>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - V Edycja

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Sory, że zaśmiecam, ale kolega barkk to wchodzi w ogóle na forum?

barkk Ostatnio aktywny: 06-09-2009 20:03
I jak mamy z nim rozegrać mecze? ;]
Pisz w tym temacie takie rzeczy.

Bylo tak. Randez napisał do mnie, że on i barkk chcieliby dołączyć do turnieju. Dopisalem więc ich tak jak GrabaZary i Sentinel ale jak widać obaj mają nas gdzieś.

Czas jest do 31.10 jeśli nie zagrają obaj zostana ukarani bo mimo, ze zrobiło im sie łaskę i dopisało do turnieju to oni zachowują się tak, a nie inaczej.
 
T 0

tominho

Użytkownik
7. RobertWLKP - 0 - 0 pkt - 0:0
8. Crowned - 1 - 0 pkt - 0:4
9. marcinglg - 4 - 0 pkt - 0:16
Grupa D prosze tych uzytkownikow o kontakt bo wyslalem do nich wiadomosci lecz bez wiadomosci powrotnej , jezeli ktos nie ma zamiaru grac to po co sie zapisuje i tylko meczy innych ciaglym proszeniem
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
7. RobertWLKP - 0 - 0 pkt - 0:0
8. Crowned - 1 - 0 pkt - 0:4
9. marcinglg - 4 - 0 pkt - 0:16

Grupa D prosze tych uzytkownikow o kontakt bo wyslalem do nich wiadomosci lecz bez wiadomosci powrotnej , jezeli ktos nie ma zamiaru grac to po co sie zapisuje i tylko meczy innych ciaglym proszeniem
RobertWLKP owszem, chyba nie chcę.

Ale marcinglg i Crowned na pewno swoje mecze, co widac po tabeli, zagrają. Czasu jest jeszcze sporo więc bądź cierpliwy.
 
T 0

tominho

Użytkownik
RobertWLKP owszem, chyba nie chcę.

Ale marcinglg i Crowned na pewno swoje mecze, co widac po tabeli, zagrają. Czasu jest jeszcze sporo więc bądź cierpliwy.
Nie chodiz mi o to wysylam do kazdego wiadomosc marcinglg na vforum i gg dzieki uprzejmosci innego gracza i nie dostaje zadnej odpowiedzi i to mnie martwi to samo z crowned tyle ze na forum wyslalem wiadomosc jest tlustym drukiem zaznaczana wiec ciezko ja niezauwazyc . Jestem cierpliwy dlatego napisalem ta wiadomosc zeby jak wchodza na forum sie zainteresowali tym ????
 
crowned 10

crowned

Użytkownik
Mistrzu, ja dostałem wiadomość, I zagramy na pewno do 31 października, o to się nie bój. Pewnie w weekend znajdę czas i będę się z wami umawiał na mecze, na razie jestem zbyt zabiegany. Mam nadzieję, że wystarczy Ci tu odp.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Przypominam, że zostało tylko 5 dni na rozegranie meczów fazy grupowej turnieju snookerowego.

Czterej &quot;gracze&quot;:
-Randez
-barkk
-RobertWLKP
-phoneix115

zapisali się najwyraźniej tylko po to by się zapisać.
Jeżeli nie pojawią się do konca terminu to po prostu mecze &quot;z ich udziałem&quot; zostaną usunięte z terminarza.

Resztę pojedynków proszę dograć w terminie, tj. do 31.10.2009 - 23:59.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
prosze o uznanie moich dwóch pozostałych spotkań ( z marcinglg i RobertWLKP), grupa D, za walkowery, bo 1. spsuł mi sie ten snooker i nie moge go zainstalowac, 2. i tak juz nie mam szans na wyjscie z grupy
dzięki
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
prosze o uznanie moich dwóch pozostałych spotkań ( z marcinglg i RobertWLKP), grupa D, za walkowery, bo 1. spsuł mi sie ten snooker i nie moge go zainstalowac, 2. i tak juz nie mam szans na wyjscie z grupy
dzięki
Czemu oddajesz walkowerem mecze z teoretycznie najslabszymi w grupie?
Snooker nie dziala bo masz net z chello, powinno jutro już być ok, sam mam ten problem.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Czemu oddajesz walkowerem mecze z teoretycznie najslabszymi w grupie?
Snooker nie dziala bo masz net z chello, powinno jutro już być ok, sam mam ten problem.
nie mam z chello, tylko z UPC, to raz. to tez nie wina przegladarek, bo próbowałem kilku. nie mam czasu teraz szukać przyczyny awarii, a z racji, ze juz pozamiatane w naszej grupie, wole oddac te spotkania walkowerem:] ot co
 
michau 84

michau

Forum VIP
nie mam z chello, tylko z UPC, to raz. to tez nie wina przegladarek, bo próbowałem kilku. nie mam czasu teraz szukać przyczyny awarii, a z racji, ze juz pozamiatane w naszej grupie, wole oddac te spotkania walkowerem:] ot co
Jakbyś nie wiedział to chello jest to usługa UPC.
Odpłacimy się pięknym za nadobne jeśli nie zagrasz. Ot co.
Bo tak się składa, że ja i Assitalia również mamy ten sam problem, więc będziemy wiedzieć kiedy ewentualnie będzie on rozwiązany.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
a jaki to macie problem? wyskakuje Ci powiadomienie, ze nie moze załadowac pliku jezyka? i nie mozesz zainstalowac snookera? czy wogole nie chce Ci sie polaczyc? jak znajdziesz rozwiazanie na moj problem, to nie ma sprawy, zagram:]
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
no to jeśli się uporają, to jeszcze zagram. mam ten sam problem.
Jak się uporają to mają dzwonić.
Nie powiem, że nie jest to irytujące, no ale cóż.
Jeżeli UPC nic z tym nie zrobi to pozostanie nam granie przez proxy o ile się da tak grać.
michau, sprawdzaleś może?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Jak się uporają to mają dzwonić.
Nie powiem, że nie jest to irytujące, no ale cóż.
Jeżeli UPC nic z tym nie zrobi to pozostanie nam granie przez proxy o ile się da tak grać.
michau, sprawdzaleś może?
Sama strona ładuje się szybciej, ale pokój ani stół już nie chce się załadować.
 
Do góry Bottom