>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pudzianowski vs. Najman - XII Konfrontacja Sztuk Walki

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tak to z góry pewnie było wiadome od kilku dni. Jeśli to prawda to szkoda, że nie będzie widowiska. Czekałem na tę walkę.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Właśnie Ted, jeszcze kilka dni temu w jakiś wiadomościach w TV widziałem przygotowania Najmana do walki, więc może jeszcze nic straconego ....;)
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Najlepszy zawodnik federacji KSW, Mamed Khalidov będzie udzielał konsultacji pięściarzowi wagi ciężkiej Marcinowi Najmanowi przed jego starciem z Mariuszem Pudzianowski. Do walki Pudzianowski - Najman dojdzie podczas XII gali Konfrontacji Sztuk Walki, jaka odbędzie się 11. grudnia na warszawskim Torwarze
tylko ze zrodlo wp.pl :jezora:
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Co wy tutaj wogóle wygadujecie ze się ta walka nie odbędzie???Najśmieszniejsza rzecz jaką ostatnio słyszałem.
Ale nie o tym tutaj.Według mnie nie stawiał bym na straconej pozycji Marcina Najmana.
Wielu ludzi z którymi rozmawiam na temat tego pojedynku i tacy którzy mniej interesuja sie MMA czy UFC wypowiada sie jednogłosnie ze zwyciezca zostanie Pudzianowski.Szkoda tylko że oprócz tego ze mówia ze jest silniejszy nie potrafia uzasadnic swojej decyzji co do zwycięstwa Pudziana.Sporty walki a w szczególnosci MMA czy UFC nie opieraja sie na statystykach bo co poniektórzy wydaje mi sie kieruja sie tym ze Pudzian byl najslilniejszym czlowiekiem swiata a Najman dostał po ryjku od Wawrzyka.Czy w KSW Najman jest na straconej pozycji???Dla mnie nie.Jesli zacznie pojedynek z głową i każe za soba Pudzianowi biegac złapie przewage.Jesli pujdzie na wymiane i da sie złapac Pudzianowi moze byc cięzko.
Ja jednak postawie pare groszy na Najmana(kurs dzisiaj ok 3,5-3,6) i mysle ze Marcin udowodni czym rózni sie uprawianie sportu i bycie zawodnikiem KSW od hodowania organizmu i przerzucania worków z ziemniakami ????

Co ciekawe Najman podpisal kontrakt z KSW na 4 walki na zasadach MMA jednak jego debiut na KSW XI został odwołany z powodu kontuzji.Jego debiut nastapi własnie z Pudzianem.


Podam jeszcze bilans walk zawodowych Najmana.
Na 17 pojedynków wygrał 13 z czego 9 przez nokaut.Zanotował 4 porażki.

A cos o Mariuszu.Ano kazdy wie ze jest &quot;DOMINATOREM&quot; w swojej dyscyplinie.Szacunek mu za zdobyte mistrzostwa puchary itd.
Ćwiczył gdzieś tam &quot;AMATORSKO&quot; karate kyokushin i boks no ale karate kyokushin to i ja ćwiczyłem co nie znaczy że wykorzystał bym to w zawodowej walce ????

I co najwazniejsze podobno Pudzian planuje zmniejszyc swoja mase do 125 kg zeby stac sie szybszym oraz planuje wykorzystac swoja sile w walce w parterze ????

Czy mu sie uda????Zmniejszyc masę może i tak ale wygrac ten pojedynek ??Nie sądze.
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
Co wy tutaj wogóle wygadujecie ze się ta walka nie odbędzie???Najśmieszniejsza rzecz jaką ostatnio słyszałem.
Ale nie o tym tutaj.Według mnie nie stawiał bym na straconej pozycji Marcina Najmana.
Wielu ludzi z którymi rozmawiam na temat tego pojedynku i tacy którzy mniej interesuja sie MMA czy UFC wypowiada sie jednogłosnie ze zwyciezca zostanie Pudzianowski.Szkoda tylko że oprócz tego ze mówia ze jest silniejszy nie potrafia uzasadnic swojej decyzji co do zwycięstwa Pudziana.Sporty walki a w szczególnosci MMA czy UFC nie opieraja sie na statystykach bo co poniektórzy wydaje mi sie kieruja sie tym ze Pudzian byl najslilniejszym czlowiekiem swiata a Najman dostał po ryjku od Wawrzyka.Czy w KSW Najman jest na straconej pozycji???Dla mnie nie.Jesli zacznie pojedynek z głową i każe za soba Pudzianowi biegac złapie przewage.Jesli pujdzie na wymiane i da sie złapac Pudzianowi moze byc cięzko.
Ja jednak postawie pare groszy na Najmana(kurs dzisiaj ok 3,5-3,6) i mysle ze Marcin udowodni czym rózni sie uprawianie sportu i bycie zawodnikiem KSW od hodowania organizmu i przerzucania worków z ziemniakami ????

Co ciekawe Najman podpisal kontrakt z KSW na 4 walki na zasadach MMA jednak jego debiut na KSW XI został odwołany z powodu kontuzji.Jego debiut nastapi własnie z Pudzianem.


Podam jeszcze bilans walk zawodowych Najmana.
Na 17 pojedynków wygrał 13 z czego 9 przez nokaut.Zanotował 4 porażki.

A cos o Mariuszu.Ano kazdy wie ze jest &quot;DOMINATOREM&quot; w swojej dyscyplinie.Szacunek mu za zdobyte mistrzostwa puchary itd.
Ćwiczył gdzieś tam &quot;AMATORSKO&quot; karate kyokushin i boks no ale karate kyokushin to i ja ćwiczyłem co nie znaczy że wykorzystał bym to w zawodowej walce ????

I co najwazniejsze podobno Pudzian planuje zmniejszyc swoja mase do 125 kg zeby stac sie szybszym oraz planuje wykorzystac swoja sile w walce w parterze ????

Czy mu sie uda????Zmniejszyc masę może i tak ale wygrac ten pojedynek ??Nie sądze.
Bilans może i niezły, tylko zwróc uwagę na to z kim Najman wygrał, z typowymi &quot;kelnerami. Jedna z walk Marcinka z &quot;wielkim&quot; Stefanem Cirokiem:

http://www.youtube.com/watch?v=c2X0F0VZSGo&amp;amp;feature=PlayList&amp;amp;p=EF3C8CAE8757A1D2&amp;amp;playnext=1&amp;amp;playnext_from=PL&amp;amp;index=29
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Bilans może i niezły, tylko zwróc uwagę na to z kim Najman wygrał, z typowymi &quot;kelnerami. Jedna z walk Marcinka z &quot;wielkim&quot; Stefanem Cirokiem:
Pudzian w ringu dla mnie tez na dzień dzisiejszy jest &quot;kelnerem&quot; po drugie smiesza mnie wypowiedzi z kim walczył kiedys tam.Nie istotne na pewno ma wieksze doswiadczenie w ringu niz Pudzian.To tak samo jakby najman przeszedł do Strongmenów i miał odrazu pokonać Pudziana.

I co było kiedys nie pisze sie w rejestr.W 74 bylismy trzecia ekipa globu i nawet brazylie pokonalismy 1-0:jezora:
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Zresztą ja powiem tyle.Co ja sie bede z wami klucił sprzeczał itd.Ja podam blizej gali pare typow co do pojedynków w tym typ na Najmana.Z wieloma osobami z którymi rozmawiam to każdy z nich wskazuje na Pudziana a jak zapytam dla czego to odpowiedz jest jedna :
&quot;bo jest najsilniejszym człowiekeim świata&quot; odpowiedz banalna i co najmniej smieszna.
Zastanawia mnie tylko co powiedzą ci wszyscy co stawiaja na Pudziana jak on przegra??????????????????????????????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Pudzian w ringu dla mnie tez na dzień dzisiejszy jest &quot;kelnerem&quot; po drugie smiesza mnie wypowiedzi z kim walczył kiedys tam.Nie istotne na pewno ma wieksze doswiadczenie w ringu niz Pudzian.To tak samo jakby najman przeszedł do Strongmenów i miał odrazu pokonać Pudziana.

I co było kiedys nie pisze sie w rejestr.W 74 bylismy trzecia ekipa globu i nawet brazylie pokonalismy 1-0:jezora:
Wiadomo ze zawodow strong man nie mozna porownac do MMA.

Pudzian na ringu na pewno, poki co nie jestem nikim, nie ma doswiadczenia zawodowego.

Ja tam jestem zdania po prostu ze Pudzian go zniszczy ????

Ogladalem kiedys pare walk, gdzie spotykali sie rozni zawodnicy, o roznej wadze z roznych sztuk walki (nie pamietam co to bylo, z reszta nawet nie zwracalem uwagi), wiec nie zabraklo tez zawodnikow typu &quot;sumo&quot;, w sensie mieli ogromne tluste cielska i jedna rzecz ktora sie w oczy rzucila, ze mozna bylo ich okladac i okladac, a oni sobie malo co z tego robili. Oczywiscie przegrywali swoje walki, ale to z braku moblinosci, &quot;normlany&quot; koles biegal wokol niego, az w koncu tamten padl, ale takie &quot;strzaly&quot; lapali ze niejeden zawodowiec po prostu by padl. Do czego daze, IMO Pudzian bedac wiekszym (wzrostem i waga) juz ma ogromna przewage.

Druga sprawa to ze na treningach Mariusza, widac ze z mobilnoscia nie ma problemow. Widzialem filmiki z treningow gdzie na poczatku robi standardowo, silowe cwiczenia, zeby pozniej poskakac na skakance, i porobic szpagaty. Na pewno nie porusza sie z gracja, albo z predkoscia 40 kilogramowego 18latka, ale tez nie jest drewnianym klocem.

Trzecia sprawa, jest taka ze nawet jezeli trenowal boks amatorsko to na pewno ma pojecie o ringu, nie idzie tam nie wiedzac o co chodzi.

No i ostatnia sprawa, to widac co jakis czas highlightsy treningow Najmana, to moim zdaniem zal ... ale moze po prostu chce sie rozreklamwoac, ale brak mu umiejetnosci (a raczej ludziom ktorym to zleca)

Ja mam wrazenie, ze Pudzian moze przegrac jedynie jezeli walka sprowadzi sie do parteru

To takie moje rozmyslenia, jezeli ktos sie nie zgodzi to sie nei zdziwie. Prosze potraktowac to z lekkim przymrozeniem oka, bo jak widac sporo przypuszczen ???? I zachecam do dyskusji ????
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
mi się jednak też wydaje ze oni nie za bardzo beda uzywac tych waszych low kickow ???? pudzian podniesie raz drugi trzeci noge nie trafi i juz nie bedzie mial sil podnosic dalej ???? no chyba ze spadnie z waga bo tez tak gdzies wyczytalem ze ma zamiar schudnac(pisalem o tym wyzej).Czy walka w parterze????chyba zaden z nich nie bedzie tego chcial.Dzwignie???nie sadze chyba ze zagramy nimi w UFC ???? na plejaku.Werdykt sedziów tez nie sadze czy Najman bedzie tego chcial bo z góry bedzie skazany na porazke.Wychodzi na to ze jakis nokaut.Mozemy gdybac&gt;ja wiem jedno wole postawic 100 złotych na Najmana i miec okolo 350 jesli wygra lub postawic 500 na Pudziana i miec jakies 140 na czysto lub minus 500 jak przegra ????
EDIT: jak bede wiedzial jakies newsy to bede dawal znac.co do winu najmana nikogo nie przekonam ale reszte pojedynkow postaram sie wytypowac.a czemu??bo mnie to rajcuje tak samo jak i obijanie pyska wszystkim w UFC moim Ortizem ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
No ogolem to poniekad sie zgodze kurs dziwny, biorac pod uwage ze nie wiadomo jak Pudzian podejdzie do tego pojedynku. Mimo to informacje ktore znalazlem mi wystarcza zeby stawia go w roli faworyta.

Ale wyzej wymienilem swoje argumenty

bo mnie to rajcuje tak samo jak i obijanie pyska wszystkim w UFC moim Ortizem
Toc w 106 Ortiz dostal z Griffinem ... 3cia runda to chyba czekal na nokaut.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
No ogolem to poniekad sie zgodze kurs dziwny, biorac pod uwage ze nie wiadomo jak Pudzian podejdzie do tego pojedynku. Mimo to informacje ktore znalazlem mi wystarcza zeby stawia go w roli faworyta.
Ale wyzej wymienilem swoje argumenty

Toc w 106 Ortiz dostal z Griffinem ... 3cia runda to chyba czekal na nokaut.
Chodzi mi o grę UFC 2009 Undisputed ????
A co do samej walki to werdykt wiadomy ale tutaj wygladało to całkiem interesująco ???? -----&gt; http://www.youtube.com/watch?v=Sb2r86D3zFg


EDIT : dla jasności Ortiz - Griffin 1-1 ????
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
A ja powiem, ze juz prawie rok temu ogladalem wywiad z Pudzianem i sam stwierdzil, ze dostal propozycje z K1 i trenuje bo chce sie tam sprawdzic. Sprawa ucichla minal rok ( nie pamietam dokladnie ile) i jest... walka z Najmanem w formule MMA. Co z tego wynika ? to, ze jednak Pudzian musial trenowac i przygotowywac sie do takich walk wiec sie nie dziwie, ze zlamal noge trenerowi bo w K1 low kicka bardzo czesto sie uzywa. Obijanie nog przeciwnika zeby nie mogl stac. Najman jako bokser moze miec problemy z bronieniem sie przed uderzeniami nogami. Wystarcza 3 dobrze trafione kopniecia ( piszczelem w udo ) i koles nie bedzie mogl wystac. Wiem bo sam to trenowalem i nie raz po takich treningach nie moglem chodzic przez 2 tyg ! Moze to jest taktyka Pudziana trzymac Najmana na dystans i walic noga az do skutku. Jesli ma sile to nie wierze, ze nie odczuje takiego uderzenia bokser ktory nie jest przyzwyczajony do takiego bólu nóg. Tak jak opisal Ortiz watpie zeby oboje chcieli bic sie w parterze bo to bedzie smieszna sprawa bo ani jeden ani drugi nie maja o tym pojecia. Najman jako bokser ma przewage dlatego mysle, ze Pudzian ma taktyke taka by walic nogami w przeciwnika i trzymac dystan a potem najwyzej dowalic z reki i zakonczyc walke o ile sedzia tego wczesniej nie zrobi. Ja osobiscie nie obstawiam tej walki bo nie jest to oplacalne. Browarka otworze i bede ogladal mam nadzieje dobre widowisko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom