>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchary oraz niższe ligi - Belgia/Holandia 2012/2013

Status
Zamknięty.
lancev 984

lancev

Użytkownik
St. Truiden - Aalst
goście nie strzelą bramki - kurs w okolicach 2.20
Orientujecie się dlaczego kurs jest taki wysoki ? Przecież gosodarze nie stracili u siebie bramki od 7 spotkań, a goście w 7 na 8 ostatnch wyjazdów zdołali zdobyć tylko jednego gola. Wyjątkiem jest mecz z Tubize, gdzie padł wynik 4-4, ale to był tylko jednorazowy wyskok, poza tym Tubize chyba gra tak overowo. Może macie jakieś informcje o kontuzji bramkarza lub absencji stoperów gospodarzy ? Bo kurs wydaje mi się aż podejrzany.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
St.Truiden: Dequevy P 25/7 - pod znakiem zapytania
Aalst: Lievens O 0/0 i pod znakiem zapytania Di Gregorio N 19/3
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
To wiem, jednak Dequevy to najlepszy strzelec gospodarzy, a nie bramkarz. Nawet jego ewentualna absencja nie powinna wpłynąć aż tak negatywnie na defensywę, by Eendracht myślał tu o strzeleniu gola. Osobiście jednak nie przepadam za typami, gdzie jedna głupia bramka może je zawalić, więc zdecydowałem się na coś takiego.
Dyscyplina: Piłka Nożna, Belgia, Tweede Klasse
Spotkanie: Sint Truidense (-1,5) - Eendracht Aalst
Typ: 1 ✅
Kurs: 2,43
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Kursy lecą w dół, co może tylko świadczyć o słuszności tego typu. Drużyna gospodarzy jest w małym dołku, bo nie strzeliła gola w ostatnich dwóch meczach. Z dnia na dzień nie zapomnieli jak się gra w piłkę i dziś tą krótką złą serię z pewnością przerwą. Bowiem okazja do tego jest niemała. Do Sint-Truiden przyjeżdża drużyna, która większość punktów zdobywa u siebie na boisku, a w delegacjach spisuje się wprost fatalnie. Bilans Eendrachtu na wyjazdach wynosi 0-4-9. Ostatnio przegrali nawet 2:1 z Sint-Niklaas - czerwoną latarnią zaplecza belgijskiej ekstraklasy. Bramka, jaką wtedy zdobyli to jedyny gol, który padł dla Eendrachtu w siedmiu z ośmiu ostatnich wyjazdów. Wyjątkiem jest mecz z Tubize, który skończył się szalonym wynikiem 4:4 (moim zdaniem Tubize ma &#39;skłonności&#39; do overów na swoim boisku). Dość o słabościach przyjezdnych - to głównie na świetnej grze u siebie gospodarzy opieram ten typ. Ekipa Sint-Truidense nie straciła u siebie gola od siedmiu spotkań. 6 z nich wygrała. Ogólny bilans w domu to 9-4-1. Przegrali tylko na początku sezonu. Pora zrehabilitować się kibicom za lekki dołek w ostatnich kolejkach i zdecydowanie pokonać słaby Eendracht.
Jeśli ktoś chce grać to goście nie strzelą - kurs oscyluje w granicach 2.10-2.20. Czystą jedyneczkę mamy w okolicach 1.50. ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna - Belgia - Belgijska Tweede Klasse
Spotkanie:Sint Niklaas-Oudenaarde
3-0
Typ:1
Kurs:2.30
Buk:William Hill
Godz:20:30

Mecz outsiserów Belgijska Tweede Klasse ostatniego w tabeli Sint Niklaas(19pkt 4-7-14) z zajmującym 16 miejsce Oudenaarde(23pkt 5-8-14) . przy czym gospodarze mają 2 spotkania mniej rozegrane.Stawiam dzisiaj na gospodarzy ostnio u siebie potrafili zremisować po dobrym meczu z Lommel,natomiast goście są w tragicznej formie w ostatnich 10 spotkaniach zanotowali 9 porażek i tylko 1 remis.Dodatkowo dzisiaj będą osłabieni nie zagrają:Naudst,V. Christiaens, D. Vervaecke,V. De Coker,K. Van Den Bossche,I. Mouissi,T. Raes.U gospodarzy zbraknie tylko:Kevelaerts,Bobby prince.Gospodarze potrafili ostatnio pokonać u siebie Aalst oraz Woluwe i myślą ,że dzisiaj też nie będą mieli większych problemów z odniesieniem zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Belgia, Tweede Klasse
Spotkanie: Oostende - WS Woluwe
Typ: gospodarze over 1,5 gola
Kurs: 1.65 ✅ rzutem na taśmę ????
Bukmacher: Sportingbet
Lider belgijskiej drugiej ligi podejmuje piąta drużynę tabeli i zdecydowanie jest dla mnie faworytem. Kontynuują oni imponującą serię wygranych meczy u siebie. Jest ich już aż 9, w tym pokonanie wicelidera z Westerlo, z którym notabene Woluwe przegrało 3:0. Średnio Oostende strzela u siebie 2,43 gola na mecz. Podtrzymanie takiej średniej pozwoli im na odskoczenie na 5 punktów od drugiej drużyny w tabeli. Na stronie klubu można wyczytać, że piłkarze są podwójnie zmotywowani po wczorajszej wygranej Westerlo. Będą ostro walczyć, a umiejętności też mają niemałe. Wygrana jest spokojnie w ich zasięgu, a że są żądni gry to na jednym golu nie powinno się skończyć. Każdy trener i piłkarz wie, że 1:0 to absolutnie nic pewnego i dopiero gdy strzelą drugą bramkę będą mogli spuścić trochę z tonu. Zadanie to nie powinno być nie do osiągnięcia, bo skuteczna ofensywa to raz, ale i rywal nie prezentuje się za dobrze. Podobno ostatnio mają świetną serię.... Tak, ale 4 na 5 ostatnich meczy zagrali u siebie, gdzie spisują się dużo lepiej. W delegacjach ich bilans wynosi 3-5-4. Przegrali nawet z obecnie przedostatnią drużyną ligi, a 3 gole wbiła im ekipa Vise - aktualnie na 14 lokacie. Oostende jest pierwsze, a ich potencjał 3 razy większy więc dziś zobaczymy przynajmniej dwa gole z ich strony, a przyjezdni nic na to nie będą w stanie poradzić.
gospodarze gol w obydwóch połowach @2.60 Unibet ⛔
1 @1.55 William Hill ⛔
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna - Belgia - Belgijska Tweede Klasse
Spotkanie:Tubize - Borinage
1-1
Typ:2
Kurs:3.10
godz:20:00
Buk:William Hill

Dzisiaj bardziej zmotywowaną drużyną powinni być goście Borinage zajmujący obecnie 6 miejsce w tabeli i dzięki dzisiejszemu zwycięstwu zbliżyli by się na 5 punktów do czwartego miejsca w tabeli,które daje walkę o awans do Jupiler League.Gospodarze zajmują 12 lokatę mając 11 punktów przewagi nad strefa spadkową,po za tym są ostatnio w tragicznej formie w 5 meczach zdołali tylko raz zremisować i odnieśli aż cztery porażki (w tym u siebie potrafili przegrać tydzień temu z Vise zajmującym dopiero 14 miejsce w tabeli 0-2).Goście w całym sezonie są trzecią drużyną Belgacom League na wyjeżdzie zdobyli w ten sposób 20 punktów przy 22 zdobytych u siebie wygląda to optymistycznie.Nie będzie łatwo dzisiaj im wygrać z Tubize ale myślę ,że będą bardziej zmotywowaną drużyną i odniosą zwycięstwo.Kursy dobre więc warto zaryzykować.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Borinage nei za bardzo ma fundusze na awans do wyższej klasy rozgrywek. Jak dla mnie ten mecz jest bardziej w stronę gospodarzy, aczkolwiek pokusiłbym się o remis. Niemniej ostatecznie omijam ten mecz szerokim łukiem. I reszcie też to radzę ;)
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Helmond Sport - Eindhoven || typ: powyżej 4,5 gola || Sportingbet @ 3,75 ⛔ niestety 0:0 w I połówce zrobiło swoje, a szkoda bo samo 3,5 zamykało mi fajny kupon no cóż ;) 2:1
Jak wiadomo w drugiej lidze holenderskiej pada sporo bramek. Goście ostatnia drużyna ligi, do tego najgorsza defensywa. Gospodarze ciągle mają realne szanse na 1 miejsce, ale prędzej powalczą o jak najlepsze miejsce w strefie barażowej. Uważam, że mecz z najgorszą ekipą w lidze to idealna okazja do podreperowania bilansu bramkowego. Jesienią w meczu tych drużyn padło 7 goli, wiosną bramek także nie powinno zabraknąć.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia, Jupiter League
Spotkanie: FC Volendam - Fortuna Sittard
Typ: FC Volendam
Kurs: 1,75
bwin
Spotkanie trzeciej ekipy Holenderskiej Jupiter League z ósmą wybrałem na dzisiejszy mecz do analizy. Ja uważam że gospodarze mają dzisiaj większe szanse na komplet punktów. Walczą oni w dalszym ciągu o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Jak już wspomniałem zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem czterdziestu pięciu punktów. Do liderującej Sparty Rotterdam tracą cztery punkty. Jak dotąd na swoim obiekcie grali bezkompromisowo, osiem meczy wygrali i pięć przegrali. Strzelili aż trzydzieści cztery gole co daje najlepszy, wspólnie z liderem rezultat. Ostatnio są w dobrej formie wygrali pięć z ostatnich siedmiu ligowych potyczek gromiąc na wyjeździe Veendam, na swoim obiekcie Dordrecht czy też wygrali z walczącym o awans De Graafschap. W kadrze Volendaam wystepuje znakomity strzelecdwudziestodziewięcio letni Holender Jack Tuyp który ma na swoim koncie dwadzieścia trzy gole w dwudziestu czterech meczach co jest wynikiem wręcz fantastycznym. Patrząc na ogólny bilans bramkowy to podopieczni Hansa de Koninga mają najwięcej strzelonych goli bo aż pięćdziesiąt osiem. Tyle może o gospodarzach teraz przeszedł czas na graczy z Sittard. Oni zaś zajmują ósme miejsce z dorobkiem trzydziestu ośmiu oczek. Niebędą oni łatwym rywalem bo ostatnie mecze wskazują na zwyżkę formy. Wygrali trzy z ostatnich czterech spotkań ale na wyjeździe przegrali trzy kolejne mecze z Go Ahead jeden cztery, Telstar zero dwa i Emmen dwa trzy. Ostatni wyjazd co prawda wygrali ale z najgorszym w tabeli Eindhoven. Warto też zwrócić uwagę na najlepszego strzelca w zespole Kongijczyka Patricka N&#39;Koyi Kyabu który ma na swoim koncie jedenaście goli i dosyć regularnie wpisuje się na listę strzelców. Czy dzisiaj są w stanie coś ugrać na Kras Stadion ? Ja osobiście wątpię.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Zainteresowały mnie dwa mecze w tej kolejce, opiszę je krótko.
Emmen - Telstar
W drużynie gospodarzy coś odżyło, ostatnie pięć spotkań to 12 punktów, widać progres, lepiej późno niż wcale. Telstar z formą nieco gorzej, ale też tragedii nie ma. Jednak na wyjeździe grają bardzo słabo, ostatnio z mocnym rywalem wygrali siedem spotkań temu (Den Bosch 0:1), bo o Eindhoven nie można powiedzieć, że to mocny przeciwnik. Myślę, że gospodarzy stać na zwycięstwo, każdy punkt daje pewności siebie, a po porażce z Graafschap będą chcieli na swoim obiekcie pokazać, że są mocni. Przyznam, że nie przyglądałem się dogłębniej kontuzjom i innym szczegółom, dlatego takie asekuracyjne typy:

Emmen DNB @1,57 bet365 zwrot 1:1


Volendam - Sittard
O sile ofensywnej gospodarzy może mówić statystyka - najwięcej strzelonych bramek w lidze i trzech zawodników - Tuyp, Kramer i Muhren. To trio strzeliło razem 48 bramek, co daje 82% wszystkich bramek zespołu. Jest się czego bać. Czystej jedynki bym nie ryzykował, bo zawsze może się trafić jakaś gafa w obronie czy coś, ale powinni powalczyć na pewno o komplet na swoim obiekcie. Jestem jednak pewien, że padnie tutaj dużo bramek. Goście, podobnie jak gospodarze nadal utrzymują szanse na awans. Bliżej do tego ma Volendam, obecnie mają 45 punktów i są na 3 miejscu, 7 oczek mniej ma Sittard, ale w czołówce jest ciasno i każde zwycięstwo odwraca tabelę. Myślę, że na to spotkanie pewne są takie typy:
Volendam over 1,5 bramki @1,61 bet365 ✅ 3:2
over 2,5 @1,53 bet356 ✅ 3:2

i takie bardziej ryzykowne:

over 1,5 bramki w pierwszej połowie @2,25 bet365 ✅ 1:1/3:2
over 3,5 @2,37 bet365 ✅ 3:2
Volendam over 2,5 bramki @3,00 bet365 ✅ 3:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna BELGIA: Belgacom League
Spotkanie:Brüssel-Tubize
0-1
Typ:1
Kurs:2.20
Godz:20:30
Buk:Bet365

Gospodarze 15 drużyna w tabeli(29 pkt 8-5-16 27-43) podejmuje zajmuących 12 miesce w tabeli gości( 35pkt 9-8-11 37:37).Myślę,że walczący o utrzymanie gospodarze maja dzisiaj więcej motywacji do odniesienia zwycięstwa niż goście ,którzy mają 12 punktów przewagi nad strefa spadkową na 5 kolejek przed końcem rozgrywek.Poza tym gospodarze ostatnio osiągnęli wysoką formę w 5 kolejkach zgromadzili 9pkt (3zw-2p),a goście tylko 2pkt (2r-3p).W ostatnich 4 meczach u siebie z Tubize ,Brussel odniósł 3 zwycięstwa i raz zremisował. Poza tym w ostatniu 5 meczach Tubize strzeliło tylko 1 bramkę ,a Brussels aż 8.Podsumowując przynajmnie jednobramkowe zwycięstwo Brussels dzisiaj.
 
R 167

realny

Użytkownik
Gdyby komuś strzeliło do głowy grać dzisiaj na Woluwe to stanowczo odradzam. Tydzień temu wystawili młodzieżówkę, ponieważ w klubie są jakieś wewnętrzne zawirowania (zaleganie z pensjami itp.). Kursy poszły w górę z 1.5 na 1.8.
E: Teraz kursy spadły na poziom 1.7 a niektórzy bukmacherzy skreślili to wydarzenie z oferty. Być może pojawiło się jakieś info dotyczące składów. Oczywiście niczego nie sugeruję, ale lepiej uważajcie na ten mecz. ????
 
D 1

diddy1991

Użytkownik
Ktoś wie co sie dzieje ze Sopartą? ostatnio 3 porazki, jakies absencje czy cos? jutro wydaje mi sie ze powinni sie przełamac o ile wszyscy graja.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ktoś wie co sie dzieje ze Sopartą? ostatnio 3 porazki, jakies absencje czy cos? jutro wydaje mi sie ze powinni sie przełamac o ile wszyscy graja.
Nie znam holenderskiego ale chyba nowym trenerem Sparty został Henk ten Cate.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Zgadza się. Do końca sezonu Spartę poprowadzi Ten Cate.
Nie siedzę aż tak głęboko w temacie, ale mam kilku znajomych co regularnie jeżdżą na mecze Sparty czy śledzą w tv. Mówi się o nowej nadziei w zespole Sparty. Nareszcie trener z jajami, który za darmo chce pomóc drużynie awansować do Eredivisie, poprawia się sytuacja kadrowa:
Varela wraca do wyjściowej jedenastki, Jeremy de Nooijer rozpocznie dziś w pierwszym składzie, Van Berkel wraca z zawieszenia oraz powraca Cruz Vicente. 4 zmiany w przeciwieństwie do drużyny, która rozpoczęła spotkanie z Emmen.
Sparta w swoim ostatnim spotkaniu grała dobrze, ale zabrakło szczęścia (były setki, były słupki...piłka po prostu nie chciała wlecieć do bramki rywala).
Dziś Sparta zagra z Dordrechtem i jest spora szansa na zdobycie 3 punktów.
 
S 0

sopel_17

Użytkownik
Sparta może i wygra to spotkanie ale na pewno nie będzie łatwo, Dordrecht to jest drużyna, która lubi strzelać jak i tak samo traci dużo bezsensownych goli. Od wielu sezonów mają wysoką średnią goli na mecz i potrafią nawiązać rywalizację nawet z najlepszymi, w każdym meczu starają się namieszać rywalowi na tyle ile potrafią. W tym zespole nie brakuje ambicji, zawsze cisną do przodu i chcą zdobyć gola, choćby miał być to tylko honorowy gol, tak też było parę kolejek temu w meczu z drużyną walczącą o awans Volendam, skończyło sie 6-1. Weźmy teraz pod lupę Spartę, jest to drużyna o najwyższych celach, walcząca o bezpośredni awans do Eredivisie. Tylko, że jest to zespól o dwóch obliczach, w domu do niedawna niepokonany zespół, ( wyczyn duży jak na 2 ligę holenderską ), za to na wyjeździe już tak dobrze nie jest, przeplatają wygrane , dziwnymi remisami i przegranymi z zespołami z dolnej części tabeli. Praktycznie w każdym meczu na wyjeździe tracą gola. Nie neguje typu na wygraną Sparty ale myślę, że dziś zobaczymy spotkanie otwarte i z dużą ilością goli, dlatego tęż proponuje takie typy:
Dordrecht 90 - Sparta Rotterdam BTS 1.50✅, over 2.5 1.57✅ , over 3.5⛔ 2.37 ( dla bardziej odważnych ) Bet365

 
S 0

sopel_17

Użytkownik
chodzi mi po głowie over 2.5 i 3.5 w meczu G.A. Eagles - Maastricht i coś mi mówi, że powinien być over 2.5 po dobrym kurie 1.73 w meczy Telstar - Den Bosch, obie drużyny raczej underowe ale za to mają fatalną defensywe w tym sezonie. dziś powinny wygrać Volendam i Camburr ale to już to zachęcam do głębszej analizy.
 
S 0

sopel_17

Użytkownik
Almere powalczy o wygrana, gdyz jak wiadomo w holandii sa jeszczesz play-offy i jeszcze nie wszystko maja stracone, brakuje im 6 pkt do 9 w tabelii FC OSS, przed ktorym dzis ciezkie zadanie z Cambuur z ktorym pewnie przegraja, eindhoven malo ostanio strzela i to mnie martwi, gdyz dzis moga nagle sie odblokowac i pokusic o niespodzianke, teraz kiedy juz wiadomo ze zadnaa z druzyn nie spada moga podejsc na luzie i probowac urwac cos gospodarza, moze pomysl nad overem brakomowym albo bts
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom