>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchary oraz niższe ligi - Belgia/Holandia 2012/2013

Status
Zamknięty.
omerta 968

omerta

Użytkownik

W grze o puchar Holandii pozostało dziesięć klubów Eredivisie, cztery z zaplecza holenderskiej ekstraklasy i dwie ekipy z Topklasse, których szanse na awans do 1/8 finału KNVB Beker są po prostu iluzoryczne.​
 
omerta 968

omerta

Użytkownik

FC Dordrecht - AZ Alkmaar

Dzisiaj zdecydowanie widzę triumf AZ na GN Bouw Stadion. Ekipa Kalmarów bardzo słabo stoi w lidze - dopiero 12. lokata, to naprawdę marny rezultat. Puchar może być dla nich odskocznią i przede wszystkim okazją do gry w europejskich pucharach - to zdecydowanie najkrótsza droga. W miniony weekend liczyłem na przełamanie AZ (seria sześciu spotkań bez wygranej) i w końcu się udało. Podopieczni Gertjana Verbeeka wygrali z FC Zwolle (2-1), co na pewno poprawiło kiepskie nastroje w zespole. FC Dordrecht, to jedna z czołowych drużyn zaplecza Eredivisie - aktualnie 3. miejsce. Forma w kratkę, bo wygrane przeplatają z przegranymi - w sumie, to nawet w ostatnim czasie ta dyspozycja nie jest najwyższa (tylko dwa zwycięstwa w pięciu meczach). AZ w dzisiejszym spotkaniu w optymalnym składzie. Mimo piątkowego starcia z Twente, nikt w ekipie z Alkmaar nie będzie oszczędzany. Dlatego też uważam, że warto postawić zainwestować pieniądze w triumf AZ.
Typ: AZ Alkmaar @ 1.58 (unibet)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Holandii KNVB Beker 18.12.2012 20:45
Spotkanie-Rijnsburgse-PSV
Typ: over4,5⛔
Kurs:2,3
Bukmacher:Unibet

Krotko dzisiaj kolejna runda pucharu Holandii.Gdzie potentat holenderskiej piłki zmierzy sie z prawdziwym kopciuszkiem.PSV jest na 1 miejscu wyprzedzając Twente bramkami, jeśli chodzi eredevise jest to naj bramko-szczelniejszy zespól w lidze- zdobył bramki, praktycznie zawsze zaliczając overa w swoim meczu. Dzisiaj rywal z bardzo niskiej polki na pewno zobaczymy jakiś mieszany skład, ale nawet rezerwy czy młodzież Psv nie powinny mieć problemu z wygraniem tego meczu. Pytanie tylko ile? jak wysoko ja uważam ze zobaczymy dużo bramek. Kadra zespołu z Eindhoven jest bardzo szeroka i wyrównana, poza tym jest to liga w której rzadko dochodzi do niespodzianek w krajowym pucharze z powodu dużej dysproporcji po miedzy poziomami danych zespołów.Dla gospodarzy dzisiejszych zawodów to wielkie wydarzenie ,prawdziwy zaszczyt zagrać z tak utytułowanym zespołem. Male miasteczko jakim jest Rijnsburg na pewno cale żyje tym meczem.Pracując w tym mieście miałem okazje oglądac miejscowy zespól i naprawdę jestem przekonany ze Psv wygra kilkoma bramkami. Taka linia jest spokojnie do pokryć przez Psv nawet młodym składem, jaki ma dzisiaj wystawić Advocat.Na oficjalnej stronie klubu pisze ze jest to nagroda dla młodych piłkarzy którzy ciężko trenują i chcą sie pokazać- wskoczyć do 1 zespołu.Sam trener jest zadowolony z podopiecznych mimo wpadki w ostatniej kolejce, oraz dość przeciętnych występów w europejskich pucharach.Zawsze nastawia zespól na ofensywna grę i chce zawsze wygrywać.Z ciekawostek warto dodać ze Grali raz bardzo dawno temu w pucharze oba zespoły i Psv wygrało u siebie bardzo wysoko 11-0 było to 1984 roku.Młodzież Psv nie zachwyca w lidze, bo zajmuje 7 miejsce na 12 zespołów.Talentów tam na pewno nie brakuje- 3-2-3 to bilans drużyny, ale bramkowy wygląda ciekawie 22 strzelone -21 straconych, czyli ponad linie.Do końca nie znalazłem składu jakim Psv zagra czy to będzie cały młody zespól. Myślę ze nie maks to chyba 5-6 młodych grajków w 11-ce, za parę drobnych można spróbować singielka na ta linie po fajnym kursie.
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Ciekawy bet dzisiaj w pucharze Holandii. Groningen za Maskaanta spisuje się cieniutko. Dzieje się podobnie jak w Wiśle za czasów tego trenera. Drużyna ustawiona od tyłu a z przodu po prostu masakra, co pokazuje zaledwie 17 strzelonych bramek w 17 meczach ligowych. Oglądałem ostatni pojedynek między tymi drużynami (Ajax wygrał 2:0 u siebie) i trzeba przyznać że to był najmniejszy wymiar kary. W dodatku Ajax wygrywa ostatnio wszystko, tak więc nie widzę jutro innej opcji jak zwycięstwo drużyny przyjezdnej.
Groningen vs Ajax
Ajax @1,67 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

simsoneq

Użytkownik
Tutaj podaje powołaną kadrę na mecz pucharowy:
Kenneth Vermeer
Jasper Cillessen
Toby Alderweireld
Niklas Moisander
Eyong Enoh
Christian Eriksen
Siem de Jong
Christian Poulsen
Daley Blind
Lucas Andersen
Lasse Schöne
Derk Boerrigter
Danny Hoesen
Ricardo van Rhijn
Jody Lukoki
Joël Veltman
Dico Koppers
Viktor Fischer
Źródło: http://www.ajax.nl/Nieuws/Nieuwsarchief/Nieuwsartikel/Selectie-voor-bekerduel-met-Groningen.htm
Także widać, że Ajax będzie w swoim mocnym składzie, można się spodziewać, że będą chcieli już w I połowie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, by w II połowie dać szanse zmiennikom, bo za 3 dni mecz ligowy z Utrechtem.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Groningen - Ajax
Nawet jeżeli trener Ajaxu wystawi kilku zmienników i tak jest em w stanie zaufać tu bardziej gościom. Groningen to trochę dla mnie taka drużyna bez charakteru i własnego stylu.Tak oceniałem ten zespół w zeszłym sezonie i niestety w tym obecnym nic się nie zmieniło. Gospodarze dzisiejszego meczu wygrali w lidze tylko dwa spotkania z ostatnich dziesięciu. W samym pucharze też się ślizgają wygrywając ze słabymi ekipami jedną bramką. Jedyny ich atut to własne boisko...
Ajax kurs 1,62 2/10 STS wynik 0:3
Krótki opis spotkania:
Jedyne na co było stać graczy gospodarzy w tym spotkaniu to niezliczona ilość wrzutek w pole karne Ajaxu, z których zresztą żadna nic nie przyniosła. Ajax kontrolował spotkanie od początku do końca. Groźne sytuacje Groningen stwarzało dopiero przy wyniku 3:0 gdy gracze gości grali już na pełnym luzie. Przyjemnie się patrzyło na składną grę Ajciden lecz trzeba zauważyć że gospodarze na wyjątkowo wiele w tym spotkaniu im pozwolili.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tubize vs. Heist o2.5, 1.88 pinn 2/10 ✅ 2:1, szczęśliwie, ale i tak dziwię się, że tak późno to weszło... ????
Mecz dwóch (moim zdaniem) słabych ekip. Mimo, że Tubize jest wysoko w tabeli, jest to ekipa co najwyżej przeciętna. Heist potrafi zaskoczyć i dzisiaj mogą się spiąć i zwyciężyć, ponieważ jest to już ostatni dzwonek. Tubize natomiast ma bardzo dobry napad i nie wątpię, że Onana (17/11 napad) dzisiaj coś ustrzeli. Mają ogromny potencjał w tej linii. W obronie niestety nieco gorzej, w dodatku dzisiaj najprawdopodobniej nie zagra Leclerq (11/0 obron). Zespół przyjezdnych ma natomiast fatalną defensywę. 11 straconych goli na 5 spotkań. Dzisiaj na pewno stracą 1-2 gole co najmniej. Motywacja powinna jednak wpłynąć bardzo pozytywnie na ten zespół i nie wątpię, że odpowiedzą ogniem. W dodatku dzisiaj zagrają w pełnym składzie. W tym sezonie Hiest wygrał 3:0 w pierwszym meczu z Tubize. Ogółem na 5 spotkań padły aż 4 overy. Kurs jest dla mnie zawyżony (ok. 1.65 byłoby dobrze). Warto to pograć, ponieważ mimo zimy spodziewam się strzelania tutaj.
Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Eupen vs. Lommel 1, 2.20 Bet365 2/10 ✅ 2:1 ;)
Eupen wraca do formy i wychodzą z drugiej części tabeli. Pozostało jeszcze kilkanaście kolejek i mogą wciąż włączyć się do walki o awans. Mają szansę, lecz muszą zacząć wygrywać z przeciętniakami - takim jest Lommel. Zespół przyjezdnych niby ma również potencjał (choć nie wiem gdzie) i chcą walczyć o awans - tak piszą. Jest to bzdurą, gdyż zespół nie ma pieniędzy na awans. Ostatnia seria czterech zwycięstw to czysta promocja zawodników na aktualne okno transferowe. Dzisiaj już kilku kopaczy z czołowego zespołu nie powinniśmy zobaczyć. W dodatku wg mojej teorii każda seria kiedyś się kończy. Eupen to ekipa z kasą (oczywiście jak na warunki belgijskie) i powinni podołać w tej batalii. Mają dużo silniejszy zespół, świetnie spisuje się Santos, który dzisiaj być może ponownie pokaże swój kunszt. W pierwszym meczu w tym sezonie padł remis 1:1. W ubiegłym Eupen wygrało 3:2. Tym razem sądzę, iż ponownie gospodarze zwyciężą. Poza tym kurs bardzo kuszący.
Polecam.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Anderlecht vs. Gent o2.5, 1.66 Pinnacle 3/10 ⛔ 1:0 - fail.
Rewanżowy mecz przed nami. Pierwszy zakończył się wynikiem 1:1. Dzisiaj spodziewam się bardzo interesującej i wyrównanej batalii. Gospodarze zagrają bez Mbokaniego, Biglii, Gilleta, Kouyate oraz Vargasa. Stąd też pojawił się epitet wyrównanej batalii. Goście porobili sporo roszad w zespole. Pojawił się Neto, Zukanovic oraz Coulibaly. Są to na pewno wzmocnienia i takie zmiany musiały nastąpić, ponieważ Gandawa gra fatalny sezon. Fiołki mimo braku Mbokaniego mają świetny napad z De Sutterem i Iakovenko na czele. Wasyl dzisiaj powinien pojawić się w kadrze. Będzie chciał powalczyć o nowy kontrakt, choć to mało prawdopodobne - być może odejdzie do Legii w lecie. Dzisiejszy mecz będzie zatem bardzo wyrównany i spodziewam się sporej liczby goli. Gandawa powinna coś ustrzelić, a Fiołki dokonają formalności. Braki jednak powodują, że wolę odpuścić typowanie 1x2 - zaniżony kurs na gospodarzy.
Polecam.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
St. Truidense vs. St. Niklaas 1(-1.5 AH), 2.38 Pinn 1/10 ✅ 5:0
Mecz ekip, które różnią się dość mocno klasami. St. Truidense miało walczyć o powrót na salony, jednak nie będzie im łatwo. Niemniej jeśli ten cel wciąż chcą osiągnąć to koniecznie muszą wygrywać w spotkaniach z tak słabymi rywalami. Goście jak w poprzednim sezonie rzutem na taśmę się wybronili, tak teraz idzie im jak po grudzie. Najprawdopodobniej szykuje się czarny scenariusz. Kadra gospodarzy została wzmocniona wypożyczeniami ze Standardu. Mendez i Zaris dołączyli do zespołu i ci dwaj kopacze mają pomóc w ofensywie zespołu. St. Niklaas bardziej pozbywa się kopaczy niż pozyskuje i to jest niestety spory problem. Widać, że tym razem i ich sięgnął kryzys. Kadra gospodarzy jest dużo silniejsza i w dodatku pełna, stąd też sądzę, że była ekipa JPL wygra to starcie i to w dość gładki sposób.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Volendam - Almere 2 @ 5,68
Kursy lecą w dół..
http://www.betexplorer.com/soccer/netherlands/eerste-divisie/nextmatch.php?matchid=1350989
Wydaje mi się tutaj 3 za 3.. Wystarczy spojrzeć na H2H gdzie widać, że od sezonu 2009/2010 wymieniają się zwycięstwami, kursy na win Almere wysokie, zwykle wygrywali u siebie, Volendam złamało to w tym sezonie, dziś rewanż, wygra Almere. Obie ekipy o nic nie walczą, Almere bardziej potrzebuje punktów, żeby mieć pewne utrzymanie, taki mały fix ode mnie ????
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Volendam - Almere 2 @ 5,68
Kursy lecą w dół..
http://www.betexplorer.com/soccer/netherlands/eerste-divisie/nextmatch.php?matchid=1350989
Wydaje mi się tutaj 3 za 3.. Wystarczy spojrzeć na H2H gdzie widać, że od sezonu 2009/2010 wymieniają się zwycięstwami, kursy na win Almere wysokie, zwykle wygrywali u siebie, Volendam złamało to w tym sezonie, dziś rewanż, wygra Almere. Obie ekipy o nic nie walczą, Almere bardziej potrzebuje punktów, żeby mieć pewne utrzymanie, taki mały fix ode mnie ????
Typu nie neguję, ale...
&quot;obie ekipy nie grają o nic&quot; - 4 punkty straty Volendam do miejsca barażowego o awans - wg Ciebie nie będą chcieli o te baraże powalczyć?
&quot;Almere bardziej potrzebuje punktów, żeby mieć pewne utrzymanie&quot; - z tej ligi spada tylko jeden zespół, a AGOVV wycofało się z rozgrywek (lub zostali wycofani - tego nie wiem), więc automatycznie nikt inny już nie spadnie.
Post potem do usunięcia.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jak o nic nie walczą to dopiero pewien etap rozgrywek. Jak dla mnie ten typ jedynie warto pograć po minimalnej stawce ze względu na spadki. Poza tym to z całym szacunkiem, ale reszta to troszkę wyimaginowane banialuki co napisałeś. Jeszcze od groma pojedynków, a już podsumowania robisz ;) Jeszcze nie ta pora.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Den Bosch - Alkmaar
Alkmaar rozegrał bardzo słabą rundę jesienną, więc o czołowych miejscach w lidze mogą zapomnieć. Jedyne co im &quot;grozi&quot; to zajęcie miejsca gwarantujące walkę o barażę w LE. Najkrótsza droga do pucharów wiedzie dla nich przez krajowych puchar, dlatego liczę że podejdą do tego spotkania z zaangażowaniem. Ostatnie dwa spotkania napawały optymizmem... Mam nadzieje że potwierdzą to i dzisiaj.

Alkmaar kurs 1,48 2/20 Fortuna
wynik 0:5
 
M 176

michal93

Użytkownik
Puchar Holandii
PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam
Dzisiaj w Eindhoven dojdzie do ćwierćfinałowego meczu KNVB Beker ,czyli mówiąc po polsku Pucharu Holandii.Faworytem tego meczu są gospodarze,z czym się absolutnie zgadzam.PSV na początku roku zaliczyło wpadkę przegrywając w lidze z PEC Zwolle ,zdążyli się już jednak zrehabilitować wygrywając w następnej kolejce na nieprzyjemnym terenie w Almelo,rozbijając gospodarzy 5-1.Feyenoord ma za sobą w tym roku dwa ciężkie mecze z Ajaxem i Twente w których łącznie zdobył jeden punkt remisując u siebie z Twente. Garść statystyk :
23-09-2012 PSV - Feyenoord ERE 3-0
26-02-2012 PSV - Feyenoord ERE 3-2
04-12-2011 Feyenoord - PSV ERE 2-0
24-04-2011 Feyenoord - PSV ERE 3-1
24-10-2010 PSV - Feyenoord ERE 10-0
11-04-2010 PSV - Feyenoord ERE 0-0
u siebie PSV jest bardzo mocne w obecnym sezonie przegrali na własnym terenie z Vitesse i Pec Zwolle,wygrywaając pozostałe 8 spotkań rozgrywanych w Eindhoven. Dick Advokaat zapowiedział nieznaczne zmiany składu ,ale nie chciał ich ujawniać i ułatwiać zadania Koemanowi. .W Feyenoordzie nie wystąpi Ruben Schaken który narzeka na uraz po meczu z Twente . Po takim kursie pobieram zwycięstwo PSV.
Typy :
PSV win @1.5 ✅
ewentualnie over 2.5 @1.44 ✅
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
PSV - Feyenoord
Szałowej formy w ostatnich pięciu meczach w lidze Feyenoord nie pokazuje. 0:3 z Ajaxem i 0:0 z Twente. Końcówka poprzedniej rundy też do najlepszych nie należała. Mam tu na myśli bardzo wymęczone zwycięstwo z Groningen i tylko remis z Bredą. Brakuje im kogoś takiego jak Guidetti z poprzedniego sezonu. PSV również ma swoje problemy ( przede wszystkim zdrowotne ) ale warto pamiętać że na własnych śmieciach rzadko przegrywają. W trakcie ostatniego 3,5 roku w lidze przegrali raptem 5 razy...Jeżeli gracze PSV podejdą do spotkania skoncentrowani wszystko powinno się potoczyć w miarę gładko.
PSV kurs 1,60 2/10 Totomix wynik 2:1
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Anderlecht vs. Genk 1, 1.55 Unibet 2/10 ✅ 1:0 ;)
Gospodarze dzisiaj wyglądają bardzo mocno, jak zwykle z resztą. Mimo braku Mbokaniego, który już powinien pojawić się na kolejny ligowy mecz, ponieważ DR Konga odpadła z PNA. De Sutter wraz Iakovenką spełniają się w napadzie zamiast wielkiego snajpera Fiołków i stąd też ta linia nie sprawia większych problemów gospodarzom. Poza nimi Jova, Praet zagrają dzisiaj. Kadra niemal pełna. Rywal również bez problemów w kadrze z Vossenem na czele zatem wyjdą dzisiaj na murawę. Genk jednak nie gra zbyt dobrej piłki w ostatnim czasie. Brakuje im koncentracji, a Anderlecht to na pewno wykorzysta. Dla Genku w tej chwili istotniejsze jest to by utrzymać miejsce gwarantujące występ w grupie mistrzowskiej. IMO kurs bardzo fajny, warto to pograć.
Polecam.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Vitesse – Ajax

Cztery dni po zwycięstwie Vitesse nad Ajaxem w lidze ta sama para zmierzy się w krajowym pucharze. Śmiem twierdzić że drugiego tak słabego meczu jak w weekend w obronie gracze Ajaxu nie zagrają. Warto zaznaczyć że powyższy mecz rozgrywany będzie w Emmę a nie na stadionie w Arnhem ( na rodzimym stadionie będzie w tym czasie miała miejsce impreza taneczna - ciekawostka: )). Po bolesnej lekcji z weekendu liczę tu na rewanż ze strony gości i ich koncentrację przez pełne 90 minut meczu. De Boer podobno pogroził palcem niektórym zawodnikom po ostatnim spotkaniu, co mam nadzieję że wpłynie na ich motywację.

Ajax Amsterdam kurs 1,85 3/10 Totomix
wynik 0:4


Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki&quot;
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Vitesse – Ajax

Cztery dni po zwycięstwie Vitesse nad Ajaxem w lidze ta sama para zmierzy się w krajowym pucharze. Śmiem twierdzić że drugiego tak słabego meczu jak w weekend w obronie gracze Ajaxu nie zagrają. Warto zaznaczyć że powyższy mecz rozgrywany będzie w Emmę a nie na stadionie w Arnhem ( na rodzimym stadionie będzie w tym czasie miała miejsce impreza taneczna - ciekawostka: )). Po bolesnej lekcji z weekendu liczę tu na rewanż ze strony gości i ich koncentrację przez pełne 90 minut meczu. De Boer podobno pogroził palcem niektórym zawodnikom po ostatnim spotkaniu, co mam nadzieję że wpłynie na ich motywację.

Ajax Amsterdam kurs 1,85 3/10 Totomix

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki&quot;
Grosza nie postawię, ale Ajax wygra ;)
Vitesse prawdopodobnie taki sam skład, Ajax: powrót Van Rhijna po zawieszeniu, prawdopodobnie mają odpocząć Eriksen i Fischer (nieoficjalne info jeszcze). Tak czy siak, 2x pod rząd kiepska gra w obronie? Nie wydaję mi się. Również bym tutaj grał Ajax, lecz jak mówię: ja sobie ten pojedynek obejrzę w tv przy piwku nie stresując się ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Spotkanie: Mvv Maastricht - Fc Volendam
Typ: 1
Kurs: 1.95


W tym spotkaniu nie powinno być niespodzianki. Dobrze dysponowana ekipa gospodarzy zajmuje wysoką 2 pozycję w tabeli, natomiast goście tego spotkania - drużyna Fc Volendam plasuje się na miejscu 6. Różnica punktowa pomiędzy tymi zespołami wynosi 6 pkt. Jednak w rzeczywistości dzieli ich sporo, patrząc przez pryzmat osiąganych wyników. Od 4 kolejnych spotkań Fc Volendam nie potrafi wygrać na wyjeździe, a ich przeciwnicy nie byli wymagający. Sparta, Helmond, Cambuur i Top Oss to zespoły jak najbardziej w zasięgu Volendam. Ostatecznie 2 remisy i 2 porażki. Dziś będzie także niezwykle ciężko ugrać coś na trudnym terenie w Maastricht. Gospodarze, mają jasno wyznaczony cel -&gt; awans do Eredivisie za wszelką cenę. Dlatego też mecze u siebie i zbywanie punktów na własnym podwórku będzie priorytetem. Maastricht jest zespołem, który traci zdecydowanie najmniej bramek w całej Eerste Divisie 2012/2013. Przy czym ich ofensywa jest bardzo skuteczna. Mają na swoim koncie najwięcej, bo aż 36 bramek zdobytych. Zaskakuje mnie w tym zespole nadzwyczajna systematyczność i regularność. 18-9 bramek zdobytych na wyjeździe i u siebie. Dzisiaj według mnie Volendam będzie miał ciężki orzech do zgryzienia. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy, dzięki czemu mogą awansować na fotel lidera. Goście grają w następnej kolejce z dużo słabszym Telstar i komplet punktów zostanie u nich w kolejnym meczu, a dziś będą musieli uznać wyższość rywala.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom