>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - V Edycja

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Userzy: phoneix115 (A), barkk (B), Randez (C), RobertWLKP (D) olali naszą zabawę.

Cała czwórka za każdy mecz dostała walkower.

Grupy i terminarz zostały uaktualnione.
 
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
okej... walkowery zawsze lepiej wyglądają ????
a co ciekawsze 2 z 4 graczy dopisanych po tym jak minął &quot;czas na zapisy&quot; olało tą gre...
i nie bulwersuj się tak...
zaproponowałem tylko swoją osobę by nie było tylu walkowerów...
ot tylko tyle...
proponowałem swoją osobę niejednokrotnie Tobie jak i michau, szkoda że niezbyt wam zależy na ilości gier i rozegraniu tego przy stoliku...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
okej... walkowery zawsze lepiej wyglądają ????
a co ciekawsze 2 z 4 graczy dopisanych po tym jak minął &quot;czas na zapisy&quot; olało tą gre...
i nie bulwersuj się tak...
zaproponowałem tylko swoją osobę by nie było tylu walkowerów...
ot tylko tyle...
proponowałem swoją osobę niejednokrotnie Tobie jak i michau, szkoda że niezbyt wam zależy na ilości gier i rozegraniu tego przy stoliku...
Szkoda, że nie zapisałes sie w momencie kiedy temat z zapisami był otwarty.
Pozdr.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Przypominam, że czas na rozegranie meczów fazy grupowej jest do jutra do godziny 23:59.

W przypadku zaległości posypią się kary, między innymi wykluczenia w innych turniejach i konkursach organizowanych przez FB.com.
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Ja niestety musze sie wycofac mimo ze nie rozegralem nawet jednego meczu ale to nie z mojej winy nowa wersja snookera nie chciala poprostu chodzic na moim komputerze.Chyba ze istnieje mozliwosc rozegrania moich meczy na starszych wersjach snookera bo starsza wersja u mnie chodzi ????
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Ja niestety musze sie wycofac mimo ze nie rozegralem nawet jednego meczu ale to nie z mojej winy nowa wersja snookera nie chciala poprostu chodzic na moim komputerze.Chyba ze istnieje mozliwosc rozegrania moich meczy na starszych wersjach snookera bo starsza wersja u mnie chodzi ????
Twoja gra się skończyła, gdyż wszystkie Twoje mecze zakończyły się walkowerem. Czy myślisz, że by Ci się udało rozegrać 7 meczy w 1 dobę? Wątpię. Takto jedni by mieli rozegrany mecz z Tobą, a drudzy nie. Jedni by mieli punkty, a reszta o jeden mecz mniej.

Co do starszej wersji snookera to mogłeś się zapytać, a teraz na ostatnią chwilę to już nic nie zrobisz...
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Mam parę propozycji dotyczące rankingu i rozstawienia zawodników:

1) Według mnie ranking gamedesire, nie powinien decydować o rozstawieniu, bo teoretycznie ten co ma nowe konto nie będzie ostatni.

2) Może po prostu ustalmy, że za zwycięstwo są ustalone jakieś punkty, za wygranie i dojście do finałów oraz półfinałów.

3) Do rozegranych meczach można też dodać najwyższy break, to na pewno urozmaici grę, gdyż za najwyższe break turnieju mogą być jakieś punkty.

4) Po skończonych turniejach robić aktualne tabele, które będą decydowały o rozstawieniu gracza w następnym turnieju.

To kilka moich propozycji dotyczących przyszłych rozgrywek turnieju snookera. Myślę, że jakieś zamiany się przydadzą, a czy z nich skorzystacie to należy od organizatorów.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Po 24 zostaną przedstawione pary kolejnej rundy.

Przypominam o zaległościach.
Za każdy nie zagrany mecz gracz otrzymuje -3 pkt. Mieliście na tyle dużo czasu, że spokojnie powinniście zdążyć wszystko rozegrać.

Nadal macie dwie godziny, jeżeli ktoś chce to zdąży.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Chyba że ktoś mówi, że ma cały dzień, później olewa sprawę i ktoś musi przez niego cierpieć (w tym przypadku ja) i strace 2 miejsce przez takiego gościa...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Chyba że ktoś mówi, że ma cały dzień, później olewa sprawę i ktoś musi przez niego cierpieć (w tym przypadku ja) i strace 2 miejsce przez takiego gościa...
Miales na rozegranie meczów prawie 2 tygodnie, pretensje miej tylko do siebie.
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
Miales na rozegranie meczów prawie 2 tygodnie, pretensje miej tylko do siebie.
u mnie też chora sytuacja
chcialem grac mecz napisalem wiadomosc jak Fanbujaka byl na forum nie odpisał nie jest tu ani grosza mojej winy widac mu bardziej zalezalo na niezagraniu meczu .... w ten sposób łatwo można kogos wyeliminowac bo wystarczy ze sie NIE CHCE zagrac z nim meczu i sie to robi
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
u mnie też chora sytuacja

chcialem grac mecz napisalem wiadomosc jak Fanbujaka byl na forum nie odpisał nie jest tu ani grosza mojej winy widac mu bardziej zalezalo na niezagraniu meczu .... w ten sposób łatwo można kogos wyeliminowac bo wystarczy ze sie NIE CHCE zagrac z nim meczu i sie to robi
Z Tobą to w ogóle zabawna sytuacja, bo gdyby bardzo Ci zależało to byś wpisał 0-4 (wo:1 itd.) i nie dostałbyś minus trzech punktów, a co za tym idzie byś awansował.

Sami sobie jesteście winni, bo czasu było baaardzo dużo i każdy kto CHCIAŁ rozegrać mecze ten to zrobił. Przykładem niech będzie michau, który w ostatni dzień nadrobił zaległości.

Pzdr..
 
Do góry Bottom