>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Konfederacji Rosja 2017 [17 czerwiec - 02 lipiec]

Status
Zamknięty.
C 247

corner91

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Konfederacji
Godz: 17:00
Spotkanie Meksyk-Rosja
Typ: Rosja
Kurs 3.05
Buk Unibet

Miasto w którym zostanie rozegrany mecz to Kazań. Rosja gospodarzem tego meczu co już jest sporym atutem ekipy na którą stawiam. Wiadomo jest tylko tyle iż Meksykowi wystarczy remis natomiast ekipa Niedźwiedzi ten mecz musi wygrać aby awansować.
Kursy na ten mecz pokazją tylko tyle iż bukmacherzy oscylują na wyrównany pojedynek co przy grze na remis Rosjanom nic nie daje i jeżeli zagrają z takim zaangażowaniem jak z Nową Zelandią są w moich oczach nieznacznym faworytem. Meksyk po szczęśliwym meczu z Portugalią ugrali jeden punkt co stawiało ich w roli zdecydowanego faworyta w meczu z Nową Zelandią. Kto oglądał mecz Meksyk-NZL mógł zobaczyć iż Meksykanie grają bez polotu, natomiast ekipa z Rosji po wygranej z Nową Zelandią być może liczyła na remis z Portugalią co okazało się zgubne po goolu Ronaldo i wynik został ustalony 0:1 Rosja nic w tym meczu nie pograła i Portugalia utarła im nosa. Co do samego meczu Meksyku z Rosją jestem bardzo zadowolony jako kibic iż będę mógł obejrzeć ciekawy mecz Rosjan, która musi powalczyć o pełną pulę. Sam jako obserwator tego turnieju mogę być zadowolony z takich kursów ponieważ uważam iż piłkarze z Rosji są na tyle umotywawani aby wygrać mecz ze słabiej ale szczęśliwiej grającym Meksykiem i gra po kursie 3.05 na Rosje jest dla mnie sporym Value ... Dziękuję.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:00 Meksyk - Rosja
Typ: 1
Kurs: 2.33
buk: unibet
Wynik: 2:1 ✅

Meksykanie niespodziewanie przegrywali po pierwszej połowie z Nową Zelandią, ale w drugiej strzelili dwa gole i wygrali 2:1. W spotkaniu z Nową Zelandią trener Meksyk zrobił dużo zmian i wyszło mu to tylko na dobre bowiem dał odpocząć kilku ważnym graczom. Dziś do składu powinni wrócić min. Vela, Chicharito, a także Guillermo Ochoia. Tak naprawdę ekipie Meksyku starczy dziś tylko remis aby zapewnić sobie awans choćby nawet z drugiego miejsca. Jednak nie wydaje mi się żeby tak solidna ekipa grała na granicy błędu. To Rosja musi się otworzyć z każdą minutą i atakować. Bo to oni potrzebują tutaj wygranej aby zapewnić sobie awans do półfinału. Bo chyba nikt nie bierze z nas takiego założenia, że w przypadku remisu musieliby liczyć na przegraną Portugalii z Nową Zelandią co jest nierealne. Rosja w spotkaniu z Portugalią nie oddała żadnego celnego strzału na bramkę rywala, pomimo kilku prób. Czerczesowa w tamtym spotkaniu nieco zmodyfikował taktykę grając tym razem tylko jednym środkowym napastnikiem, którym był Smolov. Poloz wszedł dopiero w drugiej połowie, i dziś zapewne zobaczymy obu panów od pierwszych minut. Meksykanie zagrali słabo przeciwko Nowej Zelandii, ale mają większy potencjał niż gospodarze turnieju i mogą wygrać to spotkanie. Ja idę zdecydowanie w ich kierunku, bowiem jeśli zagrają z taką determinacją i zaangażowaniem co w spotkaniu z Portugalią, to o ich wygraną jestem spokojny.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Meksyk - Rosja
Właśnie zobaczyłem to co napisał ibis i właściwie ze wszystkim można się zgodzić - w tym kierunku zamierzałem coś tutaj napisać. Argumenty za 1, a w najgorszym przypadku 1x/dnb (co ja sobie wrzucam do taśmy) są czysto sportowo/tabelowe ???? Jedyne co mnie martwi to szereg (niestety) przykładów, że na wschód od linii Bugu (niektórzy twierdzą, że już od Łaby) nic nie jest &quot;oczywiste&quot; ???? Gdyby to nie było w Rosji, to bym śmiało szedł w Meksyk, a tak jeden &quot;wydrukowany&quot; karny może odmienić losy spotkania. Co to dla dla ruskich? Nie do takich wałów/chamówy i kłamstw bez zmrużenia oka (nie bacząc na to &quot;że przecież wszyscy widzieli/wiedzieli) byli zdolni. A jak Wołodia przykazał, że puchar ma być nasz, to będzie ???? - oby to było tylko heheszkowanie z mojej strony. Ale miejmy nadzieję, że wszystko odbędzie się w duchu fair - play czego sobie i graczom życzę. Podsumowując, dorzucę sobie do taśm 1x/dnb i postaram się być na live - wtedy będę (mam nadzieję ???? ) mądrzejszy i łatwiej coś będzie ewentualnie w singlu &quot;ustrzelić&quot;. GL!

edit FT 2-1 dobry kierunek ????
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Meksyk - Rosja
Właśnie zobaczyłem to co napisał ibis i właściwie ze wszystkim można się zgodzić - w tym kierunku zamierzałem coś tutaj napisać. Argumenty za 1, a w najgorszym przypadku 1x/dnb (co ja sobie wrzucam do taśmy) są czysto sportowo/tabelowe ???? Jedyne co mnie martwi to szereg (niestety) przykładów, że na wschód od linii Bugu (niektórzy twierdzą, że już od Łaby) nic nie jest &quot;oczywiste&quot; ???? Gdyby to nie było w Rosji, to bym śmiało szedł w Meksyk, a tak jeden &quot;wydrukowany&quot; karny może odmienić losy spotkania. Co to dla dla ruskich? Nie do takich wałów/chamówy i kłamstw bez zmrużenia oka (nie bacząc na to &quot;że przecież wszyscy widzieli/wiedzieli) byli zdolni. A jak Wołodia przykazał, że puchar ma być nasz, to będzie ???? - oby to było tylko heheszkowanie z mojej strony. Ale miejmy nadzieję, że wszystko odbędzie się w duchu fair - play czego sobie i graczom życzę. Podsumowując, dorzucę sobie do taśm 1x/dnb i postaram się być na live - wtedy będę (mam nadzieję ???? ) mądrzejszy i łatwiej coś będzie ewentualnie w singlu &quot;ustrzelić&quot;. GL!
Ogólnie niby wszystko sportowo za Meksykiem ale ja idę w kierunku Rosji. Grają u siebie, nie grają meczy o punkty o to dla nich jest o wiele lepszy mecz do pokazania się nowemu trenerowi niż te wszystkie towarzyskie razem wzięte. Umówmy się oni mają o co grać a czy Meksykanie aby na pewno? Czy im zależy na kolejnych dniach zamiast urlopu to bicia się w takim pucharze? Wielu ludzi uważa że Meksyk wygra bo jest lepszy. Ok ale czy oni tego będą chcieli aby ma pewno?
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Umówmy się oni mają o co grać a czy Meksykanie aby na pewno? Czy im zależy na kolejnych dniach zamiast urlopu to bicia się w takim pucharze? Wielu ludzi uważa że Meksyk wygra bo jest lepszy. Ok ale czy oni tego będą chcieli aby ma pewno?
To po co niby wystawiali drugi skład przeciwko Nowej Zelandii? Meksykanie grają najmocniejszym składem a dlanich zwycięstwo w takim turnieju było by naprawdę czymś wielkim. Przecież udało im się zremisować z Portugalią która gra najmocniejszym składem. Chicharito,Moreno,Herrera,Jimenez,Ochoa,mają w składzie kilku graczy z topowych europejskich klubów i moim zdaniem są dużo lepsi niż Ci rosyjscy piłkarze nie wychylajacy się poza Rosję. Zhirkov czy Arshavin w przeszłości grali w Premier League ale właściwie nic tam nie pokazali. Arshavina nie ma ale jest wiekowy Zhirkov. Popieram tym ibisa bo sam dzisiaj stawiam na Meksyk. Rosja ma po swojej stronie tylko kibiców a ich gra jest mocno przeciętna.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ma ktoś info jakim składem wyjdzie Portugalia ?
Pograłbym coś na bramki bo jak dla mnie to cud, że NZ straciła w obu meczach tylko po dwa gole.
W Portugalii mają być zmiany ale nie takie jakie zaprezentował Meksyk z NZ. Na ławce ma usiąść Ronaldo, a także obrona ma zostać przemeblowana. Sądzę, że Portugalia będzie chciała spokojnie wybiegać dobry wynik by nie tracić wiele sił przed fazą pucharową.
Portugalia: Patricio -€“ Semedo, Neto, Fonte, Eliseu -€“ Danilo, A. Gomes, Adrien Silva, B. Silva, Andre Silva -“ Nani
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Meksyk - Rosja
Proponuję w tym mecz zagrać na ilość fauli. W zasadzie nikt takich zdarzeń nie oferuje, jedynie znalazłem w STS coś takiego. Linia wystawiona dosyć nisko zważywszy, że jest to mecz o awans z grupy.
W dotychczasowych rozegranych meczach ilość fauli przedstawia się następująco:
Meksyk - Portugalia 14 - 14 / 28
Meksyk - Nowa Zelandia 15 -18 / 33
Rosja - Nowa Zelandia 14 - 11 / 25
Rosja - Portugalia 13 - 10 /23
Jak widać Meksykanie sami popełnili do tej pory średnio 14-15 fauli na mecz, zaś Rosjanie 13-14.
Dzisiaj stawka duża, sędzia zapewne będzie gwizdał w stronę gospodarzy, każde mocniejsze wejście w zawodnika rosyjskiego będzie kończyło się odgwizdaniem przewinienia. Jak wynik będzie niekorzystny dla gospodarzy to też mogą zacząc grać nerwowo i popełniać przewinienia.
Typ: powyżej 25,5 fauli ✅
Kurs: 1,8
STS
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Meksyk - Rosja
Dzisiaj stawka duża, sędzia zapewne będzie gwizdał w stronę gospodarzy, każde mocniejsze wejście w zawodnika rosyjskiego będzie kończyło się odgwizdaniem przewinienia. Jak wynik będzie niekorzystny dla gospodarzy to też mogą zacząc grać nerwowo i popełniać przewinienia.
Typ: powyżej 25,5 fauli
Kurs: 1,8
STS
Typ ciekawy, bo Rosja gra twardo i dziś będą chcieli wybić z rytmu Meksyk. Drudzy także nogi nie odstawiają. Sędzią będzie 32-letni Fahad Al Merdasi z Arabii Saudyjskiej. Sędzia mało znany na arenie międzynarodowej. W tym roku nie gwizdał żadnego meczu ekip reprezentacyjnych. Był na IO ale częściej jako sędzia techniczny, a tu dostaje taki mecz o awans gospodarzy. Zawsze staram się unikać dopisywania jakiś historii przed meczem ale wystawienie takiego sędziego śmierdzi. Jako asystent przed monitorami systemu VAR usiądzie o wiele bardziej doświadczony i znany Ravshan Irmatov, który lepiej pasowałby do rangi tego meczu.
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Portugalia z Pepe, Bruno Alvesem, Ronaldo, Quaresmą, Andre Silvą, Mountinho w składzie.
Czuję tutaj dziś bramki. Nie sądzę, że tym razem NZ się upiecze
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Portugalia -1 do przerwy
Kurs: 3.1
Ladbrokes
Ronaldo w piewszym składzie co oznacza że sam chce rozmontowac przeciwnika. Nowa Zelandia to naprawdę słaba drużyna i dwubramkowa przewaga do przerwy dla Portugalii to coś łatwego do osiągnięcia i z Ronaldo w składzie powinni mieć ułatwione zadanie. Jednak Bernardo Silva też powinien mieć dziś spore pole do popisu i wchodzę grubo w ten zakład.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 247

corner91

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Konfederacji
Godz: 17:00
Spotkanie Chile - Australia
Typ: Chile (-1.5)
Kurs 1.98
Buk Unibet
Chile w tym meczu będzie bronił pierwszego miejsca. Ekipie z Ameryki Południowej nie wystarczy tylko wygrać ponieważ będzie liczył się bilans bramkowy i aby nie oglądać się za Niemcami muszą pokonać ekipę z Australi stosunkowo wysoko co w moich oczach jest do osiągnięcia. Australia w meczu z Kamerunem pokazała iż jest przeciętną drużyną i jeżeli Chile zagra w tym meczu tak zmotywowane jak z Kamerunem to spodziewam się powtórki wyniku 2:0 i stąd mój bet na Chile z handicapem.
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Kto oglądał mecz Meksyk-NZL mógł zobaczyć iż Meksykanie grają bez polotu,
Nie zgodze sie z Toba w tej kwestii....Owszem grali bez polotu w pierwszej polowie ale to byl drugi garnitur czyli calkiem inna druzyna poniewaz nie gralo az osmiu zawodnikow z podstawowego skladu.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:00 Chile - Australia over 2.5
17:00 Niemcy - Kamerun over 2.5
AKO: 2.28
buk: unibet
Wynik:​


Wczoraj do półfinałów awansowały kolejno Portugalia i Meksyk. W grupie B, też jest raczej wszystko jasne, oprócz walki o miejsca 1 i 2. Musiała by się stać tragedia żeby Niemcy i Chile nie awansowały dalej. W obu przypadkach zdecydowałem się na bramki. Dla Australii i Kamerunu jest to pożegnanie się z turniejem i dlaczego mieli by nie iść na całość aby godnie się pożegnać?. Jednym z plusów jakim można się doszukać w obu ekipach to, że piłkarze mogą przystąpić do dzisiejszego spotkania bez presji. Obie ekipy mają potencjał, ale forma niektórych zawodników woła o pomstę do nieba. Mowa tu przynajmniej o Aboubakar, który w ostatnim spotkaniu marnował sporo sytuacji. Chile to świetny zespół, który w ofensywie radzi sobie bardzo dobrze. Sanchez, Vidal, Vargas te trzy nazwiska robią wrażenie, i gdyby ich skuteczność była o niebo lepsza, to w spotkaniu z Niemcami wyszli by z tego pojedynku zwycięsko. Niemcy natomiast pomimo rezerwowego składu jaki powołał Loew to radzą sobie dobrze. Loew nie bez powodu powołał taki skład. Za rok mamy MŚ, a więc jest to dobra okazja do sprawdzenia kilku graczy. Tak jak pisałem, dziś walka będzie toczyć się o miejsca 1. i 2., a żeby tak było to Niemcy jak i Chile potrzebują goli.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Zaraz, zaraz ????
Napisał ibis:
&quot;Musiała by się stać tragedia żeby Niemcy i Chile nie awansowały dalej.&quot;
Australii &quot;wystarczy&quot; wygrać z Chile 2-0 i to Kangury przechodzą dalej, bo nie chce mi się wierzyć np. w porażkę Niemców z Kamerunem ???? . Oczywiście przyznaję, że w taki scenariusz (awans Aussie) nie wierzę i sam jeśli mam być szczery i z ciężkim sercem, ale poszedłbym w stronę Chile. Po prostu biorąc obiektywnie pod uwagę to, co do tej pory obie ekipy nam pokazały, tak to właśnie wygląda. Podsumowując: kierunek Chile.
edit
Pogromu w tym meczu się nie spodziewalem, ale remis i tak mnie zaskoczył. Powinienem się cieszyć, że Aussie walczyli do końca, lecz mecz mi się po prostu nie podobał. I nie chodzi o wynik, chodzi o wrażenia czysto sportowe. Nie wiem jak wy, dla mnie było to niezbyt dobre widowisko.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dziś mamy mecze grupy B, każda drużyna ma szanse na awans, jednak Niemcom i Chile wystarczą remisy, jednak nie mogą wyjść mocno rezerwowym składem, Meksyk pokazał, że zmiana aż 8 zawodników to duży błąd. Szczególnie nie mogą sobie na to pozwolić Niemcy, ponieważ Kamerun narobił trochę problemów Chile, gol dopiero po 80 minucie, oraz jest to mistrz Afryki, powinni wygrać z Australią, pokazali tam spory potencjał, jednak byli mocno nieskuteczni, naprawdę mieli wyborne okazje na 2-1, a Australia wyrównała po rzucie karnym.
Gra o pierwsze miejsce ma znaczenie nie tylko w kontekście rywala, na który można trafić, jednak uważam, że nikt nie będzie kalkulował z kim zagrać, ponieważ Portugalia prezentuje podobny poziom do Meksyku. Jednak znaczenie ma termin półfinału.
Półfinały:
28.06. 1A - 2B (19)
29.06. 1B - 2A (19)
Tak jak widać Portugalia czeka na rywala, z którym zagra w środę, będzie odpoczywała jeden dzień dłużej, zmierzy się z drużyną, która dziś zajmie 2 miejsce w grupie, więc jest o co dziś grać, uważam, że Chile będzie stroną dominującą i zagra dobrym składem z Australią, proponuję zakład na rzuty rożna Chile, Kamerun nabił z nimi 8 rr, natomiast Niemcy 4, nawet po strzeleniu szybko gola będą chcieli strzelać kolejne, ponieważ może zadecydować bilans bramkowy.
Chile rzuty rożne over 5,5 1.64
Chile rzuty rożne over 6,5 2.23

Niemcy planują zmienić trochę skład, ale to będzie max 5 zawodników, cytat: ,,Joachim Löw Trzy, cztery, może nawet pięć zmiany są uzasadnione - siedem lub osiem jest nieco zbyt wiele. ,, może zagrać inny bramkarz, ponieważ trener ustalił, że każdy z 3 bramkarzy wystąpi w turnieju. Więc raczej zagra Trapp, ale to nie osłabienie, bo to pierwszy bramkarz PSG. Zagra również Rudiger. Uważam, że Kamerun nie będzie nadążał za grą Mistrzów Świata, stąd pojawią się faule i kartki. Z Australią dostali 2 kartki, natomiast z Chile 0, jednak dziś prestiż jest większy, grają z mistrzem świata o awans, może to być ich ostatni mecz i powinni zagrać agresywnie, może trafi się czerwona kartka dla Kamerunu, która jest liczona podwójnie.
Kamerun kartki over 2,5 2.43
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Pewnie dlatego, ze kadra niemiecka nie jest jakas mega super. Duzo nowych twarzy i mozliwosc ciezkiej gry przed nimi (meczenie buly)
 
C 247

corner91

Użytkownik
Niemcy jak i Chile mają w 90 % zagwarantowany udział w półfinałach tego turnieju stawką tych meczy jest pierwsze miejsce w grupie gdzie większe szanse daje się jednak Chile, które gra z Australią. Jednak mecz Chile jak i Niemców powinien zakończyć się spokojnym wygraniem obydwu drużyn i ja gram tutaj Chile (-1) jednak Niemców odpuszczam ponieważ nie widziałem w nich tego zaangażowania co u swoich rywali z Ameryki Południowej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom