>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Konfederacji Rosja 2017 [17 czerwiec - 02 lipiec]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:00 Rosja - Portugalia
Typy
Portugalia @ 1.90
powyżej 2.5 gola w meczu @ 2.16
buk: unibet

Gospodarze turnieju bez problemu pokonali w pierwszym spotkaniu Nową Zelandię 2:0. Lecz teraz przed nimi ciężkie zadanie bowiem muszą powstrzymać rozpędzoną Portugalię. Drużyna Fernando Santosa zmarnowała szansę na zwycięstwo i mimo prowadzenia 2:1 w doliczonym czasie gry straciła drugą bramkę z Meksykiem. Czy remisem z Meksykiem był sprawiedliwym wynikiem?. Poniekąd myślę, że tak. Lecz Portugalia w tamtym spotkaniu miała sporo sytuacji, które mogła zamienić na gola i wynik był by całkiem inny. Bardzo podoba mi się gra i prowadzenie reprezentacji Portugalii. Santos robi tutaj świetną robotę i jak widać są tego wyniki. Wygrana ME nie była przypadkiem i pokazali to swoją grą w spotkaniu z Meksykiem. W pierwszym spotkaniu najsłabszym ogniwem był Nani i Fonte, i dziś przydała by się zmiana tego pierwszego. Podobało mi się to co zagrał Ronaldo. Cristiano pokazał, że jednak potrafi grać zespołowo i takiego Ronaldo chce oglądać!. Rosjanie niczym nie zachwycili w pierwszym spotkaniu przeciwko najsłabszym w grupie Nowozelandczykom, a Portugalczycy, którzy mają dużo mocniejszy skład powinni wykazać się większą konsekwencją i zdobyć trzy punkty. Dziś również spodziewam się dużo bramek. Tutaj niema co kalkulować tylko trzeba grać i strzelać. Turniej ten jest krótki, a siła ataku obu ekip jest na takim poziomie, że spokojnie powinniśmy zobaczyć tutaj minimum trzy bramki. Dlatego na dziś proponuje te dwa typy.

20:00 Meksyk - Nowa Zelandia
Typy:
Meksyk do przerwy @ 1.52
Meksyk do przerwy/koniec meczu @ 1.59
buk: unibet


Meksykanie wykazali się charakterem dwukrotnie odrabiając straty w meczu z Portugalią. Ta ekipa pokazała, że ten puchar traktuje poważnie i niema zamiaru go odpuszczać. Mając w składzie takie gwiazdy jak min. Dos Santos, Vela, Javier Hernandez czy też w bramce świetnego Ochoa, wszyscy się muszą liczyć z nimi liczyć. Nowa Zelandia to jedna z najsłabszych drużyn tego turnieju i nie daje im wiele procent na osiągnięcie tutaj korzystnego wyniku. Meksyk jest dobrze zorganizowany w swojej grze obronnej czy też w ataku.. Dysponujący sporą siłą rażenia i nie powinni mieć problemu z wyraźnym zwycięstwem ze zdecydowanym outsiderem tych rozgrywek. Liczę, że od pierwszych minut narzucą swój styl i powoli będą dążyć do strzelenia pierwszej bramki.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Rosja - Portugalia, Rosja over 4,5 rzutów rożnych @2,16 Uni ⛔ 3 rożne

Rosjanie w pierwszym meczu nabili aż 12 korków, po 10 minutach mieli ich już kilka. Oczywiście to zasługa dosyć niefrasobliwej defensywy rywali, jednak Sborna często gra skrzydłami, boczni obrońcy często włączają się w ofensywne akcje. Portugalia z Meksykiem oddała inicjatywę, tutaj może być podobnie. Uważam, że kurs jest dobry, jak ktoś nie jest przekonany, można pograć over 3,5 po kursie @1,64.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Hura optymizm na ekipę Meksyku, bo zremisowali z Portugalią w 90 minucie ze stałego fragmentu. W drugiej połowie jednak nic wielkiego nie pokazali. Nowa Zelandia z nazwy jest ekipą odbiegającą od piłki europejskiej czy amerykańskiej ale ich piłkarze wkładają dużo serca w grę. W ataku zagra Chris Wood, który miał świetny sezon w Anglii. Moim zdaniem zaprezentowali się lepiej niż Australia, a przecież ci strzelili dwa gole Niemcom. Dziś podobno Meksyk ma wyjść rezerwowym składem dając odpocząć najlepszym. A wiadomo jak może się kończyć lekceważenie przeciwnika. Przewidywany skład Meksyku:
Meksyk: Alfredo Talavera – Diego Reyes, Nestor Araujo, Oswaldo Alanis, Luis Reyes – Marco Fabian, Rafael Marquez, ​Gio Dos Santos – Javier Aquino, Javier Hernandez, Hirving Lozano
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Godzina: 17:00
Spotkanie: Rosja-Portugalia
Typ: 2/+2,5
Kurs: 2,97
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Przed nami 2 kolejka w Pucharze Konfederacji. Rosjanie zmierzą się z Mistrzami europy - Portugalią.
W pierwszej kolejce Rosja pokonała 2:0 Nową Zelandię. Niby wynik ok, ale Nowa Zelandia, żadna to przeszkoda umówmy się więc moim zdaniem wynik nie jest aż tak zadowalający.
Portugalia dość niespodziewanie tylko zremisowała z Meksykiem 2:2, choć ja twierdzę, że Meksyk może być czarnym koniec na tym turnieju. Portugalczycy 2 razy wychodzili na prowadzenie lecz zawsze Meksyk dość szybko wyrównywał.
Dziś w składzie Portugalii dojdzie do kilku zmian, przede wszystkim z przodu nie będzie Naniego i Quaresmy a w środku Moutinho. Zastąpią ich.... A. Silva, A. Silva, B. Silva...
Dziś Portugalia jest moim zdaniem zdecydowanym faworytem a kursy są dość wyrównane. Bramek nie powinno zabraknąć także w tym spotkaniu, może nawet obie ekipy postrzelają dziś.
Stawiam na zwycięstwo Portugalii i powyżej 2,5 gola w meczu.
Powodzenia.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hura optymizm na ekipę Meksyku, bo zremisowali z Portugalią w 90 minucie ze stałego fragmentu. W drugiej połowie jednak nic wielkiego nie pokazali. Nowa Zelandia z nazwy jest ekipą odbiegającą od piłki europejskiej czy amerykańskiej ale ich piłkarze wkładają dużo serca w grę. W ataku zagra Chris Wood, który miał świetny sezon w Anglii. Moim zdaniem zaprezentowali się lepiej niż Australia, a przecież ci strzelili dwa gole Niemcom. Dziś podobno Meksyk ma wyjść rezerwowym składem dając odpocząć najlepszym. A wiadomo jak może się kończyć lekceważenie przeciwnika. Przewidywany skład Meksyku:
A mnie się nie chce coś wierzyć, że Meksyk wyjdzie rezerwowym składem. Dobrze wiedzą, że bramki mogą być bardzo ważne w walce o 1 miejsce z Portugalią... Dlatego muszą Nowej Zelandii wbić ich przynajmniej ze 3.. 2/3 zmiany w składzie to się zgodzę ale moim zdaniem wyjdą bardziej składem podstawowym aniżeli rezerwowym.
Nawet jeśli teraz Portugalia by zremisowała z Rosją to w dalszym ciągu ten mecz może być bardzo ważny w walce o półfinał więc na dobrą sprawę nie mogą sobie pozwolić na rozluźnienie.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Hej, kolezka z Mexico wyslal mi przewidywany sklad na dzis:
Bramka:Tala
Obrona:Reyes Alanis Araujo Layun
Pomoc:Jona Marquez Fabian
Atak:Vela Peralta Aquino
Trener bredzi cos tam o zmianach ,ze drugi team musi sie takze zgrac aby nabrac ducha i sily zwyciestwa. takze bedzie kolorowo, kursy na BTS powyzej 2.6 spada u wielu bukow, polecam! w niemczech mamy wiekszy wybor bukow wiec 365 oferuje 2.75 na teraz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Konfederacji
Godz: 20:00
Spotkanie Niemcy-Chile
Typ: Niemcy wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 4.60
Buk Unibet
Analiza: Już w dniu jutrzejszym kolejne swoje spotkanie rozegrają reprezentacje Niemiec oraz Chile w ramach pucharu Konfederacji. Pierwsze swoje spotkania obie ekipy wygrały, Niemcy pokonali Australię 2:3 , stworzyli sobie sporo sytuacji do zdobycia bramki i moim zdaniem przy dwu bramkowym prowadzeniu po prostu lekceważyli swoich rywali, Chile natomiast długo męczyło się z zespołem z Kamerunu aż w ogólnym rozrachunku wygrało 0:2 , moim zdaniem wystawienie w tym spotkaniu mniejszego kursu na wygraną zespołu Chile jest po prostu nie na miejscu, wiem że nasi zachodni sąsiedzi przyjechali nie najmocniejszym składem ,ale to dalej jest ekipa Niemiec, ekipa turniejowa, która spokojnie jest w stanie pokonać Chile, które w poprzednich 5 spotkaniach ma bilans 3 wygranych remisu oraz porazki, trzeba dodać że wygrało ledwo z takimi ekipami jak Wenezuela, Burkina Faso, oraz Kamerun, tak więc nie jest to czołówka Światowej piłki, dlatego ja w tym spotkaniu 1x na ekipę Niemiec biorę po prostu w ciemno po takim kursie, i tak stawiam że reprezentacja Niemiec w tym spotkaniu dopiszę do swojego dorobku kolejne 3 punkty, stawiam na wynik 2:1.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Hej, kolezka z Mexico wyslal mi przewidywany sklad na dzis: Bramka:Tala Obrona:Reyes Alanis Araujo Layun Pomoc:Jona Marquez Fabian Atak:Vela Peralta Aquino
Skład Meksyku na dzisiejszy mecz

Z meczu z Portugalią zostali tylko Salcedo, Reyes i Jimenez. Nawet Ochoa na bramce został zmieniony.
Jak pisałem wcześniej, Nowa Zelandia walczy w każdym meczu i żeby tu trener Meksyku się nie przejechał z tymi zmianami. Na Marathonbecie na bramkę Nowej Zelandii dają 2,53 ✅, a na BTS 2,56✅.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ten mecz to kabaret jeśli chodzi o sędziowanie, sędzia po kilku minutach daje kartki, nie jest analizowana cała sytuacja, w tej akcji powinno być ich drugie tyle.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ten mecz to kabaret jeśli chodzi o sędziowanie, sędzia po kilku minutach daje kartki, nie jest analizowana cała sytuacja, w tej akcji powinno być ich drugie tyle.
Urok MŚ i Pucharu Konfederacji. Sędziowe z całego świata, tu jeśli się nie myle gwizdał arbiter z Gambii i czasem nie nadążają za tym, co się dzieje. Druga sprawa to powtórki. Jeszcze bardzo długa droga, żeby system VAR stał się idealnie wykorzystywany. Od tego jednak testy, żeby poprawiać i optymalizować w praniu. Już po tych kilku dniach widać, że to co jest obecnie jest nie do zaakceptowania i FIFA musi jeszcze trochę czasu pomyśleć, jak to usprawnić. Tu wydaje się, że sędziowie sprzed ekranu nie pomagają zbytnio sędziemu głównemu.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
17:00 Kamerun - Australia typ: over 2,5, kurs 1,80 premium, stawka: miedziak ⛔
Ponownie jestem zdziwiony, że jeszcze &quot;banalny i klasyczny zarazem&quot; over tu się nie pojawił. Patrząc na to, co obie ekipy wyprawiają w defensywie, kurs proponowany przez operatorów na co najmniej 3 bramki w meczu może zastanawiać. Czy możliwe jest, że obie drużyny zmienią swój styl? A może trenerzy &quot;przemeblują&quot; cały skład i w kilkadziesiąt godzin &quot;wybiją&quot; z głowy zawodnikom dotychczasowy sposób rozgrywania spotkań? Osobiście nie sądzę. U Kangurów w wyjściowej 11-ce ma pojawić się Mc Gowan i Irvine, ale co z tego? Nieposkromione Lwy tak samo jak Aussie nie mają wyboru jeśli chodzi o taktykę na ten mecz. Aby coś osiągnąć w tym turnieju każda drużyna potrzebuje 3 pkt. Remis praktycznie nic im nie daje więc...? Dla mnie sprawa jasna, oby tylko kopacze nie zawiedli ????
Oglądałem ten mecz i co tu mądrego powiedzieć? Może obydwie drużyny chcą już wracać do domu? Kamerun miał m. in. słupek, trochę sytuacji było ale wynik końcowy 1-1. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
chinasky 341

chinasky

Użytkownik
Ten mecz to kabaret jeśli chodzi o sędziowanie, sędzia po kilku minutach daje kartki, nie jest analizowana cała sytuacja, w tej akcji powinno być ich drugie tyle.
Puchar Konfederacji to w sam raz impreza na to żeby testować VAR czy pozwolić sędziować młodszym arbitrom. Turniej miedzynarodowy ale o mniejszym prestiżu. Gdzieś musza mieć mozliwość szlifowac umiejetności sedziowania na duzych imprezach. Co do VAR, jestem jak najbardziej za, poczatki są zawsze trudne, a we wczorajszym meczu był spory młyn w tej akcji. Niemniej oczywiscie sędziowie nie staneli na wysokości zadania.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Testy testami, ale to nie wyglądać tak, że sędzia zatrzymuje grę i czeka na podpowiedzi, a potem nie potrafi/
nie podejmuje decyzji na ich podstawie, wraca znowu do rozpatrywanej akcji, analizuje tylko jej część nie całość.
Jakieś założenie ten program ma i stwierdzam, że wygląda to tak że sędzia nie korzysta z tego/
nie potrafi sam analizować/nie wie co ma robić.
To nie są testy systemu tylko tego co sędzia słyszy w słuchawce a sam myśli.
Mecz Meksyk - Nowa Zelandia to spotkanie w którym wybierano między &quot;ufajcie memu oku i szkiełku&quot;
lub &quot;miej serce i patrz w serce&quot;.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Godzina: 20:00
Spotkanie:
Niemcy - Chile
Typ: x2
Kurs:
1,56
Bukmacher:
eFortuna
Analiza:

Przed nami 2 kolejka w Pucharze Konfederacji. Dziś obejrzymy hit Niemcy vs Chile. Niemcy grają tutaj 2 garniturem dlatego nie rozumiem dlaczego Oni są tutaj faworytem... Ja tutaj idę ostrożniej i podpieram się remisem bo nie wydaje mi się, żeby Chile przegrało to spotkanie.
Dziś prawdopodobnie od 1 minuty zobaczymy A. Sancheza i to jest spore wzmocnienie dla drużyny Chile.
W 1 kolejce Niemcy męczyli się z Australią wygrywając tylko 3:2 zaś Chile wygrało z Kamerunem 2:0.
Wydaje mi się, że Chile a Niemcy 2 garnitur to Chile jest dużo mocniejsze i dlatego stawiam na nich.

Powodzenia.
 
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
Niemcy pokazały efektywny oraz efektowny futbol w meczu z Australią i jedynie co im nie wypaliło to bramkarz, który na ten mecz będzie zmieniony. Jeżeli chodzi o Chile to do końca grali swoją piłkę i strzelili w końcówce dwie bramki. Jeżeli chodzi o potencjał obu drużyn jest wyrównany i stąd te kursy na ten mecz ja jednak jestem swojego zdania i wygrają lepsi a na moje oko lepszą piłkę gra drugi garnitur Niemiec ;)
Typ: Niemcy
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Człowiek ogląda takie mecze jak Australia - Kamerun i się zastanawia, co to będzie, kiedy na mundialu będziemy mieli 48 zespołów i w co drugim meczu będziemy oglądali takie groteskowe &quot;widowiska&quot; jak dzisiejszy mecz. Poziom organizacji rodem z b-klasy. Przez ostatnie pół godziny nie zdarzyło się chyba ani razu, żeby ktoś wymienił 3 podania. I pomyśleć, że są to czołowe ekipy swoich kontynentów. Aż strach pomyśleć, że z Azji i Afryki będziemy mieli po 8 zespołów.

Wracając do Pucharu Konfederacji, to wieczorne spotkanie zapowiada się overowo. Chile na bank strzeli 1-2 gole, skoro coś takiego jak Australia strzeliło aż 2 bramki. Niemcy również coś ukłują, bo akurat Chile wbrew południowoamerykańskim trendom jest drużyną skrajnie ofensywną i overową. Defensywa jest tam na 2 miejscu, bo i nie mają za bardzo ludzi do takiej gry.
Niemcy pokazali, że ten turniej jest dla nich poligonem doświadczalnym, więc nie ma co się spodziewać, że będą tu się zabijać o każdą piłkę. Jak dla mnie spokojny over.

Chile - Niemcy over 2,5 1.72 Uni⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Do alex.bp
Czasami się różnimy w ocenie tych samych tematów, ale dziś Aussie zagrali fatalnie i nie ma dla nich usprawiedliwienia. Moim zdaniem trener też nie pomaga, miejscowi komentatorzy zwracali już na ten temat uwagę.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Konfederacji
Godz: 17:00
Spotkanie Meksyk-Rosja
Typ: x
Kurs 3.30
Buk Unibet
Analiza: Ostatnie spotkanie fazy grupowej w pucharze konfederacji, gospodarze czyli Rosjanie podejmowali będą drużynę Meksyku, pomimo tego że Meksyk nie jest gospodarzem turnieju w tym meczu jest moim zdaniem faworytem do zdobycia kompletu punktów, bowiem na chwilę obecną jest zespołem znacznie bardziej poukładanym od swoich rywali, którzy w tym turnieju jak na razie pokonali najsłabszy w tej grupie zespół Nowej Zelandii następnie ulegli Portugalii, goście w poprzednich 10 spotkaniach doznali zaledwie 1 porażki, myślę że jest to bardzo dobry wynik jak na ekipę Meksyku, ich rywalami były między innymi takie zespoły jak : Portugali, USA, Islandia, Irlandia, oraz Chorwacja , której ulegli, natomiast Rosjanie są zespołem nierówno grającym i w starciu z Meksykiem , który znacznie lepiej operuje piłką są moim zdaniem na straconej pozycji , myślę że w tej konfrontacji wielu bramek nie zobaczymy, ale na remis bramkowy jest obie ekipy spokojnie stać, mój typ po 90 minutach tej rywalizacji to wynik 1:1, ze wskazaniem na Meksyk , któremu do awansu do dalszych gier wystarczy podział punktów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom