>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar narodów Afryki!!!

Status
Zamknięty.
deeep 0

deeep

Użytkownik
hmmm czy ja wiem .... fakt sa gospodarzami to im moze pomagac ale patrzac na ich przeciwnikow to jak narazie mieli łatwych rywali (a przynajmniej łatwiejszych) co do formy to sie zgadzam dobra forme prezentuja ale pucharu nie wygraja moze final bedzie ale w finale przegraja z nigeria albo WKS
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Do finalu moim zdaniem awansuje WKS ale ten rugi polfinal moze byc ciekawy i wszystko moze sie zdarzyc ???? Ja osbiscie kibicuje teraz WKS. ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja tez sadze ze WKS awansuje do finalu.W takiej sytuacji final bedzie zapowiadal sie naprawde bardzo ciekawie.Wsumie moze macie i racje ze WKS moze wygrac caly puchar ale zobaczymy co sie wydarzy.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W.K.S. - Nigeria 1-0
47&#39; Drogba [1-0]

Egipt - Senegal 2-1
37&#39; [1 - 0] A. Hassan- karny
51&#39; [1 - 1] M. Niang
81&#39; [2 - 1] A. Zaki
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Po dwoch interesujacy polfinalach mamy finalistow: Egipt gospodarza turnieju oraz Wybrzeze Kosci Slowniowej ????
 
deeep 0

deeep

Użytkownik
???? no i ciezko stwierdzic kto bedzie lepszy ???? z jednej strony swietnie spisujacy sie egipt gospodarz turnieju i chyba faworyt .... z drugiej strony rowniez dobrze spisujace WKS chyba czarny kon turnieju.. zapowiada sie ciekawie chcialbym zeby wygral WKS ale kto wygra nie mam pojecia kazde rozwiazanie jest mozliwe ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Nigeria - Senegal 1-0
79&#39; [1 - 0] G. Lawal

Po bardzo zacietym spotkaniu zwycieskiego i dajacego 3 miejsce druzynie Nigerii zdobyl Lawal ????
Jestem Ciekaw jak bedzie wygladal final ????
 
tchorzyk 60

tchorzyk

Użytkownik
A jak typujecie jutrzejszy finał??Ja stawiam na WKS,bo jest wiekszy kurs,ale w tym meczy moze stac sie wszystko.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mi się wydaje, że znów po 90 minutach będzie remis. Ale chciałbym by było dużo bramek. Bo takie spotkania się najlepiej oglada. A na końcu karne, takie jak z meczu Kamerun-WKS :roll: . Stawiam na remis 2-2
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
To prawda, ze moze stac sie wszystko ja jednak kibicuje WKS ale to jest naprawde trudny mecz do wytypowania ????
 
deeep 0

deeep

Użytkownik
tez kibicuje wks a;le typowac nie wiem gogo bede :| egipt na fali moze sie stac tak ze rozniesie wks ... a moze sie stac ze wks bedzi esie bronoilo takrze moj typ na te godzine to egipt - wks - 1x
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
EGYPT - WKS 0-0(0-0, 0-0) 4-2 w karnych

I jednak Egipt zwyciezyl PNA. Pierwszego karnego nie strzelil dla Wybrzeza Didier Drogba. W dogrywce w 96 minucie po kontrowersyjnym karnym bylo nadal 0-0 poniewaz, zawodnik Egiptu strzelil w slupek.
Moim zdnaiem Drogba nie mogl sie juz skupiv na grze poniewaz, byl za bardrzo spiety i zdenerwowany dlatego nie strzelil karnego i tak smao reszta zawodnikow.
 
deeep 0

deeep

Użytkownik
ogulnie mecz mogl sie podobac ???? niestety ja czuje jakis niedosyt (to jzu nie chodzi o to ze 20 zl przegralem :twisted: ) final bez goli to troszke tak jakos nijak ???? :mrgreen: dobrze ze konioec bo wiecej stracilem na pucharze niz zyskalem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom