>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB

leokung 0

leokung

Użytkownik
Dobry pitcher
Poweidzcie mi..na jakie statystyki mam patrzeć i po czym poznam dobrego Pitchera ????

Daje przykład do linku z Pitcherem.... Prosze o wyjasnienie mi na co mam patrzeći co oznacza skrót:: &quot;ERA&quot; &quot;whip&quot; &quot;SO&quot;

z góry dzieki !!
 
onos 28

onos

Użytkownik
Nie wiecie moze jaki byl najwiekszy wynik w historii MLB? znaczy sie mecz w ktorym bylo nawiecej runow ;D. Juz widzialem trzydziesci jak bylo ale jestem ciekawy jaki jest rekord ???? . Dzieks za pomoc
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Co myslicie o typie na Blue Jays @2.35?

To bardziej tak na przełamanie w stylu progresji.NYY 3 win z rzędu,może dzisiaj TOR się przełamie na koniec wycieczki? :-D
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Co myslicie o typie na Blue Jays @2.35?

To bardziej tak na przełamanie w stylu progresji.NYY 3 win z rzędu,może dzisiaj TOR się przełamie na koniec wycieczki? :-D

FT 7:6 Na koniec było gorąco ale tak ogólnie @2.35 izi :-D
 
N 0

niedzial

Użytkownik
To nie bylo 30inn tylko 30runow i wlasnie to Texas zdobyl wtedy 30runow chyba bylo to jakies dwa lata temu ale rekordu dalej nie znam ????
Dokładnie było to 22 Sierpnia 2007 i Texas Rangers pokonali Baltimore Orioles 30:3
http://scores.espn.go.com/mlb/recap?gameId=270822201

Rekord natomiast należy do Chicago Colts (obecnie Chicago Cubs) którzy 29 Czerwca 1897 pokonali Louisville Colonels 36:7

Natomiast najwyższy wynik w historii padł 25 czerwca 1922 gdzie Chicago Cubs pokonali Philadelphia Phillies 26:23
 
kuba121 0

kuba121

Użytkownik
Mam takie pytanie: U niektórych bukmacherów np. bet24 dostępne są takie zakłady:

San Francisco Giants (R. Sadowski) - Florida Marlins (C. Volstad)
Colorado Rockies (J. De La Rosa) - Washington Nationals (R. Detwiler)
Arizona Diamondbacks (M. Scherzer) - San Diego Padres (C. Gaudin)

Co oznaczają te nazwiska w nawiasach?
 
porky 104

porky

Użytkownik
Mam takie pytanie: U niektórych bukmacherów np. bet24 dostępne są takie zakłady:

San Francisco Giants (R. Sadowski) - Florida Marlins (C. Volstad)
Colorado Rockies (J. De La Rosa) - Washington Nationals (R. Detwiler)
Arizona Diamondbacks (M. Scherzer) - San Diego Padres (C. Gaudin)

Co oznaczają te nazwiska w nawiasach?
Są to nazwiska wystawionych pitcherów startowych.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Widzę, że kolega kuba niezbyt zna sport ale zamierza go typować.Proponuje najpierw typowanie na sucho.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Gdzie znajdę statystyki odnośnie JAPONIA: Pro Yakyu czy jakoś tak. :-D
Chodzi mi o wystawianych pitecherów, pałkarzy, ich statystyki itp..
Bo z tego co widziałem, to Patrolinho podając analizy, opiera się na statystykach, więc gdzieś muszą być. :jezora:
 
P 0

petrus11

Użytkownik
A co powiedzie o Boston Red Sox? Mają 5 porażkę z rzędu. Ja się trochę wkopałem z nimi w progresję, ale trudno. Mnie i interesują tylko staty, ale może brak im dobrego zawodnika np. kontuzja? Składy zmieniają się z dnia na dzień przecież.
 
Do góry Bottom