>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchary oraz niższe ligi - Belgia/Holandia 2012/2013

Status
Zamknięty.
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
To ja dodam jeszcze coś od siebie, co do powyższego typu. Oczywiście bet jak najbardziej na miejscu, ja do tego spotkania podejdę nieco inaczej.
Obie ekipy mają bardzo mocne ofensywy, szczególnie jestem pod wrażeniem duetu gości Kramer - Tuyp, którzy zdobyli razem dla Volendam 26 bramek (na 36 ogólnie, co daje ~75% udziału tych napastników w bramkach).
Obaj dzisiaj zapewne wystąpią, bo nie widziałem na oficjalnych stronach nic o absencjach tych dwóch graczy.
Szczególnie trzeba zwrócić uwagę na tego drugiego, walczy o koronę króla strzelców z roku na rok (w ostatnim sezonie wygrał z dorobkiem 20 bramek).
U gospodarzy ofensywa wydaje się być bardziej rozłożona, nie ma jednego strzelca, który zapewni 20 bramek na sezon, jest tu kilku naprawdę dobrych graczy, którzy sieją postrach w defensywach rywali, wyróżniającymi się postaciami są Schreurs (17/9) i Veldmate (16/7).
Bardzo duży potencjał w przodzie obu zespołów daje mi do myślenia, oczywiście jeśli chodzi o dwa zagadnienia - over i BTS. Do tego podejdźmy bardziej statystycznie.
Zacznijmy zatem od wcześniej wspomnianego overa.
Maastricht u siebie ~3,4/mecz
Volendam na wyjeździe ~3/mecz
Ostatnie pięć spotkań pomiędzy dwoma zespołami na stadionie Maastricht to 21 bramek co daje ~4,2 bramki na mecz (14-7 dla gospodarzy), 3 zwycięstwa, remis i porażka.
Dobra, czas na typy, według mojej krótkiej analizy:
BTS @1,50 ✅ 3:4
over 3,5 @2,25
✅ 3:4
i coś na rożne, gdyż zauważyłem, że gospodarze dużo ich u siebie nabijają
over 9 corners @1,57 ✅ 8-2
powodzenia ;)

Ja zagram jeszcze over 1,5 bramki ⛔ [3:1] w meczu Den Bosch - Eindhoven, goście są pod ścianą, muszą zdobywać punkty, bo po wycofaniu się Apeldoornu są na ostatnim miejscu a Den Bosch u siebie gra w kratkę. Nie polecam typu, lecz też nie zniechęcam do grania.
E: Małe domówienie, zobaczyłem dopiero, chodzi mi o 1,5 bramki Eindhoven oczywiście.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Przepraszam, że skopiuję to z typów dnia, ale nie chcę mi się rozpisywać zbytnio, a bet warty uwagi. Jeśli są jakieś niejasności - piszcie.
Dortrecht - Helmond over 3,5 @2,50 Williamhill ✅

Ten mecz wybrałem ze względu na statystyki, które są w miarę przekonywujące. Obie drużyny dużo strzelają jak i dużo tracą, gospodarze u siebie 8 spotkań i (15:12 co daje 3,4 bramki/mecz) a goście na wyjeździe 9 spotkań (17:15 co daje 3,6 bramek/mecz). Może teraz nieco o sytuacjach w tabeli, goście w tym sezonie spisują się bardzo dobrze, są na trzeciej pozycji, co daje promocję do gry w Eredivisie, jak na razie mają na swoim koncie 34 oczka. Gospodarze natomiast plasują się na 7 miejscu z dorobkiem 29 punktów i tylko punktem straty do miejsc promujących grę w wyższej klasie rozgrywkowej. W obu zespołach bez większych osłabień, z Dortrechtu wypadnie jedynie obrońca - Gielisse, który w ostatniej kolejce otrzymał czerwoną kartkę, a dobra wiadomość to taka, że z PNA wraca Josimar Lima, podstawowy obrońca w tym zespole. W obu zespołach wystąpią podstawowi zawodnicy, także najlepsi strzelcy, czyli pomocnik Helmond - belg Guvenc z dorobkiem 12 bramek i dwudziestojednoletni napastnik Dortrechtu - Veldwijk mający na swoim koncie 8 bramek. Mimo, że w historii spotkań tylko 6 razy pokryli ten over to zdecyduję się go pograć, gdyż obie ekipy mają w przodzie potencjał, a i punktów potrzeba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
anzelmo 136,4K

anzelmo

Użytkownik
HOLANDIA: Eerste Divisie Graafschap-Eindhoven 08.02.2013 20:00
typ 1 polowa Graafschap⛔
kurs 1,78
Unibet

Mój pewniak dnia.Gospodarze jak na razie na miejscu 8 z przeciętnym bilansem 19 ( 8 - 6 - 5 ) 35 : 26 - 30 pkt strata do lidera nie duża(8 pkt do MVV Maastricht) sytuacja w czubie tabeli wygląda bardzo ciekawie sporo zespołów ma o co walczyć i myślę ze farmerzy powalczą o awans-powrót do EREDIVISIE.Dzisiejszy rywal to najsłabsza ekipa ligi tylko 13 pkt -słabo graja na wyjazdach 9 ( 0 - 3 - 6 ) 9 : 21 - 3 pkt.Faworyt jest jeden, myślę ze można go pograć w wielu płaszczyznach. Kurs na win nie zły do jakiegoś dubla w sam raz . Zwycięstwo gospodarzy w granicach 1,4 można śmiało pobrać overek 2,5 lub jakieś hendi .jJest to liga zdecydowanie overowa -ja jednak typuje prowadzenie juz po 45 minutach gry. Będzie to najlepsze rozwiązanie, gospodarze niezłe rozpoczęli rundę rewanżowa od pewnej wygranej nad Almere City FC 5 : 1 goście rozegrali juz dwa mecze szału nie ma remis u siebie z Excelsior Rotterdam 1-1 i porażka na wyjeździe FC Den Bosch 3-1.W 1 rundzie farmerzy wygrali 2-0 na wyjeździe.Gospodarze dzisiaj powinni spokojnie zgarnąć komplet pkt wygrywając w miarę wysoko prowadzać juz do przerwy.
 
qish 80

qish

Użytkownik
15.02.2013 Eerste Divisie
Dordrecht-G.A. Eagles
Typ: over 2.5 @ 1.50
Po cichu liczę tutaj na wygraną gości, ale najpewniejszym typem na to spotkanie będzie oprócz BTS-a over 2.5. Dordrecht ostatnio przegrał z wyżej notowaną drużyną niż G.A. Eagles, ale mimo to strzelili im 2 bramki. Goście w ostatnim meczu pokonali pewnie 4:1 Sittard. W tym meczu naprawdę będzie dużą niespodzianką jeżeli padnie poniżej 3 bramek. Dodatkowo drużynę przyjezdną motywować będzie możliwość wskoczenia na 5 miejsce w tabeli i mozliwość awansu do Eredivisie.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Maastricht - Cambuur
Gospodarze podrażnieni porażką u siebie z Volendam będą chcieli wygrać zdecydowanie ze słabszym rywalem, Cambuur. Ponadto Maastricht mają okazję wskoczyć po tej kolejce na fotel lidera, gdyż mają punkt straty i mecz mniej. Mają bardzo dobrą ofensywę (Schreurs 19/10, Veldmate 18/8, Esajas 18/5, Van Hyfte 19/5, Smeets 18/5), więc ich gra nie opiera się na grze do jednego zawodnika, każdy tutaj może wnieść coś nowego do akcji ofensywnej i spożytkować to dla zespołu. W zespole gości gra właśnie opiera się w sumie głównie na jednym zawodniku na którym spoczywa obowiązek strzelania bramek, a wychodzi mu to jak na razie bardzo dobrze (16/12) mowa tutaj o Hemmenie. Jak dla mnie tutaj może paść każdy wynik, myślę że overowy, więc typy będą oparte na grze obu zespołów, które grają ofensywnie. Dodam jeszcze, że BTS&#39;y padały w miarę często i Cambuur to niewygodny rywal, ale liczę po prostu na dobre widowisko, nie będę obstawiał tutaj zwycięzcy.
BTS - @1,50 bet365 ✅
over 3,5 @2,20 bet365 ⛔ 1:2 troszkę za późno zaczęli strzelać.
Maastricht gol przed 41:00 minutą @1,83 bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Helmond - Graafschap
Goście przystąpią do dzisiejszego spotkania bez: Frank van Kouwen (DF 17/0 - bardzo doświadczony gracz), Milan Massop (DF 16/1), Adil Auassar (MF 16/1), Karim Tarfl (MF 6/2), Jordan Garcia-Calvete (MF 16/1). Gospodarze na własnym stadionie z bilansem 6-4-1. Goście równie dobrze spisują się w meczach wyjazdowych 6-2-2. W sierpniu spotkanie miedzy tymi dwoma zespołami zakończył się zwycięstwem dzisiejszych gospodarzy w stosunku 2:5. Warto dodać, że gospodarze nie przegrali oficjalnego spotkania od 14 grudnia ubiegłego roku. Te kilka aspektów przemawiających za gospodarzami skłania do zagrania typu na nich.
Helmond @2,41 ⛔
Helmond DNB @1,79
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
⚽ Cambuur - Den Bosch 1 @ 1,76
Dzisiaj dość nietypowo, bo wybieram mecze i bezpośrednich zwycięzców. W Holandii, Cambuur jest zespołem, który ma miejsce w fazie play-off, ale ma tylko jeden punkt przewagi nad innymi zespołami, które również walczą o te miejsca. Zatem cel jest jeden - zwycięstwo. Den Bosch na swoim koncie ma 5 zwycięstw z rzędu w tym dwa na wyjazdach, ale raczej z zespołami niżej notowanymi m.in. Emmen.
Gospodarze tworzą niezły kolektyw, na swoim boisku grają skutecznie. Warto będzie oglądać 25-letniego Michaela Hemmena, który w 18 meczach zdobył 13 bramek! Uważam, że gdyby Cambuur grało stopień wyżej, to na pewno Louis van Gaal chciałby go sprawdzić w swojej reprezentacji. Den Bosch? Oczywiście to nie jest bardzo słaba drużyna, ale przeciętna. Na wyjazdach nie remisuje i oczywiście jest ryzyko, że w końcu ten remis padnie, ale wydaje mi się, że tutaj wygra jednak Cambuur.
 
qish 80

qish

Użytkownik
Volendam - Sparta Rotterdam
BTS @ 1.40 ✅
Over 2.5 @ 1.50 ✅ 1:4
Dzisiaj o godzinie 20.00 odbędzie się spotkanie Volendam - Sparta. Gospodarze na ostatnich 5 meczy wszystkie over 2.5 i bilans 3-2-0 i 16-10 ( w każdym meczu bramka). Goście z Rotterdamu ostatnie 5 meczy 3-1-1 i bramki 10-3 ( W ostatnich trzech ligowych bramki). Argumentem przemawiającym za tym typem jest mocniejsza drużyna która przyjeżdża. Sparta na 1 miejscu w lidze, a Volendam na 5 z wielką szansą na awans. Mecz powinien obfitować w bramki z obydwu stron. Myślę, że dobrym typem jest też over 3.5 @ 2.30, a nawet over 4.5 @ 4.00
 
homel 918

homel

Użytkownik
Turnhout 15:00 Bornem jutro jest value na gospodarzy, ktorzy caly sklad praktycznie zlozony mają z Egipcjan, ich prezes zeby sie ratowac od spadku do nizszej ligi, wypozyczyl na pol toku graczy z ektraklasy egipskiej z druzyny Wadi DEgla gdzie trwa w Egipcie to co w hokeju, nba czasami wypadlo mi z glowy ale wiecie o co chodzi. Ostatnio wygrali mecz na wyjezdzie z Coxyde, mysle ze to poczatek dobrej passy dla gospodarzy, a graja z Bornem ktory w ubiegly weekend przyjął 4 golde o 6 Torhout
kurs 3,8 na gospodarzy to grube value
 
qish 80

qish

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Eerste Divisie
Spotkanie: Graafschap vs: G.A.Eagles
Typ: BTS
Kurs: 1.50 ✅✅✅ 5-2
Buk: Bet365

Analiza:
Znowu ta overowa liga holenderska. W poniedziałek odbędzie się kolejka Eerste Divisie. Analizując mecze pod BTSa wybrałem mecz Graafschap vs G.A.Eagles. Obydwie drużyny w miarę wysoko w tabeli i obydwie bramkostrzelne. Goście na wyjeździe przeciętnie, ale potrafią zaskoczyć. G.A.E w 5 ostatnich meczach wyjazdowych 1-2-2 i bilans 11-10. Bez rewelacji, ale stabilnie. Gospodarze u siebie 2-3-0 i bilans 13-6. Można powiedzieć, ze Graafschap u siebie spisuje się całkiem dobrze. Powodzenie w swoim typie widzę w tym, że na stadionie gospodarzy gole zdobywały takie drużyny jak Almere i Eindhoven. Po cichu liczę na remisik 1-1 lub 2-2. Polecam też zagranie over 3.5 @ 2.40 wg. mnie też pewny typ.

Jeszcze taki typ:
Gospodarze over 1.5 @1.72 ✅
Gospodarze over 2.5 @ 3.40 (!) ✅ (!):]
Pozdrawiam ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Qish dobre typy, mimo, iż oparte tylko na statach. Farmerzy powinni tutaj rozbić GA Eagles. Są silniejszym zespołem i kurs na o2.5 w ich stronę jest faktycznie przesadzony. Polecam również ten zakład, szczególnie, że gospodarze w mocnym składzie. Znając specyfikę niższych lig to bts również siądzie. Mimo to ja jestem jedynie za o2.5 u gospodarzy (0.5/10). Kurs jest zawyżony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Zwolle - PSV
Gdyby ten mecz był rozgrywany gdy gospodarzem spotkania byłby PSV wbrew pozorom nie zdecydowałbym się zagrać na PSV. Zwolle świetnie zastawia się na wyjazdach i często najlepsze ekipy Holandii mają z nimi problemy . Ze względu na to że u siebie nie wypada się tylko murować to u siebie prawie w każdym meczu tracą bramki. PSV ma kim grać i myślę że po dość ciężkim spotkaniu powinni przechylić szansę zwycięstwa na swoją korzyść. Zwycięzca tego spotkania zagra w finale Holandii.
PSV kurs 1,52 Totomix
Ajax - Alkmaar
Obie ekipy przeżywające kryzys. Z tym że o ile Ajax ma za sobą dwa nie najlepsze spotkania to dla Alkmaar tak naprawdę cały ten sezon to jeden wielki KRYZYS. Przejrzałem ligowy terminarz Alkmaaru. Na rozkładzie mają takie ekipy jak Utrecht, NEC, Ajax czy PSV. W tej sytuacji nie wierzę w to że są jeszcze powalczyć o choćby miejsce gwarantujące grę w barażach o LE. W tym świetle należy inaczej patrzeć na to dzisiejsze spotkanie. Jest to tak naprawdę jedyna szansa dla gości dzisiejszego pojedynku aby jeszcze zabłysnąć w tym sezonie. W lidze są obecnie 3 pkt powyżej baraży ( O SPADEK !!! ). Nie wierzę w ich przełamanie natomiast mam nadzieję że obie drużyny zagrają ofensywnie co zaowocuje kilkoma bramkami.
over 3,50 kurs 2.00 Totomix
 
qish 80

qish

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Eerste Divisie
Spotkanie: Den Bosch - Volendam
BTS @ 1.44 ✅ 1-1 Ja sam zagrałem tyko BTS-a i proszę ????
Over 2.5 @ 1.58
Over 3.5 @ 2.50
Over 4.5 @ 4.50


Wracamy do ulubionej Eerste Divisie. Na jutrzejszy dzień znalazłem spotkanie Den Bosch - Volendam. Obie ekipy prezentują ostatnio bardzo solidny poziom. Gospodarze 4-1-0 (!!) i bilans 12-4 ( W ostatnim meczu u siebie nawet Eindhoven strzeliło im bramkę, więc o gola Volendamu nie ma się co martwić). Goście natomiast 4-0-1 i bilans 21-10 !!! Widać, że mecz zapowiada się bardzo emocjonująco i najprawdopodobniej padnie w nim wiele bramek. :wink:
Pozdrawiam :]
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Holandia - Holenderska Gouden Gids Divisie
Spotkanie.FC Den Bosch - FC Volendam
Typ.over 2,5 gola
Kurs.1,54
Bukmacher.http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=6293827&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url]
Data.04.03.2013 g.20.00
Analiza.
Dzisiaj kilka spotkan z bardzo overovej 2 ligi holenderskiej.Moj typ dotyczy meczu pomiedzy zespolami FC Den Bosch - FC Volendam i typuje ,ze w tym meczu padnie over 2,5 gola.Pierwszym argumentem za takim typem jest fakt,ze obie ekipy maja bardzo duzy procent overow w swoich meczach...i tak ekipa FC Den Bosch na 23 mecze 17 wysokich wynikow co daje nam 73,9% overow.Natomiast ekipa FC Volendam jest jeszcze lepsza pod tym wzgledem bo ma 20 wysokich wynikow i procent 83,3,co oznacza,ze obie ekipy bardzo duzo goli strzelaja i traca co dobrze rokuje na ten typ.Drugim czynnikiem przemawiajacym za tym typem jest fakt,ze w ostatnim czasie obie ekipy duzo bramek strzelaly FC Den Bosch 12 strzelonych na ostatnich 5 meczy...natomiast ekipa FC Volendam 21 goli strzelonych na ostatnie 5 meczy.Historia ostatnich spotkan takze przemawia za overem
28/10/12 ED Volendam - Den Bosch 1:2
22/01/12 ED Volendam - Den Bosch 0:2
14/10/11 ED Den Bosch - Volendam 1:2
06/02/11 ED Volendam - Den Bosch 3:1
Tak wiec jest duza szansa,ze obie ekipy takze w dzisiejszym meczu podtrzymaja swoja forme strzelecka i troche bramek nastrzelaja.Polecam.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ja dopisze cos na spotkanie Den Bosch vs Volendam
Typ:
Volendam strzeli w obu polowach @ 3,45
Den Bosch strzeli w obu polowach @ 2,9

Ogolnie wszystko zostalo napisane o tych zespolach, bramkostrzelne, ofensywnie grajace. Jedna dodatkowa wiadomosc to taka, ze na ostatnich 10 spotkan w 7 Volendam strzelalo gole w obu polowach wiec typ w miare zrozumialy i mysle, ze po kursie 3,45 warto na niego zagrac (choc nigdy nie wiadomo). Den Bosch gra u siebie i rowniez nie bedzie blokowac swojej wlasnej bramki wiec mysle, ze gole padna dla gospodarzy rowniez w obu polowach.
Powodzenia
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia
Spotkanie: FC Oss - Sparta Rotterdam
Typ: Sparta Rotterdam (-2.5) ⛔ parodia...
Kurs: 4.4
Bukmacher: bet365

Analiza: W Typach coś słabo idzie mi z koszykówką, więc spróbujemy coś z kopaną. Wybrałem spotkanie drugiej ligi holenderskiej, które rozpocznie się o godzinie 20:00 na stadionie Frans Heesen Stadion w Oss. Faworytem jest ekipa z Rotterdamu, która jest liderem ligi z 48 punktami na koncie i pewnie zmierzają ku awansowi. Gospodarze zajmują 12. miejsce z dorobkiem 27 punktów. Najważniejszy argument mojego typu: dwa poprzednie mecze pomiędzy tymi drużynami zakończyły się wynikiem 5:1 dla Sparty. Co więcej w 5 ostatnich meczach Sparta trzykrotnie pokonywała przeciwnika co najmniej trzema bramkami różnicy (1-4 w Volendam, 6-1 z Eindhoven i 0:3 w Almere). W zasadzie na tym mógłbym zakończyć analizę. Gospodarze nie mają żadnych szans na korzystny wynik i tylko od zaangażowania gości zależy czy proponowany przeze mnie typ wejdzie czy nie. Zważywszy na ten wyżej pogrubiony argument uważam, że warto zaryzykować.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna , Jupiler League
Spotkanie: Top Oss - Sparta Rotterdam
Typ: powyżej 1,5 bramki w 1 połowie spotkania
Kurs: 2.05
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Na dzisiejszy dzień , przygotowałem typ z jednej z najbardziej overowych lig świata jaką bez wątpienia jest zaplecze holenderskiej Eradivisie. Spotkanie lidera z 11 drużyną ligi szykuje się szczególnie overowo co pokazują statystyki. W bezpośrednich starciach tych drużyn bardzo często padał over 2,5 a dwa ostatnie spotkania kończyły się nawet wynikami 5:1 na korzyść Sparty. Dlatego też wydaje mi się , że dwie bramki powinny paść już w pierwszej części gry. Co do samego meczu to faworytem bez wątpienia są goście i powinni odnieść spokojne zwycięstwo , no chyba , że powtórzy się sytuacja z meczu z Den Bosch kiedy to Sparta zagrała fatalnie i straciła , aż 5 bramek! Kurs dobry i warty gry. Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Veendam - Fc Oss BTS @1,53 Williamhill

Kurs nie powala, ale można w moim odczuciu pobrać do dubla. Oba zespoły w środku tabeli, w tamtym sezonie byli blisko spadku, ale liga się wyrównała, obecnie plasują się odpowiednio na 10 i 12 pozycji. Jak dla mnie BTS to dobry bet, w obu drużynach są zawodnicy, którzy potrafią strworzyć sobie sytuacje i strzelić. Do końca ligi jeszcze trochę spotkań zostało, jest szansa na walkę o play-offy do których nie mają daleko. U gospodarzy są tacy zawodnicy jak Hutten, Deul czy Overtoom (razem strzelili 24 z 34 bramek zespołu), w zespole gości De Ruiter, Koot, Van Der Sloot(15 bramek z 32).

Sparta Rotterdam - Maastricht over 2,5 @1,50 bet365

Chyba hit kolejki. Mimo, że w bezpośrednich pojedynkach na stadionie padały głównie undery to ja zagram na przekór. Oba zespoły mają wysokie współczynniki strzelonych bramek u siebie i na wyjeździe (Sparta u siebie ~4,2 Maastricht na wyjeździe 3,3). Również są tutaj fajne nazwiska i gracze z umiejętnościami, którzy mogą roztrzygać wyniki spotkań. Calabro, Deekman i Bel Hassani (35 z 53 całego zespołu) kontra Schreurs, Veldmate i Van Hyfte (27 z 50). Awans nie jest jeszcze przesądzony dla żadnego zespołu, więc mają jeszcze o co grać.

Graafschap - Emmen Graafschap @1,65 Unibet

Jestem zdania, że gospodarze poradzą sobie z Emmen. Goście mają ostatnio dobrą passę, ale z Graaf zawsze gra się ciężko, a im obecnie są potrzebne punkty, bo są na ostatnim miejscu promującym grę w play-offach z punktem przewagi. Goście w dolnej części tabeli już raczej nic nie zawojują, więc i motywacja nie jest aż taka wielka. Gospodarze powinni dzisiaj wygrać, a najlepszy strzelec Jansen coś strzelić, koleś jest w bardzo wysokiej formie.


Tyle ode mnie na dzisiejszą Holandię.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna-HOLANDIA: Eerste Divisie
15.03.2013 20:00
SpotkanieGraafschap-Emmen

Typ:X2
Kurs:2.25
Buk:Bwin

Emmen jest ostatniop w bardzo dobrej formie 4 zwycięstwa z rzędu pokonał w nich między innymi Maastricht na wyjeżdzie 2-1,które w tabeli zajmuje 4 miejsce i ma 5 punktów więcej od Graafschap.Gospodarze za to ponieśli 2 porażki z rzędu u siebie w niedawno rozegranych meczach potrafili zremisować z outsiderem ligi Eindhoven i znajdującym się blisko Emmen w tabeli Veendam.ponadto u gospodarzy zabraknie dziś;
J. Jannsen (def. 24/0)
A. Jansen (najlepszy strzelec MIDF. 26/17)
F. Van Kouwen (def.17/0)
V.Lazic (napastnik 16/0 )
T.Van De Pavert (def.21/1),
K. Tarfi (midf.6/2).
U gości zabraknie tylko:
Hiarlej (midf.7/0)

Myślę,że4 dzisiaj Emmen powinien wywieść jakieś punkty z Graafschap.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom