>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - V Edycja

mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
Z Tobą to w ogóle zabawna sytuacja, bo gdyby bardzo Ci zależało to byś wpisał 0-4 (wo:1 itd.) i nie dostałbyś minus trzech punktów, a co za tym idzie byś awansował.
Sami sobie jesteście winni, bo czasu było baaardzo dużo i każdy kto CHCIAŁ rozegrać mecze ten to zrobił. Przykładem niech będzie michau, który w ostatni dzień nadrobił zaległości.
Pzdr..
nie no sobie żarty robisz ...
Odpadłem BO ON NIE ODEZWAŁ SIĘ MIMO ŻE BYŁ NA FB ...
ogółem to mi to trąci amatorką że za nierozegranie meczu jest -3pkt nieważne przyczyny nawet jakby go nie było 2 tygodnie na FB dostałbym -3pkt bo z mojej winy nie zagrałem
tylko bić brawo
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
nie no sobie żarty robisz ...

Odpadłem BO ON NIE ODEZWAŁ SIĘ MIMO ŻE BYŁ NA FB ...

ogółem to mi to trąci amatorką że za nierozegranie meczu jest -3pkt nieważne przyczyny nawet jakby go nie było 2 tygodnie na FB dostałbym -3pkt bo z mojej winy nie zagrałem

tylko bić brawo
A mnie trąci amatorką nie umiejętność rozegrania 8 meczów w 14 dni.
tylko bić brawo.

A tak na marginesie bardzo się dziwie, że to akurat Ty zabierasz w tej kwestii głos. Gdyby nie moja dobra wola i to, że Ci wczoraj o 22:30 podałem gg do porky&#39;ego to z nim meczu też byś nie rozegrał.
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
A mnie trąci amatorką nie umiejętność rozegrania 8 meczów w 14 dni.
tylko bić brawo.
A tak na marginesie bardzo się dziwie, że to akurat Ty zabierasz w tej kwestii głos. Gdyby nie moja dobra wola i to, że Ci wczoraj o 22:30 podałem gg do porky&#39;ego to z nim meczu też byś nie rozegrał.
oh dziękuję że mi podałeś jego numer gg ;)
ale zauważ że zagrałem 7 innych meczów i po tych 7 meczach już miałem pewne miejsce premiujące awansem. wygrałem choćby z porkym który mimo porażki ze mna i tak awansuje bo fanabujakA nie zachciał ze mną zagrać przez 14 dni bo po co miał grać skoro nawet -3pkt i tak miał awans
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
oh dziękuję że mi podałeś jego numer gg ;)

ale zauważ że zagrałem 7 innych meczów i po tych 7 meczach już miałem pewne miejsce premiujące awansem. wygrałem choćby z porkym który mimo porażki ze mna i tak awansuje bo fanabujakA nie zachciał ze mną zagrać przez 14 dni bo po co miał grać skoro nawet -3pkt i tak miał awans
No np po to, żeby zająć drugie miejsce i mieć łatwiejszego rywala w kolejnej rundzie.

Temat wyczerpany, stało się. Człowiek uczy się na błędach więc następnym razem każdy będzie bardziej poważnie podchodził do tego typu turniejów.

Pozdrawiam.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
mlodyFan: Trzeba było więcej grać w texas holdem...:jezora: fanabujakA też dziwny kolo, gdybym gg nie dostał pewnie tez ciężko by było mi się skontaktować z Nim... także trzeba było od początku naciskać gościa.
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
mlodyFan: Trzeba było więcej grać w texas holdem...:jezora: fanabujakA też dziwny kolo, gdybym gg nie dostał pewnie tez ciężko by było mi się skontaktować z Nim... także trzeba było od początku naciskać gościa.
jakos 7 meczów rozegrałem bez większych problemów
fanabujakA widać ma gdzieś zasady skoro po 7 meczach ma pewny awans to po co grać 8 ?
 
mati987 12

mati987

Użytkownik
witam, chciałbym przedłużyć czas na rozegranie 1/4 finału, ustawiłem się dziś na 19 z Techacjuszem ale niestety do tej pory się nie pojawił.
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Witam.
Pisze tutaj z propozycja małej modyfikacji terminów rozgrywania finałów.
Myślę, że czas powinien zostać przesunięty minumum dwa dni. Zauważcie, że mecze do 9 i 11 frajmów miały czas po 3, 4 dni, a na finały wyznaczono 2 i 1 dzień. Ja od siebie od razu mówię, że nie gwarantuje tego iż półfinał ewentualnie finał rozegram w wyznaczonym terminie. Niestety tutaj decyduje praca i nie mam tyle czasu aby grać w dzień.
pozdrawiam.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Terminy wstępnie piszemy tylko żeby po prostu były. Z czasem są one aktualizowane jak turniej postępuje, z resztą w pierwszym poście każdej rundy jest termin rozgrywania.

1/2 - od 11.11 do 15.11 włącznie
Finał - od 16.11 do 21.11 włącznie
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Teraz za nierozegranie finału podwójny ban i ja z Brooklynem zgarniamy główne nagrody ;) ?
A tak na poważnie to dzięki za turniej - kolejny dobry turniej.
Co prawda znienawidziłem tą grę za rozegranie grubo ponad 40 freamów w niespełna tydzień... ale przez większość czasu bawiłem się świetnie.
Szkoda zmarnowanej szansy w półfinale. Kryzys formy i jeszcze kilka czynników przyczyniło się do tego, że byłem bezradny wobec rosnącej formy TetraHydroCannabinola, przepraszam tehacjusza (wcale nie podkreślam skąd ta forma się u niego wzięła ;) )

Do kolejnego równie chętnie się zapiszę...
Choć mam nadzieję, że jednak trochę ograniczymy liczbę rozgrywanych freamów.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Kukla Mądrze prawi!!!Polać mu! :jezora:A tak na serio?? Fajny turniej!Świetnie mi się grało,chociaż w półfinale na początku dopadł mnie kryzys,ale nie ma co gdybać,wygrał lepszy!Na następny jeśli czas pozwoli,co może nie być już takie łatwe jak w tej edycji,napewno też się zapisze i spróbuje obronić pozycję8)Podziękowania dla Ass&#39;a i Michała za chęc,stracony czas i za dużo włożonej pracy w to,żeby ten turniej był na dopięty na ost guzik????Pozdro,i oby do następnego razu!:wink:
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Co ja mogę odpowiedzieć, nic dodać nic ująć ????

Widać że szczyt formy przypadł na mecz z Kukla ... przynajmniej tak to wygląda bo finał osiągnięty, a w nim wielka niemoc :kwasny4565: Nic nie pomaga, nie wiem czym wspomaga się Sentinel ale chcę to mieć ???? . Jak narazie nie wygrałem frejma ???? ...

Tak na poważnie podpisuje się pod tym co chłopaki napisali, graty dla organizatorów bez których ten tur by się nie odbył. Jestem jak najbardziej za i już zgłaszam się do następnej edycji.

Kurcze nic nie idzie 0-11 tego już chyba nie wyprowadzę :kwasny4565:
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Oby nie ostatni bo wyszło na to, że fartem dotarłem do finału. Szczerze mówiąc jest mi strasznie niezręcznie. Generalnie w finale spotyka się dwóch najlepszych a tutaj jest tylko jeden bo 1-14 to dramat.
Nic dwa razy się nie zdarza - odnośnie serii w meczu z Kukla ???? tutaj już nic nie zdziałam (starałem się jak mogłem;-)) może urwę jeszcze frejma bądź dwa ale nie ma co się oszukiwać, mecze grupowe i pucharowe były zupełnie inne od tego z czym się spotkałem w finale a w zasadzie z kim.
Sentinel jest niesamowity te frejmy wygrywa praktycznie jednym max dwoma podejściami i wielkie gratulacje dla niego za to bo widać że zasługuje na pierwsze miejsce. Breaki ponad 140 ptk mówią wszystko. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy facet jest poza zasięgiem wszystkich. Ma najwięcej breakow ponad 100 ptk, max break wiadomo tez jego.
Walka trwała o drugie msc w finale i z tego się akurat ciesze, że dotarłem tam gdzie jestem. Szkoda tylko, że takie baty dostaje ale trudno nie ma się co załamywać, będzie pewnie kolejna edycja i szanse na rewanże się znajdą ???? .
PS
Nie to, że się poddaje w czasie meczu, walczyć będę do końca.
Mam nadzieje, że Sentinel przeoczy zapisy do kolejnej edycji :jezora:
Dzięki za wspólną zabawę i do zobaczenia w kolejnej edycji w której na pewno ( jeśli takowa będzie) zagram z miłą chęcią.
Pozdrawiam
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Wszystko odnośnie meczu i nie tylko zostało napisane powyżej ????
Jeszcze raz Graty dla Tomka bo zasłużył na to, reszty zawodników i organizatorów za to całe zamieszanie ???? .
Pozdr.
 
S 0

sentinel

Użytkownik
Ja też chciałbym bardzo podziękować za ten turniej. Przede wszystkim dzięki , że w ogóle pozwoliliście mi wziąć udział w tym turnieju , bo znowu przeoczyłem zapisy. Dzięki Ass i Michał za organizację, osobiście wszystko mi tu pasowało jak talala ???? Dzięki wszystkim rywalom za fajną zabawę ???? Tehacjusz widać, że nie miał &quot;swoich dni&quot; , bo pamiętam nasz meczyk z fazy grupowej , gdy grał naprawdę spoko, prawie walnął setkę :] Ale doszedł do finału i za to mu chwała. Najtrudniejszy mecz to był chyba półfinał :p Gdyby nie przewaga wypracowana na początku , kto wie jak potoczyłyby się losy naszego pojedynku ????

Co do kolejnych edycji to szczerze mówiąc chciałbym dać wykazać się innym graczom ;] Ale oczywiście jeśli brakowałoby chętnych, to z chęcią zagram po raz kolejny ???? Jeszcze raz wielkie dzięki za Turniej :]

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom