aussie zaprezentowali od razu pomyślałem, że z taką grą &quot;obronną&quot; ???? w meczu z Niemcami pójdę w stronę bramek. To nic, że nasi zachodni sąsiedzi wystąpią bez m.in. Neuera, Oezila, Kroosa, Khediry, Gomeza i Reusa. Trzej finaliści z 2014 roku: Shkodran Mustafi, Julian Draxler i Matthias Ginter + pozostali powołani na ten puchar gracze moim zdaniem w zupełności wystarczą abyśmy kilka bramek na stadionie w Soczi zobaczyli. A może mimo braku Jedinaka Kangurom coś się &quot;przyfarci&quot;? Tym lepiej dla typu ???? Ciekawą opcją wydaje się też typ: w meczu over 2,5 + zwycięstwo Niemiec po kursie 1,95 (też premium) i coś takiego dałem sobie do taśmy. GL!

Niemcy pojechali tam praktycznie rezerwowym składem. Myślę, że mimo to wygrają bez większego problemu. Każdy gracz będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony, więc zapowiada się ciekawie. Australia słabo. Nie tak dawno miała problem z pokonaniem Iraku.
Z Irakiem Australia zremisowała 1:1 ???? natomiast ledwo co wygrała z Arabią Saudyjską 3:2 w ostatnim meczu eliminacyjnym. Faktem jest ich słaba gra, słaba obrona do tego i eksperymenty z ustawieniem zespołu notorycznie stosowane przez trenera ???? Pozdrawiam ????

edit.
44 min. 1-2. Bramka dla Aussie na mega farcie, ale kara przyszła szybko. Typ over 2,5 tak jak lubię bez problemów. Pewnie wpadnie coś jeszcze w 2 poł.

edit 2. FT 2-3, ale uczciwie trzeba przyznać, że Kangury mimo 2 bramek (wiadomo dla oglądających w jakich okolicznościach padły) zaprezentowały się niestety bardzo słabo. A Niemcy mogli tych goli nastukać ze 6 ???? Dziękuję za uwagę i do zobaczenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
W tym roku widziałem 2 razy Niemców w 2 garniturze, z Anglią na pożegnanie Podolskiego i z Danią. 2 razy wyglądali słabo. Jednak tym zawodnikom bardzo dużo brakuje do Ozila, Klose, Schweinsteigera czy Mullera, a nawet Podolskiego w swojej dobrej formie, ale tu następuje zmiana pokoleniowa i to widać. Już nawet my jesteśmy w stanie rywalizować z Niemcami jak równy z równym, z całym szacunkiem do naszej obecnej kadry.
Ciekawi mnie, kto dziś zagra na szpicy? Z Anglią grał Werner i wyglądał słabiutko, praktycznie zero okazji, z Danią Stindl z Wagnerem i też nic nie pokazali. Wiadomo, że dwaj ostatni to nie jest poziom na podstawowy skład, ale jeśli dziś zagrają, to mogą znów mieć problemy. Ale skoro Brazylia w rezerwowym składzie zrobiła z Kangurami 4-0 to kto wie?
Ja tu widzę spokojny mecz Niemców i jakieś 2-0, bo pewnie będą się oszczędzać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Siema,wrzucam skan skladow z dziesiejszego BILD podane sklady Niemcy Australia wraz z wiekiem i klubem zawodnikow, Niemiaszki o wiele ciekawsze nazwiska ale czy bedzie im sie chcialo gromic?watpie w to.moze jakis hc dodatni w strone kangorow ,3 golami nie powinni przegrac...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Rosja - Portugalia poniżej 2,5 1,78 1xbet ✅
Jutro rozpoczyna się 2. kolejka i już pierwsze spotkanie może przynieść sporo emocji. Dla obu ekip ten mecz jest bardzo ważny. Jakiekolwiek punkty dla Rosji mocno przybliżą ją do awansu. Portugalia po stracie gola w doliczonym czasie gry z Meksykiem nie może sobie pozwolić na kolejną wpadkę. Choć pamiętajmy o tym jak Portugalia grała podczas ME w grupie.
Rosjanie podobnie jak i Portugalczycy powoli wchodzą w mecz. Gospodarze wymagającego przeciwnika nie mieli na rozpoczęcie turnieju, jednak zaprezentowali się dobrze, a ostateczny wynik to najmniejszy wymiar kary. Ciężko powiedzieć jak spisuje się obrona, bo Nowa Zelandia kłopotów im nie sprawiła. Wydaje mi się jednak, że Czerczesow skupia się na formacji defensywnej grając systemem włoskim.
Portugalia w pierwszym spotkaniu nie nakręcała wielkiego tempa. Raczej usypiali przeciwnika, po czym udawało się zdobywać gole. Mistrzowie Europy tylko fragmentami grali szybko i widowiskowo. Największa gwiazda - Ronaldo bardziej zaangażowany w rozprowadzenie piłki niż wykańczanie. Też mało gry skrzydłami z czego Portugalia słynęła. Z Rosją wcale nie będą mieli łatwo jeśli nie przyśpieszą swej gry. Ja spodziewam się szachów z obu stron i małej ilości goli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Russia - Portugal 2 @1,95 bet clic ✅ 0-1
W drugiej kolejce spotkań gospodarze turnieju zagrają z Portugalią i to właśnie w aktualnych mistrzach Europy widze zdecydowanych faworytów w tym meczu. Rosjanie juz od dłuższego czasu znajdują sie w dołku, słabiutko zaprezentowali się na zeszłorocznym euro, obejrzałem ich pierwszy mecz z Nową Zelandią i wielu powodów do optymizmu nadal nie ma.
Warto zacząć od tego że Nowa Zelandia jest zespołem z gatunku tych &quot;egzotycznych&quot; aczkolwiek chłopcami do bicia na pewno nie są. Mimo to na ich tle Rosjanie moim zdaniem wypadli przeciętnie, prosta schematyczna piłka bez polotu. Mimo przewagi którą niewątpliwie mieli pierwszego gola zdobyli dopiero po indywidualnym błędzie przy wyprowadzaniu piłki któregoś z obrońców NZ. Opierają swój skład na zawodnikach z rodzimej ligi, brakuje klasowych kreatywnych zawodników grających gdzieś w lepszych ligach Europy. Smołow jako napastnik zupełnie mnie nie przekonuje, przy lepszych obrońcach za wiele nie podziała. Za Rosjanami natomiast przemawia fakt że oni ten turniej traktują najbardziej prestiżowo. Nie grają w eliminacjach więc mają okazje sie sprawdzić i pokazać, inne ekipy podchodzą raczej z przymrożeniem oka na te rozgrywki. Dzisiaj jednak każdy patrzy na to przez pryzmat długiego sezonu i zmęczenia.
Portugalia przyjechała w całkiem mocnym zestawieniu z Ronaldo na czele. Trochę sobie skomplikowali sytuację remisując w końcówce z Meksykiem. Zakładam że Nową Zelandię każdy ogra także Portugalczycy muszą szukać dzisiaj kompletu punktów jeśli chcą awansować do półfinału. W pierwszym meczy z Meksykiem zagrali troche zachowawczo ale taką Portugalię właśnie znamy z euro. Ronaldo jest łasy na tytuły i rekordy, myślę że zrobi w meczu różnicę. Poza tym w składzie mają kilka innych ogranych indywidualności. Patrząc na to wszystko przez pryzmat Rosji to Portugalia jest dla mnie piłkarsko o klasę wyżej i myślę że będzie to widać na boisku.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Meksyk - Nowa Zelandia, Nowa Zelandia nie strzeli @1,50 toto

W Uni mamy @1,29 na to. W punkcie toto można zagrać bez podatku jeśli wcześniej zagramy np. totolige za 10 zł. Co do typu to Nowa Zelandia nie potrafiła strzelić bramki Białorusi czy Irlandii Północnej, w pojedynku z Rosją bardzo ciężko im było przedostać się pod pole karne przeciwnika. Grają długą piłką, wszystko to jest bardzo przewidywalne.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Meksyk vs Nowa Zelandia
Zgodnie z moimi przypuszczeniami reprezentacja Meksyku nie cofnęła się do obrony w meczu z Portugalią i konstruowała skuteczne akcje, szukając szansy na wygranie spotkania, więc tutaj będą przeważać nad rywalem, nawet jeśli trener nie wystawi najmocniejszego składu od pierwszej minuty. Rosja niby gładko wygrała z Nową Zelandią, ale ich gra mnie nie przekonała. Za bardzo opierali się na schematach, a bramki zdobyli po fatalnych błędach przeciwników. Fakt, potrafili mieć wiele sytuacji, ale skuteczność kulała. I zgadzam się tutaj z innymi użytkownikami, że zagrali zbyt surowo. Praktycznie zero polotu, zero finezji, a nie oszukujmy się, bo jeśli mają wysokie cele to egotyczne ekipy powinni ogrywać na luzie, a nie czekać na ich błędy. Rosja strzeliła dwie bramki, więc wydaje mi się, że reprezentacja Meksyku nie powinna mieć problemu z wbiciem trzech. Kurs na to zdarzenie jest mocno przesadzony. Reprezentanci Meksyku rozgrywają piłkę szybciej niż Rosjanie, więc tak wysoki kurs mnie mocno dziwi, ale korzystam z okazji.
Meksyk over 2,5 @1,8 Totolotek⛔
Jak mniemam, Meksyk nie będzie miał takich problemów. Skoro wbili dwa gole Portugalii to trzy bramki w tym spotkaniu powinni strzelić na luzie.
E: Wynik 2-1. Trochę szkoda, że Meksyk nie wykorzystał dwóch dogodnych sytuacji na strzelenie gola w ostatnich minutach.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Rosja - Portugalia
Typ: over 0.5 do przerwy
Kurs: 1.57
Ladbrokes
Portugalia w pierwszym meczu tylko zremisowała z Meksykiem co raczej ich nie zadowala. Rosja wykonała swoje zadanie i mają trzy punkty. Dzisiaj wszyscy spodziewają się niewielkiej ilości goli,jednak gospodarze grają przeciętnie i nie są nawet tak dobrzy jak Meksyk. Rosyjska liga w ostatnich sezonach prezentuje się gorzej,mistrzami zostawali Rostov i Spartak co nienajlepiej świadczy o Zenicie i CSKA. Poziom reprezentacji też poszedł w dół. Portugalia przyjechała tutaj w najsilniejszym składzie i jest faworytem do tytułu. Nie mogą sobie pozwolić dzisiaj na wpadkę i muszą wygrać z Rosją jeśli nie chcą drżeć o awans. Wydaje mi się ze do przerwy powinna paść chociaż jedna bramka,Ronaldo i Quaresma pewnie nieraz dadzą się we znaki obrońcom Sbornej. Może jakiś karny albo kontra Rosji? Kurs bardzo atrakcyjny i nie wierzę że Portugalia nie pokusi się o gola do przerwy. To nie będą żadne szachy tylko pokaz ofensywnej gry Portugalii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom