>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, problemy, sugestie...

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
kurde temat to zakładajcie dzień wcześniej, w biathlonie idzie mi dosyć dosyć a tu nowy temat juz zamkniety. i sugestia, jak ja podałem jako pierwszy typ na biathlon panów to nie znaczy ze cała reszta mo kopiowac pierwszą siudemke ode mnie a zmienic miejsca dwóch ostatnich bo nie na tym rzecz polega. Potem bedzie 20 zwycięzców
typaz został załozony dzien wczesniej.Człowieku ty sie szczycisz ze ktos od ciebie cos kopiuje .Moze mysla podobnie .Zreszta to ich sumienia a moim zdaniem bramie od ciebie typow jest kiepskim pomysłem bo nawet widzialem ze nie sprawdzasz kto startuje w danych zawodach.
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
W biegu pościgowym pań w Oberhofie, ostatnim kto puścił prawidłowo typ jest fcbialas. Dla tych co puścili po czasie :zoltakartka:
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
A czy w klasyfikacji generalnej TCS liczy się wytypowanie np. dokładnie pierwszej trójki x2. I czy w biathlonowych sztafetach liczy się wytypowanie np. idealnie pierwszej trójki.
 
W 2

wislak

Forum VIP
11/01/2007 Ruhpolding (GER) - sprint kobiet

zmiencie temat: po pierwsze na 12, a po dtugie jest w nazwie ¤ czyli ze przeczytane a to moze mylic ;) ja bylem zdziwiony ze oddalem tam typy a wchodze i ni ;d
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
11/01/2007 Ruhpolding (GER) - sprint kobiet

zmiencie temat: po pierwsze na 12, a po dtugie jest w nazwie ¤ czyli ze przeczytane a to moze mylic ;) ja bylem zdziwiony ze oddalem tam typy a wchodze i ni ;d
Ten znaczek nieoznacza że przeczytane , ale że w tym, temacie napisaliśmy przynajmniej 1 post.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
11/01/2007 Ruhpolding (GER) - sprint kobiet

zmiencie temat: po pierwsze na 12, a po dtugie jest w nazwie ¤ czyli ze przeczytane a to moze mylic ;) ja bylem zdziwiony ze oddalem tam typy a wchodze i ni ;d
spoko zmienione mała pomyłka. :oops:
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
1. Bjoerndalen
2. Greiss
3. Tchudov
4. Poiree
5. Fischer
6. Tchezerov
7. Wolf
8. Andersen
9. Sikora
10. Bergman
O to typ Mazaqa, który różni się od mojego tylko 9. miejscem, reszte skopiował. Reszta userów typowała inaczej ale Mazaq ściągnął. Kolejny raz ten sam problem jak ktoś pierwszy wysyła post.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
jak masz jakis problem to sobie wpisuj bezposrenio przed zawodami,a sie ciagle podnicasz ze ktos od ciebie typy kopiuje .SKOŃCZ.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jesli chodzi o tabele biathlonowa to bedzie ona aktualizowana po danych zawodach w danym tygodniu czyli tabeli mozna sie spodziewac w niedziele wieczorem lub w poniedziałek.

poZDro
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
Mam pytanie. Mój brat rozmawiał z Marcinem-Odrą, o to czy może brać udział w tym konkursie, mimo iż mamy to samo IP. Ten mu pozwolił, ale w razie wygranej potrzebny będzie skan dowodu. A jak obaj jesteśmy niepełnoletni, to wystarczy skan legitymacji :?:
 
Do góry Bottom