>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar narodów Afryki!!!

Status
Zamknięty.
A 0

alles7

Użytkownik
ja tez czekam na dwa mecze z PNA.Tunezja tez mi weszla ale dzis u buka cos mnie zmusilo i postawilem ze Tunezja tego meczu nie przegra...mniejsz kurs,ale i tak sie ciesze ???? teraz czekam na jutro....Remis Senegalu i zwyciestwo Nigerii ????
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Senegal - Ghana X (3,05)

Ghana dla mnie jest małym rozczarowaniem mimo tego że w pierwszym meczu przegrali z nie byle kim, bo Super Orłami. Jednak chyba ten team bez Essiena to nie to samo. A Senegal ? Senegal zagrał bardzo dobry mecz z Zimbabwe i wygrał 2-0 ale to zwycięswto mogło być o wiele wyższe, gdyż El-Hadji Diouf na współ z Camarą marnowali sporo sytuacji. Ale liczą się pewnie zdbyte 3 pkt.
Porównajmy najważniejsze ogniwa obu zespołów:
-Senegal : Pape Boupa Diop, El-Hadji Diouf, Habib Beye
-Ghana : Samuel Kuffour, Matthew Amoah, Stephen Appiah
Same znakomitości afrykańskiej piłki... Jest to ciężkie spotkanie do typowania ale Ghana gra o być albo nie być a Senegal jest w lepszej formie więc pokuszę się o remis.
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Nigeria - Zimbabwe 1 (1,35)

Nigeryjczycy w pierwszym spotkaniu po zaciętej walce pokonali Ghanę. Zimbabwe zostało natomiast ograne przez Senegal. W &quot;grupie śmierci&quot; to właśnie Zimbabwe wydaje się być najsłabszym piłkarsko zespołem i nie zdziwiłbym się gdyby nie zdobył ani jednego punktu. Dla Super Orłów będzie to bardzo ważny mecz, gdyż zwycięstwo w nim daje Nigeryjczykom awans. Więc myślę że Taiwo, Martins i spółka dadzą z siebie wszystko. Z całym szacunkiem dla Zimbabwe, ale oglądałem ich mecz z Senegalem i niczym się nie popisali. Wprawdzie Benjani wpadł mi w oko, ale w pojedynkę spotkania się nie wygrywa. Moim zdaniem w tym meczu typ może być tylko jeden : wygrana Nigerii.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Nigeria - Zimbabwe 1 $ 1,34 Profesjonał

Analiza: Nigeria w swoim pierwszym meczu pokonala trudnego przeciwniaka, Ghane 1-0. Dzisiaj bedzie o wiele latwiej. Potrzebuja punkto, zeby miec pewnosc przed awansem dalej. Nigeria niestety nie zagra w MŚ więc ten turniej jest dla nich wazny. Agahova i Martins nie grali za dobrze z Ghana wiec teraz powinni byc zmotywowoani.
Nigeria sprobuje wygrac wiecej niz jedna bramka poniewa chca pokazac kto jest lepszy.
Zimbabwwe ma lsabych zawodnikow, z malo znanych klubow. Beda walczyc tutaj ale Nigeria ich poskromi. Dlatego stawiam na Orłów ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ghana - Senegal under $ 1,60 Profesjonał

Analiza: Ten mecz to mecz ostatniej szansy dla Ghany. Ale uwazam, ze tu nic nie pokaza, jedynie moga zdobyc 1 punkt, co daje im male szanse. W pierwszym meczu z Nigeria grali dobrze obrona. I tutaj tez tak beda grac z Sammim CUFURem, ktory jest tam &quot;dowodca&quot;.
W Senegalu wraca Niang, wiec Diomancy Camara nie zagra tutaj. HENRY CAMARA jest teraz w najlepszej dyspozycji. W pierwszym meczu byl niesamowity i tu licze takze na niego.
Tutaj wstarczy jeden gol o przesadzonym meczu dlatego stawiam under :wink:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ghana - Senegal under $ 1,60 Profesjonał 1-0 8) ✅

Analiza: Ten mecz to mecz ostatniej szansy dla Ghany. Ale uwazam, ze tu nic nie pokaza, jedynie moga zdobyc 1 punkt, co daje im male szanse. W pierwszym meczu z Nigeria grali dobrze obrona. I tutaj tez tak beda grac z Sammim CUFURem, ktory jest tam &quot;dowodca&quot;.
W Senegalu wraca Niang, wiec Diomancy Camara nie zagra tutaj. HENRY CAMARA jest teraz w najlepszej dyspozycji. W pierwszym meczu byl niesamowity i tu licze takze na niego.
Tutaj wstarczy jeden gol o przesadzonym meczu dlatego stawiam under
I jednak tylko jeen gol, ktory zawazyl na wyniku meczu ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Nigeria - Zimbabwe 1 $ 1,34 Profesjonał 2-0 ✅ 8)

Analiza: Nigeria w swoim pierwszym meczu pokonala trudnego przeciwniaka, Ghane 1-0. Dzisiaj bedzie o wiele latwiej. Potrzebuja punkto, zeby miec pewnosc przed awansem dalej. Nigeria niestety nie zagra w MŚ więc ten turniej jest dla nich wazny. Agahova i Martins nie grali za dobrze z Ghana wiec teraz powinni byc zmotywowoani.
Nigeria sprobuje wygrac wiecej niz jedna bramka poniewa chca pokazac kto jest lepszy.
Zimbabwwe ma lsabych zawodnikow, z malo znanych klubow. Beda walczyc tutaj ale Nigeria ich poskromi. Dlatego stawiam na Orłów
I dzisiaj znowu 2/2 ???? ???? ????
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Senegal - Ghana X (3,05) ⛔ 0-1

Ghana dla mnie jest małym rozczarowaniem mimo tego że w pierwszym meczu przegrali z nie byle kim, bo Super Orłami. Jednak chyba ten team bez Essiena to nie to samo. A Senegal ? Senegal zagrał bardzo dobry mecz z Zimbabwe i wygrał 2-0 ale to zwycięswto mogło być o wiele wyższe, gdyż El-Hadji Diouf na współ z Camarą marnowali sporo sytuacji. Ale liczą się pewnie zdbyte 3 pkt.
Porównajmy najważniejsze ogniwa obu zespołów:
-Senegal : Pape Boupa Diop, El-Hadji Diouf, Habib Beye
-Ghana : Samuel Kuffour, Matthew Amoah, Stephen Appiah
Same znakomitości afrykańskiej piłki... Jest to ciężkie spotkanie do typowania ale Ghana gra o być albo nie być a Senegal jest w lepszej formie więc pokuszę się o remis.
Szkoda tym bardziej że Senegal miał wiele okazji, szczególnie wtedy gdy na boisku zrobiło się więcej miejsca.
Ale trudno...Brawa dla Ghany a co do Senegalu to tą porażka konkretnie zepsuli sobie sytuacje w PNA.
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Nigeria - Zimbabwe 1 (1,35) ✅ 2-0

Nigeryjczycy w pierwszym spotkaniu po zaciętej walce pokonali Ghanę. Zimbabwe zostało natomiast ograne przez Senegal. W &quot;grupie śmierci&quot; to właśnie Zimbabwe wydaje się być najsłabszym piłkarsko zespołem i nie zdziwiłbym się gdyby nie zdobył ani jednego punktu. Dla Super Orłów będzie to bardzo ważny mecz, gdyż zwycięstwo w nim daje Nigeryjczykom awans. Więc myślę że Taiwo, Martins i spółka dadzą z siebie wszystko. Z całym szacunkiem dla Zimbabwe, ale oglądałem ich mecz z Senegalem i niczym się nie popisali. Wprawdzie Benjani wpadł mi w oko, ale w pojedynkę spotkania się nie wygrywa. Moim zdaniem w tym meczu typ może być tylko jeden : wygrana Nigerii.
Moje przewidywania sie sprawdziły ???? Ale Nigeria prawdziwą piłkę zaczęła grać w drugiej połowie i &quot;wypunktowała&quot; Zimbabwe. Z dobrej strony pokazał się Jon Obi Mikel który chwilę po wejściu na boisku ustrzelił gola.
Dziś moje typowania na PNA to 1/2. jest dobrze ale mogło być lepiej
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Egipt - Wybrzeże K.S. 1 (2,35)

Egipt po remisie z Maroko ma w na spotkanie z pewnym awansu WKS tylko jeden cel : wygrać lub zremisować :!: To da im awans. Ale jeśli przegraliby to sytuacja by się trochę skomplikowała, ponieważ Maroko powinno ograć Libię i wtedy między gospodarzami a Marokańczykami byłby remis punktowi. Ale Mido i spółka bez wątpienia nie będą chcieli kalkulować i patrzeć na wynik z innego stadionu. Oni poprostu chcą ten mecz wygrać lub zremisować. Ja twierdzę, że wygrają, gdyż będą niesieni szalonym dopingiem publiczności, a istnieje też możliwość że poprostu selekcjoner kadry WKS da odpocząć zawodnikom takim jak Drogba. Moim zdaniem Egipt to wygra.
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Maroko - Libia 1 (1,40)

Maroko aby mieć jakiekolwiek szanse na awans do 1/4 finału musi ten mecz wygrać i to wysoko. Bez wątpienia w ten mecz włożą wszystkie swoje siły ale tak czy tak piłkarze Maroka będą uzależnieni od wyniku meczu Egipt - WKS. Libia już gra tylko &quot;o pietruchę&quot;, ale że w piłkę potrafi grać pokazała w ostatnim meczu z Wybrzeżem. Jednak tutaj wystarczy popatrzeć na nazwiska graczy i już wiadomo że Maroko jest mocniejsze, bo poiada w soim składzie takie gwiazdy jak choćby Chamakh a w Libii najbardziej znanym piłkarzem jest...Al Saadi Kadafi, syn dyktatora tego kraju. Właśnie ten Al Saadi jest tak słaby że nawet nie został powołany na PNA. Maroko jest ekipą zdecydowanie lepsza piłkarsko i moim zdaniem pewnie wygra ten mecz.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Egipt - W.K.S 1x $ 1,50 Profesjonal

Analiza: Egipt po wygranej z Libia 3-0 i remisem z Marokiem 0-0 jest drugi w tabeli i wystarczy im remis do awansu. W.K.S bedzie chcialo utrzymac pierwsze miejsce wiec uwazam, ze bezpieczniejszym typem bedzie !X dlatego tak stawiam ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Maroko - Libia(H0-1) 1 $ 1,70 BAH

Analiza: Maroko bedzie chcialo walczyc o awans do dalszej rundy i jesli chce to uczynic musi liczyc na to, ze Egipt przegra, a Maroko wygra wiecej niz jedna bramka. Libia juz nie ma szans na awans i dlatego postawie tutaj Maroko z handicapem.
 
torcida_1999 0

torcida_1999

Użytkownik
Szkoda gadać co zrobiło Maroko :?
Po dobrym meczu remisują z gospodarzami Egiptem i przegrywają również po dobrej grze z WKS , a tutaj nie potrafią wygrać z najsłabszą w grupie Libią...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Egipt - W.K.S 1x $ 1,50 Profesjonal 3-1 ✅ 8)

Analiza: Egipt po wygranej z Libia 3-0 i remisem z Marokiem 0-0 jest drugi w tabeli i wystarczy im remis do awansu. W.K.S bedzie chcialo utrzymac pierwsze miejsce wiec uwazam, ze bezpieczniejszym typem bedzie !X dlatego tak stawiam
Ciekawy mecz ale tylko w pierwszej polowie WKS mogl cos pokzac :p
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Maroko - Libia(H0-1) 1 $ 1,70 BAH 0-0 :?

Analiza: Maroko bedzie chcialo walczyc o awans do dalszej rundy i jesli chce to uczynic musi liczyc na to, ze Egipt przegra, a Maroko wygra wiecej niz jedna bramka. Libia juz nie ma szans na awans i dlatego postawie tutaj Maroko z handicapem.
Jestem lekko zaskoczony postawa Maroka... Ale jednak Libia zrobila swoje i zdobyli chociaz ten jeden punkt w PNA
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Egipt - Wybrzeże K.S. 1 (2,35) ✅ 8) 3-1

Egipt po remisie z Maroko ma w na spotkanie z pewnym awansu WKS tylko jeden cel : wygrać lub zremisować :!: To da im awans. Ale jeśli przegraliby to sytuacja by się trochę skomplikowała, ponieważ Maroko powinno ograć Libię i wtedy między gospodarzami a Marokańczykami byłby remis punktowi. Ale Mido i spółka bez wątpienia nie będą chcieli kalkulować i patrzeć na wynik z innego stadionu. Oni poprostu chcą ten mecz wygrać lub zremisować. Ja twierdzę, że wygrają, gdyż będą niesieni szalonym dopingiem publiczności, a istnieje też możliwość że poprostu selekcjoner kadry WKS da odpocząć zawodnikom takim jak Drogba. Moim zdaniem Egipt to wygra.
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Maroko - Libia 1 (1,40) ⛔ 0-0

Maroko aby mieć jakiekolwiek szanse na awans do 1/4 finału musi ten mecz wygrać i to wysoko. Bez wątpienia w ten mecz włożą wszystkie swoje siły ale tak czy tak piłkarze Maroka będą uzależnieni od wyniku meczu Egipt - WKS. Libia już gra tylko &quot;o pietruchę&quot;, ale że w piłkę potrafi grać pokazała w ostatnim meczu z Wybrzeżem. Jednak tutaj wystarczy popatrzeć na nazwiska graczy i już wiadomo że Maroko jest mocniejsze, bo poiada w soim składzie takie gwiazdy jak choćby Chamakh a w Libii najbardziej znanym piłkarzem jest...Al Saadi Kadafi, syn dyktatora tego kraju. Właśnie ten Al Saadi jest tak słaby że nawet nie został powołany na PNA. Maroko jest ekipą zdecydowanie lepsza piłkarsko i moim zdaniem pewnie wygra ten mecz.
Szczerze przyznam że jestem zawiedziony postawą Maroka.
Dziś znowu 1/2 ale pocieszeniem jest to, że trafiony mecz, to typ po kursie 2,35 8)
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Angola - Togo X (3,20)

Mecz drużyn które weszły do MŚ 2006. Jednak obie na Pucarze Narodów Afryki są wielkim niewypałem. Do tej pory Angola zdobyła 1 pkt. a Togo 0 pkt. Myślę, że obie drużyny będą chciały pokazać, iż awans na mundial nie był zwykłym przypadkiem. Dlatego będzie zażarta walka i moim zdaniem będzie remis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom