>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
zresztą patrząc po innych grupach sytuacja wygląda podobnie też są punkty za mecze z DSQ ;/ Nam każecie czytać regulamin i się stosować, a WAS nie obowiązuje ???
Na mój rozum to i tak nie zmieni układu tabeli. Skoro wszystkie pojedynki osoby zdyskwalifikowanej są anulowane (dopisuję się AKO) to czy dopisze się jego przeciwnikowi 3 pkt, czy ich się nie dopisze to układ tabeli będzie ten sam. Różnica będzie jedynie w tym, iż każdy uczestnik będzie miał po 9pkt więcej. Nie rozumiem więc zamieszania.
 
simons 646

simons

Forum VIP
niech &quot;specjalista&quot; od grupy 8 przeliczy jeszcze raz tabelę !!!
i uwzględni w Niej poprawkę do regulaminu, która mówi, że z pojedynku z osobą wyrzuconą z konkursu, liczy się tylko AKO i nie dopisuje się 3 pkt do TABELI !!!
Specjalisto, nie wiem o czym mowisz ... !? Spójrz na tabele końcową, policz wszystkich punkty ładnie i później daj mi znać co się zmieni w klasyfikacji końcowej (nie mowie o punktach mowie, o kolejnosci w tabeli) jak uwzglednisz te rzeczy ktorych ja nie uwzglednilem ... bo widocznie przeoczylem cos, ale widac znasz sie na tym lepiej to moze mi podpowiesz ... ?
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
jose bastiano 33
cozmo 21
deeva 18
simons 15
siwy 24
jajo 21
fanatyk 18
wujamarcin 21
robson 21
proszę na szybko przeliczone punkty z grupy 8 !!! ??? dziwne ???

 
S 0

siwy_

Użytkownik
właśnie, ta tabela chyba powinna wyglądać tak:
1. jose bastiano 27
2. cozmo 21
3. wujamarcin 18 --&gt; 113,33
4. Siwy_ 18 --&gt; 94,46
5. jajo 18 --&gt; 80,03
6. devva 18 --&gt; 69,24
7. power30 18 --&gt; 64,14
8. robson 15 --&gt; 110,01
9. Simons 15 --&gt; 99,45
10. fanatyk00 15 --&gt; 74,21
11. artur
12. akselek
13. diego71 dsq
14. miki9971 dsq
15. haftus dsq
16. phoneix115 dsq
// SimonS - miki i phoenix nie sa zdyskwalifikowani ????
 
wujamarcin 0

wujamarcin

Użytkownik
właśnie, ta tabela chyba powinna wyglądać tak:

1. jose bastiano 27
2. cozmo 21
3. wujamarcin 18 --&gt; 113,33
4. Siwy_ 18 --&gt; 94,46
5. jajo 18 --&gt; 80,03
6. devva 18 --&gt; 69,24
7. power30 18 --&gt; 64,14
8. robson 15 --&gt; 110,01
9. Simons 15 --&gt; 99,45
10. fanatyk00 15 --&gt; 74,21
11. artur
12. akselek
13. diego71 dsq
14. miki9971 dsq
15. haftus dsq
16. phoneix115 dsq

// SimonS - miki i phoenix nie sa zdyskwalifikowani :smile:
i tak powinna wyglądać tabela a powinni być wg regulaminu bo ustawili wyniki w grupie swoją absencją hahaha a w drugiej wersji powinienem mieć 21 pkt
 
S 0

siwy_

Użytkownik
no dobra myślałem, że absencja w 3 z 5 ostatnich kolejek to oznacza że są zdyskwalifikowani. Jednak w regulaminie jest że muszą nie typować ponad połowy kolejek, a jeśli nie będą typować w 3 z 5 ostatnich to nie będą mogli brac udziału w następnych edycjach.... Zwracam honor ;) Przy okazji kiedy rusza LM i LE ?
 
simons 646

simons

Forum VIP
No jednak maly blad sie wkradl do mojej tabeli, wujamarcin ma racje, bo policzylem jego ostatnie spotkanie w ktorym mial 0 AKO, przez przypadek, jako &quot;nie podal typow&quot; (-3)
Zaraz aktualizuje.
LE i LM rusza jak kluby zaczna grac ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Są tematy do podawania typów i 1 kolejka jest taka sama jak 4 , 2 jak 5 i 3 jak 6 bo gramy rewanże.
Wszystkie zasady typowania są takie same jak w poprzedniej części konkursu.
Przypominam, że do fazy pucharowej awansują 2 pierwsze osoby w grupie.
 
G 35

gesio

Użytkownik
pytalem sie zeby miec jasna sytuacji, poniewaz regulamin jest tu bardzo ostry, jak w zadnym innym konkursie. dzieki za udzielenie odp.:]
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie ma dostepu do neta na wlasnym kompie,czy nie bedzie problemu jak podam typy do konkursu z innego kompa?
to ja już odpowiem ;)
ważne abyś podał typy ze swojego konta. ewentualnie od znajomego co ma konto na tym forum ale przy podawaniu typów musisz zaznaczyć że to Twoje typy.
Innym rozwiązaniem może być zostawienie typów jakiemuś moderatorowi bądź zaufanemu userowi który bez problemu wstawi za Ciebie typy w odpowiednim momencie ;)
//SimonS - zgadza sie. Z jakiego kompa nie ma najmniejszego znaczenia.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Przepraszam za błąd ale czy jest możliwość poprawienia AKO na prawidłowe w moich typach w 2 kolejce (grupa G)? Wyszło mi 85,00 a powinno być 81,57.
//// OK.
Pamiętajcie zawsze podawajcie linki bo nikt nie będzie szukać waszych postów !!
 
Do góry Bottom