>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pudzianowski vs. Najman - XII Konfrontacja Sztuk Walki

Status
Zamknięty.
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Ten raper to Brat Pudziana.
Moim zdaniem Pudzianowski pokazał w tych 44 sek. nawet wiele. Szybkość , technikę w lockingu. Myślę że jeśli pudzian z taką samą agresją wyskoczy na doświadczonego zawodnika MMA to może wygrać pewnie jak z Najmanem. Scenariusz wyskakuje na przeciw pudziana doświadczony zawodnik, pudzian wpada w niego z taką siłą jak w najmana i co on zrobi? może zdąży złapać go za nogę? i zrobić dźwignię? a może zdąży wyprowadzić cios? ???? ))))) wątpię po pierwszym trafieniu takim każdemu zawodnikowi noga przestanie odmawiać posłuszeństwa ???? a po ciosach w parterze to już nie wspomnę... tutaj jeszcze nie były czyste bo większość przez gardę a najman i tak klepał w matę z pełną rozpaczą a co jak pudzian trafi czysto? gość nie wstanie.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
To Michał podmumował:]Od siebie coś może-Najman po tej walce stracił twarz na całej linii,u większości nie tylko kibiców,ale i neutralnych widzów i Laików,Jeśli ktoś pluje to niech zostawi trochę sliny....jeśli jest się Fighterem i kimś pewnym siebie,to prowokacje stosuje się w większym stopniu PO walce a nie przed nią..W moim odczuciu Pudzian wygrał na obydwóch frontach,a nawet bardziej na tym poza sportowym!A Pan w niebieskich japonkach za kilka dni zrozumie że nie dla Psa &quot;Kiełbasa&quot;(KSW)Nie żal mi go,i choć fair by było napisać &quot;szacunek za stanięcie do walki&quot; to ja moge ten tekst tylko zacytować bo z moich ust nie padnie..Miłej Nocy!
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
T
Moim zdaniem Pudzianowski pokazał w tych 44 sek. nawet wiele. Szybkość , technikę w lockingu.
w czym technike? chyba w low kicku i niestety, ale nie masz racji, bo te Low Kicki nie miały nic wspólnego z dobrze wykonanymi kopnięciami.
Scenariusz wyskakuje na przeciw pudziana doświadczony zawodnik, pudzian wpada w niego z taką siłą jak w najmana i co on zrobi?
doświadczony, troche ciezszy zawodnik na pewno by sie nie chwiał tak bardzo jak Najman po tych pseudo-low kickach i smiem wątpić, że by wyprowadził jakis kontrujący cios w głowe Pudziana, a że ten w tej całej &quot;awanturze&quot; jak to określił Juras zapomniał całkowicie o gardzie to mogłoby się to skonczyc różnie.

Ogólnie jeśli Pudzian na poważnie potraktuje MMA, solidnie popracuje nad techniką, zejdzie jeszcze z wagi kilka kilo na rzecz jeszcze większej szybkości to może namieszac i to bardzo. Ma charakter, ma serce, ma ambicje, ma predyspozycje i argumenty na dobrego fightera a to już duza czesc koncowego sukcesu.

Najmana, zadufanego w sobie cieniasa, który dostałby bęcki od Gulczasa ani troche mnie nie szkoda, miałbyc tylko przetarciem dla Mariusza i zobaczeniem czy w ogóle jest sens sie w to bawić z punktu widzenia Pudziana (oczywiście przy okazji Polsat sporo zarobił), jak widac jest i z niecierpliwością czekam na kolejne walki, a ma zakontraktowane jeszcze 3.

Brawo Mariusz
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Z wysokości widowni wyglądało to na niezły show ???? Pudzian miał za soba sympatie kibiców ale i tak musiał czuć sie dobrze przygotowanym co dawało mu sporą pewność, cała walka ograniczyła sie do tego że raz ruszył do przodu i już nie było co zbierać ???? W sumie to dobiera teraz sie przyjrzałem temu dokładniej :p Wiadomo ze ludzie zawsze beda narzekać że to czu tamto ale takie to społeczeństwo.
Ogólnie gala super ????

No i czekamy na koleją walke stulecia zorganizowana przez polsat, może teraz coś w stylu Steczkowska - Doda :&gt;
 
legia 122

legia

Użytkownik
Na Najmana już kursy 5,00 ???? nic tylko brać ja juz rece zacieram i trzymam kciuki za Marcina. 1,15 na Pudzianowskiego to tak jak by walczył co najmniej Silva z jakims debiutantem.grubo przesadzony kurs i zaczyna mi sie wydawac ze buki zaczynają cos tutaj krecic
????

I udało się Pudzian popsuł co niektórym amatorom kwaśnych jabłek kupony :smile ???? )) i bardzo dobrze moze co poniektórzy nabiorą szacunku do niego beda podchodziić do typowania jego szans z większym obiektywizmem:smile:

44 sekundy trwała - walka nawet nie zdążyłbyś się odlać i wrócić z ubikatora i już po twoim Najmanie !!!
 
przemekg 16

przemekg

Użytkownik
... wpis z jakiegoś bloga ... wyszukany na zaspańca z rana :&gt;
&quot;... Andrzej Gołota może odetchnąć pełną piersią. Od 11 grudnia jednostką czasu używaną przez polskich kibiców nie jest już „jedna Gołota”, która odpowiada 53 sekundom, a „jeden Najman”, czyli 44 sekundy ...&quot; :grin:
BRAWO PUDZIAN ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
????


I udało się Pudzian popsuł co niektórym amatorom kwaśnych jabłek kupony :smile ???? )) i bardzo dobrze moze co poniektórzy nabiorą szacunku do niego beda podchodziić do typowania jego szans z większym obiektywizmem:smile:


44 sekundy trwała - walka nawet nie zdążyłbyś się odlać i wrócić z ubikatora i już po twoim Najmanie !!!
Dla Pudzianowskiego od zawsze miałem szacunek, za to co osiągnął jako Strongman i za to, że zawsze walczył do końca. Tak jak pisałem wcześniej dla mnie kurs na Najmana był wysoki i warty zaryzykowania kilku złotych. Nic więcej. Dlaczego ? Otóż nikt z Nas nie wiedział czego można spodziewać się po Pudzianie. Wiedziałem, że siła będzie po jego stronie, ale sądziłem, że Marcin ( nic wielkiego na zawodowych ringach nie osiągnął, lecz jest bardziej obyty ) co nieco pokaże. Jednak był mocny tylko w gębie. Szczerze mówiąc nie wiem jak zachował by się Pudzian gdyby stanął na przeciwko profesjonalnemu zawodnikowi MMA. Bez gardy i techniki za wiele nie osiągnie. Jednak ja będe trzymał za niego kciuki i licze, że popracuje jeszcze troche nad szybkością i techniką. Bo siłe ma ogromną. Poza tym jest strasznie zawzięty i &quot;jak już coś robi to na 100%&quot;
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Panowie ,nie wiem czy zwróciliście uwagę,ale Pudzian walczył w butach.Ciekawe dlaczego?
W internecie już huczy od informacji, że będzie walkower/powtórzona walka...
Fakt, faktem Mariusz złamał przepisy... To nie były ochraniacze.
Osobiście uważam, że Najman buty zauważył, już na samym początku a teraz zacznie używać ich jako wymówki. Tylko po co?
Ewentualny rewanż, nawe za pół roku skończy się tam samo... albo i szybciej bo teraz Mariusz stał w miejscu pierwsze 20 sekund.


Najfajniejsza walak wieczoru to jednak pojedynek Saidova z Nobregą.
Szkoda, że sędziowie się nie popisali i nie uznali wyższości Brazylijczyka po 3 rundach, jednak Viktor udowodnił w dogrywce, że te parę kilo więcej daje w MMA na prawdę dużo.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Najfajniejsza walak wieczoru to jednak pojedynek Saidova z Nobregą.
Szkoda, że sędziowie się nie popisali i nie uznali wyższości Brazylijczyka po 3 rundach, jednak Viktor udowodnił w dogrywce, że te parę kilo więcej daje w MMA na prawdę dużo.
A wg mnie właśnie dobrze powiedział Mamhed, z którym wywiad robił Borek, że ma wrażenie, że ci sędziowie to z zapasów sie zwieli. Fakt faktem sędziowali zgodnie z zasadami , czyli punktowali obalenia ale mam niesmak po tej walce troche co do prawidłowości tych przepisów, Siadov próbował walczyć efektownie, w stójce, szukał kontaktu, a Brazylijczyk tylko obalał go do parteru, nie podobał mi się jego styl, no ale co zrobić, przepisy to przepisy.

Co do butów...Wydaje mi sie, że jeśli by to było niedozwolone obuwie to nie przeszło by to, na pewno by ktos to sprawdził, niemożliwe żeby ot tak jakiś zawodnik wyszedł w laczkach do ringu i wszyscy by udawali , ze tego nie widzą. musiały być to dozwolone buciki, przynajmniej tak mi sie wydaje.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wieśniackie wejście obu fighterów. Jeden w laczkach, drugi z przypałową oprawą. Pudzian widać było walił popisówkę od samego wejścia.
Co do walki to ze strony Pudziana 0 techniki. Jego obecny styl jest dobry do walki na ulicy a nie w walkach formuły MMA. Bił tylko po to żeby rozwalić Najmana i się z nim zderzyć. Nie ma pojęcia o walce w parterze, a te kopnięcia to nawet nie były low kicki tylko zwykłe kopanie po nogach... Fakt faktem, jeśli Pudzian nauczy się technicznie walczyć, to będzie naprawdę silny, ale do tego jest naprawdę długa droga...
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
A ja powiem, ze juz prawie rok temu ogladalem wywiad z Pudzianem i sam stwierdzil, ze dostal propozycje z K1 i trenuje bo chce sie tam sprawdzic. Sprawa ucichla minal rok ( nie pamietam dokladnie ile) i jest... walka z Najmanem w formule MMA. Co z tego wynika ? to, ze jednak Pudzian musial trenowac i przygotowywac sie do takich walk wiec sie nie dziwie, ze zlamal noge trenerowi bo w K1 low kicka bardzo czesto sie uzywa. Obijanie nog przeciwnika zeby nie mogl stac. Najman jako bokser moze miec problemy z bronieniem sie przed uderzeniami nogami. Wystarcza 3 dobrze trafione kopniecia ( piszczelem w udo ) i koles nie bedzie mogl wystac. Wiem bo sam to trenowalem i nie raz po takich treningach nie moglem chodzic przez 2 tyg ! Moze to jest taktyka Pudziana trzymac Najmana na dystans i walic noga az do skutku. Jesli ma sile to nie wierze, ze nie odczuje takiego uderzenia bokser ktory nie jest przyzwyczajony do takiego bólu nóg. Tak jak opisal Ortiz watpie zeby oboje chcieli bic sie w parterze bo to bedzie smieszna sprawa bo ani jeden ani drugi nie maja o tym pojecia. Najman jako bokser ma przewage dlatego mysle, ze Pudzian ma taktyke taka by walic nogami w przeciwnika i trzymac dystan a potem najwyzej dowalic z reki i zakonczyc walke o ile sedzia tego wczesniej nie zrobi. .
Udało mi się przewidzieć walkę heh... Pudzian w ringu zachował się jak pit bull, wytresowany pies na komende &quot;bierz&quot; zaatakował aby zniszczyć przeciwnika.Na Najmana to starczyło ale co dalej ? Jeśli będzie cwiczył może coś osiągnie ale każdy następny przeciwnik będzie lepszy od Najmana heh.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Osobiście uważam, że Najman buty zauważył, już na samym początku a teraz zacznie używać ich jako wymówki. Tylko po co?
Ewentualny rewanż, nawe za pół roku skończy się tam samo... albo i szybciej bo teraz Mariusz stał w miejscu pierwsze 20 sekund.
Tak ośmieszał się już chyba nie będzie.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Dłużej niż Najman by Kimbo nie wytrzymał ????
oj żebyś się nie zdziwił. Kimbo już walczył w UFC czyli w walkach w klatkach, wygrał dwie walki i jedną przegrał. Widać, że ma technikę bokserską, mocne uderzenie i również ćwiczy judo, kopnięcia i rozwija się już dłużej niż Pudzian. Walka dwóch Gladiatorów, silnych i walecznych... Pudzian na tą chwilę nie miał by szans. Trzeba jeszcze poczekać żeby zobaczyć Pudziana z kimś dobrym bo na początku widać, że dają mu kelnerów żeby pocwiczył i zobaczył go cały swiat. Wtedy dostanie więcej kasy i lepszych przeciwników.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom