>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar narodów Afryki!!!

Status
Zamknięty.
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Kamerun - DR Kongo 1 (1,70)

Mecz o pierwsze miejsce w grupie. Z jednej strony Sammy Eto&#39;o z drugiej Lomano Lua Lua. Kameruńczykom wystarczy remis. Piłkarsko są lepsi niż Kongo. Do tej pory grają kapitalnie a niezwykle bramkostrzelny jest Eto&#39;o. Myślę że w tym meczu Kamerun nie odpuśći i wygra a snajper Barcy pogrubi swój dorobek strzelecki.
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Angola - Togo X (3,20) ⛔ 3-2

Mecz drużyn które weszły do MŚ 2006. Jednak obie na Pucarze Narodów Afryki są wielkim niewypałem. Do tej pory Angola zdobyła 1 pkt. a Togo 0 pkt. Myślę, że obie drużyny będą chciały pokazać, iż awans na mundial nie był zwykłym przypadkiem. Dlatego będzie zażarta walka i moim zdaniem będzie remis.
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Kamerun - DR Kongo 1 (1,70) ✅ 2-0

Mecz o pierwsze miejsce w grupie. Z jednej strony Sammy Eto&#39;o z drugiej Lomano Lua Lua. Kameruńczykom wystarczy remis. Piłkarsko są lepsi niż Kongo. Do tej pory grają kapitalnie a niezwykle bramkostrzelny jest Eto&#39;o. Myślę że w tym meczu Kamerun nie odpuśći i wygra a snajper Barcy pogrubi swój dorobek strzelecki.
I znów 1/2. Jestem zadowolny, gdyż ten typ na remis Angoli nie był zbytnio przemyślany ale i tak nie dużo zabrakło. Jutro kolejne typy :wink:
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
RPA - Zambia 1 (2,20)

W tej grupie wiadomo już wszystko...i wiadomo że ten mecz jest spotakaniem &quot;o pietruchę&quot;. Oba zespoły przegrały po 2 mecze. O ile postawa Zambii nie jest zaskoczeniem o tyle gra RPA to wielkie rozczrowanie. Dlatego właśnie myślę, że RPA ten wygra, bo będzie chciało pokazać że to jeszcze nie koniec tej reprezentacji, która ma przecież w swoim składzie takie gwiazdy ja McCarthy czy Zuma. Dla mnie 1.
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Tunezja - Gwinea 1 (1,65)

Mecz o 1 miejsce w grupie. Oba zespoły mają po 6 pkt. Myślę że tu Tunezja nie odpuści, ponieważ będzie chciała w ćwierćfinnale zagrać z teoretycznie słabszym rywalem. Dodatkowym plusem jest to że wczoraj do siatki trafił Eto&#39;o a Santos też myśli o koronie króla strzelców ale by ją zdobyć to dziś gola ustrzelić musi.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
RPA - Zambia over $ 1,90 Pinnacle

Analiza: Oba zespoly juz odpadly z rywalizacji o awans do dalszej fazy rozgrywek PNA. Trener Zambii powiedzial, ze po turnieju zrezygnuje ze stanowiska szkoleniowca. Zambijscy gracze bardzo go szanowali i dla niego beda walczyc w tym meczu. RPA jest wielkim przegranym turnieju i beda walczyc o wygrana. Oba kluby beda chcialo postrzelac bramek wiec daje taki typ.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tunezja - Gwinea 1 $ 1,60 Profesjonal

Analiza: Tak jak napisal Nuno100, zgadzam sie z nim wiec nie bede sie rozpisywal.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
RPA - Zambia over $ 1,90 Pinnacle 0-1 ⛔

Analiza: Oba zespoly juz odpadly z rywalizacji o awans do dalszej fazy rozgrywek PNA. Trener Zambii powiedzial, ze po turnieju zrezygnuje ze stanowiska szkoleniowca. Zambijscy gracze bardzo go szanowali i dla niego beda walczyc w tym meczu. RPA jest wielkim przegranym turnieju i beda walczyc o wygrana. Oba kluby beda chcialo postrzelac bramek wiec daje taki typ.
No niestety ale nic nie stracilem na tym meczu
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Nigeria - Senegal X2 $ 1,50 Profesjonal

Analiza: Jest ciekawa sytuacja tutaj, jesli Senegal wygra 1 bramka oba zespoly awansuja. I to jest glowny powod mojego ypu na wrazie czego daje podporke.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ghana - Zimbabwe 1 $ 1,30 Profesjonal

Analiza: Ghana jesli chce awansowac, to Senegal musi przegrac badz zremisowac, ale jesli darzy sie przyadek gdzie Senegal wygra jedna lub wiecej bramkami to awansuje.. wiec uwazam, ze tu nie powinno byc problemow
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Nigeria - Senegal X2 $ 1,50 Profesjonal 2-1 :?

Analiza: Jest ciekawa sytuacja tutaj, jesli Senegal wygra 1 bramka oba zespoly awansuja. I to jest glowny powod mojego ypu na wrazie czego daje podporke.
Ale dali sobie awans wydrzec dali ciala....
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ghana - Zimbabwe 1 $ 1,30 Profesjonal 1-2 ⛔

Analiza: Ghana jesli chce awansowac, to Senegal musi przegrac badz zremisowac, ale jesli darzy sie przyadek gdzie Senegal wygra jedna lub wiecej bramkami to awansuje.. wiec uwazam, ze tu nie powinno byc problemow
Ghana miala farta ze Senegal przegral, bo tak to by odpadli...
 
torcida_1999 0

torcida_1999

Użytkownik
Ghana - Zimbabwe 1 $ 1,30 Profesjonal 1-2 ⛔

Ghana miala farta ze Senegal przegral, bo tak to by odpadli...[/quote]

Jakiego farta skoro Ghana nie awansowała z grupy?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kamerun - W.K.S. 1-1 11-12
92&#39; [0 - 1] B. Kone
95&#39; [1 - 1] A. Meyong

Po dramatycznych rzutach karnyc awans do polfinalu wywalczyl zespol Wybrzeza Kosci Sloniowej. Pechowego karnego dla Kamerunu nie strzlil gracz Barcy Samuel Eto&#39;o
 
deeep 0

deeep

Użytkownik
:zy3ou: odpadl kamerun ......... no ale skoro nie poradzili sobie z WKS w czasie gry to chyba nalezalo sie WKS wejsc dalej ...trzymam za nich kciuki teraz moze zrobia niespodzianeke i wygraja turniej ...jak pokonaja nigerie w polfinale to puchar jest ich :mrgreen:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Nie sadze ze po polfinale puchar bedzie ich.Moim zdaniem najwieksza szanse ma Egipt to wkoncu gospodarz a pozatym prezentuja naprawde bardzo dobra forme.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom