>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, problemy, sugestie...

breezy 0

breezy

Użytkownik
sory że po czasie dałem posta, i przyznaje sie bez bicia że nie sprawdziłem o której dokładnie miał być bieg masowy pań, bardziej znam sie na skokach niż na biatlonie ;-) ale wiem, to żadne wytłumaczenie więc obiecuje że więcej sie to nie powtórzy :!: pozdro ????
 
kylo1910 0

kylo1910

Użytkownik
Znalazłem parę błędów w tabeli biathlonowej
1. Kylo1910 zamiast kulo1910
2.13/01/2007 Ruhpolding (GER) - sprint panów - 136pkt (Bjoerndalen i Birnbacher na swoich miejscach oraz 6 zawodników w 10.)
14/01/2007 Ruhpolding (GER) - bieg masowy pań - 40pkt (Dwie zawodniczki na podium w innej kolejności)
14/01/2007 Ruhpolding (GER) - bieg masowy panów - 150pkt (Bjoerndalen i Krouglov na swoich miejscach oraz 6 zawodników w 10.)
Razem: 326pkt
 
kylo1910 0

kylo1910

Użytkownik
podczas typowania zawodów 11/01/2007 Ruhpolding (GER) - sztafeta panów Igorini, pawlikn i Emil777 podali dwa razy swoje typy :zoltakartka:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
to podliczał Rooni wiec sie dziwie czemu tego z tym nic nie zarobił.Zastanowie sie co z tym uczynić pogadam z Roonim.Przemysle co z niemi uczynic moze beda jakies karne punkty za probe oszustwa lub czegos w tym stylu.
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
Razem z bratem (Kylo1910) zrobiliśmy skrupulatną klasyfikację generalną biathlonu (bez Pokljuki) i skoków. w skokach znaleźliśmy kilkanaście błędów, a wbiathlonie praktycznie każdy zawodnik ma zły wynik w klasyfikacji generalnej. Prosze o ponowne sprawdzenie kalsyfikacji.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
jak cos to na jutro nie typujemy bede miec wiecej czasu na spradzenie dokładniej tabeli po za tym już pozno jest i tematy by były pozno .

poZDro
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
mnie potem nie ma w domu wiec swój typ podam tutaj bo nie ma tematu

1. Jacobsen
2. Małysz
3. Morgenstern
4. Schlierenzauer
5. Uhrmann
6. Lappi
7. Vassiliev
8. Koch
9. Kuettel
10. Kofler
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
mam nadzieje, że powyższy typ zostanie zaliczony?

Następnym razem zrobię to co szwedu i nie będęł czekał na moda i sam zrobie temat tym bardziej ze wczoraj wieczorem wysłałem benkowi wiadomość żeby zrobił temat.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
mam nadzieje, że powyższy typ zostanie zaliczony?

Następnym razem zrobię to co szwedu i nie będęł czekał na moda i sam zrobie temat tym bardziej ze wczoraj wieczorem wysłałem benkowi wiadomość żeby zrobił temat.
W czym masz problem :?: Załórz temat i bez problemu, akurat wczoraj byłem zajęty....

pzDr :!:
 
breezy 0

breezy

Użytkownik
daimler czy mógłbyś jeszcze raz podliczyć skoki :]
...
Za wytypowanie zawodnika w miejsce które zajmie otrzymujemy tyle punktów co zawodnik
I m. - 100 pkt
...
wytypowałem Małysza na pierwszym miejscu w pierwszym konkursie w Oberstdorfie i wygrał ???? , nie dostałem za to nic .... w takiej samej sytuacji są cerber i Miki1910
a jeśli sie myle to prosze mnie oświecić ....... :]
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
daimler czy mógłbyś jeszcze raz podliczyć skoki :]
...
Za wytypowanie zawodnika w miejsce które zajmie otrzymujemy tyle punktów co zawodnik
I m. - 100 pkt
...
wytypowałem Małysza na pierwszym miejscu w pierwszym konkursie w Oberstdorfie i wygrał ???? , nie dostałem za to nic .... w takiej samej sytuacji są cerber i Miki1910
a jeśli sie myle to prosze mnie oświecić ....... :]
tak sory moj błąd juz dodałem wam po 100 ;-)

czlowiek czasem moze sie pomylic... na spokojnie mozna zwrócic mu uwage i poprawie nie ma problemu :spokodfhgfh:

pozdrawiam ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ja mam 712 po ostatnim podliczeniu. Wg moich wyliczen powinienem miec 722
702 mialem przed Obberstorfem i wydaje mi sie ze zdobylem tam 20 a nie 10

pzdr i czekam na info :mrgreen:
 
Do góry Bottom