>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności - Uczta Piłkarska 2011

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
SimonS powiem tak...Dodałęm kied 5 spotkań. Okazało się, że jedno przez pomyłkę dodałem na zły dzień. Po minucie albo dwóch poprosiłem o zmianę i Kuba86 ówczesny mnod mojej grupy rozliczył na minus bezdyskusyjnie...Nie chcę się wtrącać, ale należałoby takie sytuacje rozpatrywać w 1 sposób.

SimonS - nie chce się wtrącać? Były sytuacje, że inni w grupie pozwalali na parominutowe, skoro flamaster pozwolił, to pewnie dotychczas tak to rozliczał.
 
cichacz 0

cichacz

Użytkownik
zgodnie z punktem regulaminu 16. (&quot;Wszystkie typy dotyczą wyniku KOŃCOWEGO (FT). Nie stawiamy &quot;do połowy&quot;.&quot;), nie obstawiamy połówek, a w spotkaniu Roxanne cichacz, sprawdzający typy uznał taki typ (Real Madryt - Barcelona Pierwsza połowa X 2,15), proszę o poprawę
faktycznie , mój błąd , poprawiłem , choć i tak to niczego nie zmienia ???? // Konrad
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Szkoda, że przed ostatnią kolejką nie pojawi sie w grupie F aktualna tabela. Ostatnich podliczeń też niestety brakuje..
Przy okazji, Ajax, źle podliczyłeś te typy: http://forum.bukmacherskie.com/f324/le-gr-e-f-g-h-57688-3.html#post2194068 ponieważ one są nieregulaminowe. Zostały podane za wcześnie więc AKO powinno wynosić 0,00.
A wynikło to z tego że najpierw jedna kolejka w terminarzu była 12.04 a potem została zmieniona na 12.04-13.04...

//SimonS - nie było takiej zmiany
 
conti73 106

conti73

Użytkownik
Grupa F
6 kolejka 17.04
Kanonier0392 conti73

Typy Kanonier0392:

Arsenal - Liverpool obie strzelą bramkę - 1,85
Napoli - Udinese 1 - 1,65
Śląsk - Korona 1 - 1,85
Arka - Cracovia 1 - 3,25
Levante - Hercules 1 - 2,10
Skąd ten kurs na Arkę żaden buk takiego kursu nie miał
tu są kursy
Unibet
2.35 3.10 3.00
i teraz co następuje chciałbym wiedzieć
19 pkt regulaminu czy władcy konkursu stwierdzą że to literówka
a może się mylę i rzeczywiście taki był
 
simons 646

simons

Forum VIP
Źle odczytane spotkanie tam chyba Korona X bylo 3.25, więc zostanie policzone po 1.00.
A tak btw to niektore buki mialy to zdarzenie po 3.25 bo piszesz ze nikt nie mial ;)
EDIT:
Ale się zarabałem. Myslalem ze Kan. grał X a grał 1 ... to sory moja pomyłka, ale efekt taki sam, kurs 1.00
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Fakt, mój błąd. Źle odczytałem kursy, bo teraz widzę, że na mecz Śląsk - Korona X jest 3,25. Zgodnie z regulaminem, zostanie to policzone po kursie 1,00. Przepraszam za zamieszanie.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Nie podanie typów to znaczy, że się typów nie podało ... ????
Poza tym, jeżeli zaczynały się spotkania o 8 kolejnego dnia to jest ok
25. Dany dzień konkursowy, w którym rozgrywana będzie kolejka liczymy od 8:00 do 8:00 kolejnego dnia.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie podanie typów to znaczy, że się typów nie podało ...
No tak, ale to mogę wejść o 7:59 i podać typy na następny dzień i będzie ok tak ?? Trochę nie logiczne. Ale jeśli o 8:00 są jeszcze zaliczane to nie ma tematu.

//Tak możesz wejść o 7:59 i podać. Logiczne, nawet wytłumaczone jest w regulaminie czemu kolejka do 8.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Co jeśli Unibet zaleciał w h... bo podał, że mecz Bragi jest dziś [ sugerowałem się bukmacherem ] i przekopiowałem typ z ich oferty, a okazuję się, że mecz jest jutro tj. 18.04 ?
Można podać coś innego, albo coś z tym fanem zrobić ? Pytam z ciekawości.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jak masz dowód na to, że się walneli to prześlij mi i będzie normalnie zaliczone ... jeżeli nie to niestety minus, bo nie mam jak tego sprawdzić, czy rzeczywiście Oni się pomylili, a nie Ty
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Sprawa wygląda tak, że zawsze klikam sobie tą opcję &#39;&#39;4 godziny&#39;&#39; i sobie rozwijam do 8 godzin i wybieram mecze.Też tak było dziś, na 17.00 był ustawiony mecz Bragi dlatego skopiowałem i chciałem zobaczyć wynik na livescore, ale nie było go dlatego, że zacząłem dochodzenie i wyszło co i jak.

Już nie mogę udowodnić chyba, że zobacz iż Unibet nie ma oferty na ten mecz na jutro.Nie wiem czy to Ci wystarczy, ale nie jest to gorąca sprawa także uznaj jak chcesz.

Dzięki za odpowiedź.Pozdro.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Proszę modów o zmianę przeciwnika powinno być---&gt;6. kolejka 17 04 GRUPA C
fox71
- dawczan


6. kolejka 17 04 GRUPA C
fox71
- vdv
1.Union Espanola - Huachipato typ 1 kurs 1.75
2.Portuguesa SP - Sao Bernardo SP typ 1 kurs 1.75
3.Sao Paulo SP - Oeste SP typ typ 1 kurs 1.67
4.Santos SP - Paulista Jundiai SP typ 1 kurs 1.80
5.Bragantino SP - Mogi Mirim SP typ 1 kurs 1.70
Buk Unibet
AKO: 15,65
Trafione AKO:

http://forum.bukmacherskie.com/f324/lm-gr-a-b-c-d-57685-5.html#post2197936
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dlaczego za 4 kolejkę w gr. E mam -3 pkt? Wiem że typy podałem za wcześnie ale podałem, więc nie powinienem mieć 0 pkt za tą kolejkę?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom